המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

וויד בולדווין חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יוני 2022, 21:33

Asf כתב:מזה פחדתי.
יש שחקנים "רעים" על המגרש, כמו בלו בזמנו, שחכמים מספיק בשביל לא לדפוק את הקבוצה שלהם בגלל הגישה שלהם. (שלא לדבר על זה שהוא ושכמותו בחיים לא יתנהגו ככה לחבריהם לקבוצה).

ויש את הריינולדסים למיניהם שכל שטות שניה שלהם (ואני מפרגן) נתפסת על ידי השופטים ועולה לקבוצה בשריקות ובפוזשנים אבודים.

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk

כן, למרות שבלו אאל"ט כן תויג כבעייתי, ודי שינה את התדמית לקראת הסוף. עבד על עצמו (או שזה קרה בזכות שינוי השם מבלות'נטל). אז יש תקווה לכל אחד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 08 יולי 2022, 16:25

שחקן מוכשר, אבל כמו שכבר נאמר יש פה שתי בעיות: האופי ומידת ההתאמה לבראון. אני לא הייתי לוקח את ההימור הזה, אבל כמובן לא מופתע שמכבי מהמרת שוב. בסך הכל הבחור אתלט על, חודר טוב מאוד ושומר טוב (עם נתונים פיזיים איכותיים). מצד שני הוא עם קליעה לא יציבה, אופי בעייתי וקבלת החלטות לא מושלמת. מידת ההתאמה לבראון מוטלת בספק ואני הייתי מעדיף סקורר עם קליעה טובה יותר על פני חדירה.

בכל אופן, אם איכשהו זה יתחבר (יתאקלם טוב ויציג יכולת קליעה טובה), הוא ובראון יכולים להיות צמד איכותי מאוד שיסחב את הקבוצה, כי האפסייד שלו גבוה. מה הסיכוי שזה יקרה? לא ברור כרגע.
A.Parker

הודעהעל ידי מילוס » 08 יולי 2022, 16:53

A.Parker כתב:שחקן מוכשר, אבל כמו שכבר נאמר יש פה שתי בעיות: האופי ומידת ההתאמה לבראון. אני לא הייתי לוקח את ההימור הזה, אבל כמובן לא מופתע שמכבי מהמרת שוב. בסך הכל הבחור אתלט על, חודר טוב מאוד ושומר טוב (עם נתונים פיזיים איכותיים). מצד שני הוא עם קליעה לא יציבה, אופי בעייתי וקבלת החלטות לא מושלמת. מידת ההתאמה לבראון מוטלת בספק ואני הייתי מעדיף סקורר עם קליעה טובה יותר על פני חדירה.

בכל אופן, אם איכשהו זה יתחבר (יתאקלם טוב ויציג יכולת קליעה טובה), הוא ובראון יכולים להיות צמד איכותי מאוד שיסחב את הקבוצה, כי האפסייד שלו גבוה. מה הסיכוי שזה יקרה? לא ברור כרגע.

אם יש משהו ששחקנים כמו בולדווין סופרים זה דמויות כמו אמארה, ובקבוצה כ"כ אמריקאית, הייתי בודק את האופציה של להנחית אותו כאן כעוזר. הוא יכול להיות האקס-פקטור, בעיקר כשהמאמן הוא סוג של רוקי ברמה הזאת ובניהול של שחקנים כאלה.
מילוס

הודעהעל ידי גל גל » 08 יולי 2022, 17:48

לא הבנתי למה נופלים על הקליעה של בולדווין
יש לי את החצי מרחק הכי קטלני באירופה
ומשלוש הוא לא רע בכלל, כשהוא פנוי הוא 40 אחוז, האחוזים שלו לא כאלה גבוהים כי הוא מייצר לעצמו הכל ועם יד על הפנים האחוזים יורדים.

רק רוצה להוסיף משהו, שנה שעברה לסקוטי היו 32 אחוז מהשלוש ביורוליג, השנה 36
בולדווין עם 34 ביורוליג ו 37 בליגה הספרדית .

נכון שאין ספק שסקוטי קולע משלוש יותר ( וגם זורק יותר )
אבל לא כדי להשאיר את בולדווין לבד וללא קשר הוא יודע לספק נקודות בהמון המון דרכים

הוא סוחט יותר עבירות מסקוטי, חודר יותר טוב, וצעיר יותר .

אם תשאלו אותי למי הייתי נותן את הכדור האחרון לזריקה אחרונה ? אין ספק שאני בוחר בבולדווין שמייצר נקודות יותר טוב לטעמי בין אם זה חדירה חצי מרחק או שלשה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 08 יולי 2022, 18:14

הוא לא נגר. העניין הוא שלצד בראון, אתה מקבל שני גארדים עם קליעה סבירה ולא יציבה, כשגם הסנטרים שלך לא בדיוק מרווחים את המשחק. שוב, כמעט כל שחקן כשלעצמו טוב, רק שהחיבור ביניהם מוטל בספק גדול והוא למעשה ההימור הכי גדול של הקבוצה השנה.
A.Parker

הודעהעל ידי גל גל » 08 יולי 2022, 18:23

כן רק שהם חודרים מעולה וקוש בונה על ריווח, בפינות יש לך שחקנים שקולעים באחוזים מצויינים.

