המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ת'רד המלפפונים 22/23 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים 22/23 V2

הודעהעל ידי Cobra » 26 יוני 2022, 00:51

Rampel כתב:ושוב, מאוד מוקדם להספיד את הבנייה אם הם יודעים דברים שאנחנו לא.

זה עוד יכול להיראות ככה:
1 - לורנזו בראון (?)
1/2 - אוואנס (או מייקון, בתקווה שלא), היידיגר (או ג'ונדי, בתקווה שלא)
2/3 - היליארד, הולינס, מנקו
3 - פניני (על תקן מעודדת/עוזר מאמן/Whatever)
3/4 - בונזי קולסון
4 - זר, טי ג'יי ליף
4/5 - סורקין
5 - פוית'רס, זר

8 זרים, 5 ישראלים.

אם ישכילו לסגור פה את בראון, להביא 4 זר איכותי, לא ימהרו ללכת על עוד תואם פוית'רס וישלימו קו קדמי טוב, אני לא חושב שזה סגל רע.

אני גם לא מבין את הקבעון בצורך של שחקן יוצר בעמדה 2. בעיני בעמדה 2 צריך להיות קלעי. היליארד הוא שחקן כנף יוצר. קודם לעצמו ואז עוד קצת לעצמו ואם אין ברירה אז לאחרים. אני חושב שאם יש את לורנזו בראון לידו והיליארד עצמו כשיר זה יכול לעבוד. הבעיה איתו היא שהוא פציע. הולינס הוא פוטנציאל ל-3&D שמוסיף גם משחק ריצה ואתלטיות. תמיד היה. השלשות לא נכנסות בשנתיים האחרונות, אבל ההגנה עוד שם. זה קצת הימור והוא לא סטריקט שוטר כמו שהייתי רוצה, אבל זה כן יכול לעבוד.

אני לא מחפש מעוף בחמישיה, אני מחפש שם יעילות (מה שאכן מוטל בספק בעמדות 2-3, אבל עוד יכול לעבוד וצריך לשפוט את זה בזמן אמת) וניסיון.
את המעוף אני מחפש ב"הימורים" בסגל הזה - בתקווה שאוואנס ישאר פה ויתפתח לשחקן שהוא יכול להיות, בבונזי קולסון שיעשה את ההתאמות לרמה הזו, בסורקין וליף שיכולים להיות משמעותיים ברמה הזו ואולי אולי בסנטר שחסר פה (אונואקו?)

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

לצערי לבנות על היליארד בתור ה2 הפותח שהוא פציע כל הזמן וגם כשהוא לא פצוע הוא לא הכי יעיל ועל האופי שלו כבר רשמתי כמה פעמיים זה לא מספיק טוב ולכן ההחתמה של הולינס/היליארד מיותרת (היינו צריכים 1 מהם ולהביא 2/3 שהוא מייצר נקודות יציב ויעיל ברמת היורוליג כגון: לויד או בייקון.)
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2022, 00:51

Jack55 כתב:
felix_r כתב:
Jack55 כתב:ההערכה אישית שלי - מכבי ילכו בכוח על הכוח על סופרסטאר בעמדה 2

מאמין שזה יהיה או לויד או גיימס

אראל, אל תגיד לי שאתה מאמין גם בסנטה קלאוס, פיות שיניים ומפלצות שחיות מתחת למיטה. כי הסיכוי לזה דומה :laugh2
קורים דברים מעניינים מאחורי הקלעים, נצטרך לחכות לתחילת השבוע בשביל לדעת דברים יותר טוב

כמו שנאמר, בלי האמונה צסקא לא הייתה אוכלת אותה :)
הלוואי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יוני 2022, 00:52

Rampel כתב:ושוב, מאוד מוקדם להספיד את הבנייה אם הם יודעים דברים שאנחנו לא.

זה עוד יכול להיראות ככה:
1 - לורנזו בראון (?)
1/2 - אוואנס (או מייקון, בתקווה שלא), היידיגר (או ג'ונדי, בתקווה שלא)
2/3 - היליארד, הולינס, מנקו
3 - פניני (על תקן מעודדת/עוזר מאמן/Whatever)
3/4 - בונזי קולסון
4 - זר, טי ג'יי ליף
4/5 - סורקין
5 - פוית'רס, זר

8 זרים, 5 ישראלים.

אם ישכילו לסגור פה את בראון, להביא 4 זר איכותי, לא ימהרו ללכת על עוד תואם פוית'רס וישלימו קו קדמי טוב, אני לא חושב שזה סגל רע.

אני גם לא מבין את הקבעון בצורך של שחקן יוצר בעמדה 2. בעיני בעמדה 2 צריך להיות קלעי. היליארד הוא שחקן כנף יוצר. קודם לעצמו ואז עוד קצת לעצמו ואם אין ברירה אז לאחרים. אני חושב שאם יש את לורנזו בראון לידו והיליארד עצמו כשיר זה יכול לעבוד. הבעיה איתו היא שהוא פציע. הולינס הוא פוטנציאל ל-3&D שמוסיף גם משחק ריצה ואתלטיות. תמיד היה. השלשות לא נכנסות בשנתיים האחרונות, אבל ההגנה עוד שם. זה קצת הימור והוא לא סטריקט שוטר כמו שהייתי רוצה, אבל זה כן יכול לעבוד.

אני לא מחפש מעוף בחמישיה, אני מחפש שם יעילות (מה שאכן מוטל בספק בעמדות 2-3, אבל עוד יכול לעבוד וצריך לשפוט את זה בזמן אמת) וניסיון.
את המעוף אני מחפש ב"הימורים" בסגל הזה - בתקווה שאוואנס ישאר פה ויתפתח לשחקן שהוא יכול להיות, בבונזי קולסון שיעשה את ההתאמות לרמה הזו, בסורקין וליף שיכולים להיות משמעותיים ברמה הזו ואולי אולי בסנטר שחסר פה (אונואקו?)

אתה לא יכול להצליח בלי שחקן יוצר, אחד שיודע לייצר יש מאין ולהוות איום תמידי בהתקפה. אף שחקן כרגע לא עומד בדרישה הזאת. ושוב, יש הרבה דברים שציינת שצריכים לקרות כדי שהסגל יתקרב לנורמלי. ההחתמה של הולינס מאוד מאוד מטומטמת.
A.Parker

הודעהעל ידי Cobra » 26 יוני 2022, 00:53

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
my man כתב:כן כי לויד זה סופרסטאר

הנמכת הסטנדרים פה זה משהו. גם בראון, שזה שחקן שאני מאוד אוהב, רחוק מלהיות כוכב ועוד יותר רחוק מלהיות "השם הגדול של הקיץ".
דעתך על שילוב של בראון וגיימס?

חייב להגיד שמייק ג’יימס עם המשחק היום (בין הגרועים שראיתי משחקן באירופה) מאוד לא עושה לי חשק לראות אותו פה , מה גם שעל האופי שלו לא צריך לדבר הוא ישתלט על הקבוצה תוך שנייה תחת קטש ולא יתן לו לעשות שום דבר.
Cobra

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יוני 2022, 00:54

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

הנמכת הסטנדרים פה זה משהו. גם בראון, שזה שחקן שאני מאוד אוהב, רחוק מלהיות כוכב ועוד יותר רחוק מלהיות "השם הגדול של הקיץ".

לא מושלם (שניהם צריכים את הכדור), אבל לדעתי זו האופציה הכי טובה שיכולה להיות ביי פאר. אחרי העזיבה של סקוטי, הקבוצה הזאת נואשת לשחקן יוצר מהטופ של אירופה. אם לא ג'יימס, זה צריך להיות שחקן NBA איכותי, אבל ממש לא שחקנים מהדרג השני והשלישי באירופה.
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 26 יוני 2022, 01:06

Cobra כתב:לצערי לבנות על היליארד בתור ה2 הפותח שהוא פציע כל הזמן וגם כשהוא לא פצוע הוא לא הכי יעיל ועל האופי שלו כבר רשמתי כמה פעמיים זה לא מספיק טוב ולכן ההחתמה של הולינס/היליארד מיותרת (היינו צריכים 1 מהם ולהביא 2/3 שהוא מייצר נקודות יציב ויעיל ברמת היורוליג כגון: לויד או בייקון.)

A.Parker כתב:
אתה לא יכול להצליח בלי שחקן יוצר, אחד שיודע לייצר יש מאין ולהוות איום תמידי בהתקפה. אף שחקן כרגע לא עומד בדרישה הזאת. ושוב, יש הרבה דברים שציינת שצריכים לקרות כדי שהסגל יתקרב לנורמלי. ההחתמה של הולינס מאוד מאוד מטומטמת.

אחלה שהיינו צריכים פה יוצר יותר יציב, אבל זה לא קרה.
כנראה יקר לפדרקנאטים (גנבתי לך שי).

בעיני היליארד לחלוטין מסוגל להיות שחקן יוצר והוא הראה את זה בבאסקוניה והעונה בבאיירן. השאלה לגביו מבחינתי היא נטו של כשירות ובריאות.

קוברה - לא יודע לגבי אופי.. אתה מוזמן גם לשים פה מקורות.

קו אחורי של בראון-אוואנס-היליארד-הולינס זה הרבה יותר סביר ממה שאני ציפיתי (אתמול שמענו שדריל מייקון הוא בכלל האופציה המועדפת על קטש ב-2). זה עדיין לא מרשים והעונות האחרונות מעלות חששות מוצדקים - אבל זה כן יכול לעבוד. נחכה ונראה.
ומה שבטוח - יש הגנה אצל כל הגארדים האלו.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 26 יוני 2022, 01:15

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

לא מושלם (שניהם צריכים את הכדור), אבל לדעתי זו האופציה הכי טובה שיכולה להיות ביי פאר. אחרי העזיבה של סקוטי, הקבוצה הזאת נואשת לשחקן יוצר מהטופ של אירופה. אם לא ג'יימס, זה צריך להיות שחקן NBA איכותי, אבל ממש לא שחקנים מהדרג השני והשלישי באירופה.

זה לא "לא מושלם", אלא גרוע. ראיתם את המשחק היום? ג'יימס יבטל את בראון לחלוטין.
ככה או ככה, למזלנו מונאקו מוכנה לזרוק עליו סכום שהוא לא שווה, רק כפול.

לגבי הצורך ביוצר טופ יורוליג - אני מגיב לך, אבל גם לכל מי שלחוץ על עוד כוכב יוצר לקו האחורי (בנוסף לשני סווינגמנים שכבר יש פה - מה שלדעתי כבר הופך לבנייה עקומה).

גם אם מכבי תחליט להגדיל תקציב ולהביא לפה שחקן כזה, אתה מבין שהמשמעות היא שמוותרים על אוואנס כן?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדם » 26 יוני 2022, 01:20

Rampel כתב:
אדם כתב:
Rampel כתב:
מקאדו 3 כתב:
Rampel כתב:
אם תלמד לכתוב עם פיסוק, עם דקדוק של בן אדם נורמלי ובלי שגיאות כתיב אולי אפשר יהיה להבין מה אתה רוצה.

החמישיה של פאו בתחילת העונה כללה את מייקון, נדוביץ', פאפאטרו, אוקאקו וויט ופאפאיאניס.
מייקון היה ההימור של החמישיה הזו והוא הימור שנכשל. פאו זורקת אותו בצדק ומכבי אוספת לפאו את האשפה.
פנר ממש לא אוכלת נבלות, אלא קונה במעל מיליון דולר באיי אאוט את אחד מכוכבי היורוליג.
להשוות בין הסיטואציה של ווילבקין ומייקון עושה אותך חסר מושג ולא אותי.
מקווה שהצלחת להבין הפעם. בהצלחה בכתיבת התגובות הבאות.

לא הבנתי למה לרדת לפסים אישיים כאלה , פעם היו מקבלים באן על פוסט כזה .

תקרא שוב, אני לא ירדתי לפסים אישיים. אני הגבתי.

כל מה שאני אומר זה שאין מה להעיר על אינטליגנציה של בן אדם אחר, כשאתה לא יודע לשמור על דקדוק שמאפשר להבין מה אתה רוצה.

אם אתה מתייחס לגופו של עניין ולהשוואה בין הרכישה של פנר את ווילבקין לבין הקראש של קטש על מייקון, אז אני עומד מאחורי זה. לדעתי זו השוואה מגוחכת. וזה לגופו של עניין ולא אישי.

אחד מכוכבי היורוליג?לפי איזה מדד של נקודות?כי לפי הישגים אין לו כאלה לא במדדי היעילות ולא במדדי הישגים קבוצתיים ,הגענו לשום מקום איתו .
אני זוכר תקופות שהיו הרבה שחקנים שהיו מלכי הסלים באירופה והתרחקו מהם כי זה לא מדד לכלום .
שוב אני מאוהבי ווילבקין שבטוח שהסיטואציה וההתאמות שעשו לו היו עוול והזיקו לו ולקבוצה .

שוב בתור המנהל מקצועי של פאו קבעת שהוא כשלון מקצועי ?,בטח גם נדוביץ כוכב מוכח בשבילך ,הרי לא כל יום יש שחקן שפצוע יותר מלשחק ופעם ב נגד מכבי מפציץ ,שלא תגיד אני כבר אכתוב נדוביץ שחקן טוב .
יש הרבה סקוררים וגם קול שהיה במכבי היה כזה בצרפת וגם דורסי יכול להיות כזה בקבוצות דרג ב ,לספק מספרים מפלצתיים ולא להגיע לכלום .
חובת ההוכחה עכשיו על ווילבקין להוכיח שהוא יכול להגיע רחוק ולהביא הישגיים קבוצתיים.

אני מחפש שגיאות כתיב לא מוצא בשום פוסט ככה שיש הבדל בין טעות כתיב שיוצאת מכתיבה מהירה לשגיאות מרובות.
אותו דבר גם לגבי סימני פיסוק .
לעומת זאת אני רואה בעיה רצינית בהבנת הנקרא אצלך ,היא חוזרת על עצמה שוב ושוב .
תנסה שוב להבין את מטרת ההשואה

רצוי לבדוק סטטיסטיקה לפני שזורקים אמירות ריקות. ווילבקין מחזיק במדד ה-12 בטיבו בכל היורוליג. ה-6 בטיבו בין הגארדים.
ווילבקין הוא שחקן טופ יורוליג. מטרת ההשוואה היא דמגוגיה.

אני אשמח שתראה לי איפה בדיוק היו לי עוד בעיות בהבנת הנקרא. ושירשם בפרוטוקול שלא הגבתי שוב לעניין הדקדוק. שלא יגידו לי שאני לא בסדר ויורד איתך לפסים אישיים.

שוב אתה יכול לרדת לאיזה פסים שתרצה אל דאגה זה לא מרגש אותי ולא מדגדג , וניסיונות להסיט את הדיון לדקדוק ופיסוק מראה הרבה.
אל דאגה האינטליגנציה שלי לא נבהלת מכמה עקצוצים.

דמגוגיה זה לקחת נתונים ולהציג אותם בצד החמיא כמו להגיד הוא 12 במדד אבל בגארדים הוא 6,ובאלה שבאות שלהם מתחיל באות ו הוא מספר 1.

שוב אני מאוהבי ווילבקין וחושב שאם היו מצמידים לו רכז או את לורנזו שמדברים עליו עכשיו הינו בסרט אחר.
אבל ויש אבל וזה העובדות העובדות שלא הגענו לשום מקום איתו והכדורסל היה דוחה ומדכא ומעצבן.
ההשואה היא לא למייקון אלא למקרה מיקון ,מיקון לא הענין כי גם הוא לא הביא את פאו לשום מקום ונתן מספרים בסדר וגם ווילבקין שנתן מספרים בסדר גמור לא הוביל לשום מקום.
כמה פעמים ווילבקין חירב רגעים מכריעים כמה פעמים הוא חירב מהלך שיכל לנצח משחקים ?.
אני חוזר שוב לנושא מסוים כי אתה אומר שלודנברג לא באיזור חיוג כי עשירות אירופה מעוניינות נו ולורנזו לא מעוניינות בו וירטוס ועוד עשירות ,בג’ימס לא מעוניינות ?בפאנגוס ובקלאתס ?,אבל העובדות לא ענינו אותך אלא רק לנסות להראות שאני מדבר שטויות אבל עקיצות יתוש לא יסיטו מהעובדות
אדם

הודעהעל ידי Rampel » 26 יוני 2022, 01:27

אדם כתב:
Rampel כתב:
אדם כתב:
Rampel כתב:
מקאדו 3 כתב:
לא הבנתי למה לרדת לפסים אישיים כאלה , פעם היו מקבלים באן על פוסט כזה .

תקרא שוב, אני לא ירדתי לפסים אישיים. אני הגבתי.

כל מה שאני אומר זה שאין מה להעיר על אינטליגנציה של בן אדם אחר, כשאתה לא יודע לשמור על דקדוק שמאפשר להבין מה אתה רוצה.

אם אתה מתייחס לגופו של עניין ולהשוואה בין הרכישה של פנר את ווילבקין לבין הקראש של קטש על מייקון, אז אני עומד מאחורי זה. לדעתי זו השוואה מגוחכת. וזה לגופו של עניין ולא אישי.

אחד מכוכבי היורוליג?לפי איזה מדד של נקודות?כי לפי הישגים אין לו כאלה לא במדדי היעילות ולא במדדי הישגים קבוצתיים ,הגענו לשום מקום איתו .
אני זוכר תקופות שהיו הרבה שחקנים שהיו מלכי הסלים באירופה והתרחקו מהם כי זה לא מדד לכלום .
שוב אני מאוהבי ווילבקין שבטוח שהסיטואציה וההתאמות שעשו לו היו עוול והזיקו לו ולקבוצה .

שוב בתור המנהל מקצועי של פאו קבעת שהוא כשלון מקצועי ?,בטח גם נדוביץ כוכב מוכח בשבילך ,הרי לא כל יום יש שחקן שפצוע יותר מלשחק ופעם ב נגד מכבי מפציץ ,שלא תגיד אני כבר אכתוב נדוביץ שחקן טוב .
יש הרבה סקוררים וגם קול שהיה במכבי היה כזה בצרפת וגם דורסי יכול להיות כזה בקבוצות דרג ב ,לספק מספרים מפלצתיים ולא להגיע לכלום .
חובת ההוכחה עכשיו על ווילבקין להוכיח שהוא יכול להגיע רחוק ולהביא הישגיים קבוצתיים.

אני מחפש שגיאות כתיב לא מוצא בשום פוסט ככה שיש הבדל בין טעות כתיב שיוצאת מכתיבה מהירה לשגיאות מרובות.
אותו דבר גם לגבי סימני פיסוק .
לעומת זאת אני רואה בעיה רצינית בהבנת הנקרא אצלך ,היא חוזרת על עצמה שוב ושוב .
תנסה שוב להבין את מטרת ההשואה

רצוי לבדוק סטטיסטיקה לפני שזורקים אמירות ריקות. ווילבקין מחזיק במדד ה-12 בטיבו בכל היורוליג. ה-6 בטיבו בין הגארדים.
ווילבקין הוא שחקן טופ יורוליג. מטרת ההשוואה היא דמגוגיה.

אני אשמח שתראה לי איפה בדיוק היו לי עוד בעיות בהבנת הנקרא. ושירשם בפרוטוקול שלא הגבתי שוב לעניין הדקדוק. שלא יגידו לי שאני לא בסדר ויורד איתך לפסים אישיים.

שוב אתה יכול לרדת לאיזה פסים שתרצה אל דאגה זה לא מרגש אותי ולא מדגדג , וניסיונות להסיט את הדיון לדקדוק ופיסוק מראה הרבה.
אל דאגה האינטליגנציה שלי לא נבהלת מכמה עקצוצים.

דמגוגיה זה לקחת נתונים ולהציג אותם בצד החמיא כמו להגיד הוא 12 במדד אבל בגארדים הוא 6,ובאלה שבאות שלהם מתחיל באות ו הוא מספר 1.

שוב אני מאוהבי ווילבקין וחושב שאם היו מצמידים לו רכז או את לורנזו שמדברים עליו עכשיו הינו בסרט אחר.
אבל ויש אבל וזה העובדות העובדות שלא הגענו לשום מקום איתו והכדורסל היה דוחה ומדכא ומעצבן.
ההשואה היא לא למייקון אלא למקרה מיקון ,מיקון לא הענין כי גם הוא לא הביא את פאו לשום מקום ונתן מספרים בסדר וגם ווילבקין שנתן מספרים בסדר גמור לא הוביל לשום מקום.
כמה פעמים ווילבקין חירב רגעים מכריעים כמה פעמים הוא חירב מהלך שיכל לנצח משחקים ?.
אני חוזר שוב לנושא מסוים כי אתה אומר שלודנברג לא באיזור חיוג כי עשירות אירופה מעוניינות נו ולורנזו לא מעוניינות בו וירטוס ועוד עשירות ,בג’ימס לא מעוניינות ?בפאנגוס ובקלאתס ?,אבל העובדות לא ענינו אותך אלא רק לנסות להראות שאני מדבר שטויות אבל עקיצות יתוש לא יסיטו מהעובדות

האינטלגינציה לא נבהלת מעקצוצים והנה חזרת לנושא לא רלוונטי כדי לחדד את הדמגוגיה שלך.

אני אסכם את זה כי לך קשה - אם הגארד השישי ביעילותו ביורוליג הוא לא טופ יורוליג בעיניך אין לי מה לדבר איתך.

תתקדם גבר.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדם » 26 יוני 2022, 01:35

שוב דמגוגיה זולה לא אמרתי שהוא כן טופ או לא טופ תלמד לקרוא תעבוד על הבנת הנקרא.
במיוחד שאני מציין פעם אחר פעם שאני מאוהדי ווילבקין אבל זה לא מפריע לך להמשיך להתיחס למה שמצדיק את ההזיה שלך או המציאות המדומה.
אשקיע עוד דקה שוב ציינתי לגבי מה שאמרת שמכבי אוכלי נבלות כי מתעסקים במיקון שלא הוביל לשום מקום את פאו שהוא בעיני לא הנושא ובנוסף אני גם לא בעד החתמתו,אבל חשוב לציין את העובדות כי גם ווילבקין לא הוביל לשום מקום אם זה שהוא טופ טופ טופ והכל טוב ויפה .

תקרא לא חיב דרך אגב כי זה לא ישנה את העובדה אני מדבר על א אתה רוצה להמשיך להראות ב בזמן שאני לא מדבר על מה שאתה מנסה להסיט או להמציא כדיון שעליו מדברים.

בכל מקרה שיהיה שבוע טוב אני מקווה שתשחרר אותי בכל מקרה אני סיימתי את הפנינג פונג המיותר כי את דבריי ואת עמדתי הבהרתי והעובדות מולנו וגם מיציתי קצת
מאחל שתתקדם
נערך לאחרונה על ידי אדם בתאריך 26 יוני 2022, 01:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
אדם

הודעהעל ידי Jack55 » 26 יוני 2022, 01:44

חבר׳ה הכל טוב, לא צריך להיכנס לפינות מיותרות

נקווה שיהיה לנו שבוע טוב עם חדשות מעניינות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 26 יוני 2022, 02:00

אדם כתב:שוב דמגוגיה זולה לא אמרתי שהוא כן טופ או לא טופ תלמד לקרוא תעבוד על הבנת הנקרא.
במיוחד שאני מציין פעם אחר פעם שאני מאוהדי ווילבקין אבל זה לא מפריע לך להמשיך להתיחס למה שמצדיק את ההזיה שלך או המציאות המדומה.
אשקיע עוד דקה שוב ציינתי לגבי מה שאמרת שמכבי אוכלי נבלות כי מתעסקים במיקון שלא הוביל לשום מקום את פאו שהוא בעיני לא הנושא ובנוסף אני גם לא בעד החתמתו,אבל חשוב לציין את העובדות כי גם ווילבקין לא הוביל לשום מקום אם זה שהוא טופ טופ טופ והכל טוב ויפה .

תקרא לא חיב דרך אגב כי זה לא ישנה את העובדה אני מדבר על א אתה רוצה להמשיך להראות ב בזמן שאני לא מדבר על מה שאתה מנסה להסיט או להמציא כדיון שעליו מדברים.

בכל מקרה שיהיה שבוע טוב אני מקווה שתשחרר אותי בכל מקרה אני סיימתי את הפנינג פונג המיותר כי את דבריי ואת עמדתי הבהרתי והעובדות מולנו וגם מיציתי קצת
מאחל שתתקדם

שאני אשחרר אותך?! אתה העלית באוב נושא לא רלוונטי, אחרי יום של התרחשויות שמבטלות את נושא הדיון בכלל תוך המשך התעקשויות ועקיצות מביכות - תשחרר אתה אותי!

אתה טענת שזה שפנר החתימה את ווילבקין זו "אכילת נבלות" כפי שהגעה של מייקון למכבי יכלה להיות.
ההשוואה של ווילבקין למייקון בפן הזה היא דמגוגיה - גם ברמת המעמד - הוא בטופ 12 שחקנים במפעל כולו במדד ובטופ 6 בין הגארדים, אבל יותר חשוב, כי זו כביכול הנקודה שלך, גם ברמה ההישגית - ווילבקין היה חלק מקבוצות של מכבי ודרושאפה שהגיעו להצלבות. הוא גם הוביל את דרושאפקה לזכייה ביורוקאפ עונה אחרי אותה הופעת פלייאוף. הוא הוביל קבוצות להישגים ותארים. גם את מכבי. מייקון לא קרוב לזה. על מייקון הימרה פאו אחרי ששיחק בקבוצות צ'יפופו ליג (ולא הוביל אותן לשום הישג משמעותי) והוא נכשל. הייתה להם אופציה עליו והוא שוחרר.
מכבי נתנה לווילבקין ללכת אחרי שפנר שילמה עליו בייאאוט של 1.2 מיליון דולר.
אין פה מקום להשוואה בכלל.

מקווה שהפעם הבנת. גם אם לא, לא נורא.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי גל גל » 26 יוני 2022, 02:39

אני חותם עכשיו על קו אחורי של
בראון לויד הולינס היליארד.

למרות שגם אוונס זה לא כזה נורא במקום לויד ודווקא בסדר גמור .

אבל לויד ובראון הם הטופ 10 של הגארדים באירופה.

אני אוהב בעיקר את הסייז של הקו האחורי הזה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2022, 11:51

שמואל, תנעל, הרי פתחת חדש
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Jack55 ו־61 אורחים