המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V5

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 27 פברואר 2022, 18:06

Shay_uzan כתב:שוב, תמשיך לבוא רק בתלונות, גם אם הוא יהיה אולסטאר זה לא ירצה אותך, הסיבה שקוז מקבל כבוד זה כי הוא שם בליגה והוא היה ככה מהיום הראשון בקבוצה. אל תצפה ממנו להיות קוזמה בשנה השניה, זה לא רציני
תמשיך להתעלם מהעובדה שחוץ מקוזמה והצימורה שקלעו באחוזים גבוהים זה היה משחק שאף אחד לא העמיד שורה סטטיטית טובה.
אם ככה אתה יכול לומר אותו דבר על KCP כי את הזריקה הראשונה שלו הוא עשה בדקה השמינית של המשחק, או קיספרט שלא ראה כדור הלילה ואגב אם אני זוכר נכון גם האצימורה לא זרק יותר מידי הוא פשוט קלע את הזריקות שלו.

ושוב, אתם מוכיחים כמה "ערך" יש לכם לתגובות פה שבעיקר מחכים לזה שהוא יכשל ולצאת עליו ופחות לדבר ענייני

אבל למה כל הזמן התירוצים האלה. פעם זה קוזמה שיש לו שם בליגה (אם כבר בקיץ האחרון היה לו שם של שחקן שלא הרבה רצו לגעת בו), פעם זה ביל שהוא כוכב, פעם זה ווסטברוק, פעם זה איש סמית' ונטו שלא מוסרים. פעם זה עייפות. אתם לא שמים לב לדפוס קבוע של מציאת תירוצים למה זה בסדר שדני כל כך פסיבי? כשדני יהיה אולסטאר (ואני אחזור ואומר שאני מאמין שהוא יכול להיות כזה) ברור שאהיה מרוצה, למרות שתמיד אפשר לדון מה הוא יכול לשפר. לא מבין את השנאה הזו של כל כך הרבה אוהדי אבדיה לביקורת. אתם צריכים להתחנן שיבקרו אותו במקום לשנוא שיבקרו אותו. מדהים אותי שעדיין לא הבנתם שביקורות (בעיקר בתקשורת) הרבה יותר משפרים אותו מאשר תשבוחות ומחמאות שגורמות לו להישאר באיזור הנוחות.

נו, וזה שלמעט קוזמה והאצ'ימורה שאר השחקנים קלעו רע אמור לנחם אותנו באיזשהו צורה? גם הם בחירה 9 בדראפט עם ציפיות גבוהות? הסוכן של דני בעצמו אמר לפני הדראפט שהמטרה של דני היא להיות פרנצ'ייס פלייר. ואנחנו פה מתווכחים למה זה רע לטעון שהוא סיים משחק עם 0 נקודות כשאין אף כוכב בקבוצה.

אתה כל כך לא בכיוון שי אחי אם אתה חושב שאני מחכה למשחק רע שלו כדי להגיב פה. לא פספסתי אף דקה שלו מאז שהוא משחק באן בי איי, ואני מגיב כל הזמן ובכל פורום אפשרי כי אני רוצה שהוא יצליח. יכול להיות שפה אני יותר ביקורתי כי את הביקורת אני שומר לעברית. באנגלית אני מנסה להדגיש מול אוהדי הוויזארדס את הצדדים הטובים של דני כי אני יודע שהמעמד שלו בקרב האוהדים לא יציב. בקיצור תפסיקו לחשוב שביקורת בונה זה לרצות רע עבורו. ולמרות שאנחנו לא מסכימים מקווה שתמשיך להגיב פה, לא על כל דבר צריך להסכים ותמיד שמח לקרוא דעות שונות.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Shay_uzan » 27 פברואר 2022, 18:17

~Box & 1~ כתב:
Shay_uzan כתב:שוב, תמשיך לבוא רק בתלונות, גם אם הוא יהיה אולסטאר זה לא ירצה אותך, הסיבה שקוז מקבל כבוד זה כי הוא שם בליגה והוא היה ככה מהיום הראשון בקבוצה. אל תצפה ממנו להיות קוזמה בשנה השניה, זה לא רציני
תמשיך להתעלם מהעובדה שחוץ מקוזמה והצימורה שקלעו באחוזים גבוהים זה היה משחק שאף אחד לא העמיד שורה סטטיטית טובה.
אם ככה אתה יכול לומר אותו דבר על KCP כי את הזריקה הראשונה שלו הוא עשה בדקה השמינית של המשחק, או קיספרט שלא ראה כדור הלילה ואגב אם אני זוכר נכון גם האצימורה לא זרק יותר מידי הוא פשוט קלע את הזריקות שלו.

ושוב, אתם מוכיחים כמה "ערך" יש לכם לתגובות פה שבעיקר מחכים לזה שהוא יכשל ולצאת עליו ופחות לדבר ענייני

אבל למה כל הזמן התירוצים האלה. פעם זה קוזמה שיש לו שם בליגה (אם כבר בקיץ האחרון היה לו שם של שחקן שלא הרבה רצו לגעת בו), פעם זה ביל שהוא כוכב, פעם זה ווסטברוק, פעם זה איש סמית' ונטו שלא מוסרים. פעם זה עייפות. אתם לא שמים לב לדפוס קבוע של מציאת תירוצים למה זה בסדר שדני כל כך פסיבי? כשדני יהיה אולסטאר (ואני אחזור ואומר שאני מאמין שהוא יכול להיות כזה) ברור שאהיה מרוצה, למרות שתמיד אפשר לדון מה הוא יכול לשפר. לא מבין את השנאה הזו של כל כך הרבה אוהדי אבדיה לביקורת. אתם צריכים להתחנן שיבקרו אותו במקום לשנוא שיבקרו אותו. מדהים אותי שעדיין לא הבנתם שביקורות (בעיקר בתקשורת) הרבה יותר משפרים אותו מאשר תשבוחות ומחמאות שגורמות לו להישאר באיזור הנוחות.

נו, וזה שלמעט קוזמה והאצ'ימורה שאר השחקנים קלעו רע אמור לנחם אותנו באיזשהו צורה? גם הם בחירה 9 בדראפט עם ציפיות גבוהות? הסוכן של דני בעצמו אמר לפני הדראפט שהמטרה של דני היא להיות פרנצ'ייס פלייר. ואנחנו פה מתווכחים למה זה רע לטעון שהוא סיים משחק עם 0 נקודות כשאין אף כוכב בקבוצה.

אתה כל כך לא בכיוון שי אחי אם אתה חושב שאני מחכה למשחק רע שלו כדי להגיב פה. לא פספסתי אף דקה שלו מאז שהוא משחק באן בי איי, ואני מגיב כל הזמן ובכל פורום אפשרי כי אני רוצה שהוא יצליח. יכול להיות שפה אני יותר ביקורתי כי את הביקורת אני שומר לעברית. באנגלית אני מנסה להדגיש מול אוהדי הוויזארדס את הצדדים הטובים של דני כי אני יודע שהמעמד שלו בקרב האוהדים לא יציב. בקיצור תפסיקו לחשוב שביקורת בונה זה לרצות רע עבורו. ולמרות שאנחנו לא מסכימים מקווה שתמשיך להגיב פה, לא על כל דבר צריך להסכים ותמיד שמח לקרוא דעות שונות.
אם כל השחקנים לא קולעים אז תתאם את הציפיות שלך לסיטואציה כי הבעיה המרכזית היא לא בדני. התלונות היו צריכות לבוא למאמן שראה את איש סמית ונטו מקבלים כדור אחרי ריבאונד ותוך 10 שניות של כדררת זורקים אותו מחצי מרחק וההתאמה היחידה שלו למשחק של קליבלנד זה במקום להתאים את עצמך אליהם וליכולת של הגארדים שלך הוא עבר לסמול בול שרק נתן ל2 אדיוטים האלה יותר במה לשטויות שלהם
חושב שדני הראה כמה כשחקן שבמשחק קבוצתי הוא יכול להיות שחקן נהדר, משחק קבוצתי לא היה אתמול ברמה שגם שחקנים פחות קבוצתיים כמו KCP לא עשו כלום ושום דבר...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 פברואר 2022, 19:12

באמת שאני לא מבין מה וושינגטון מוצאת בראול נטו ואיש סמית. שני רכזים שהם אנטי כדורסל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 27 פברואר 2022, 19:29

שמואל1 כתב:באמת שאני לא מבין מה וושינגטון מוצאת בראול נטו ואיש סמית. שני רכזים שהם אנטי כדורסל.
הקטע שנטו עוד הראה ניצנים של כדורסל קבוצתי עד שהוא הבין שהוויזארדס החתימו עוד גארד
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 27 פברואר 2022, 21:49

שמואל1 כתב:באמת שאני לא מבין מה וושינגטון מוצאת בראול נטו ואיש סמית. שני רכזים שהם אנטי כדורסל.

מה הם מצאו בדני אבדיה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Runner30 » 27 פברואר 2022, 22:26

יש משחקים כאלה, ולא צריך להתרגש.
יש כמה נורות אזהרה שכן נדלקות.
היה איזה לייאפ שבמקום ללכת ישר וחזק לדאנק הוא פתאום התקפל הצידה בתנועה מוזרה כאילו הוא מפחד לדרוך על הרגל (פציעה?).
הגנה שלו נראית נרפית יותר, שחקנים למדו לתקוף אותו.
בפיק אנד רול הוא תמיד ימסור ולא יחפש לזרוק, מה שמקל על ההגנה.
באופן כללי הוא וקבוצה במצב טוב.
מצד אחד משחקים קבוצתי (עד אתמול) ומצד שני לא אכפת להם להפסיד.
Runner30

הודעהעל ידי omerk » 28 פברואר 2022, 12:21

לא כזה נורא. שיחק כמעט 40 דקות פחות מ24 שעות לפני. 0 נקודות זה אמנם מאד מהדהד אבל אפשר לסלוח, במידה ומשחק הבא הוא כבר חוזר לדו ספרתי ולא נכנס עכשיו לאיזה לופ של רצפים של משחקים עם 0-6 נק' כמו שקורנ לו הרבה פעמים אחרי הופעות לא טובות. גם לקוזמה וביל יש מדי פעם משחקים כאלו שקולעים 5-6 נק כל המשחק זה מובן בהתחשב באנרגיות שהשקיע נגד הספרס.

הכל תלוי לאן הוא יקח את זה עכשיו והמשחק הבא כנראה יעיד על המגמה ל4-7 משחקים הבאים שלו.
omerk

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 פברואר 2022, 17:31

אתם מפספסים קצת את הנקודה, בהחלט אין צורך לדאוג ממעידה חד פעמית, כן צריך לדאוג כשמדובר במגמה קבועה מאז שהוא נחת בליגה, כשהופעות טובות בהתקפה הן היוצאים מהכלל שלא מעידים על הכלל. דוגמא שמחרפנת אותי, הפיד NBA טוויטר שלי מעדכן כל כמה ימים על שחקן צעיר אחר שרשם הופעה בסגנון של 28-30 נק', או טריפל דאבל, או הופעה בולטת ששווה שכל ארה"ב תדבר עליה. יצא לי לראות כבר עשרות צעירים שעולים על הלוח הזה, בעמודים כמו Hoop Central וכו', ודני לא נכנס לשם אפילו פעם אחת מאז שהוא בליגה. אם ה-0 נקודות האלה היו מגיעות אחרי שיש לו כבר ברזומה משחק או כמה משחקים של 28-30 נק', או איזה טריפל דאבל, זה היה נורמלי לחלוטין, אבל כשה-Ups שלו זה 16 נק' וה-Downs זה 0, זה מציג טווח קטן מאוד שגורם בעצם לאוהדים לשאול, למה לנו להשקיע בו בכלל. איפה פוטנציאל ההתפוצצות. אם הוא לא היה נבחר 9 בדראפט אלא נגיד סוף סיבוב ראשון, האם הרמה ההתקפית שדני מציג היתה מזכה אותו בקרדיט דומה או קרוב לכך? אין מה לעשות, זו ליגה שמקדשת ומעריצה מספרים.

בנימה זו, יש לדני ב 22 משחקים הנותרים עד סוף העונה שתי מטרות שלדעתי חשוב מאוד שהוא יעמוד לפחות באחת מהן:
או משחק אחד של טריפל דאבל, או משחק אחד טוב משמעותית מההופעה הכי טובה שלו בשנה שעברה של ה20 נק', 5 אס' ו-5 ריב'. הוא חייב להעלות את רף ה-Ups שלו.

אפילו אחרי העונה הקודמת כשהוא רשם את המשחק ההוא מול מיאמי, מרבית האוהדים בארה"ב (ואני יכול להבטיח ששמעתי כמעט כל פלטפורמה אפשרית- לא משנה מה יספרו לכם בתקשורת) היו מאוכזבים ממנו, אז אני לא רוצה לדעת עד כמה הם יהיו מאוכזבים אם בסוף העונה הזו הוא לא ירשום אפילו משחק אחד טוב יותר מהמשחק ההוא נגד מיאמי. קל וחומר כשעכשיו יש לו תנאים טובים יותר לעשות את זה.
~Box & 1~

הודעהעל ידי omerk » 28 פברואר 2022, 19:08

~Box & 1~ כתב:אתם מפספסים קצת את הנקודה, בהחלט אין צורך לדאוג ממעידה חד פעמית, כן צריך לדאוג כשמדובר במגמה קבועה מאז שהוא נחת בליגה, כשהופעות טובות בהתקפה הן היוצאים מהכלל שלא מעידים על הכלל. דוגמא שמחרפנת אותי, הפיד NBA טוויטר שלי מעדכן כל כמה ימים על שחקן צעיר אחר שרשם הופעה בסגנון של 28-30 נק', או טריפל דאבל, או הופעה בולטת ששווה שכל ארה"ב תדבר עליה. יצא לי לראות כבר עשרות צעירים שעולים על הלוח הזה, בעמודים כמו Hoop Central וכו', ודני לא נכנס לשם אפילו פעם אחת מאז שהוא בליגה. אם ה-0 נקודות האלה היו מגיעות אחרי שיש לו כבר ברזומה משחק או כמה משחקים של 28-30 נק', או איזה טריפל דאבל, זה היה נורמלי לחלוטין, אבל כשה-Ups שלו זה 16 נק' וה-Downs זה 0, זה מציג טווח קטן מאוד שגורם בעצם לאוהדים לשאול, למה לנו להשקיע בו בכלל. איפה פוטנציאל ההתפוצצות. אם הוא לא היה נבחר 9 בדראפט אלא נגיד סוף סיבוב ראשון, האם הרמה ההתקפית שדני מציג היתה מזכה אותו בקרדיט דומה או קרוב לכך? אין מה לעשות, זו ליגה שמקדשת ומעריצה מספרים.

בנימה זו, יש לדני ב 22 משחקים הנותרים עד סוף העונה שתי מטרות שלדעתי חשוב מאוד שהוא יעמוד לפחות באחת מהן:
או משחק אחד של טריפל דאבל, או משחק אחד טוב משמעותית מההופעה הכי טובה שלו בשנה שעברה של ה20 נק', 5 אס' ו-5 ריב'. הוא חייב להעלות את רף ה-Ups שלו.

אפילו אחרי העונה הקודמת כשהוא רשם את המשחק ההוא מול מיאמי, מרבית האוהדים בארה"ב (ואני יכול להבטיח ששמעתי כמעט כל פלטפורמה אפשרית- לא משנה מה יספרו לכם בתקשורת) היו מאוכזבים ממנו, אז אני לא רוצה לדעת עד כמה הם יהיו מאוכזבים אם בסוף העונה הזו הוא לא ירשום אפילו משחק אחד טוב יותר מהמשחק ההוא נגד מיאמי. קל וחומר כשעכשיו יש לו תנאים טובים יותר לעשות את זה.

בגדול אני מסכים איתך ואתה צודק אין מה לעשות בסוף בארה"ב צריך להראות סטטיסטיקה מנופחת כדי לקבל הייפ וחוזים מנופחים עתידיים.

That being said אפשר להיות מרוצים מהמגמה במשחקים שקדמו למשחק מול קליבלנד. הוא צובר ביטחון, יוצר יותר מגע, רואים שמרגיש בנוח יותר וגם המספרים משופרים. ברור שזה לא מספרים פנומנלים ומשהו שיצור באז בליגה אבל בהחלט נראה שהכיוון חיובי ושהוא כבר מדגדג את התקרה של ה20 נק, שלטעמי ברגע שהוא יעבור את המחסום הזה כבר יהיה לו הרבה יותר קל לשחזר.
לאור חוסר היציבות שלו העונה, כפי שציינתי מקודם, הכל תלוי איך הוא הוא יראה במשחקים הקרובים. אם שוב זה יכניס אותו לסחרור ושוב יראה חוסר יציבות עם משחקים שהוא לא מורגש בהתקפה, אז כן אתה צודק יש מה לדאוג. אם הוא יצליח להגיד לעצמו שזה לא נורא ויצליח להרים את עצמו ולחזור לאותו סטייט אוף מיינד שהיה לו לפני המשחק מול קליבלנד, אז בהחלט אפשר לסלוח לו.

