המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד המלפפונים 22/23 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים 22/23 V2

הודעהעל ידי TAYO » 25 יוני 2022, 22:46

עידן כתב:
TAYO כתב:למכבי היה גארד וסנטר מהטופ של היורוליג. הם עזבו כדי לשחק בטופ של היורוליג. מכבי, במקום לבנות סביבם קבוצה שתתאים להם, שיחררה אותם (כשהם תחת חוזה!) כדי לקבל את הבייאאוט ולהכניס כסף לבעלים. מכבי מביאה שחקני דרג ב׳ ולמטה מזה, כשהתנאי הוא שהתקציב לא יזוז מילימטר (כי הבעלים בחובות ולא רוצה לשחרר את הצעצוע). אני מבקש בכל לשון של בקשה ממי שמתכוון לחדש מנוי - תחשבו על טובת המועדון המפואר הזה, תוותרו השנה על המנוי, אחרת אתם פשוט מעבירים כסף מכיסכם לכיס של הבעלים. תחשבו על זה.

זיזיץ' סיים חוזה, מכבי לא קיבלה עליו שום בייאאוט. לי זה גם היה ברור שהוא לא ימשיך העונה.

לגבי סקוטי אתה צודק.
הייתה למכבי אופציה עליו

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Rampel » 25 יוני 2022, 22:47

Shay_uzan כתב:
TAYO כתב:למכבי היה גארד וסנטר מהטופ של היורוליג. הם עזבו כדי לשחק בטופ של היורוליג. מכבי, במקום לבנות סביבם קבוצה שתתאים להם, שיחררה אותם (כשהם תחת חוזה!) כדי לקבל את הבייאאוט ולהכניס כסף לבעלים. מכבי מביאה שחקני דרג ב׳ ולמטה מזה, כשהתנאי הוא שהתקציב לא יזוז מילימטר (כי הבעלים בחובות ולא רוצה לשחרר את הצעצוע). אני מבקש בכל לשון של בקשה ממי שמתכוון לחדש מנוי - תחשבו על טובת המועדון המפואר הזה, תוותרו השנה על המנוי, אחרת אתם פשוט מעבירים כסף מכיסכם לכיס של הבעלים. תחשבו על זה.

רוצה להסכים איתך אבל שאני רושם שכנראה אני לא אחדש עשרה קופצים על זה שאמכור להם את המנוי שלי
פשוט לראות את המועדון מת מול העיינים כי חבורת חלXות לא מוכנה לשחרר אותו, נשבר לי, באמת, לא מסוגל יותר

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

בדיוק.

אני באמת ממליץ לכל מי שקורא למחאת מנויים לקרוא על היצע וביקוש. ההיכל לא יהיה ריק וגם לא חצי ריק. זה פתרון מנותק שההנעלה מבסוטה ממנו. לקוחות לא מרוצים יוצאים ונשארים לבכות ברשתות חברתיות ואת המקום שלהם תופסים לקוחות מרוצים יחסית.

יש כבר לא מעט פוסטים של אוהדים ששואלים אם יש בעלי מנויים שלא מחדשים שמוכנים "למכור" את המנוי שלהם כדי שהאוהד החדש יקנה את המנוי במחיר מחדש ולא במחיר מלא.

הדרך היחידה למחות נגד ההנלה היא מתוך ההיכל.
אם יכנסו אחרים מבסוטים ו"מכביסטיים שהם לא אוהדי הצלחות" (שכנראה שאין להם מושג מה זה מכביזם) על המקום שלך, איזה מחאה ואיזה נעליים, מבחינתם הם על גג העולם. הם "בבית הכי חם באירופה".
ותכלס, הסיכוי הכי טוב לצערי היא קריאה ופעולה מצידו של ה-Gate שלא שש להוביל ואפילו לא להצטרף למחאה כזו או אחרת ומבסוט מהמצב. זה חלק גדול מהבעיה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי עידן » 25 יוני 2022, 22:50

TAYO כתב:
עידן כתב:

זיזיץ' סיים חוזה, מכבי לא קיבלה עליו שום בייאאוט. לי זה גם היה ברור שהוא לא ימשיך העונה.

לגבי סקוטי אתה צודק.
הייתה למכבי אופציה עליו

מקבל, אבל זה לא אותו המקרה כמו עם סקוטי. גם אם מכבי קיבלה עליו 100 אלף, זה לא סכום שמשנה משהו.

כל זה לא סותר את העובדה שאני מסכים איתך שמכבי צריכה וחייבת להביא להם מחליפים ראויים, אם יש לה שאיפות להתחרות בטופ של היורוליג. לצערנו מכבי מסתפקת במאבק על מקום 8 (אם כי הסגל שנבנה כנראה לא יהיה מסוגל גם לזה).
עידן

הודעהעל ידי cannon » 25 יוני 2022, 22:50

לכל הלחוצים, גם ברדה מאשר שבראון בדרך…
cannon

הודעהעל ידי Jack55 » 25 יוני 2022, 22:51

בראון על סף חתימה לאחר שמכבי הציעה הצעה נדיבה ולוחצים עליו לחתום גם היליארד ששיחק איתו בעבר מעורב

אם הוא באמת מגיע, אפשר להתחיל להיות מרוצים, זה שדרוג סופר אדיר לסגל הזה

5 זרים, 4 מהם שחקני יורוליג מוכחים + ״הימור״ מרשים שפוטנציאלית יכול לתת עונת פריצה ביורוליג
עבודה יפה עד עכשיו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Weems13 » 25 יוני 2022, 22:51

cannon כתב:לכל הלחוצים, גם ברדה מאשר שבראון בדרך…

רע מאוד. אם לא יבוא לפה גארד טופ סקורר אפשר לקפל.
לורנזו בראון+הולינס זה קו אחורי כושל עד לפני שנתיים בכוכב האדום.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 25 יוני 2022, 22:52

מצחיק שכל קייץ אנשים מתאכזבים וכועסים מחדש , מרגיש כאילו ההמהלה מצליחה כל שנה מחדש לטעת בחלק מהאוהדים את אותה הרגשה שהינה הינה הכל באמת הולך להשתנות , ילכו זיזיץ וסקוטי ? יבואו לארקין וטאבארס , כל שנה אותו סיפור , אני לרגע לא חשבתי שבאמת הולך משהו להשתנות וכל החתמות הגימיק מסביב רק שיכנעו אותי יותר שכלום לא באמת הולך להשתנות , בשביל זה לא היו לי ציפיות גדולות ואני לא חווה אכזבה גדולה עם כל החתמה , קבוצה בינונית זה מה שנקבל השנה , הימורים גדולים יותר או פחות וזהו , גם בקייץ הבא זה יהיה אותו דבר וגם בזה שאחריו , אולי פעם האנשים שקונים מנויים יתעוררו וימחו ברצינות כנגד ההנהלה אז משהו ישתנה אבל זה לא יקרה כי באופן כללי היא לא מדינה שיודעים למחות בה כמו שצריך על משהו , גם על דברים יותר רציניים מכדורסל .
נערך לאחרונה על ידי מקאדו 3 בתאריך 25 יוני 2022, 22:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי cannon » 25 יוני 2022, 22:53

לא שיחקו יחד בכוכב האדום ויהיה עוד גארד.
cannon

הודעהעל ידי Weems13 » 25 יוני 2022, 22:55

cannon כתב:לא שיחקו יחד בכוכב האדום ויהיה עוד גארד.

לורנזו בראון שחקן נהדר, לא חלקתי על כך. אבל הוא לא ה"כוכב" ובסגל שהורכב סביבו הוא לא מתאים.
אולי פעם הבאה יתחילו עם להחתים רכז קודם כל ואז את השחקנים שמסביב.
כרגע, אין בקבוצה שחקן אחד שיכול לייצר סל כשהכל תקוע. גם לורנזו לא כזה.
מסתמנת גם בעיה בהובלת כדור.
Weems13

הודעהעל ידי Shay_uzan » 25 יוני 2022, 22:58

Rampel כתב:
Shay_uzan כתב:

רוצה להסכים איתך אבל שאני רושם שכנראה אני לא אחדש עשרה קופצים על זה שאמכור להם את המנוי שלי
פשוט לראות את המועדון מת מול העיינים כי חבורת חלXות לא מוכנה לשחרר אותו, נשבר לי, באמת, לא מסוגל יותר

בדיוק.

אני באמת ממליץ לכל מי שקורא למחאת מנויים לקרוא על היצע וביקוש. ההיכל לא יהיה ריק וגם לא חצי ריק. זה פתרון מנותק שההנעלה מבסוטה ממנו. לקוחות לא מרוצים יוצאים ונשארים לבכות ברשתות חברתיות ואת המקום שלהם תופסים לקוחות מרוצים יחסית.

יש כבר לא מעט פוסטים של אוהדים ששואלים אם יש בעלי מנויים שלא מחדשים שמוכנים "למכור" את המנוי שלהם כדי שהאוהד החדש יקנה את המנוי במחיר מחדש ולא במחיר מלא.

הדרך היחידה למחות נגד ההנלה היא מתוך ההיכל.
אם יכנסו אחרים מבסוטים ו"מכביסטיים שהם לא אוהדי הצלחות" (שכנראה שאין להם מושג מה זה מכביזם) על המקום שלך, איזה מחאה ואיזה נעליים, מבחינתם הם על גג העולם. הם "בבית הכי חם באירופה".
ותכלס, הסיכוי הכי טוב לצערי היא קריאה ופעולה מצידו של ה-Gate שלא שש להוביל ואפילו לא להצטרף למחאה כזו או אחרת ומבסוט מהמצב. זה חלק גדול מהבעיה.

+9000

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Jack55 » 25 יוני 2022, 23:00

Weems13 כתב:

על מה אתה מדבר?
בראון, הולינס, היליארד וגארד נוסף זה קו אחורי מעולה.

יכול להיות שאנשים פה שוכחים אבל היליארד זה חתיכת סקורר, רק בעונה האחרונה נתן לך 14 נקודות בממוצע.

חשוב לציין שזה ברור וידוע בקרב מכבי שהגארד הנוסף שיגיע יהיה קודם כל סקורר, וזה בכלל יתן שדרוג אדיר למה שיש לך עד עכשיו.

מעבר להכל סוף סוף יהיה לך שחקן שהוא 100% רכז, מאז התקופות של רייס ופארגו לא היה פה רכז כזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Weems13 » 25 יוני 2022, 23:01

Jack55 כתב:
Weems13 כתב:

על מה אתה מדבר?

יכול להיות שאנשים פה שוכחים אבל היליארד זה חתיכת סקורר, רק בעונה האחרונה נתן לך 14 נקודות בממוצע.

חשוב לציין שזה ברור וידוע בקרב מכבי שהגארד הנוסף שיגיע יהיה קודם כל סקורר, וזה בכלל יתן שדרוג אדיר למה שיש לך עד עכשיו.

מעבר להכל סוף סוף יהיה לך שחקן שהוא 100% רכז, מאז התקופות של רייס ופארגו לא היה פה רכז כזה.

תקרא את התגובה האחרונה שלי.
היליארד אכן סקורר אבל לא יוצר ברמה גבוהה ולא מסוגל לעזור במלאכת הובלת הכדור. אלא אם כן בונים על יפתח זיו.. :thumbdown
Weems13

הודעהעל ידי Jack55 » 25 יוני 2022, 23:03

Weems13 כתב:
Jack55 כתב:
Weems13 כתב:

על מה אתה מדבר?

תקרא את התגובה האחרונה שלי.
היליארד אכן סקורר אבל לא יוצר ברמה גבוהה ולא מסוגל לעזור במלאכת הובלת הכדור. אלא אם כן בונים על יפתח זיו.. :thumbdown
גם אם יביאו שחקן כמו מייקון, זה עוד שחקן שיכול לעזור לך בהובלת הכדור.

אני מבין שהמטרה היא להחתים שחקן שהוא קודם כל סקורר אבל מאמין שזה יהיה אחד שיוכל לעזור בהובלת כדור.

אם בראון באמת חותם, אני אהייה מאוד מרוצה מאיך שהקו האחורי נראה וזה בלי שהוחתם הסקורר המכריע
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי cannon » 25 יוני 2022, 23:03

גם היליארד וגם הולינס יכולים לעזור בהובלת כדור….
cannon

הודעהעל ידי עידן » 25 יוני 2022, 23:03

קודם שבראון באמת יחתום ואז נדבר. כבר שבענו מספיק מכל ה"על סף חתימה" האלו.
עידן

הודעהעל ידי Rampel » 25 יוני 2022, 23:10

cannon כתב:לא שיחקו יחד בכוכב האדום ויהיה עוד גארד.
ה"עוד גארד" זה לא אוואנס? ויתרו על אוואנס?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי cannon » 25 יוני 2022, 23:13

לא יודע אבל גם אוונס בקו האחורי הזה יכול להיות מצויין
cannon

הודעהעל ידי Neo » 25 יוני 2022, 23:13

הולינס לא מסוגל לעבור את החצי בכדרור גם אם הוא לבד בהיכל
Neo

הודעהעל ידי Cobra » 25 יוני 2022, 23:15

לא הייתי כל כך אופטימי , מצד אחד אנחנו צריכים עוד סקורר ב2 ומצד שני אנחנו חייבים להשאיר את אוונס כי שנה הבאה הוא ישתפר ואת הפוטנציאל שלו ואת האפסייד כולם ראו השנה .
במצב כזה אם כמה שזה עצוב מעדיף לוותר על לורנזו בראון ולהשאיר את אוונס.
Cobra

הודעהעל ידי JarJarBinx » 25 יוני 2022, 23:15

באמת של מבין למה צריך גם את הולינס וגם את היליארד במקום להביא אחד מהם ולהשאיר את אוואנס. כל זה בהנחה שמביאים רכז ועוד גארד נוסף.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־134 אורחים