המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2024, 13:30

A.Parker כתב:פרנקו מאמן בינוני. קטש סך הכל מאמן טוב, אבל הקטע של ניהול המשחק ממש בעייתי, וזה בכלל לא משנה איזה סגל עומד לרשותו.
קטש מאמן של שיטה, אם היא עובדת אז זה כדורסל התקפי מרהיב, אבל אם היא לא עובדת, ומאמנים טובים יודעים לגרום לה לא לעבוד, אז הוא מתמוטט מנטלית וקופא, פרנקו יודע לצאת מהקיבעונות שלו , יודע לשנות ויודע לזרום עם זה. האם זה עושה אותו מאמן טוב מקטש? לאו דווקא, אבל הוא בטח יותר גמיש מקטש המקובע. דוגמא לקיבעון?
בר טימור, הושמד על ידי קטש (כמו הילארד, כמו זיו, כמו קליבלנד) שהיה בשיאו, ואצל פרנקו נותן את כדורסל חייו. אני לא יכול להתחבר למאמן שכל שנה לוקח שחקן אחד או 2 , ומוחק אותם.
גייק כהן יכול לפתוח ביורוליג סיבוב שלם , ולא לשחק דקה 3 רבעים בדרבי, אחרי ש3 משחקים לפני זה יובש.
שחקנים כמו כל בני האדם צריכים לדעת מה המיקום שלהם ברוטציה , אצל קטש זה הכל בלאגן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת

הודעהעל ידי עידן » 21 ינואר 2024, 13:32

ankram כתב:
עידן כתב:קטש לדעתי המאמן הישראלי הטוב ביותר כרגע, אולי לא בפער גדול, אבל אני ממש לא חושב שפרנקו מאמן טוב ממנו.

באופן כללי אני חושב שההבדלים בין המאמנים הישראלים המובילים הוא לא גדול, ואף אחד מהם לא מאמן שמתאים לרמות הגבוהות של היורוליג.
לפי מה אתה קובע אם מאמן מתאים או לא ליורוליג?

קטש וגודס כבר אימנו ביורוליג אז אפשר לדעת מה היכולות שלהם (גודס מאמן תחתית, קטש מאמן אמצע טבלה+).

פרנקו לא אימן ביורוליג אבל אני פשוט לא התרשמתי ממנו ממה שראיתי, אני ממש לא חושב שהיה מוציא יותר ממכבי ת"א העונה לצורך העניין.
עידן

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2024, 13:39

עידן כתב:
ankram כתב:
עידן כתב:קטש לדעתי המאמן הישראלי הטוב ביותר כרגע, אולי לא בפער גדול, אבל אני ממש לא חושב שפרנקו מאמן טוב ממנו.

באופן כללי אני חושב שההבדלים בין המאמנים הישראלים המובילים הוא לא גדול, ואף אחד מהם לא מאמן שמתאים לרמות הגבוהות של היורוליג.
לפי מה אתה קובע אם מאמן מתאים או לא ליורוליג?

קטש וגודס כבר אימנו ביורוליג אז אפשר לדעת מה היכולות שלהם (גודס מאמן תחתית, קטש מאמן אמצע טבלה+).

פרנקו לא אימן ביורוליג אבל אני פשוט לא התרשמתי ממנו ממה שראיתי, אני ממש לא חושב שהיה מוציא יותר ממכבי ת"א העונה לצורך העניין.
יכול להיות, בגדול עד שלא ינסו את זה לא ידעו, אבל בשנה הבאה שהפועל תל אביב תשחק ביורוליג (והיא תשחק כי היא הקבוצה השנייה בטיבה או השלישית ביורוקאפ והשחקנים המובילים שלה יחזרו) , אז אולי נוכל לראות אם פרנקו מאמן יורוליג או לא.
ואנחנו נסתפק בקטש כלומר , נסתפק במאמן שתלוי לחלוטין בחומר השחקנים שמגיעים אליו שמתאימים לשיטה שלו, ונתקף בהלם כל פעם שהשיטה לא עובדת.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 21 ינואר 2024, 13:55

לא הבנתי למה אתה חושב שהפועל ת"א ישחקו ביורוליג בעונה הבאה. האלופה של היורוקאפ תשחק ביורוליג, וזו כנראה תהיה פריז.

