המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל מאירופה והעולם 22/23

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 22/23

הודעהעל ידי Jack55 » 31 יולי 2022, 22:01

יש דברים במה שאתה אומר, מצד שני בעיניי היורוליג (לפחות על הנייר) העונה צפוי להיות הרבה יותר חזק ומאיים

אני צופה להם פלייאוף ולא יותר מזה

מעניין איך יעבוד השילוב החדש שם בקו האחורי עם קנאן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מילוס » 31 יולי 2022, 22:51

באיזה עולם בלאק הוא שדרוג למשהו? באמת מנסה להבין את הרעיון פה. האיש גמור.

ונכון שהמשכיות היא יתרון עצום, אבל אני חושב שכדי לקפוץ מדרגה, לא פחות חשוב מעצם ההמשכיות זה לעשות שיפוצים ודיוקים של הקיים, ואת זה אני לא בטוח שהם עשו. הם יותר עסקו בפלסטרים ולא בשיפורים.
בכל מקרה, אפשר להניח שהם יהיו קבוצה נחמדה גם העונה, אבל כאמור יתקלו בהרבה יותר תחרות - ובלא מעט קבוצות מוכשרות ממנה.

ולצפות אם קבוצה שווה פלייאוף או גמר זה לא כ"כ רלבנטי, כי בסוף שני משחקים טובים\גרועים או כושר של שבועיים כאלו ואחרים הם כל ההבדל, גם אם קבוצה טרפה את היורוליג עד אפריל.
מילוס

הודעהעל ידי A.Parker » 31 יולי 2022, 23:03

ankram כתב:
itai7 כתב:
Jack55 כתב:טאריק בלאק חתם רשמית באולימפיאקוס

מקווה שישחק יותר מאייסי שחימם ספסלים

זה באמת היה הזוי , במכבי הוא היה 4 ששומר מצויין ,ריבאונדר , עושה המון האסל , באולימפיאקוס הוא ממש לא שיחק , פציעה? משהו אחר?
טאריק בלאק? מעניין איזה כושר הוא , בתכלס , היה אמור להיות הרבה יותר ממה שיצא ממנו.

הוא ממש לא היה שומר מצויין. בעיקר האבל כמו שאמרת, אבל גם הרבה טמטום בקריאת מצבים בהגנה.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 31 יולי 2022, 23:05

התנין 2 כתב:האמת שהטענה על התחזקות היורוליג עולה בכל קיץ מחדש, ובסוף תמיד קורה שהשחקן הזה מאכזב, וההוא נפצע לתקופה ארוכה וכו' וחלק ניכר מהקבוצות שסומנו בקיץ מתגלות כפלופ.
אבל אני חושב שהקיץ באמת יש תחושה של התחמשות שלא ראינו הרבה זמן מצד הרבה קבוצות: ריאל, ברצלונה, מילאנו ואנדולו מפלצות על הנייר. בולוניה, מונאקו, פרטיזן, אולימפיאקוס, פנר (שמקבלת צורה) ואפילו מכבי מרשימות מאוד על הנייר. גם פאו חוזרת לעניינים.
וגם קבוצות "קטנות" כמו וילרבאן, אלבה, ז'לגיריס, ולנסיה ואפילו הכוכב האדום, עברו קיץ מאוד מעניין.
בולטות בחולשתן לדעתי הן באיירן מינכן ובסקוניה שעברו קיץ חלש לדעתי.

הייתי מסכים עם הרוסיות היו כאן (שזה כמובן היה ממתן את מירוץ החימוש של "קבוצות הביניים"). יכול להיות שהעונה הזאת תהיה חזקה, אבל לדעתי יש עדיין לא מעט קבוצות בינוניות. אפשר לקוות לחזרה של הרוסיות שתבוא על חשבון האלבות למיניהן בעונה הבאה.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2022, 04:42

גל גל כתב:יש מצב שמכבי השנה אפילו לא עושים פלייאוף
מכבי עם קו גבוה לא משהו בלשון המעטה ופציעה אחת טורפת את הכל ( יש עונה ארוכה וקשה )
תיקחו בחשבון שזו קבוצה חדשה לגמרי שיקח לה המון זמן להסתגל אחד לשני לא יהיה קל
מאמין שנקצור את הפירות לא העונה הזאת אלא בעונה הבאה.

יש לפחות 5 קבוצות (כנראה 6) שמכבי לא באיזור החיוג שלהן בכלל.

זה די מבאס שגם בקיץ שנחשב טוב מכבי ככהנ תהיה קבוצת סף פלייאוף במקרה הטוב.

התרגלנו לכזה חרא טהור בשנים האחרונות שעם כל האווירה האופטימית בפורום בתקופה האחרונה אף אחד לא מדבר על זה.

