המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

וויד בולדווין חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Jack55 » 30 יוני 2022, 13:04

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:הבנתי. אז אתה הבוגר בנינו. יאללה אפשר להתקדם ולהמשיך להביע דעות, על אף ההתייחסות ההזויה שלך למי שחושב אחרת לגבי אופן בניית הסגל בעבר ובהווה. לא מעניין.

אתה מנסה להוציא אותי בדרכים רעות ואני לא אוהב את זה
אף פעם לא אמרתי שאי אפשר להביע דעה, כל אחד מוזמן להביע את הדעה שלו גם אם היא הכי מוזרה שיש

בעיניי זה הזוי להיות לא מרוצה ממשהו שעשו פה עם הקו הקדמי, אף אחד לא אמר שזאת לא זכותך לחשוב ככה, בדיוק כמו שזה זכותי לחשוב שזה הזוי לחשוב דעה כזאת

תגיד, מה נסגר איתך? הכל בסדר אראל? לא מנסה להוציא אותך בשום צורה. שתה כוס מים ותרגע.
אף אחד לא הזוי על הדעה שלו לגבי הסגל. מה שהזוי זאת הדרישה לך מכולם להיות מרוצים. על מה ולמה אני חייב להיות מרוצה מההתנהלות של ההנהלה הזאת? אני תוכי? אני רוצה שיבנו צוות מקצועי מצוין ומחלקת סקאוטינג רצינית לפני שיחתימו שמות (כלשהם). אסור לי?

אמרתי את זה בגלל שלפי התשובות לך כאילו מנעתי או פסלתי את הדעה שלך לגמרי, זאת לא הייתה הכוונה
מה שאמרתי זה שלדעתי זה מוזר לא להיות מרוצה מהקו האחורי הזה ואני לא מבין איך אפשר לא להיות מרוצה ממנו, ושזה לא נכון לשפוט את הקו האחורי הזה בגלל טעויות שעשו בעבר

זאת אומרת שיכול להיות שבעבר עשו טעויות וההנהלה לא בנתה את הסגל כמו שצריך, אבל על הנייר הפעם באמת נראה שהביאו שחקנים ברמה גבוהה והשקיעו כסף, והתחושות על הקו האחורי הזה לא צריכות להיות מושפעות מטעויות העבר כי יש עובדות בשטח והן שהחתימו פה גארדים מהטופ של היורוליג

האם זה יעבוד במאה אחוז? אין לדעת, אבל לפי איך שזה נראה יש ממה להיות אופטימיים (בעיניי)

אז שוב אראל, בפעם השביעית. אני לא חושב כמוך ויש פה עוד הרבה שיש להם ספקות כמו שלי יש, אני מניח. וזה בסדר. אתה לא צריך להיות לאכול תסביכים או להיות ממורמר מהמצב של הקבוצה (לדעתי כולנו עצובים ממצב הקבוצה בשנים האחרונות) כדי לחשוב כמוני. תנסה לפנות לאנשים אוביקטיביים (כלומר - לא אוהדי הקבוצה) מביני עניין ותראה שחלקם יגידו לך דברים דומים וישאלו שאלות לגבי ההתאמה של השחקנים בקו האחורי. אפשר לחשוב אחרת. ומעבר לזה, מכיוון שאני מכיר את השוק האמריקאי, בעיניי קצת יותר טוב מאנשי הסקאוטינג של המועדון (שזה מביך כשלעצמו), אני מתבאס על חלק מהשמות שהחתימו ועל אלו שלא החתימו.

על הנייר, החתימו שמות לא רעים (אפילו טובים), ויש יותר עומק. אבל בוא לא ניסחף. יש מעבר לשמות (התאמה וכאלה), ובנוסף לא מדובר בשיין לארקין את מיצ'יץ' או משהו דומה לכך. ומה שבטוח, אין לנו את הקו הקדמי של ריאל או ברצלונה. קצת פורפורציות לפורום הזה לא יזיקו. תרשה לי לתת את האיזון הזה.