אם נוסיף לזה את השמועות המתחזקות בנוגע לכך שתהיה קבוצה מדובאי ביורוליג כבר בעונה הבאה וגם על כך שהיורוליג מאוד רוצים לראות את לונדון ביורוליג - אני לא רואה איך להפועל ת"א יהיה שם מקום.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 21 ינואר 2024, 14:04

עידן כתב:לא הבנתי למה אתה חושב שהפועל ת"א ישחקו ביורוליג בעונה הבאה. האלופה של היורוקאפ תשחק ביורוליג, וזו כנראה תהיה פריז.

אם נוסיף לזה את השמועות המתחזקות בנוגע לכך שתהיה קבוצה מדובאי ביורוליג כבר בעונה הבאה וגם על כך שהיורוליג מאוד רוצים לראות את לונדון ביורוליג - אני לא רואה איך להפועל ת"א יהיה שם מקום.

להבתי 2 המגיעות לגמר יהיו שנה הבאה ביורוליג , צרפת לא תקבל 3 נציגות , אם פריז תעלה ווילרבן לא תהייה.

כמובן שאם הפועל תל אביב לא תגיע לגמר היא לא תהיה , אבל עם ג'ייקובן חוזר , והורד יחד עם מנפורד , ולהפועל תל אביב הסגל השני הכי טוב ביורוקאפ.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 21 ינואר 2024, 15:38

ankram כתב:
עידן כתב:לא הבנתי למה אתה חושב שהפועל ת"א ישחקו ביורוליג בעונה הבאה. האלופה של היורוקאפ תשחק ביורוליג, וזו כנראה תהיה פריז.

להבתי 2 המגיעות לגמר יהיו שנה הבאה ביורוליג , צרפת לא תקבל 3 נציגות , אם פריז תעלה ווילרבן לא תהייה.

כמובן שאם הפועל תל אביב לא תגיע לגמר היא לא תהיה , אבל עם ג'ייקובן חוזר , והורד יחד עם מנפורד , ולהפועל תל אביב הסגל השני הכי טוב ביורוקאפ.

בוודאות 2 הפיינליסטיות יקבלו מקום ביורוליג? את זה לא ידעתי. אם זה ככה אז להפועל ת"א יש יותר סיכוי, למרות שיהיה להם עדיין קשה מאוד להגיע לגמר בלי מגרש ביתי. קודם נראה אם בכלל ישמרו על המקום השני בבית שלהם.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 21 ינואר 2024, 21:57

ankram כתב:
A.Parker כתב:פרנקו מאמן בינוני. קטש סך הכל מאמן טוב, אבל הקטע של ניהול המשחק ממש בעייתי, וזה בכלל לא משנה איזה סגל עומד לרשותו.
קטש מאמן של שיטה, אם היא עובדת אז זה כדורסל התקפי מרהיב, אבל אם היא לא עובדת, ומאמנים טובים יודעים לגרום לה לא לעבוד, אז הוא מתמוטט מנטלית וקופא, פרנקו יודע לצאת מהקיבעונות שלו , יודע לשנות ויודע לזרום עם זה. האם זה עושה אותו מאמן טוב מקטש? לאו דווקא, אבל הוא בטח יותר גמיש מקטש המקובע. דוגמא לקיבעון?
בר טימור, הושמד על ידי קטש (כמו הילארד, כמו זיו, כמו קליבלנד) שהיה בשיאו, ואצל פרנקו נותן את כדורסל חייו. אני לא יכול להתחבר למאמן שכל שנה לוקח שחקן אחד או 2 , ומוחק אותם.
גייק כהן יכול לפתוח ביורוליג סיבוב שלם , ולא לשחק דקה 3 רבעים בדרבי, אחרי ש3 משחקים לפני זה יובש.
שחקנים כמו כל בני האדם צריכים לדעת מה המיקום שלהם ברוטציה , אצל קטש זה הכל בלאגן.