אז ברשותכם אני אזכיר- מכבי הוא המועדון עם ההכנסות החיצוניות הכי גבוהות במפעל (תקנו אותי אם אני טועה) וכניסה לפלייאוף ממקומות 6-8 זה לא הישג, אלא כישלון.
נערך לאחרונה על ידי MTA2311 בתאריך 01 אוגוסט 2022, 06:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2022, 06:41

MTA2311 כתב:
מכבי עם קו גבוה לא משהו בלשון המעטה ופציעה אחת טורפת את הכל ( יש עונה ארוכה וקשה )

התרגלנו לכזה חרא טהור בשנים האחרונות שעם כל האווירה האופטימית בפורום בתקופה האחרונה אף אחד לא מדבר על זה.

אז ברשותכם אני אזכיר- מכבי היא המועדון עם ההכנסות החיצוניות הכי גבוהות במפעל (תקנו אותי אם אני טועה) וכניסה לפלייאוף ממקומות 6-8 זה לא הישג, אלא כישלון.
מסכים עם הפסקה האחרונה שלך והנקודה הכללית שלך, אבל מצד שני אני לא יודע אם באמת אפשר לצפות שלמכבי יהיה סגל מהטופ 3-4 של המפעל כאשר יש קבוצות כמו ברצלונה ריאל מילאנו ואפס כרגע בטופ התחרות.

ריאל וברצלונה אלה קבוצות שכל עונה יעמידו סגל עם שמות מפוצצים והמון כישרון, ועדיין הזכייה האחרונה של ברצלונה למשל, הייתה אשכרה לפניי 12 שנים.

בסוף זה שאלה של איך הקבוצה מתחברת, ואין לי ספק שאם אכן הדברים יתחברו ויראו טוב העונה עם הסגל החדש שנבנה, אנחנו לגמרי יכולים ללכת ולחשוב רחוק, ולעומת עונות קודמות אני לפחות טיפה מעודד מהעובדה שהעונה יש באמת במה לתלות תקוות ושרוב השחקנים הם שחקני יורוליג, בלי המון הימורים ונגרים למיניהם.

והנקודה הכי חשובה במה שאמרת - כניסה לפלייאוף זה ממש לא הישג, זה הרציונל הרגיל שאמור להיות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2022, 07:30

Jack55 כתב:
MTA2311 כתב:

אז ברשותכם אני אזכיר- מכבי היא המועדון עם ההכנסות החיצוניות הכי גבוהות במפעל (תקנו אותי אם אני טועה) וכניסה לפלייאוף ממקומות 6-8 זה לא הישג, אלא כישלון.
מסכים עם הפסקה האחרונה שלך והנקודה הכללית שלך, אבל מצד שני אני לא יודע אם באמת אפשר לצפות שלמכבי יהיה סגל מהטופ 3-4 של המפעל כאשר יש קבוצות כמו ברצלונה ריאל מילאנו ואפס כרגע בטופ התחרות.

ריאל וברצלונה אלה קבוצות שכל עונה יעמידו סגל עם שמות מפוצצים והמון כישרון, ועדיין הזכייה האחרונה של ברצלונה למשל, הייתה אשכרה לפניי 12 שנים.

בסוף זה שאלה של איך הקבוצה מתחברת, ואין לי ספק שאם אכן הדברים יתחברו ויראו טוב העונה עם הסגל החדש שנבנה, אנחנו לגמרי יכולים ללכת ולחשוב רחוק, ולעומת עונות קודמות אני לפחות טיפה מעודד מהעובדה שהעונה יש באמת במה לתלות תקוות ושרוב השחקנים הם שחקני יורוליג, בלי המון הימורים ונגרים למיניהם.

והנקודה הכי חשובה במה שאמרת - כניסה לפלייאוף זה ממש לא הישג, זה הרציונל הרגיל שאמור להיות.

לא 3-4 אבל צריכים לשאוף לאיזור ה4-5 כל עונה. קבוצת פלייאוף שבאה ממקום 6-8 לא שווה הרבה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מילוס » 01 אוגוסט 2022, 10:38

לא הבנתי למה השאיפה צריכה להיות רק 4-5. היורוליג נשלטת בידי שייחים עם תקציבים של מיליארד יורו? אגיד שוב - עם התקציב של מכבי חיפה בכדורגל מכבי תהיה, כלכלית, בשורה הראשונה של הליגה הזו.
הבעיה מתחילה ונגמרת בזה שהבינוניות גרמה לאנשים לשכוח שהבסיס של מכבי זה לכוון כבר מהקיץ על כל הקופה, על כל התארים, בלי תירוצים, סיפורים ורגשי נחיתות. וללכת על כל הקופה זה לכוון על תואר, לא לחגוג פלייאוף פעם בכמה שנים.
מילוס

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2022, 11:00

כי גם התקציב של מכבי חיפה בכדורגל עדיין שם אותנו 4-5 ביורוליג.

