המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רשמית: לורנזו בראון חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: לורנזו בראון חתם במכבי

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 13:32

felix_r כתב:
עידן כתב:אני מאוד שמח על ההחתמה הזו, ושסוף סוף אחרי שנים יש למכבי רכז אמיתי שמתאים לרמות הגבוהות של היורוליג.

חבל מאוד רק שזה קורה דווקא אחרי שווילבקין עוזב.

הוא לא היה מצליח עם וילבקין בדיוק כמו שלא הצליח בפנרבחצ'ה עם דה קולו.

כדי להצליח לורנזו חייב להיות המפקד שמחליט על הכול, ולא איזה חייל צנוע שעומד בצד ומחכה שהכוכב הגדול יזרוק לו איזו עצם.

עם ווילבקין זה היה יכול להיות שילוב מצוין. התכונות שלהם משלימות, ו-ווילבקין הוא אחד שחייב לחלוק את מלאכת ניהול המשחק עם שחקן אחר כדי להיות במיטבו. אחרת רואים כדררת בלתי פוסקת. בפרנבחצ'ה זה עבד קצת פחות טוב עבור בראון, מכל מיני סיבות (גם שיחק פחות בהשוואה לדקות שלו בקאזאן למשל), אבל זה לא מעיד על הכלל. אם הוא היה מצוין כל הזמן, הוא כנראה היה ב- NBA היום. לא מדובר בשחקן הכי יציב. ובאופן כללי אין הרבה שמצליחים לנפק עונה טובה אחרי טובה לאורך כל הקריירה.

אבל... השילוב שלו עם בולדווין לעומת זאת, עשוי להיות בעייתי יותר לדעתי. אני מקווה שיצליחו לשלב ביניהם בדרך כזאת או אחרת ושלא ידרכו אחד על השני.
אחדשיודע

הודעהעל ידי SirCharles » 29 יוני 2022, 14:14

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
עידן כתב:אני מאוד שמח על ההחתמה הזו, ושסוף סוף אחרי שנים יש למכבי רכז אמיתי שמתאים לרמות הגבוהות של היורוליג.

כדי להצליח לורנזו חייב להיות המפקד שמחליט על הכול, ולא איזה חייל צנוע שעומד בצד ומחכה שהכוכב הגדול יזרוק לו איזו עצם.

עם ווילבקין זה היה יכול להיות שילוב מצוין. התכונות שלהם משלימות, ו-ווילבקין הוא אחד שחייב לחלוק את מלאכת ניהול המשחק עם שחקן אחר כדי להיות במיטבו. אחרת רואים כדררת בלתי פוסקת. בפרנבחצ'ה זה עבד קצת פחות טוב עבור בראון, מכל מיני סיבות (גם שיחק פחות בהשוואה לדקות שלו בקאזאן למשל), אבל זה לא מעיד על הכלל. אם הוא היה מצוין כל הזמן, הוא כנראה היה ב- NBA היום. לא מדובר בשחקן הכי יציב. ובאופן כללי אין הרבה שמצליחים לנפק עונה טובה אחרי טובה לאורך כל הקריירה.

אבל... השילוב שלו עם בולדווין לעומת זאת, עשוי להיות בעייתי יותר לדעתי. אני מקווה שיצליחו לשלב ביניהם בדרך כזאת או אחרת ושלא ידרכו אחד על השני.

השילוב של בראון ובולדווין אכן עלול להיות בעייתי.
מצד אחד שניהם גארדים גדולים שיודעים להגן, בראון מנהל משחק טוב ובולדווין חודר ואקספלוסיבי, אבל החסרונות שלהם - איבודים, בחירת זריקות בעייתית, קליעה בינונית מבחוץ - גם די דומים, ואני חושש שיהיה חסר להם ריווח בהרכבים של שניהם יחד עם הגבוהים שאינם קולעים מבחוץ, מה שיקשה על בולדווין לחדור לצבע, ובעיקר אני חושש ממאבקי אגו בינהם על מי יחזיק בכדור.
SirCharles

הודעהעל ידי felix_r » 29 יוני 2022, 14:19

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:

מצטער, אבל אני בדעה הפוכה לגבי האפשרות התיאורטית של שילוב בין וילבקין לבראון. אני הסברתי למה , ונתתי דוגמא מפנרבחצ'ה, שם שילובו עם דה קולו לא ממש פרח. לורנזו בראון צריך להיות זה שמנהל את כל העסק ולא השוליה של הקוסם. אחרת הוא נעלם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 29 יוני 2022, 14:45

אני דווקא נוטה להאמין שהשילוב הפוטנציאלי של בראון וסקוטי יכל להיות מוצלח מהסיבות שאחדש פירט.
באותה מידה, אני חושב שהשילוב של בראון ובולדווין יכול להיות מוצלח. בולדווין הוא אמנם קומבו גארד, אבל הוא יותר סקורר, בזמן שבראון הוא עושה משחק. הקליעה של בולדווין לא הייתה יציבה ביורוליג, אבל הוא היה עושה הכל מהכל בקו האחורי של באיירן ושל באסקוניה. גם מוביל הכדור וגם גו טו גאי. סוג של סקוטי.
בתקופת הקולג'ים שלו בונדרבילט הוא התגלה כקלעי טוב מאוד, כשבשתי העונות שלו שם, הוא עמד על מעל 40% מכל הטווחים בכלל ול-3 בפרט. כנ"ל בפלייאופים של הליגה הגרמנית והספרדית בשנתיים האחרונות.
יהיה מעניין לראות איך הוא יהיה כגו טו גאי, כשהובלת הכדור וניהול המשחק יהיו בעיקר באחריותו של בראון.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 29 יוני 2022, 15:01

אבל שניכם רואים את זה מהצד של וילבקין. אני מדבר על משהו אחר. אני לא מאשים את וילבקין. אני אומר שלורנזו חייב להיות זה שמקבל את ההחלטות, אחרת הוא נעלם. הוא לא יכול להיות הכינור השני.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 15:05

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:

מצטער, אבל אני בדעה הפוכה לגבי האפשרות התיאורטית של שילוב בין וילבקין לבראון. אני הסברתי למה , ונתתי דוגמא מפנרבחצ'ה, שם שילובו עם דה קולו לא ממש פרח. לורנזו בראון צריך להיות זה שמנהל את כל העסק ולא השוליה של הקוסם. אחרת הוא נעלם.

אתה לא חייב להסכים, זו דעתי.
כל מה שווילבקין היה צריך במכבי זה שחקן כמו בראון. אחד שירכז וישאיר לו בעיקר את מטלת הסקורינג (כמובן, עם היפוך תפקידים מידי פעם... כדי להשאיר את כולם מפוקסים ולא להיות צפויים מידי). אבל נשאיר שנייה את ווילבקין בצד, כי הוא כבר היסטוריה. כשיש זכר אלפא אחד בקו האחורי, אז די ברור לאן הולכים הכדורים, וכשיש שניים (או יותר) - אז מן הסתם צריך שתהיה התאמה בין השחקנים בשביל לייצר סינגריה. אבל זה לא רק עניין של תכונות, אלא גם עבודה של מאמן. ובכל מקרה, קבוצת יורוליג עם שאיפות לא יכולה להסתפק רק בשחקן דומיננטי אחד. הדוגמה של פנרבחצ'ה היא אחת ולא מייצגת. הוא היה בעונה לא מספיק טובה, גם בגלל השחקנים שהיו לצידו, גם בגלל המאמן (דקות ותפקיד) וגם באשמתו. עכשיו השאלה איך במכבי עובדים כדי להתאים את חלקי הפאזל ביחד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 15:08

felix_r כתב:אבל שניכם רואים את זה מהצד של וילבקין. אני מדבר על משהו אחר. אני לא מאשים את וילבקין. אני אומר שלורנזו חייב להיות זה שמקבל את ההחלטות, אחרת הוא נעלם. הוא לא יכול להיות הכינור השני.

זה בדיוק העניין. הוא אמור לקבל את ההחלטות בתור הרכז. לא אמורים לשים אותו בצד. וזה בדיוק מה שהיינו רוצים לקבל לצד ווילבקין לצורך העניין. במכבי הביאו לצד ווילבקין חצי רכזים, כאלו שלא מספיק בטוחים בעצמם וביכולות הניהול שלהם (בצדק). ולכן זה לא עבד מספיק טוב.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 29 יוני 2022, 15:15

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:אבל שניכם רואים את זה מהצד של וילבקין. אני מדבר על משהו אחר. אני לא מאשים את וילבקין. אני אומר שלורנזו חייב להיות זה שמקבל את ההחלטות, אחרת הוא נעלם. הוא לא יכול להיות הכינור השני.

זה בדיוק העניין. הוא אמור לקבל את ההחלטות בתור הרכז. לא אמורים לשים אותו בצד. וזה בדיוק מה שהיינו רוצים לקבל לצד ווילבקין לצורך העניין. במכבי הביאו לצד ווילבקין חצי רכזים, כאלו שלא מספיק בטוחים בעצמם וביכולות הניהול שלהם (בצדק). ולכן זה לא עבד מספיק טוב.

עם דה קולו זה לא עבד. זה אפילו לא ממש עבד עם פאנטר בכוכב האדום. אני מסביר לך, הוא לא יכול להיות כינור שני לצד כוכב גדול.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 29 יוני 2022, 15:16

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

עם דה קולו זה לא עבד. זה אפילו לא ממש עבד עם פאנטר בכוכב האדום. אני מסביר לך, הוא לא יכול להיות כינור שני לצד כוכב גדול.

אז איך הוא יהיה כינור שני ליד בולדווין ?
למרות שבכוכב הוא דווקא היה בסדר מבחינת מספרים
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 15:21

Rampel כתב:אני דווקא נוטה להאמין שהשילוב הפוטנציאלי של בראון וסקוטי יכל להיות מוצלח מהסיבות שאחדש פירט.
באותה מידה, אני חושב שהשילוב של בראון ובולדווין יכול להיות מוצלח. בולדווין הוא אמנם קומבו גארד, אבל הוא יותר סקורר, בזמן שבראון הוא עושה משחק. הקליעה של בולדווין לא הייתה יציבה ביורוליג, אבל הוא היה עושה הכל מהכל בקו האחורי של באיירן ושל באסקוניה. גם מוביל הכדור וגם גו טו גאי. סוג של סקוטי.
בתקופת הקולג'ים שלו בונדרבילט הוא התגלה כקלעי טוב מאוד, כשבשתי העונות שלו שם, הוא עמד על מעל 40% מכל הטווחים בכלל ול-3 בפרט. כנ"ל בפלייאופים של הליגה הגרמנית והספרדית בשנתיים האחרונות.
יהיה מעניין לראות איך הוא יהיה כגו טו גאי, כשהובלת הכדור וניהול המשחק יהיו בעיקר באחריותו של בראון.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

הבעיה עם בולדווין זה בעיקר האישיות שלו לדעתי. אני לא יודע אם יידע להתמודד עם זה שהוא לא ה-רכז ואולי גם לא פותח בחמישייה. אם יצליחו לעשות תיאום ציפיות ולחבר ביניהם, זה יכול לעבוד. אבל עדיין, הם יותר מידי דומים בתכונות לדעתי. הם קולעים ב-30-35% משלוש, שזה סביר, אבל רק שלשה אחת במומצע כ"א. כלומר, זאת לא הפורטה שלהם. לצורך העניין, לצד לורנזו בראון בקאזאן, היה את אייזיאה קאנן, שקלע כמעט 2.5 שלשות בממוצע (כמו ווילבקין בערך). צריך את האיזון הזה בקו האחורי, ואני מאמין שבמכבי ינסו לקבל אותו מהילארד/הולינס/ישראלי אקראי. ומעבר לזה, שניהם כמובן אוהבים מאוד את הכדור ולנהל את המשחק.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 29 יוני 2022, 15:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 29 יוני 2022, 15:22

גל גל כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

אז איך הוא יהיה כינור שני ליד בולדווין ?
למרות שבכוכב הוא דווקא היה בסדר מבחינת מספרים

לא בטוח שזה יעבוד עם בולדווין. אבל זה גם תלוי במאמן, שיחליט מי משניהם יהיה השחקן המוביל בקו האחורי.

בפנר אתה גם לא היית מצפה, שהמאמן ייקח את המושכות מדה קולו ויגיד: "זהו! עכשיו לורנזו הוא שיקבע! " לא הגיוני, נכון?

לעומת זאת בולדווין, למרות שגם הוא שחקן דומיננטי מאוד, הוא עדיין לא איזה כוכב ענק בקנה מידה של דה קולו עם אליפויות יורוליג בכיס , שאין סיכוי למאמן לתת את המושכות ללורנזו ולא לבלדווין. יש סיכוי שזה יצליח.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 15:25

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

הוא לא צריך להיות כינור שני. זה מה שאתה לא מבין.
ובכוכב האדום זה עבד אחלה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי JarJarBinx » 29 יוני 2022, 15:32

בעיני שני גארדים שיכולים להחזיק כדור, להוביל התקפה ולייצר משהו זה ברכה. הרבה יהיה תלוי באיך הם מסתדרים ביניהם ברמה האישית. אם לא יהיו ענייני אגו, אין שום בעייה מקצועית עם זה שבחלק מההתקפות אחד מוביל ובחלק אחר. לא חייבים "בוס" אחד.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי felix_r » 29 יוני 2022, 16:51

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

עם בולדווין הוא באמת לא חייב להיות הכינור השני, עם וילבקין הוא היה חייב להיות הכינור השני.

ולא, גם אם אתה אומר את זה, זה עדיין לא נכון. זה עבד טוב בכוכב האדום בדיוק עד לרגע שפאנטר הגיע מאולימפיאקוס.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 18:28

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

עם בולדווין הוא באמת לא חייב להיות הכינור השני, עם וילבקין הוא היה חייב להיות הכינור השני.

ולא, גם אם אתה אומר את זה, זה עדיין לא נכון. זה עבד טוב בכוכב האדום בדיוק עד לרגע שפאנטר הגיע מאולימפיאקוס.

למה עם ווילבקין הוא חייב להיות כינור שני? כי אתה שונא אותו? אני באמת לא מבין את ההיגיון שלך. ווילבקין איחל לרגע שיחתימו לצידו רכז שיוריד ממנו את העול בהתקפה, ומהבחינה הזאת בוודאות לא הייתה בעיה. ואני לא רואה שום מאמן שהיה מעדיף להשאיר את ווילבקין עם ניהול המשחק כשלצידו לורנזו בראון. זה היפותטי, אבל כמו שאתה מרשה לעצמך להגיד כך וכך, אני אגיד שלדעתי זה שילוב מעולה. מתקשה לחשוב על התאמה הרבה יותר טובה מזאת לשחקן כמו ווילבקין מבחינת תכונות. בראון+בולדווין פחות.

לגבי הסיטאוציה בכוכב האדום אחרי הגעת פאנטר - אז הסיטואציה הקבוצתית שלהם בכל מקרה לא הייתה מדהימה, לא לפני (43% הצלחה) ולא אחרי (33%). אבל אם אתה מדבר ספציפית על השילוב ביניהם, אז אני לא מסכים איתך כאמור. בהתחשב בכך שהיו להם בסך הכל 12 משחקים לשחק יחד, התפוקה שלהם הייתה טובה בהחלט. בראון אומנם ירד מ-14 נק' בממוצע ל-10 (ועלה באסיסטים מ-4 ל-5), בעיקר עקב כושר קליעה ירוד (לקח כמעט את אותו מספר זריקות), אבל זה הגיוני שקורה משהו כזה כאשר מוסיפים שחקן אלפא נוסף לקו האחורי. העניין הוא שפאנטר עשה את הפריצה שלו לצד בראון, כאשר טיפס מ-7 נק' בממוצע באולימפיאקוס ל-16 בכוכב האדום. כך שפאנטר פרח לצד בראון. וזה מה שאתה מצפה מרכז, מעבר למספרים האישיים - להפוך את השחקנים מסביבו לטובים יותר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 29 יוני 2022, 20:20

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:זה בדיוק העניין. הוא אמור לקבל את ההחלטות בתור הרכז. לא אמורים לשים אותו בצד. וזה בדיוק מה שהיינו רוצים לקבל לצד ווילבקין לצורך העניין. במכבי הביאו לצד ווילבקין חצי רכזים, כאלו שלא מספיק בטוחים בעצמם וביכולות הניהול שלהם (בצדק). ולכן זה לא עבד מספיק טוב.

למה עם ווילבקין הוא חייב להיות כינור שני? כי אתה שונא אותו? אני באמת לא מבין את ההיגיון שלך. ווילבקין איחל לרגע שיחתימו לצידו רכז שיוריד ממנו את העול בהתקפה, ומהבחינה הזאת בוודאות לא הייתה בעיה. ואני לא רואה שום מאמן שהיה מעדיף להשאיר את ווילבקין עם ניהול המשחק כשלצידו לורנזו בראון. זה היפותטי, אבל כמו שאתה מרשה לעצמך להגיד כך וכך, אני אגיד שלדעתי זה שילוב מעולה. מתקשה לחשוב על התאמה הרבה יותר טובה מזאת לשחקן כמו ווילבקין מבחינת תכונות. בראון+בולדווין פחות.

לגבי הסיטאוציה בכוכב האדום אחרי הגעת פאנטר - אז הסיטואציה הקבוצתית שלהם בכל מקרה לא הייתה מדהימה, לא לפני (43% הצלחה) ולא אחרי (33%). אבל אם אתה מדבר ספציפית על השילוב ביניהם, אז אני לא מסכים איתך כאמור. בהתחשב בכך שהיו להם בסך הכל 12 משחקים לשחק יחד, התפוקה שלהם הייתה טובה בהחלט. בראון אומנם ירד מ-14 נק' בממוצע ל-10 (ועלה באסיסטים מ-4 ל-5), בעיקר עקב כושר קליעה ירוד (לקח כמעט את אותו מספר זריקות), אבל זה הגיוני שקורה משהו כזה כאשר מוסיפים שחקן אלפא נוסף לקו האחורי. העניין הוא שפאנטר עשה את הפריצה שלו לצד בראון, כאשר טיפס מ-7 נק' בממוצע באולימפיאקוס ל-16 בכוכב האדום. כך שפאנטר פרח לצד בראון. וזה מה שאתה מצפה מרכז, מעבר למספרים האישיים - להפוך את השחקנים מסביבו לטובים יותר.
קודם כל (כאחד שדירג את סקוטי ברשימת הטופ 5 שלו בכל הזמנים במכבי ובאמת שחקן שאני מעריץ) קצת קשה עם "סקוטי איחל למישהו שיקח ממנו את עול הניהול" כי סקוטי אוהב את הכדור אצלו וזה שאולי מקצועית הייתה תמימות דעים שסקוטי צריך רכז לידו לא אומר שסקוטי עצמו רק רצה לסיים התקפות וישירחיקו ממנו את הדבר העגול הזה. זכור לי גם כמה ראיונות שלו (גם בספורט 5 וגם באתר של היורוליג) שהוא אמר במפורש שהוא נהנה מלהוביל את ההתקפה ולהיות זה שמקבל את ההחלטות. זה לא אומר שהוא לא רוצה רכז לידו, אבל זה לא שאוונס והוא היו על המגרש הוא לפעמים לקח את הכדור ואיך אומרים - ימות העולם.

אני לא יודע איך הוא היה מתחבר לבראון אבל מניסיון עבר: הוא כן מאוד הסתדר עם נייט וולטרס. אבל וולטרס רכז טהור שקודם כל חושב מסירה ויכול להעביר משחקים שלמים בלי לקחת יותר מדי זריקות. לורנזו בראון שחקן שמאוד לוקח את הכדור ומאיים.
זה אולי יותר היה דומה לעונת יורליג שלו עם וואנמייקר בדאורשפקה. פחות טוב מ2019 עם וולטרס אבל יותר טוב אולי מהיתר. כי וואנמייקר כמו בראון גם הוא רכז שמאיים לא מעט וגם ראינו בקאזאן לא מעט פעמיים (אפילו במשחק פה בהיכל) את בראון מכדרר ומשחק לפעמים הירו בול. לא המון, אבל יודע לקחת על עצמו. במינון נכון יותר לטעמי. אגב , לפני שקופצים, דאורשפקה של סקוטי ביורוליג עם וואנמייקר, קלייבורן, סקוטי , מוארמן ובלאט על הקווים גירדה במחזור האחרון מקום 8. ככה שהניסוי הזה של סקוטי עם רכז בכיר לידו אבל גם כזה שקולע - בוא נגיד הצליח חלקית.

אז אם וולטרס זה רכז שיכול גם לא לאיים בכלל וממוקד מסירות ובולדווין או סקוטי בעצמו הם רכזים/סקוררים שבעיקר מתמקדים בקליעה - בראון איפשהו באמצע. בגלל זה קשה להעריך איך זה היה הולך.

מה שכן, אם כבר מדברים היפוטתית - השחקן שהכי נכווה מזה שסקוטי ניהל את ההתקפות ולא היה רכז אמיתי שהפעיל אותו היה זיזיץ'.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 20:40

Mitelka כתב:קודם כל (כאחד שדירג את סקוטי ברשימת הטופ 5 שלו בכל הזמנים במכבי ובאמת שחקן שאני מעריץ) קצת קשה עם "סקוטי איחל למישהו שיקח ממנו את עול הניהול" כי סקוטי אוהב את הכדור אצלו וזה שאולי מקצועית הייתה תמימות דעים שסקוטי צריך רכז לידו לא אומר שסקוטי עצמו רק רצה לסיים התקפות וישירחיקו ממנו את הדבר העגול הזה. זכור לי גם כמה ראיונות שלו (גם בספורט 5 וגם באתר של היורוליג) שהוא אמר במפורש שהוא נהנה מלהוביל את ההתקפה ולהיות זה שמקבל את ההחלטות. זה לא אומר שהוא לא רוצה רכז לידו, אבל זה לא שאוונס והוא היו על המגרש הוא לפעמים לקח את הכדור ואיך אומרים - ימות העולם.

אני לא יודע איך הוא היה מתחבר לבראון אבל מניסיון עבר: הוא כן מאוד הסתדר עם נייט וולטרס. אבל וולטרס רכז טהור שקודם כל חושב מסירה ויכול להעביר משחקים שלמים בלי לקחת יותר מדי זריקות. לורנזו בראון שחקן שמאוד לוקח את הכדור ומאיים.
זה אולי יותר היה דומה לעונת יורליג שלו עם וואנמייקר בדאורשפקה. פחות טוב מ2019 עם וולטרס אבל יותר טוב אולי מהיתר. כי וואנמייקר כמו בראון גם הוא רכז שמאיים לא מעט וגם ראינו בקאזאן לא מעט פעמיים (אפילו במשחק פה בהיכל) את בראון מכדרר ומשחק לפעמים הירו בול. לא המון, אבל יודע לקחת על עצמו. במינון נכון יותר לטעמי. אגב , לפני שקופצים, דאורשפקה של סקוטי ביורוליג עם וואנמייקר, קלייבורן, סקוטי , מוארמן ובלאט על הקווים גירדה במחזור האחרון מקום 8. ככה שהניסוי הזה של סקוטי עם רכז בכיר לידו אבל גם כזה שקולע - בוא נגיד הצליח חלקית.

אז אם וולטרס זה רכז שיכול גם לא לאיים בכלל וממוקד מסירות ובולדווין או סקוטי בעצמו הם רכזים/סקוררים שבעיקר מתמקדים בקליעה - בראון איפשהו באמצע. בגלל זה קשה להעריך איך זה היה הולך.

מה שכן, אם כבר מדברים היפוטתית - השחקן שהכי נכווה מזה שסקוטי ניהל את ההתקפות ולא היה רכז אמיתי שהפעיל אותו היה זיזיץ'.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

עוד לא התחלת לכתוב את דעתך, וכבר עיוותת את מה שכתבתי. שים לב. לא כתבתי "סקוטי איחל למישהו שיקח ממנו את עול הניהול", כתבתי "ווילבקין איחל לרגע שיחתימו לצידו רכז שיוריד ממנו את העול בהתקפה". וזו הסיבה כנראה שהוא גם בחר לעזוב את מכבי. הכל נפל על הכתפיים שלו. הוא היה צריך גם למסור (כי לא היה רכז במשרה מלאה) וגם לקלוע (כי הוא היה הסקורר הכי טוב בקבוצה). אוואנס לא היה מספיק בטוח בעצמו, בטח בתחילת העונה ובסופה, כנ"ל ג'ונס עונה לפני כן. אם אתה רוצה להביא רכז שייקח מסקוטי את הכדור, תביא רכז עם דיפלומה. רכז בכיר, לא רכז מחליף או שחקן עם פוטנציאל. תשקיע כסף ברכז. ואז גם המאמן ייבטח בו יותר.

ולגבי השילוב סקוטי ו-וונאמייקר, בעיניי, לא השילוב הכי מוצלח. כל אלו שרצו את שחזור הקו האחורי הזה - אני לא הייתי ביניהם. סקוטי צריך להרגיש מעורב יותר, כלומר לנהל חלק מההתקפות. הוא לא צריך להיות ה-רכז, אבל הוא כן צריך להיות מוביל כדור שני ולעיתים להוביל את ההתקפה. עם בראון, ועקבתי אחריו עוד לפני שהגיע לאירופה, כך שאני מכיר את הברנש לא רע, לדעתי השילוב היה עובד מצוין. הוא משלים את ווילבקין גם בהתקפה וגם בהגנה, ועדיין מאפשר לגארדים אחרים לזרוח לידו (בייחוד לסקוררים שיכולים לשחק בעמדה 2 ולקלוע טוב מ-3).

לגבי ז'יז'יץ' - נכון חלקית. ז'יז'יץ' עשה עונה שנייה טובה מאוד במכבי, ואני לא חושב ששיתוף הפעולה שלו עם ווילבקין היה רע. אני כן חושב שהשיטה ההתקפית של מכבי הייתה צפויה ושבלונית מידי עבורו. כלומר, לא הייתה שיטה התקפית, הכדור לא עבר מספיק ידיים. אבל טכנית, ווילבקין שיתף פעולה לא רע עם ז'יז'יץ' לדעתי (עם השאר קצת פחות).
אחדשיודע

הודעהעל ידי where is the love? » 29 יוני 2022, 21:22

אני אוהב את לורנזו בראון, שמח על ההחלמה ומקווה שיצליח בעזרת השם.
עכיו אם אשמע כמו לפני כמה זמן את נדיר האיטלקי lorena , אזכור שהפעם לורנזו כאן
where is the love?

הודעהעל ידי where is the love? » 29 יוני 2022, 21:23

דרך אגב מה הבעיה בעצם שבראון ובולדווין יחליפו אחד את השני...לא רואה בזה פסילה
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי TAYO » 29 יוני 2022, 21:32

where is the love? כתב:דרך אגב מה הבעיה בעצם שבראון ובולדווין יחליפו אחד את השני...לא רואה בזה פסילה
בולדווין לא בא להיות שחקן 6

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], משה ו־31 אורחים