בר טימור שחקן סביר שבעיקר ניזון מזה שהוא משחק בהפועל על כל המשתמע מכך (אוהדים ובמיוחד שופטים). אנחנו רואים מה הוא שווה בנבחרת. זה נכון לגבי עוד שחקנים, בדיוק כמו שהלפרין ואליהו היו מתפוצצים על מכבי. פרנקו מאמן בינוני, מעדיף את קטש בכל יום נתון.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 21 ינואר 2024, 21:58

ankram כתב:

אני חושב שרק הזוכה. במידה ומונאקו בפלייאוף (וסביר שתהיה) תהיה רק עולה אחת.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 21 ינואר 2024, 22:30

A.Parker כתב:
ankram כתב:

אני חושב שרק הזוכה. במידה ומונאקו בפלייאוף (וסביר שתהיה) תהיה רק עולה אחת.

אתה צודק
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 23 ינואר 2024, 00:45

ankram כתב:אני חושב שקטש הרוויח את החוזה הבא שלו בקבוצה לכמה שנים , ההתנהלות שלו השנה , מופתית

אתה עדיין חושב ככה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 ינואר 2024, 02:23

אגב אני רוצה לומר עוד משהו, מי שאיבדו את החדר הלבשה זה לא קטש אלו ההנהלה עם סדרת טעויות מביכות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי ankram » 23 ינואר 2024, 11:31

felix_r כתב:
ankram כתב:אני חושב שקטש הרוויח את החוזה הבא שלו בקבוצה לכמה שנים , ההתנהלות שלו השנה , מופתית

אתה עדיין חושב ככה?

חיובי , קטש הוא לא מאמן חלומותיי , אבל נוכח מה שההנהלה עשתה לו הקיץ עם ההחתמות המעליבות האלה , נוכח אובדן הבייתיות והקהל (כאילו מאמן אחר היה מצליח ללא בית וקהל) , ואחרי שההנהלה חתכה 15% מהמשכורות שלו ושאר השחקנים (להם החזירו לו עדיין לא) , חזרה בה , אבל עדיין גרמה לנזק מטורף , ועצם העובדה שלמרות כל אלו מכבי עדיין אחרי יותר מחצי סיבוב יורוליג במקום של פלייאוף\פלייאין , מסבירה הכל.
כאילו שמאמן אחר היה משתלט על מה שקורה השנה בקבוצה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי felix_r » 23 ינואר 2024, 13:01

ankram כתב:
felix_r כתב:

אתה עדיין חושב ככה?

חיובי , קטש הוא לא מאמן חלומותיי , אבל נוכח מה שההנהלה עשתה לו הקיץ עם ההחתמות המעליבות האלה , נוכח אובדן הבייתיות והקהל (כאילו מאמן אחר היה מצליח ללא בית וקהל) , ואחרי שההנהלה חתכה 15% מהמשכורות שלו ושאר השחקנים (להם החזירו לו עדיין לא) , חזרה בה , אבל עדיין גרמה לנזק מטורף , ועצם העובדה שלמרות כל אלו מכבי עדיין אחרי יותר מחצי סיבוב יורוליג במקום של פלייאוף\פלייאין , מסבירה הכל.

מסכן קטש, איך ההנהלה עבדה עליו. אילו רק היה לו את סגל הגלאקטיקוס של קרית-אתא... חחח.. אתה שומע את עצמך?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 23 ינואר 2024, 14:11

felix_r כתב:
ankram כתב:
felix_r כתב:

אתה עדיין חושב ככה?

מסכן קטש, איך ההנהלה עבדה עליו. אילו רק היה לו את סגל הגלאקטיקוס של קרית-אתא... חחח.. אתה שומע את עצמך?

חוץ מלפטר את זה ולפטר את ההוא ולהחליף את זה , מה עוד אתה מציע פליקס? להחתים מאמן זר שלא יגיע לארץ כמו דז'י'קיץ'? יעני לשלם לקטש את שארית החוזה ולהביא מאמן בכסף שאין?
אולי אתה פליקס תיצור קשר עם איטודיס ותשכנע אותו להגיע לפה בשביל 500 שקל בחודש?
מה קטש אשם ששלושת הרכזים שלו מאבדים 10 כדורים ביחד במשחק , שבלאט חוץ מלזרוק לסל לא מוסר בכלל , שבולדווין מתעלם מבונזי כל התקפה , שפאקינג רכז בן 18 עושה ללורנזו בראון סחרחורת?
אותו מאמן שאתה הגאון רוצה לפטר עד לפני כמה משחקים הביא את מכבי נטולת הביתיות והקהל , שהסגל שלה קיצצו לו במשכורת ל4 הגדולות ביורוליג , אז הוא היה בסדר?
כן קטש ממש אשם שאבי אבן הביא לו 3 זרים במקום 4 , והקצה לזה שקל ורבע , מה שהנחית פה את שלושת הגלמים , קטש אשם בזה שאין למכבי ביתיות , קהל , ורק מש לראשונה שיחקה משחק ליגה עם קהל מאז המלחמה , הוא אשם.
למה לא לפטר גם את פרנקו? הוא גם הפסיד לקריית אתא , וגם חולון , אז למה המאמן שלהם לא פוטר?

יאללה , זורם איתך , בוא נפטר , את מי אתה מביא?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 23 ינואר 2024, 15:00

בהינתן ההנהלה הנוכחית, אין את מי להביא. אם קטש יפוטר אני משער שאבי אבן יקודם לאזור הקווים.

לדעתי קטש לא יפוטר העונה בכל מקרה, אלא אם תהיה ממש קטסטרופה חלילה.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 23 ינואר 2024, 16:04

עידן כתב:בהינתן ההנהלה הנוכחית, אין את מי להביא. אם קטש יפוטר אני משער שאבי אבן יקודם לאזור הקווים.

לדעתי קטש לא יפוטר העונה בכל מקרה, אלא אם תהיה ממש קטסטרופה חלילה.

ברור , ראשית אין כסף , אם היה כסף היו מנסים להחליף שחקן או לא להוריד מהמשכורות של הצוות המקצועי והשחקנים , זאת סיבה אחת
סיבה שנייה היא שאף מאמן ראוי לא יגיע לקבוצה במדינה נמצאת המלחמה ואין לה בית וקהל , מי יכניס ראש בריא למיטה חולה ועבור מה? אף אחד לא יודע מה יהיה פה בעונה הבאה.
אבל העיקר קטש אשם , לפטר את קטש , נמאס כבר מקטש , ורק אני יצור הפורום יודע מה צריך לעשות , זאת בדיחה.
קטש יפוטר רק אם יתחיל בלאגן רציני בחדר ההלבשה , לא שאנחנו רחוקים מזה , אבל רק אם יכלו כל הקיצין , קטש יפוטר , וברור שאו שמישהו בצוות המקצועי יחליף אותו או אבן.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי felix_r » 23 ינואר 2024, 19:04

ankram כתב:
felix_r כתב:
ankram כתב:
felix_r כתב:

אתה עדיין חושב ככה?