אתה צודק בהחלט בזה שאתה אומר שהמשחקים הרעים שלו צריכים להיות היוצאי דופן וכרגע זה גבולי מאד. התנודתיות ביכולת שלו היא גבוהה מדי ואני מקווה שזה עומד להשתנות עכשיו שבאמת אין כמעט מי ש"יפריע" לו בסגל.
omerk

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 מרץ 2022, 00:47

ערוץ הספורט שוב לא משדר את המשחק...

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 מרץ 2022, 01:34

מקווה שסטורנסקי יקבל דקות בעמדת הרכז על חשבון ראול נטו ואיש סמית'.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 מרץ 2022, 04:07

דני נפצע ברבע הראשון, הוא חזר ברבע השני אך הוויזארדס מעדכנים שהוא בספק למחצית השניה
אם לא יחזור, דני יסיים את המשחק עם 2 נקודות (0/2 מהשדה), 4 ריבאונדים, 2 אסיסטים וחטיפה ב9 דקות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 מרץ 2022, 05:24

דני חזר לספסל (יותר נכון לאופניים) באמצע הרבע השני אך לא חזר לשחק, הדיווחים אמרו שהוא כנראה יוכל לשחק, כנראה נבחר שלא לסכן אותו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 05 מרץ 2022, 19:48

דני חזר לפסיביות המוכרת. הפעם גם פיני נכנס בו במעקבדיה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 מרץ 2022, 02:05

פורזינגיס ישותף מחר במשחקה של וושינגטון מול אינדיאנה.
Kristaps Porzingis (right knee bone bruise) is PROBABLE for tomorrow's game vs. Indiana!
אחדשיודע

הודעהעל ידי my man » 07 מרץ 2022, 02:31

זה נראה שדני הפסיק לרצות לשחק בהתקפה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 10 מרץ 2022, 16:42

לא חשבתי שדני יצליח לאכזב בעונה הזו יותר מאשר בעונה שעברה, אבל הוא הצליח להפתיע אותי. עונה כל כך מאכזבת.
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 מרץ 2022, 11:59

דני נמחק מהרוטציה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מילוס » 12 מרץ 2022, 12:09

בצדק. הוא קלויארו של הוויזרדס.. לא פחות ולא יותר. ולהם יש ב-3-4 את קוזמה, קיספרט, פופ, האצ'ימורה (לא את פאסיב-וויליאמס ובלייזר).. מה האינטרס להתעקש עליו?
מילוס

הודעהעל ידי omerk » 13 מרץ 2022, 10:36

הוא בצניחה חופשית.
ימשיך ככה וימצא את עצמו מחוץ לnba כבר בסוף העונה הזאת.

גם לא לגמרי ברור לי למה זה לא שהקבוצה רצה ומנצחת. הם עדיין עלובים כתמיד, אבל רצוי שדני ייזום שיחה עם המאמן להבין מה נסגר כי בקצב הזה הוא במכבי עונה הבאה.

אחרי המשחק 0 נק' ששבר לו את הרצף הטוב כתבתי שהכל תלוי עכשיו אם הוא ינער את המשחק האחד הרע הזה וימשיך או ייפול לתהום ויעשה רצף רע, אבל אפילו בתרחיש הכי גרוע לא חשבתי שיגיע לכזו רמת רפיסות (חשבתי לכל היותר יחזור למשחק ה4-6 נק' עם הגנה טובה).

זה כבר לא "הוא לא מספיק טוב ואסרטיבי בהתקפה, אבל..". הוא פשוט רע נקודה. נראה כמו שחקן שהגיע בטעות לליגה הזאת והוא לא קשור בכלל. הולך בדרכו של בנדר וטובים אחרים לפניו
omerk

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], sroeyz ו־172 אורחים