Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: ת'רד נבחרות ישראל V3

16 אוגוסט 2022, 19:23

דני לא ישחק הערב

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

16 אוגוסט 2022, 21:11

בתחילת המשחק רציתי לומר שאם זה לא 40 הפרש זה יהיה מביך, נראה שגם 40 זה מביך... מענין מה יהיה בחמישי

16 אוגוסט 2022, 21:37

Shay_uzan כתב:בתחילת המשחק רציתי לומר שאם זה לא 40 הפרש זה יהיה מביך, נראה שגם 40 זה מביך... מענין מה יהיה בחמישי

נגמר 51 הפרש, אחלה משחק הכנה שאפשר להסיק ממנו הרבה.
אולי בחמישי עם דני זה יהיה 75

16 אוגוסט 2022, 22:43

אין ספק שישראל מוכנה ליורובאסקט....

16 אוגוסט 2022, 23:46

שמואל1 כתב:אין ספק שישראל מוכנה ליורובאסקט....

לפי משחק מול קבוצה מדרג ב' ?

17 אוגוסט 2022, 00:12

felix_r כתב:

זה היה בציניות

17 אוגוסט 2022, 01:26

שמואל1 כתב:
felix_r כתב:

זה היה בציניות

בשביל זה יש סמיילי :hi

17 אוגוסט 2022, 01:33

פעם ראשונה שאני צופה בגבי צצאשוילי, קצת מביך להודות בזה, אני עד כדי כך לא עוקב אחרי הכדורסל הישראלי בשנים האחרונות.
האמת הוא לגמרי הרשים אותי. לא זוכר הרבה זמן ישראלי שמתנשא לגובה 2.10 ועדיין כל כך אתלטי ו fluid בתנועות שלו. גם עבודת הרגליים שלו בהגנה נראית מצויין לשחקן בגובה הזה. יש לו נתונים התחלתיים מצויינים (אבל חייב להוסיף מסה). מרגיש לי פספוס של הכדורסל הישראלי.

17 אוגוסט 2022, 01:39

~Box & 1~ כתב:פעם ראשונה שאני צופה בגבי צצאשוילי, קצת מביך להודות בזה, אני עד כדי כך לא עוקב אחרי הכדורסל הישראלי בשנים האחרונות.
האמת הוא לגמרי הרשים אותי. לא זוכר הרבה זמן ישראלי שמתנשא לגובה 2.10 ועדיין כל כך אתלטי ו fluid בתנועות שלו. גם עבודת הרגליים שלו בהגנה נראית מצויין לשחקן בגובה הזה. יש לו נתונים התחלתיים מצויינים (אבל חייב להוסיף מסה). מרגיש לי פספוס של הכדורסל הישראלי.

הוא היה בנבחרת הצעירה, אבל שבר את הרגל בהכנה לאליפות אירופה. לקחת לו זמן להתאושש.

17 אוגוסט 2022, 08:45

felix_r כתב:
~Box & 1~ כתב:פעם ראשונה שאני צופה בגבי צצאשוילי, קצת מביך להודות בזה, אני עד כדי כך לא עוקב אחרי הכדורסל הישראלי בשנים האחרונות.

הוא היה בנבחרת הצעירה, אבל שבר את הרגל בהכנה לאליפות אירופה. לקחת לו זמן להתאושש.

*קרע את הרצועה הצולבת בברך.

ומספיק היה לראות אותו בליגת הקיץ כדי להבין שזה עדיין לא זה. בטח לא אחרי הפציעה. הוא לא מספיק אתלטי (ולהערכתי האתלטיות שלו נפגעה בעקבות הפציעה) וחזק, לא מספיק שומר ובאופן כללי צריך לעבור עוד דרך.

18 אוגוסט 2022, 20:41

איפה דני? גם היום הוא בחוץ?

18 אוגוסט 2022, 21:17

שמואל1 כתב:איפה דני? גם היום הוא בחוץ?
משחק, מעט ולא כזה בכושר

18 אוגוסט 2022, 21:23

אני מודאג מהקליעה של דני.
אמרו שהוא השקיע הרבה זמן בקיץ לשפר את הקליעה אבל הוא עדיין לא מצליח לקלוע שלשות חופשיות לחלוטין. הוא חייב לקלוע את הזריקות הפנויות לפחות.

19 אוגוסט 2022, 01:00

אז... מי שומר עליו?
שבוע לפני המפגש מול ישראל - לאורי מארקנן עם 42 נקודות בניצחון של פינלנד על אוקראינה לאחר הארכה. 42.

19 אוגוסט 2022, 01:01

אמנם משחקי הכנה מול קבוצות חלשות אבל נראה שמדר ממש השתפר. הייתי ממש שמח לראות אותו במכבי כבר העונה. יכול להיות אחלה רכז מחליף ביורוליג.

19 אוגוסט 2022, 01:02

A.Parker כתב:אמנם משחקי הכנה מול קבוצות חלשות אבל נראה שמדר ממש השתפר. הייתי ממש שמח לראות אותו במכבי כבר העונה. יכול להיות אחלה רכז מחליף ביורוליג.

טוב לראות שהוא יציב עד כה, אבל כאמור, משחקי אימון מול קונוסים.

19 אוגוסט 2022, 05:39

מאמין שאם לא יקבל הצעה מהNBA סיכוי גבוה שנראה פה את מדר בעונה הבאה

מכבי בטח תתן הצעה יפה מאוד, כישראלי הוא יכול להיות שדרוג אדיר לקבוצה, בטח לאחר עונת התחספסות ביורוליג שמאמין שיקבל בה לא מעט קרדיט מזליקו

19 אוגוסט 2022, 05:55

Jack55 כתב:מאמין שאם לא יקבל הצעה מהNBA סיכוי גבוה שנראה פה את מדר בעונה הבאה

מכבי בטח תתן הצעה יפה מאוד, כישראלי הוא יכול להיות שדרוג אדיר לקבוצה, בטח לאחר עונת התחספסות ביורוליג שמאמין שיקבל בה לא מעט קרדיט מזליקו
עם מכבי אי אפשר לדעת

19 אוגוסט 2022, 08:08

קשה לי מאוד להאמין שמדר יהיה פה בקיץ הבא. מעשרים סיבות שונות בערך.

19 אוגוסט 2022, 12:10

מילוס כתב:

קשה לי מאוד להאמין שמדר יהיה פה בקיץ הבא. מעשרים סיבות שונות בערך.

בדיוק. סיכוי קטן ביותר שזה יקרה לדעתי.
פרסם תגובה