חוץ מלפטר את זה ולפטר את ההוא ולהחליף את זה , מה עוד אתה מציע פליקס? להחתים מאמן זר שלא יגיע לארץ כמו דז'י'קיץ'? יעני לשלם לקטש את שארית החוזה ולהביא מאמן בכסף שאין?
אולי אתה פליקס תיצור קשר עם איטודיס ותשכנע אותו להגיע לפה בשביל 500 שקל בחודש?
מה קטש אשם ששלושת הרכזים שלו מאבדים 10 כדורים ביחד במשחק , שבלאט חוץ מלזרוק לסל לא מוסר בכלל , שבולדווין מתעלם מבונזי כל התקפה , שפאקינג רכז בן 18 עושה ללורנזו בראון סחרחורת?
אותו מאמן שאתה הגאון רוצה לפטר עד לפני כמה משחקים הביא את מכבי נטולת הביתיות והקהל , שהסגל שלה קיצצו לו במשכורת ל4 הגדולות ביורוליג , אז הוא היה בסדר?
כן קטש ממש אשם שאבי אבן הביא לו 3 זרים במקום 4 , והקצה לזה שקל ורבע , מה שהנחית פה את שלושת הגלמים , קטש אשם בזה שאין למכבי ביתיות , קהל , ורק מש לראשונה שיחקה משחק ליגה עם קהל מאז המלחמה , הוא אשם.
למה לא לפטר גם את פרנקו? הוא גם הפסיד לקריית אתא , וגם חולון , אז למה המאמן שלהם לא פוטר?

יאללה , זורם איתך , בוא נפטר , את מי אתה מביא?

אתה מכניס לי מילים לפה. אני בסך הכול שאלתי, אם אתה ממשיך לחשוב שקטש הרוויח את החוזה הבא שלו בקבוצה (ראה את הציטוט המקורי שלך).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 ינואר 2024, 20:43

זה לא משנה מי על הקווים, כל עוד מי שמאחוריו איבדו את הקבוצה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי גיא » 24 ינואר 2024, 01:49

זה תרד על עודד, אבל אחרי שראיתי את בולדווין - עושה ג׳וגיג בחזרה להגנה במשחק יורוליג האחרון - זה היה כמו רעל ישירות לוריד של המועדון.
אפשר להלחץ, לטעות, מותר אפילו לא להיות מוכשר בכל האספקטים של אימון כדורסל (כמו המאמן שלנו)
אבל ברגע שזה זלזול - זה כבר סיפור אחר.
גיא

הודעהעל ידי omerk » 26 ינואר 2024, 10:32

מדהים כמה הזיכרון של אנשים קצר. רוצים לחזור רגע להיסטוריה של מכבי מאז 2015? קטש קיבל תנאים טובים יותר מאלו שלפניו? להפך היה לו גרוע יותר. זה המאמן שההנהלה הכי זרקה עליו ז*ן מאז גודס ובכל זאת הצליח. אם היה פה מאמן זר ההנהלה הייתה מביאה לו חיזוק מזמן.

פרנקו עדיף עליו? למה כי ניצח בליגה? וואו איזה הישג מדהים ליגת הבדיחה שלנו עוד מעניינת מישהו?בוא נראה אותו משחק 1-2 בשבוע, כל שבוע, מול הסגלים והמאמנים הכי טובים באירופה כשהוא בנחיתות תקציבית מובהקת, בליגה סופר תחרותית ועדיין להגיע להישגים. אם קטש היה זר אז היו פה עפים עליו אבל כי הוא ישראלי אז קל לרדת על ההישגים שלו. הוא מאמן יורוליג לגיטימי ולא חושב שאיטודיס, או שארס או פרנקו היו מוציאים יותר מהסגל הזה עם ההנהלה הנוכחית. בכל קבוצה אחרת האוהדים מתגאים כשמאמן מקומי, שהוא גם סמל בתור שחקן, מצליח ככה ופה זה נחשב חיסרון (ועוד בתקופה כזאת).

קטש לא מושלם, אבל מי כן?
omerk

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Majestic-12 [Bot] ו־187 אורחים