עזוב, זה סמנטיקה.

מועדון כמו מכבי צריך לשאוף לפיינל פור כל עונה. זאת הפואנטה.

לשפוך מחמאות על איזה קיץ מהסרטים שכביכול היה פה, כשבסופו של דבר יש פה בסך הכל קבוצת סף פלייאוף (הכל על הנייר כמובן) זה לעשות לכולם וואחד הנחה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2022, 11:01

בסופש הקרוב אני מתכנן להכין סרטון מושקע של עשר ההחתמות הכי טובות הקיץ ביורוליג, ואני צריך את עזרתכם

נותן לכם פה כמה אופציות טובות ואשמח אם מי שיכול, יבחר 10 החתמות וידרג בהתאם

איפה לונדברג - בולוניה
ג׳ורדן מיקי - בולוניה
ננדו דה קולו - וילרבאן
מריוס גריגוניס - פאו
סקוטי ווילבקין - פנר
קארסן אדוארדס - פנר
ג׳ורדן לויד - מונאקו
אלי אוקובו - מונאקו
ג׳ון בראון - מונאקו
קווין פאנגוס - מילאנו
מריו הזוניה - ריאל מדריד
וויל קלייבורן - אנדולו אפס
יאן וסלי - ברצלונה
תומאס סטוראנסקי - ברצלונה
לורנזו בראון - מכבי
וויד בולדווין - מכבי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מילוס » 01 אוגוסט 2022, 12:03

זו רשימה של "מי השחקן הכי טוב?" או של "איזו החתמה הכי משמעותית לסיטואציה?"
אם השאלה היא השניה, שלדעתי הרבה יותר מעניינת, אז זה קח את הטופ 5 שלי:
סטוראנסקי
פאנגוס
הזוניה
לונדברג
ווילבקין

שחקנים שהקבוצות שלהם לגמרי יפלו ויקומו עליהם, ויש להם הרבה מה להוכיח.
במקרה של סטוראנסקי, פאנגוס וסקוטי - שהם יכולים להוביל קבוצות עם יומרות.
במקרה של הזוניה ולונדברג - שהם בכלל שחקני טופ יורוליג ששווים תארים, ולא גאנרים של קבוצות בינוניות.
מילוס

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2022, 12:48

יותר דירוג החתמות מבחינת יכולת שמשלב גם התאמה לקבוצה ולאירופה, לדוגמה זה הדירוג שלי :

1. קלייבורן
2. סטוראנסקי
3. ווילבקין
4. הזוניה
5. פאנגוס
6. לונדברג
7. אוקובו
8. בראון
9. וסלי
10. מיקי

אבל מעניין אותי לשמוע גם מה אתם חושבים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Neo » 01 אוגוסט 2022, 14:49

Jack55 כתב:יותר דירוג החתמות מבחינת יכולת שמשלב גם התאמה לקבוצה ולאירופה, לדוגמה זה הדירוג שלי :

1. קלייבורן
2. סטוראנסקי
3. ווילבקין
4. הזוניה
5. פאנגוס
6. לונדברג
7. אוקובו
8. בראון
9. וסלי
10. מיקי

אבל מעניין אותי לשמוע גם מה אתם חושבים

אוקובו בשני המקומות הראשונים , שחקן גאון באירופה
Neo

הודעהעל ידי Mitelka » 01 אוגוסט 2022, 16:51

MTA2311 כתב:כי גם התקציב של מכבי חיפה בכדורגל עדיין שם אותנו 4-5 ביורוליג.

עזוב, זה סמנטיקה.

לשפוך מחמאות על איזה קיץ מהסרטים שכביכול היה פה, כשבסופו של דבר יש פה בסך הכל קבוצת סף פלייאוף (הכל על הנייר כמובן) זה לעשות לכולם וואחד הנחה.
אני לא יודע מה זה כמו ומה זה צריך. בסוף אנחנו בתחרויות (כדורגל וכדורסל אירופאיים) שבאופן סטטיסטי, לאורך זמן (כלומר להוציא איזה פיק פה ושם) מסתדר לפי התקציבים. אז תמיד תהיה את ההיא שיש לה תקציב ענק ותקרוס ואת ההיא עם התקציב הפיצי שפתאום תעשה משהו מדהים. אבל זה תמיד נקודתי.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=404932

לאורך השנים מיקומה של מכבי באיזור ה7-10 מבחינת התקציב די קבוע. לשאוף ל4-5 זה בהחלט המטרה. להשיג את הכרטיס לפלייאוף או להיות הכי קרובים לשם שיש זה מאסט ופחות מזה זה כישלון עצום.
כלומר אם ניקח סטטיסטית 10 שנים אז ההיגיון אומר שנה או שתיים מעל הממוצע (פיינל פור, נגיד), שנה שנתיים כישלון והשאר באיזור החיוג של הפלייאוף.