מסכים שחסר איזה מישהו שרץ על חסימות וקולע מצויין .

אבל ממה שהבנתי קטש גם ככה לא עושה תרגילי קלעים.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 08 יולי 2022, 18:34

גל גל כתב:כן רק שהם חודרים מעולה וקוש בונה על ריווח, בפינות יש לך שחקנים שקולעים באחוזים מצויינים.

זה לא העניין, אני לא מדבר בהכרח על מישהו שרץ על חסימות, אבל כן אחד שמכדרר ודופק את השלשה.
A.Parker

הודעהעל ידי גל גל » 08 יולי 2022, 22:46

A.Parker כתב:
גל גל כתב:כן רק שהם חודרים מעולה וקוש בונה על ריווח, בפינות יש לך שחקנים שקולעים באחוזים מצויינים.

זה לא העניין, אני לא מדבר בהכרח על מישהו שרץ על חסימות, אבל כן אחד שמכדרר ודופק את השלשה.

בולדווין והיליארד עושים את זה טוב
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 09 יולי 2022, 03:38

אחלה בולדווין, ללא ספק אחד הגארדים הטובים באירופה
מאוד אתלטי, שומר נהדר בעמדות הגארדים, חודר מצוין, סוחט עבירות בתדירות גבוהה ומגיע הרבה לקו, והנשק הקטלני שלו בעיניי הוא המיד ריינג' הפסיכי

"חסרונות" לגביו - אופי בעייתי ומידת ההתאמה לבראון

אישית אני חושב שהוא ובראון יתאימו מעולה אחד ליד השני, בנוגע לאופי יש רק לקוות שהוא לא יתחרפן יותר מדי, אבל נראה לי שיהיה בסדר כי הוא יהיה בחבר'ה של אנשים טובים עם מעטפת של בלאט

לסיכום - החתמה מרשימה ומפוצצת של מכבי, והוא רק בן 26...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 09 יולי 2022, 08:00

Jack55 כתב:אחלה בולדווין, ללא ספק אחד הגארדים הטובים באירופה
מאוד אתלטי, שומר נהדר בעמדות הגארדים, חודר מצוין, סוחט עבירות בתדירות גבוהה ומגיע הרבה לקו, והנשק הקטלני שלו בעיניי הוא המיד ריינג' הפסיכי

"חסרונות" לגביו - אופי בעייתי ומידת ההתאמה לבראון

אישית אני חושב שהוא ובראון יתאימו מעולה אחד ליד השני, בנוגע לאופי יש רק לקוות שהוא לא יתחרפן יותר מדי, אבל נראה לי שיהיה בסדר כי הוא יהיה בחבר'ה של אנשים טובים עם מעטפת של בלאט

לסיכום - החתמה מרשימה ומפוצצת של מכבי, והוא רק בן 26...
העובדה שהוא צעיר עדיין והפך לאחרונה לאבא טרי, נותנת תקווה שאולי האופי והבגרות יתחילו להתפתח עכשיו לכיוון חיובי יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Mitelka » 09 יולי 2022, 12:09

אגב, מדברים על זה ובצדק שהוא המחליף של סקוטי מבחינית היכולת האישית, הלקחת כדור ולעשות סל ובכלל הגארד גו טו גאי שלנו.

הכל נכון אבל בהבדל אחד מהותי - הסגנון שלהם שונה לגמרי. סקוטי למרות פלוטרים מדי פעם בדרך כלל יפציץ מבחוץ לרוב. בולדווין כל הזמן לוקח את הכדור פנימה. הוא מנצל את החוזק והאתלטיות שלו עד הטבעת. הוא גם הולך הרבה יותר פעמים מסקוטי לקו (הגיוני לאור הסגנון הזה). סוחט הרבה יותר עבירות.

המשחק של מכבי יהיה שונה לגמרי ממה שראינו בשנים האחרונות. הרבה פחות ממטרי שלשות. הרבה יותר כניסות אגרסיביות לטבעת.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 יולי 2022, 12:23

Mitelka כתב:אגב, מדברים על זה ובצדק שהוא המחליף של סקוטי מבחינית היכולת האישית, הלקחת כדור ולעשות סל ובכלל הגארד גו טו גאי שלנו.

