המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית: לורנזו בראון חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: לורנזו בראון חתם במכבי

הודעהעל ידי מילוס » 11 ספטמבר 2022, 15:44

גל גל כתב:
MTA2311 כתב:יגיע לפה מותש ושבור.

מקווה שיהיו מספיק חכמים בשביל להכניס אותו בהדרגה, אבל 2-3 הפסדים במשחקי ההכנה והפאניקה תעלה כמו שאנחנו יודעים.

כמו כל אירופה בערך.

מאמין שתהיה לו מנוחה של כמה ימים ולא ישחק יותר מ 20 דקות במשחקי הכנה

מכבי במצב שונה מרוב קבוצות היורוליג.
הקבוצה היא תעלומה אחת גדולה, והכסא של קטש החל להתנדנד כבר במסיבת העיתונאים שבה הוא הוצג.
מילוס

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 ספטמבר 2022, 16:57

גל גל כתב:
Mitelka כתב:

מקווה שיהיו מספיק חכמים בשביל להכניס אותו בהדרגה, אבל 2-3 הפסדים במשחקי ההכנה והפאניקה תעלה כמו שאנחנו יודעים.
סמוך על רגב פנאן שידע מה לעשות איתו.

מה כבר יכול להשתבש.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

דווקא רגב עושה עבורה מצויינת בשנים האחרונות.
טפו טפו מכבי בין האחרונות בפציעות ביורוליג
אתה צוחק?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 11 ספטמבר 2022, 17:05

שמואל1 כתב:
גל גל כתב:
Mitelka כתב:

מה כבר יכול להשתבש.

דווקא רגב עושה עבורה מצויינת בשנים האחרונות.
טפו טפו מכבי בין האחרונות בפציעות ביורוליג
אתה צוחק?

אני רציני

תבדוק את מכבי שנתיים האחרונות לעומת שאר היורוליג
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי WendelA » 12 ספטמבר 2022, 06:02

Mitelka כתב:

מה כבר יכול להשתבש.

קורע :clap2
WendelA

הודעהעל ידי Jack55 » 12 ספטמבר 2022, 13:40

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=414707

על פי ה'אס', הרכז כבר שכר מורה פרטי לספרדית, וברגע שיגיע לישראל, מתכנן לשכור גם מורה פרטי לעברית, ולסיים את העונה כשהוא יודע שתי שפות חדשות נוספות.

בכלל, בכתבה על בראון ב'אס' החמיאו לשחקן: "איש חכם מאוד, עם קור רוח מרשים. פליימייקר יוצא דופן, וקילר שאוהב במיוחד את ה'מאני טיים'. על פי הכתבה, בראון הכין את עצמו בצורה מיוחדת לאליפות והגיע לפתיחת האימונים הכי מוכן שרק אפשר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 ספטמבר 2022, 13:51

טפו טפו טפו רק שיהיה בריא
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 12 ספטמבר 2022, 14:18

מישהו בפורום אחר הסב את תשומת ליבי לעובדה מעניינת בקשר לבראון. בניגוד לרובם המוחלט של הרכזים, בראון מכדרר כמעט תמיד עם הפנים אל הסל. הוא לא מפנה את גבו לסל במטרה להפריע לשחקן הגנה לחטוף לו את הכדור.

העובדה שהוא כל הזמן נמצא עם הפנים לסל, עוזרת לו מאוד לעקוב באופן קבוע אחר תנועת השחקנים, ולקרוא את המצבים בהתקפה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 ספטמבר 2022, 05:28

לא יודע מה האפציות בסוף השנה, אבל לא נראה לי הוא ישאר באירופה הרבה זמן

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 ספטמבר 2022, 05:49

הוא כבר לא צעיר (חגג לאחרונה 32), אז הייתי מהמר דווקא על אחת הספרדיות שתיקח אותו (לצערנו) בסוף השנה. ב-NBA הוא כבר היה לאפיזודות קצרות בכל מיני קבוצות, וספק אם יקבל תפקיד משמעותי.

אגב, כמדומני, הוא גם וויתר על האזרחות האמריקאית כדי לקבל אזרחות ספרדית. הלך רחוק עם זה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 ספטמבר 2022, 06:06

כן, זה קלאסי בשביל ברצלונה או ריאל לקחת אותו אחרי התצוגות האלה ואחרי עונה טובה במכבי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 ספטמבר 2022, 06:18

למרות שתמיד יכולים לצוץ מניעים אישיים/משפחתיים שיגרמו לו לרצות לחזור לארה״ב לא משנה מה, התרחיש הסביר הוא שינסה למקסם רווחים באירופה. הוא היה על כל מיני חוזים זמניים ב-NBA ועשה שם פחות מ-2 מיליון דולר ברוטו (נניח 1.2-1.4 נטו) ב-5 עונות עד גיל 28. זה פחות או יותר מה שיקבל בעונה אחת במכבי בגיל 32.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 ספטמבר 2022, 10:31

פעם אחרונה שמכבי החתימה רכז כל כך דומיננטי זה היה שאראס בשנת 2003. באותו קיץ הגיע לגמר אליפות אירופה, הוביל את ליטא לזכייה ואף זכה בתואר ה MVP. צירוף מקרים?
וכולנו זוכרים איך אותה עונה הסתיימה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Cobra » 17 ספטמבר 2022, 10:37

שמואל1 כתב:פעם אחרונה שמכבי החתימה רכז כל כך דומיננטי זה היה שאראס בשנת 2003. באותו קיץ הגיע לגמר אליפות אירופה, הוביל את ליטא לזכייה ואף זכה בתואר ה MVP. צירוף מקרים?

