המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמי: דארן הילארד חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמי: דארן הילארד חתם במכבי

הודעהעל ידי my man » 19 ספטמבר 2023, 13:04

מותר בהחלט. מותר גם יותר מזה.
בראיונות קודמים פשוט יצא גבר...
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי omerk » 19 ספטמבר 2023, 18:01

נשמע דווקא מאד לא אישי וכמו טעות בפרשנות של היליארד.
המצב נראה לי מאד פשוט והוא בדיוק כמו שהרבה טענו פה מהרגע שהיליארד הוחתם: הוא שחקן טוב, אבל הוא פשוט לא מתאים לסגנון של קטש. זה ממש לא מתאים לקטש להיות קטנוני ו"להתנקם" בשחקן באופן אישי, במיוחד שעל פניו לא היה שום אירוע מיוחד שיביא לפיצוץ (דווקא להפך, היליארד אמר בהתחלה שהוא היה עוקב בתור ילד אחרי קטש והוא מעריץ אותו).

זה דבר ידוע על קטש שהוא מאמן שהולך עם השיטה שלו באש ובמים ומי שלא מתאים פשוט לא משחק, גם אם הוא מוכשר מאד (ובגלל זה כנראה החתמת ריברו נועדה לכישלון בכל מקרה). כנראה שכנעו את קטש שכדאי להחתים אותו אם יש אופציה וקטש הסתייג אבל בסוף "נכנע" וזאת התוצאה. היליארד לא אשם וקטש גם לא אשם.

אני חושב שהגישה של היליארד טיפה ילדותית פשוט מאד יש חוסר התאמה מקצועי וכמו שהיליארד אמר בראיון שהרגיש לו שהוא לא קשור לקבוצה ואין שום תרגילים כדי להשתמש ביתרונות שלו, אז זה בדיוק זה. במקום לעשות את מה שהוא יודע, שזה לקבל כדור על קו השלוש ולזרוק אוטומטית, הוא נאלץ לנסות להתאים את עצמו לסגנון גארדים של קטש ולהפוך גם לגארד שמכדרר ויוצר וזה פשוט לא הוא.
omerk

הודעהעל ידי Mitelka » 19 ספטמבר 2023, 20:26

כן, קצת ילדותי אבל בסדר נפגע מקטש. קטש לא האמין בו, באופן אישי אגב היו לי ציפיות גבוהות ממנו ובכל צ'אנס שלו במישור ההגנתי הוא חירפן אותי. השלשות לפעמים נכנסות וזה יופי אבל קשה לי החד גווניות שלו. הוא לא מוביל כדור, הוא לא שומר ( זכור לי לא מעט משחקי ליגה שנרשם והיה אוויר). בהתקפה אתה חייב לעבוד בשבילו כי אחרת אין תכלית ובהגנה להחביא אותו.

יפה לראות את הקשר של השחקנים לבלאט ואיך כולם מרעיפים עליו מחמאות. מסתבר שהוא זה שדיבר עם כל אחד מהם לפני קטש.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי omerk » 20 ספטמבר 2023, 10:25

Mitelka כתב:כן, קצת ילדותי אבל בסדר נפגע מקטש. קטש לא האמין בו, באופן אישי אגב היו לי ציפיות גבוהות ממנו ובכל צ'אנס שלו במישור ההגנתי הוא חירפן אותי. השלשות לפעמים נכנסות וזה יופי אבל קשה לי החד גווניות שלו. הוא לא מוביל כדור, הוא לא שומר ( זכור לי לא מעט משחקי ליגה שנרשם והיה אוויר). בהתקפה אתה חייב לעבוד בשבילו כי אחרת אין תכלית ובהגנה להחביא אותו.

יפה לראות את הקשר של השחקנים לבלאט ואיך כולם מרעיפים עליו מחמאות. מסתבר שהוא זה שדיבר עם כל אחד מהם לפני קטש.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

בדיוק הוא פשוט לא היה השחקן המתאים. הוא שחקן שמתאים לסגל יותר מאוזן כאשר יודעים שהוא נכנס לתפקיד מוגדר וזה להתפנות, לקבל מסירה אחרי תרגיל ולזרוק. חלק מהסיבה לכישלון שלו, לדעתי, זו העובדה שהקו הקדמי שלנו היה עקב אכילס של הקבוצה וכתוצאה מכך לא היה ריווח שאפשר לו לקבל את הכדורים הקלים האלה על הקשת.

בכל מקרה, לעניין שאר הראיון, אני מאד מקווה בשבילו ששום כתב טורקי לא מתכוון לתרגם את הראיון הזה לאוהדי קרשיאקה כי המשפט שיצא לו "לעבור לקרשיאקה היה משפיל" זו לא בדיוק הדרך להתחיל מערכת יחסים. נכון שאח"כ הוא הסתייג והסביר את עצמו שהוא מתכוון בעיקר לירידה מהיורוליג לליגת האלופות, וזה לגיטימי, אבל מספיק שאיזה כתב ישים בכותרת את המשפט הזה וזה יכול לעורר שם זעם.
omerk

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot] ו־162 אורחים