הכל נכון אבל בהבדל אחד מהותי - הסגנון שלהם שונה לגמרי. סקוטי למרות פלוטרים מדי פעם בדרך כלל יפציץ מבחוץ לרוב. בולדווין כל הזמן לוקח את הכדור פנימה. הוא מנצל את החוזק והאתלטיות שלו עד הטבעת. הוא גם הולך הרבה יותר פעמים מסקוטי לקו (הגיוני לאור הסגנון הזה). סוחט הרבה יותר עבירות.

המשחק של מכבי יהיה שונה לגמרי ממה שראינו בשנים האחרונות. הרבה פחות ממטרי שלשות. הרבה יותר כניסות אגרסיביות לטבעת.

מי שמצפה לתואם סקוטי, יתאכזב. זה לא השחקן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת

הודעהעל ידי שמוליק » 09 יולי 2022, 13:04

שמואל1 כתב:
Mitelka כתב:אגב, מדברים על זה ובצדק שהוא המחליף של סקוטי מבחינית היכולת האישית, הלקחת כדור ולעשות סל ובכלל הגארד גו טו גאי שלנו.

מי שמצפה לתואם סקוטי, יתאכזב. זה לא השחקן.

לא רוצה את המשחק המכוער של סקוטי. אגב, לבולדווין מדד טוב (מעט) משל וולבקין
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי סומבץ » 09 יולי 2022, 13:45

מקווה שהוא שיפר את קבלת ההחלטות שלו בהגנה מאז המהלך הזה:
https://youtu.be/9OL0T_TX3XQ?t=270
סומבץ

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוגוסט 2022, 21:01

נחת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 08 אוקטובר 2022, 22:34

בלט בשני משחקים אחרונים שהוא לא סופר את הישראלים.
בצורה הפגנתית.
Runner30

הודעהעל ידי גל גל » 08 אוקטובר 2022, 22:38

שחקן יורוליג אין ספק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוקטובר 2022, 01:41

14 נק היום אבל 5/15 מהשדה, חייב להגיד שהיו לא מעט מצבים יחסית טובים והזריקות פשוט לא נכנסו

מצד שני מכבי יהיו חייבים אותו הרבה יותר אפקטיבי ומשמעותי בהתקפה וכמובן להיות יציב מבחינת אחוזים

הוא זרק היום 7 שלשות, זה לא יכול לחזור על עצמו בשום צורה אלא אם הוא באמת ביום קליעה מטורף, אבל היום הוא קלע רק 2 מתוכן

הוא צריך להתרכז יותר בלתקוף את הסל ולהביא לידי ביטוי את האתלטיות היוצאת דופן שיש לו ולהשתמש במיד ריינג הקטלני שלו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 אוקטובר 2022, 05:38

Jack55 כתב:14 נק היום אבל 5/15 מהשדה, חייב להגיד שהיו לא מעט מצבים יחסית טובים והזריקות פשוט לא נכנסו

מצד שני מכבי יהיו חייבים אותו הרבה יותר אפקטיבי ומשמעותי בהתקפה וכמובן להיות יציב מבחינת אחוזים

הוא זרק היום 7 שלשות, זה לא יכול לחזור על עצמו בשום צורה אלא אם הוא באמת ביום קליעה מטורף, אבל היום הוא קלע רק 2 מתוכן

הוא צריך להתרכז יותר בלתקוף את הסל ולהביא לידי ביטוי את האתלטיות היוצאת דופן שיש לו ולהשתמש במיד ריינג הקטלני שלו
אי אפשר להיות מופתע ששחקן עם פחות מ33% משלוש לא קולע בטח שאין אף אחד אחר שמאיים בקליעה.
הוא סקורר אבל לא קלע וכאשר אין שום קלע אחר לא כזה קשה לשמור אותו. אם הוא מחוץ לקשת ה3 יתנו לו לזרוק כי זה לא מה שינצח למכבי את המשחק באחוזים האלה, אם הוא נכנס לתוך הקשת אפשר להביא דאבל טיים מבחוץ וללחוץ אליו, מה הוא כבר יעשה? ימסור חס וחלילה לשחקנים שהאחוזים שלהם יותר גרועים משלו ולא מסוגלים לחדור לצבע? אוי ואבוי... המוטיב של שחקן, גדול ככל שיהיה, צריך קבוצה שמתאימה לו חוזר פה כבר בריפיט מאז תחילת מגפת הקורונה. זה היה סקוטי, זה היה זיזיץ והעונה הם הלכו על כל הקופה ואפשר לומר שכמות השחקנים שהסגל הזה מתאים להם שואף ל0, עד כה הדבר היחידי שעבד זה אירו בול של בראון במסירות משוגעות וזהו, אבל גם אם אתה מוסר את הכדור המושלם, צריך להיות שחקן בצד השני שיודע לקלוע וזה חסר לנו, האלמנט הכי בסיסי במשחק של פוט דה בול אין דה באסקט
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי גל גל » 15 אוקטובר 2022, 07:29

לא היה ריווח בכלל היום וזה הקשה עליו לחדור.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־33 אורחים