לא צריך להגזים, לורנזו בראון שחקן מעולה ויכול להיות שהוא הרכז הכי דומיננטי שמכבי החתימה אחרי שאראס אבל הקבוצה שנבנתה פה לא מתאימה לו בשום צורה והסגנון שהוא משחק בנבחרת ספרד זה סגנון ההפוך לגמרי מהסגנון של קטש.
כשבונים קבוצה צריך לא רק שחקנים טובים אלא שחקנים שיתאימו אחד לשני ושתהיה קבוצה מאוזנת ובזה מכבי נכשלת עונה אחר עונה .
Cobra

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 ספטמבר 2022, 11:01

Cobra כתב:
שמואל1 כתב:פעם אחרונה שמכבי החתימה רכז כל כך דומיננטי זה היה שאראס בשנת 2003. באותו קיץ הגיע לגמר אליפות אירופה, הוביל את ליטא לזכייה ואף זכה בתואר ה MVP. צירוף מקרים?

לא צריך להגזים, לורנזו בראון שחקן מעולה ויכול להיות שהוא הרכז הכי דומיננטי שמכבי החתימה אחרי שאראס אבל הקבוצה שנבנתה פה לא מתאימה לו בשום צורה והסגנון שהוא משחק בנבחרת ספרד זה סגנון ההפוך לגמרי מהסגנון של קטש.
כשבונים קבוצה צריך לא רק שחקנים טובים אלא שחקנים שיתאימו אחד לשני ושתהיה קבוצה מאוזנת ובזה מכבי נכשלת עונה אחר עונה .

אני לא מאמין שהשיטה היא זאת שתמנע מלורנזו בראון להיות שחקן טוב במכבי ת"א.
בסופו של דבר, כדורסל זה משחק פשוט ושחקן טוב יכול להתאים את עצמו למאמן (וגם ההפך, מאמן יכול וצריך להתאים את עצמו לשחקנים). אני מאמין שקטש ולורנזו יפגשו איפשהו באמצע.
קטש לא אדם טיפש. אני בטוח שהוא צופה במשחקים ומבין איך צריך לשחקן עם לורנזו בסגל החדש של מכבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 17 ספטמבר 2022, 11:07

שאראס גם שיחק במכבי עם שחקנים נוספים שקראו להם בין היתר פארקר, וויצ'יץ' ובאסטון. עם כל הכבוד לבולדווין וניבו, אני לא חושב שהם בדיוק באותה רמה.
עידן

הודעהעל ידי TAYO » 17 ספטמבר 2022, 11:25

ברמת האינטליגנציה של הסגל שסביבו, בראון הולך להיות מאד מתוסכל ביחס לחוויה שלו בנבחרת ספרד

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי מילוס » 17 ספטמבר 2022, 14:17

עידן כתב:

שאראס גם שיחק במכבי עם שחקנים נוספים שקראו להם בין היתר פארקר, וויצ'יץ' ובאסטון. עם כל הכבוד לבולדווין וניבו, אני לא חושב שהם בדיוק באותה רמה.

מדוייק.
אוסיף גם את רמת היריבות.. שאראס(ופארקר וניקולה) לא נתקלו בליגה שבה נכון לעכשיו יש 10-17 "קבוצות" ברמה דומה - או טובות ממנה - או טובות בהרבה.
כנראה שמראש לורנזו היה הקונצנזוס הראשון בתולדות הפורום הזה, אז היכולת כאזרח ספרדי לא משנה הרבה. המעניין זה מה עם כל השאר..
מילוס

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 ספטמבר 2022, 17:43

אחדשיודע כתב:הוא כבר לא צעיר (חגג לאחרונה 32), אז הייתי מהמר דווקא על אחת הספרדיות שתיקח אותו (לצערנו) בסוף השנה. ב-NBA הוא כבר היה לאפיזודות קצרות בכל מיני קבוצות, וספק אם יקבל תפקיד משמעותי.

אגב, כמדומני, הוא גם וויתר על האזרחות האמריקאית כדי לקבל אזרחות ספרדית. הלך רחוק עם זה.
שכחתי מהדבר הזה. מה שכן נחמד לראות אותו באותה שיחה עם כוכבים אחרים בטורניר הזה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 ספטמבר 2022, 17:45

שמואל1 כתב:
Cobra כתב:

אני לא מאמין שהשיטה היא זאת שתמנע מלורנזו בראון להיות שחקן טוב במכבי ת"א.
בסופו של דבר, כדורסל זה משחק פשוט ושחקן טוב יכול להתאים את עצמו למאמן (וגם ההפך, מאמן יכול וצריך להתאים את עצמו לשחקנים). אני מאמין שקטש ולורנזו יפגשו איפשהו באמצע.
קטש לא אדם טיפש. אני בטוח שהוא צופה במשחקים ומבין איך צריך לשחקן עם לורנזו בסגל החדש של מכבי.
זה גם לא מנע מסקוטי להיות שחקן טוב, אבל הקבוצה לא הצליחה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 17 ספטמבר 2022, 19:35

מילוס כתב:
עידן כתב:

מדוייק.
אוסיף גם את רמת היריבות.. שאראס(ופארקר וניקולה) לא נתקלו בליגה שבה נכון לעכשיו יש 10-17 "קבוצות" ברמה דומה - או טובות ממנה - או טובות בהרבה.
כנראה שמראש לורנזו היה הקונצנזוס הראשון בתולדות הפורום הזה, אז היכולת כאזרח ספרדי לא משנה הרבה. המעניין זה מה עם כל השאר..

אין ספק. אז גם לא היית צריך לשחק נגד כל היריבות מידי עונה, והיו בתים מוקדמים שכללו נמושות.
עידן

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־176 אורחים