המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

הודעהעל ידי TAYO » 14 אוקטובר 2022, 23:45

שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:אני לא יודע אם קטש מאמין לעצמו בראיון.
לדעתי הוא כבר מבין שנבנתה פה קבוצה לא טובה. וחלק גדול מזה עליו.
רמז שיותר שיש בדרך משינוי אחד בסגל. אבל זה מצחיק שהוא מציין שאחת הבעיות היום הייתה חוסר ניסיון ביורוליג ואז מביאים את אדאמס…

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא לא דיבר על שינויים פרסונליים, אלא על שינויים ברמת התיאום בין השחקנים בהגנה ובהתקפה.
ההנהלה לא תאשר שתי החתמות בשלב הזה, בטח לא עכשיו. בקושי את אדאמס בשקל תשעים אישרו.
הוא אמר מפורשות שאי אפשר לצפות שלא יהיה צורך בהתאמות/שינויים בקבוצה שנבנתה מחדש לגמרי

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוקטובר 2022, 00:15

TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
רמז שיותר שיש בדרך משינוי אחד בסגל. אבל זה מצחיק שהוא מציין שאחת הבעיות היום הייתה חוסר ניסיון ביורוליג ואז מביאים את אדאמס…

הוא לא דיבר על שינויים פרסונליים, אלא על שינויים ברמת התיאום בין השחקנים בהגנה ובהתקפה.
ההנהלה לא תאשר שתי החתמות בשלב הזה, בטח לא עכשיו. בקושי את אדאמס בשקל תשעים אישרו.
הוא אמר מפורשות שאי אפשר לצפות שלא יהיה צורך בהתאמות/שינויים בקבוצה שנבנתה מחדש לגמרי

נכון, אבל זה לא היה בהקשר של שינויים פרסונליים אלא התאמות בסגנון המשחק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 15 אוקטובר 2022, 00:24

שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:

אז אתה אומר שהשינוי הפרסונלי יתחיל וייגמר באדאמס?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוקטובר 2022, 00:27

TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:רמז שיותר שיש בדרך משינוי אחד בסגל. אבל זה מצחיק שהוא מציין שאחת הבעיות היום הייתה חוסר ניסיון ביורוליג ואז מביאים את אדאמס…

אז אתה אומר שהשינוי הפרסונלי יתחיל וייגמר באדאמס?

לדעתי לא יהיו עוד, לפחות בזמן הקרוב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת

הודעהעל ידי felix_r » 15 אוקטובר 2022, 00:35

כמו שכולנו ידענו כבר בקיץ - דיכאון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 אוקטובר 2022, 05:16

התעצבנתי על זה שהחתימו אותו אבל אני האחרון שיאשים אותו או יבוא אליו בתלונות, קטש לא אשם במה שקורה פה, הוא רחוק מלהיות אשם והאצבעות לא אמורות להיות מופנות אליו, כי בתכלס מה זה נותן חוץ מלהוציא עצבים?
קטש לא אשם כמו ששורת המאמנים שלפניו לא אשמים ולא משנה איזה טעויות קרו בדרך. קטש הוא לא אשם בזה שפאסקוול לא חתם והוא לא האשם בזה שהוא המאמן היחידי שההנהלה הזאת רצתה להביא. אני לא רוצה לומר שהוא לא מתאים לתפקיד אבל ללא ספק הוא לא המתאים ביותר לתפקיד, מה שכן זה לא משנה כל עוד חבורת גלמים מנהלת את המועדון.
בסגל הזה יש יותר חורים מגבינה שוויצרית ולומר "הוא בנה אז הוא אשם" זה להיות נאיבי אחרי 9 שנים. קטש הוא לא המחלה, הוא הסיפטום וגם לא הסיפטום שמסוכן במחלה.
אגב לזכותו, מפסקי הזמן הוא יצא עם אחלה תרגילים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי RomanR » 15 אוקטובר 2022, 09:15

Shay_uzan כתב:התעצבנתי על זה שהחתימו אותו אבל אני האחרון שיאשים אותו או יבוא אליו בתלונות, קטש לא אשם במה שקורה פה, הוא רחוק מלהיות אשם והאצבעות לא אמורות להיות מופנות אליו, כי בתכלס מה זה נותן חוץ מלהוציא עצבים?
קטש לא אשם כמו ששורת המאמנים שלפניו לא אשמים ולא משנה איזה טעויות קרו בדרך. קטש הוא לא אשם בזה שפאסקוול לא חתם והוא לא האשם בזה שהוא המאמן היחידי שההנהלה הזאת רצתה להביא. אני לא רוצה לומר שהוא לא מתאים לתפקיד אבל ללא ספק הוא לא המתאים ביותר לתפקיד, מה שכן זה לא משנה כל עוד חבורת גלמים מנהלת את המועדון.
בסגל הזה יש יותר חורים מגבינה שוויצרית ולומר "הוא בנה אז הוא אשם" זה להיות נאיבי אחרי 9 שנים. קטש הוא לא המחלה, הוא הסיפטום וגם לא הסיפטום שמסוכן במחלה.
אגב לזכותו, מפסקי הזמן הוא יצא עם אחלה תרגילים
זה נכון. אבל קטש אשם.
אין סגל מושלם שאין בו חוליות חלשות, אבל איך שמכבי נראים זה על קטש

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי מילוס » 15 אוקטובר 2022, 11:00

לכל מאמן שלא הצליח(\יצליח) לשפר בקטנה את המצב של מכבי - יש חלק קטן.
אבל, עברו פה בעשור האחרון, כמה, 80 שחקנים? 10 מאמנים? בודדים מהם עמדו בציפיות מבחינה אישית, ואפס מהם מבחינה קבוצתית.
אז לחפש את האשמה בסגל או על הספסל זה כבר קצת מצחיק, כי יש שם שחקנים ומאמנים שבעוד חודש או חצי שנה יעזבו - והבעיות יישארו.
זה לא על קטש, ולא על מרטין, ולא על רמי הדר, ולא על מרקיז היינס - הם קיבלו צ'אנס של פעם בחיים, וכמו כל איש מקצוע עם ביצים ושאיפות - קפצו עליו.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 15 אוקטובר 2022, 11:29

מילוס כתב:לכל מאמן שלא הצליח(\יצליח) לשפר בקטנה את המצב של מכבי - יש חלק קטן.
אבל, עברו פה בעשור האחרון, כמה, 80 שחקנים? 10 מאמנים? בודדים מהם עמדו בציפיות מבחינה אישית, ואפס מהם מבחינה קבוצתית.
אז לחפש את האשמה בסגל או על הספסל זה כבר קצת מצחיק, כי יש שם שחקנים ומאמנים שבעוד חודש או חצי שנה יעזבו - והבעיות יישארו.
זה לא על קטש, ולא על מרטין, ולא על רמי הדר, ולא על מרקיז היינס - הם קיבלו צ'אנס של פעם בחיים, וכמו כל איש מקצוע עם ביצים ושאיפות - קפצו עליו.

האשמים העיקריים זו ההנהלה, אבל אי אפשר להסיר את האחריות מהמאמן והשחקנים. כן, הם קיבלו צ'אנס וקפצו עליו, ומבחינתם ברור שזו ההחלטה הנכונה.

אבל עם מאמן ברמה גבוהה יותר מקטש אפשר להוציא יותר גם מהסגל העקום הזה, ואמרתי את זה מהרגע שהסגל נסגר.

לגבי שחקנים - כששחקן כמו פויתרס לוקח זריקה אחרי זריקה לשלוש כשהוא בכל הקריירה המקצוענית שלו לא קלע שלשה אחת - זה גם עליו (ועל המאמן שלו שנותן לו לעשות את זה). זו קבלת החלטות מטומטמת לחלוטין.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 15 אוקטובר 2022, 14:58

עידן כתב:
מילוס כתב:לכל מאמן שלא הצליח(\יצליח) לשפר בקטנה את המצב של מכבי - יש חלק קטן.

האשמים העיקריים זו ההנהלה, אבל אי אפשר להסיר את האחריות מהמאמן והשחקנים. כן, הם קיבלו צ'אנס וקפצו עליו, ומבחינתם ברור שזו ההחלטה הנכונה.

אבל עם מאמן ברמה גבוהה יותר מקטש אפשר להוציא יותר גם מהסגל העקום הזה, ואמרתי את זה מהרגע שהסגל נסגר.

לגבי שחקנים - כששחקן כמו פויתרס לוקח זריקה אחרי זריקה לשלוש כשהוא בכל הקריירה המקצוענית שלו לא קלע שלשה אחת - זה גם עליו (ועל המאמן שלו שנותן לו לעשות את זה). זו קבלת החלטות מטומטמת לחלוטין.

זה שמאמן הרבה יותר טוב יוציא יותר טוב, בסבירות גבוהה שכן.
אבל אנחנו מכירים את השיטה, והיא מחזירה אותנו למקבלי ההחלטות.
ובשיטה הנוכחית, לא יגיע לפה מאמן מעולה (כי זה אומר - שכר שמכבי לא מתקרבת אליו + תקציב שחקנים שמכבי לא מתקרבת אליו + סביר שגם דרישות מקצועיות שונות שבעידן העצירות במכבי - אין סיכוי שיקבלו).
מקסימום סביר פלוס, ובשילוב השיטה (התקציב+האנשים+קבלת ההחלטות), זה לא ישנה שומדבר באופן דרסטי.

ופויתרס שמעיף שלשות (לא רק הוא, מצדי שאף שחקן בסגל הנוכחי לא יזרוק מרחוק), שכמובן שזה באג בפני עצמו, זו פשוט המציאות של שיטת המשחק הנוכחית, וקבוצות יאנסו את מכבי בדיוק ככה.
מילוס

הודעהעל ידי A.Parker » 15 אוקטובר 2022, 21:22

ההזיה הזאת של לשחק עם ניבו ופויתרס יחד זה משהו לא אמיתי. בכלל יש כמה דברים מבניים שמעוררים תהיות לגביו. ועם כל זאת, הייתי מחכה קצת עם עריפת הראשים.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוקטובר 2022, 11:09

טוב, אז אחרי שצפיתי בלילה במשחק בפעם השנייה, אני יכול לומר כמה דברים.

קטש הבין סופסוף, שההרכבים האלה עם שני סנטרים לא עובדים. האם הוא זנח אותם לחלוטין, או ימשיך לשחק איתם במשחקים אחרים, קשה לדעת. אבל לפחות הוא מגיב.

בהקשר הזה מעניין דווקא ההרכב שפתח איתו את המחצית השנייה, הרכב סופר נייד עם סורקין בחמש וקולסון בארבע, כאשר כל שלושת הגבוהים (ניבו, פויטרס, מרטין) האמריקאים יושבים על הספסל. לא יודע אם מישהו פה חשב פעם, שסורקין יכול לשחק בתפקיד הגבוהה היחיד בחמישייה במשחק יורוליג. זה עבד.

בסיומת ראינו את קטש עושה חילופי הגנה-התקפה בכל פוזשן. לא מתעצל. הכניס גבוהים כשצריך ריבאונד, הכניס מובילי כדור וקלעי עונשין נוספים בהתקפה... אלה דברים שיאניס כמעט ולא היה עושה. דברים קטנים, שלפעמים עולים לך במשחק, כשאתה שוכח מהם.

אז אחרי שירדנו הרבה על קטש ובצדק, אפשר לציין את הנקודות האלה לזכותו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

הודעהעל ידי TAYO » 19 אוקטובר 2022, 11:33

felix_r כתב:טוב, אז אחרי שצפיתי בלילה במשחק בפעם השנייה, אני יכול לומר כמה דברים.

קטש הבין סופסוף, שההרכבים האלה עם שני סנטרים לא עובדים. האם הוא זנח אותם לחלוטין, או ימשיך לשחק איתם במשחקים אחרים, קשה לדעת. אבל לפחות הוא מגיב.

בהקשר הזה מעניין דווקא ההרכב שפתח איתו את המחצית השנייה, הרכב סופר נייד עם סורקין בחמש וקולסון בארבע, כאשר כל שלושת הגבוהים (ניבו, פויטרס, מרטין) האמריקאים יושבים על הספסל. לא יודע אם מישהו פה חשב פעם, שסורקין יכול לשחק בתפקיד הגבוהה היחיד בחמישייה במשחק יורוליג. זה עבד.

בסיומת ראינו את קטש עושה חילופי הגנה-התקפה בכל פוזשן. לא מתעצל. הכניס גבוהים כשצריך ריבאונד, הכניס מובילי כדור וקלעי עונשין נוספים בהתקפה... אלה דברים שיאניס כמעט ולא היה עושה. דברים קטנים, שלפעמים עולים לך במשחק, כשאתה שוכח מהם.

יש משהו בדברייך אבל אני חושב שהוא היה קצת אובר ריאקטינג. להכניס שחקן כל כך לא אינטליגנטי כמו ניבו דקה לסיום זה גובל בפאניקה.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי עידן » 19 אוקטובר 2022, 13:12

felix_r כתב:טוב, אז אחרי שצפיתי בלילה במשחק בפעם השנייה, אני יכול לומר כמה דברים.

כן, הוא הבין בשלב מסוים שההרכבים עם שני סנטרים לא עובדים, אבל כולנו הבנו את זה פה לפני המחזור הראשון ביורוליג, אז בשעה טובה באמת. עוד מוקדם לומר אם הוא לא יחזור למנהג המוזר הזה במשחקים הבאים.

מבחינתי הניצחון אתמול היה למרות קטש ולא בזכותו, למרות השיפור העצום במחצית השנייה. יש לו עוד דרך מאוד ארוכה לעבור לפני שאתן לו קרדיט, ואני ממש לא חושב שכרגע הוא עדיף על יאניס ממה שהראה עד כה.
עידן

הודעהעל ידי Mitelka » 31 אוקטובר 2022, 10:20

בסיום הדרבי הוא אמר בראיון שהוא קצת הגזים עם הדקות (בראון בעיקר) ולא השתמש בשחקנים (זיו, אפס דקות). ושהוא ילמד מזה. זה היה נחמד אבל לא ייחסתי לזה חשיבות האמת.

* 15 דקות אתמול לבראון, נח לא מעט גם שהמשחק היה חי לגמרי
* השתמש באמת בשחקני המשנה (זיו וכהן כל אחד 20 דקות, אגב, 8 אס׳ על איבוד אחד לזיו)
* הכניס את אדאמס לליגה כדי להרוויח אותו, שיחק עליו, וקיבל משחק נהדר שלו והמשחק שהוא הכי מחובר בו. זוכרים את דורסי שנרשם נגד ירושלים ואז התחיל גם להתניע ביורוליג? אולי זה גם יקרה כאן. אבל גם אם אדאמס היה על 3 נק׳ ו3 איב׳ - לא הייתי בא בטענות לקטש. הוא חייב להכניס אותו איכשהו לסיסטם של הקבוצה. אי אפשר לעשות את זה ב2-3 דקות ביורוליג נגד מפלצות.
* יש גרף שיפור. הקבוצה נראית טוב יותר ממשחק למשחק. יש בעיות, אף אחד לא אומר שהן נפתרו, אבל מכבי משתפרת
* הכדורסל שלו אטרקטיבי לצפייה. יש הרבה ריצות, הרבה אליי אופים, שחקנים שמסיימים חזק בצבע. רצים בכל הזדמנות. לא תמיד זה יניב את התוצאות הנכונות, לא תמיד זה הדבר הכי נכון, אבל גם בירושלים שהיה עם כל הביקורות שהיו עליו הכדורסל שלו מהנה לקהל. גם לא תמיד מדובר בכדורסל מנצח.
* מכבי מפרקת בליגה, ועוד קבוצה חזקה כמו חולון (בסדר גודל ישראלי) - בואו, זה לצערי בשנים האחרונות לא דבר שאפשר לזלזל בו.

אחלה קטש ביינתים. והכותב ממש לא היה בעדו.

כמובן - הכל לכרגע, לביינתים, הדרך ארוכה וכל הקלישאות שתרצו
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 אוקטובר 2022, 10:26

אכן, אחרי שהיה נראה די אבוד בהתחלה הדברים מתחילים להתאזן. הוא גם תמיד מדבר לעניין וזה לזכותו.

עוד חודש נהיה חכמים יותר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי עידן » 31 אוקטובר 2022, 11:59

אנחנו מנצחים וזה מה שחשוב, אבל אני עדיין מתקשה להתרשם מקטש, במיוחד כל עוד שהוא ממשיך להתעקש על חמישייה שכוללת את ניבו ופוית'רס. אם בסוף איכשהו זה יעבוד - שאפו, מוריד את הכובע.

לגבי בראון - לא היה בכלל צריך להירשם למשחק אתמול בעיני, אחרי שנשחק עד דק לפני שבוע, אז פחות התרשמתי מזה שקיבל 15 דקות.

כמו שנאמר מעליי, עוד חודש נהיה חכמים יותר.
עידן

הודעהעל ידי omerk » 31 אוקטובר 2022, 12:06

קטש הוא המרואיין האהוב עליי בכדורסל כי באמת ההרגשה שהוא לא מחרטט כיף לשמוע אותו מדבר בכנות, גם אם זה לא משרת את המערכת.

בינתיים מאד כיף לצפות בכל המשחקים האחרונים כי זה היה ניצחונות עם משחק שוטף ויפה, אבל אני באמת נזהר לשמוח כי במבחן האמיתי היחיד של מכבי נגד פנרבחצ'ה לא היה נראה טוב (למרות שבדיעבד אנחנו מבינים שגם מונאקו היא קבוצה מצויינת ואין לזלזל בניצחון)

בשבועיים- שלושה הבאים נדע לאן העונה הזאת הולכת.
omerk

הודעהעל ידי אחדשיודע » 31 אוקטובר 2022, 12:26

omerk כתב:בינתיים מאד כיף לצפות בכל המשחקים האחרונים כי זה היה ניצחונות עם משחק שוטף ויפה, אבל אני באמת נזהר לשמוח כי במבחן האמיתי היחיד של מכבי נגד פנרבחצ'ה לא היה נראה טוב (למרות שבדיעבד אנחנו מבינים שגם מונאקו היא קבוצה מצויינת ואין לזלזל בניצחון)

למה בדיעבד אבל? הבנו את זה הרבה קודם. וחוץ מזה, זו קבוצה שהובילה עלייך ב-19, בבית שלך, וניצחת אותה בפוקס. אפשר להתרשם מהקאמבק, אבל אני לא מתלהב מהתצוגה הכללית של מכבי במשחק הזה. עד עכשיו לא היה משחק אחד ביורוליג שמכבי הציגה בו רמה גבוהה באמת.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 31 אוקטובר 2022, 13:33

אחדשיודע כתב:
omerk כתב:בינתיים מאד כיף לצפות בכל המשחקים האחרונים כי זה היה ניצחונות עם משחק שוטף ויפה, אבל אני באמת נזהר לשמוח כי במבחן האמיתי היחיד של מכבי נגד פנרבחצ'ה לא היה נראה טוב (למרות שבדיעבד אנחנו מבינים שגם מונאקו היא קבוצה מצויינת ואין לזלזל בניצחון)

למה בדיעבד אבל? הבנו את זה הרבה קודם. וחוץ מזה, זו קבוצה שהובילה עלייך ב-19, בבית שלך, וניצחת אותה בפוקס. אפשר להתרשם מהקאמבק, אבל אני לא מתלהב מהתצוגה הכללית של מכבי במשחק הזה. עד עכשיו לא היה משחק אחד ביורוליג שמכבי הציגה בו רמה גבוהה באמת.
אפשר להגיד הרבה דברים, אבל פוקס זה לא

לחזור מ19 הפרש זה לא פוקס
זה המון יכולת ואופי

שוב אני מסכים שאולי אי אפשר להתרשם ולהתגאות מזה שהגענו למצב של מינוס 19 בבית מלכתחילה, אבל הקאמבק והניצחון הזה (שנגמר כמעט בדו ספרתי אגב) הוא ממש לא פוקס וגם משהו להתגאות בו ולשמוח עליו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־154 אורחים