הפיספוס של מכבי הוא לא זה שהיא שווה כרגע 7-8 (על הנייר כמו שנאמר). הפיספוס הוא שביחד עם התקציב החיצוני כמו שאמרת שהוא גדול, וההכנסות ממנויים הגבוההות באירופה - אין בעלים שישלים את זה ויכניס את היד לכיס כדי לשים אותנו במקומות 4-5 תקציבית, מה שישים אותנו בעמדת פיינל פור בכל שנה כמעט.

כל עוד המצב הזה ימשך, בממוצע מכבי תהיה קבוצה שנאבקת על הפלייאוף.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2022, 17:27

שחקנים חזקים וטובים שעדיין ללא קבוצה

דווין בייקון
שבאז נפייר
תומא הארטל
יאניס סטרנליקס
פייטון סיבה
ניק קלאתס
פיירה הנרי
ליאו ווסטרמן
מתאוש פוניטקה
כריס סינגלטון
ג׳רמי אוואנס
נילס גיפיי
אוקארו וויט
דנילו בארטל
קוזמינסקאס
ג׳פרי טיילור
ג׳יימס גיסט
או גיי מאיו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוגוסט 2022, 17:31

Jack55 כתב:שחקנים חזקים וטובים שעדיין ללא קבוצה

דווין בייקון
שבאז נפייר
תומא הארטל
יאניס סטרנליקס
פייטון סיבה
ניק קלאתס
.
.
.

לניק קלאתס יש חוזה לעוד עונה בברצלונה, ככה שקשה לומר שהוא ללא קבוצה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2022, 17:47

Mitelka כתב:
MTA2311 כתב:כי גם התקציב של מכבי חיפה בכדורגל עדיין שם אותנו 4-5 ביורוליג.

עזוב, זה סמנטיקה.

אני לא יודע מה זה כמו ומה זה צריך. בסוף אנחנו בתחרויות (כדורגל וכדורסל אירופאיים) שבאופן סטטיסטי, לאורך זמן (כלומר להוציא איזה פיק פה ושם) מסתדר לפי התקציבים. אז תמיד תהיה את ההיא שיש לה תקציב ענק ותקרוס ואת ההיא עם התקציב הפיצי שפתאום תעשה משהו מדהים. אבל זה תמיד נקודתי.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=404932

לאורך השנים מיקומה של מכבי באיזור ה7-10 מבחינת התקציב די קבוע. לשאוף ל4-5 זה בהחלט המטרה. להשיג את הכרטיס לפלייאוף או להיות הכי קרובים לשם שיש זה מאסט ופחות מזה זה כישלון עצום.
כלומר אם ניקח סטטיסטית 10 שנים אז ההיגיון אומר שנה או שתיים מעל הממוצע (פיינל פור, נגיד), שנה שנתיים כישלון והשאר באיזור החיוג של הפלייאוף.

הפיספוס של מכבי הוא לא זה שהיא שווה כרגע 7-8 (על הנייר כמו שנאמר). הפיספוס הוא שביחד עם התקציב החיצוני כמו שאמרת שהוא גדול, וההכנסות ממנויים הגבוההות באירופה - אין בעלים שישלים את זה ויכניס את היד לכיס כדי לשים אותנו במקומות 4-5 תקציבית, מה שישים אותנו בעמדת פיינל פור בכל שנה כמעט.

כל עוד המצב הזה ימשך, בממוצע מכבי תהיה קבוצה שנאבקת על הפלייאוף.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

בדיוק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 01 אוגוסט 2022, 18:36

Jack55 כתב:שחקנים חזקים וטובים שעדיין ללא קבוצה

דווין בייקון
שבאז נפייר
תומא הארטל
יאניס סטרנליקס
פייטון סיבה
ניק קלאתס
פיירה הנרי
ליאו ווסטרמן
מתאוש פוניטקה
כריס סינגלטון
ג׳רמי אוואנס
נילס גיפיי
אוקארו וויט
דנילו בארטל
קוזמינסקאס
ג׳פרי טיילור
ג׳יימס גיסט
או גיי מאיו

יש פה כמה שמות טובים, כמו הנרי למשל, שהייתי שמח לראות במכבי (ושבאופן כללי שווים מקום מכובד ביורוליג).
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2022, 19:17

מאמין שלפחות 5-7 שחקנים מפה ימצאו קבוצה יורוליג עד תחילת העונה, כל אחד מהשמות האלה יכול להוות שדרוג לא רע בכלל לכל קבוצה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 אוגוסט 2022, 23:48

אנטה ז'יז'יץ', דראגן בנדר וקרונוסלב סימון נופו מסגל נבחרת קרואטיה ליורובאסקט
https://www.sport5.co.il/NewsRoom?FolderId=890#nr100533

וויצ'יץ' לא נמצא שם כנראה
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר