המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד נבחרות ישראל V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד נבחרות ישראל V3

הודעהעל ידי Cobra » 19 אוגוסט 2023, 00:17

Rampel כתב:
Cobra כתב:שני מסקנות:
1. סורקין פשוט אדיר וככל הנראה העונה של מכבי תפול ותקום עליו אם הוא יראה מה שהוא מראה כאן וישחק עם הביטחון הזה גם ביורוליג ויוכל לשחק ב4 אז יש מצב שנצליח לשחזר עוד עונה טובה.
2. מי שניצח להם את המשחק זה לא נורקיץ ולא מוסא , זה לוק גארזה שנראה נפלא ונראה גם שירד במשקל ופתאום יכול לתת דקות ב4 , לא יודע עוד כמה שנים הוא ישחק בnba וזה שחקן שמאוד הייתי שמח לראות כאן ב4/5 בעתיד.

1. גם אני חושב ככה. בכלל, אני לא אתפלא אם קטש מכוון (וכנראה גם ינסה) לפתוח בחמישיה עם סורקין וניבו. הצמד מולנסיה יעלה מהספסל לדעתי.

2. לוקה גארזה הוא גבוה התקפי סופר מוכשר ומגוון. אבל הוא מאוד לוקה בצד ההגנתי. וזו כנראה הסיבה שהוא ייפלט מהליגה בסופו של דבר.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

לגבי גארזה, לגבי ההגנה פעם הוא באמת לא יכל לשמור אבל דווקא אחרי שנראה שהוא רזה השנה ונהיה יותר זריז וקל רגליים אני חושב שהוא מסוגל לשמור ובגלל זה הוא פתאום יכול לשחק ב4 למרות שעד כה בקריירה הוא שיחק רק ב5 , הוא היה נראה היום הרבה אתלטי וזריז מפעם כנראה בגלל הירידה במשקל .
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוגוסט 2023, 00:19

אני דווקא חושב שסורקין ימשיך לשחק בעמדה 5
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוגוסט 2023, 00:21

Cobra כתב:
Rampel כתב:
1. סורקין פשוט אדיר וככל הנראה העונה של מכבי תפול ותקום עליו אם הוא יראה מה שהוא מראה כאן וישחק עם הביטחון הזה גם ביורוליג ויוכל לשחק ב4 אז יש מצב שנצליח לשחזר עוד עונה טובה.
2. מי שניצח להם את המשחק זה לא נורקיץ ולא מוסא , זה לוק גארזה שנראה נפלא ונראה גם שירד במשקל ופתאום יכול לתת דקות ב4 , לא יודע עוד כמה שנים הוא ישחק בnba וזה שחקן שמאוד הייתי שמח לראות כאן ב4/5 בעתיד.

1. גם אני חושב ככה. בכלל, אני לא אתפלא אם קטש מכוון (וכנראה גם ינסה) לפתוח בחמישיה עם סורקין וניבו. הצמד מולנסיה יעלה מהספסל לדעתי.

2. לוקה גארזה הוא גבוה התקפי סופר מוכשר ומגוון. אבל הוא מאוד לוקה בצד ההגנתי. וזו כנראה הסיבה שהוא ייפלט מהליגה בסופו של דבר.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

לגבי גארזה, לגבי ההגנה פעם הוא באמת לא יכל לשמור אבל דווקא אחרי שנראה שהוא רזה השנה ונהיה יותר זריז וקל רגליים אני חושב שהוא מסוגל לשמור ובגלל זה הוא פתאום יכול לשחק ב4 למרות שעד כה בקריירה הוא שיחק רק ב5 , הוא היה נראה היום הרבה אתלטי וזריז מפעם כנראה בגלל הירידה במשקל .

לא לשכוח שלא היו לנו 4 אמיתי במשחק הזה, מה שהקל מאוד על גארזה. בלייזר וארצי הם 3-4.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 אוגוסט 2023, 09:20

סורקין נתן קמפיין מצויין אבל שום דבר שהוא הציג לא גרם לי לחשוב שהוא יכול לשחק 4, ובכל מקרה בשום קונסטלציה העונה של מכבי לא תקום ותיפול על רומן סורקין, עם כל הכבוד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמוליק » 19 אוגוסט 2023, 18:44

MTA2311 כתב:

סורקין נתן קמפיין מצויין אבל שום דבר שהוא הציג לא גרם לי לחשוב שהוא יכול לשחק 4, ובכל מקרה בשום קונסטלציה העונה של מכבי לא תקום ותיפול על רומן סורקין, עם כל הכבוד.

עם ההחתמה של ריברו ומזעור הקו הקדמי לגרוע ביורוליג, אתה צודק, אין סיכוי שתקום.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי A.Parker » 19 אוגוסט 2023, 23:06

חוץ מסורקין ומדר אף שחקן לא שווה שם נבחרת בטורניר נורמלי. היכולת של סורקין מאוד מאוד מעודדת. הלוואי שימנף את זה גם ליורוליג.
A.Parker

הודעהעל ידי Mitelka » 20 אוגוסט 2023, 20:56

1. פשוט עונה שלטעמי יכולה למצב אותו במשהו שבאמת לא ראינו כאן. העניין הוא שעכשיו כבר יש ציפיות ועוד עונה נחמדה לא בטוח שתספיק. תשמע, הוא פשוט עשה כמה מהלכים על נורקיץ׳ שאתה אומר ואללה, איזה פוטנציאל עצום יש בדבר הזה. פשוט (התקפית) אכל אותו בלא מעט מקרים.
מדברים הרבה על הקליעה מבחוץ וברור שאני מבין את זה, אבל לדעתי הוא נופל בקטנות. בראש. הוא פתאום מאבד את השחקן בבוקס אאוט שבורח לו ועושה ריבאונד קל. הוא לא עוזר בזמן או סומך יותר מדי על האתלטיות שלו בחילופים מול הגארדים. יש לו לפעמים קטעים של אובר ביטחון\איבוד ריכוז שלא קשורים לכדורסל. את הקליעה מבחוץ בסדר אני מבין, צריך לעבוד, אבל אם יהיה יציב בעיקר בראש ויעשה את מה שהוא עושה כל ערב מבלי הנפילות האלה הוא יכול להיות טופ סנטרים ביורוליג גם בלי קליעה מבחוץ.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי felix_r » 20 אוגוסט 2023, 22:17

פולין ניצחה את בוסניה ועלתה למוקדמות אולימפיאדה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־170 אורחים