ובסוף בסוף, אני לא סומך על אנשי המקצוע במועדון הזה ולא על ההנהלה - לא אתרגש, לצערי, מאף החתמה - עד שאלו יפנו את מקומם. אני שואף לקצת יותר ממקום בפלייאוף.

בסדר גמור, מקבל את הדעה שלך
מקווה שהצמד הזה יצליח הכי טוב שאפשר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי JarJarBinx » 30 יוני 2022, 13:05

לא מכיר את בולדווין מבחינת אישיות וכל זה. מבחינה מקצועית, אחד האהובים עלי באירופה. אני מרוצה. הכל יקום או יפול על הכימיה עם בראון ובכלל. כאן יחסית היתרון של מכבי כקבוצה "אמריקאית". הרבה זרים אמריקאים, פחות אירופאים, אפילו סורקין היה בקולג'. יכולים להתחבר חברתית לקבוצה טובה, וכשיש הרבה כישרון וגם חיבור זה מבטיח.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי WendelA » 30 יוני 2022, 13:14

Jack55 כתב:סרטון היייליטס שהכנתי על בולדווין מהעונה :

אחלה סרטון!
WendelA

הודעהעל ידי מילוס » 30 יוני 2022, 15:04

אתה בשת"פ עם ספורט5?
מילוס

הודעהעל ידי itai7 » 30 יוני 2022, 15:27

ראית את הקרדיט שנתנו לך בספורט5 בכתבה?
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 30 יוני 2022, 16:18

אחלה סרטון :thumbup
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 30 יוני 2022, 16:21

תודה על התגובות החמות חבר'ה
וכן, מנסה לשדרג ולפתח את העסק כמה שיותר (:
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 30 יוני 2022, 16:27

בולדווין יתאים במיוחד לקהל בהיכל. הקהל אוהב שחקנים שעושים מהלכים של היילייטס :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי SirCharles » 30 יוני 2022, 19:06

אין ספק שבולדווין הוא חתיכת אתלט ומאוד מוכשר, אבל אם תשימו לב כבר בתחילת הסרטון יש מהלך שהוא מתגרה בשחקן יריב. אני מאוד מקווה שבראון, שידוע כטיפוס מאוד חברותי ייקח אותו תחת חסותו והם יפתחו מערכת יחסים טובה כי הם יכולים להיות צמד גארדים מאוד משפיע אם הם יסתדרו אחד עם השני.
SirCharles

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 יוני 2022, 19:12

SirCharles כתב:אין ספק שבולדווין הוא חתיכת אתלט ומאוד מוכשר, אבל אם תשימו לב כבר בתחילת הסרטון יש מהלך שהוא מתגרה בשחקן יריב. אני מאוד מקווה שבראון, שידוע כטיפוס מאוד חברותי ייקח אותו תחת חסותו והם יפתחו מערכת יחסים טובה כי הם יכולים להיות צמד גארדים מאוד משפיע אם הם יסתדרו אחד עם השני.
מה רע בזה שהוא מתגרה בשחקן יריב?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 30 יוני 2022, 19:15

מצוין , חסר שחקנים רעים כלפי היריבות במכבי שיתתגרה ביריבות כמה שהוא רוצה
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי cifkcv » 30 יוני 2022, 19:37

SirCharles כתב:אין ספק שבולדווין הוא חתיכת אתלט ומאוד מוכשר, אבל אם תשימו לב כבר בתחילת הסרטון יש מהלך שהוא מתגרה בשחקן יריב. אני מאוד מקווה שבראון, שידוע כטיפוס מאוד חברותי ייקח אותו תחת חסותו והם יפתחו מערכת יחסים טובה כי הם יכולים להיות צמד גארדים מאוד משפיע אם הם יסתדרו אחד עם השני.

מזל שיש את פניני, לידו כולם ילדים טובים
cifkcv

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת

הודעהעל ידי Asf » 30 יוני 2022, 19:56

שמואל1 כתב:

בעיניי זה מיותר, אבל כל עוד הוא לא מטומטם כמו ריינולדס שסופג על השטויות שלו שריקות בלתי-ספורטיביות בסיטונות אני אחיה עם זה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי Asf » 30 יוני 2022, 19:57

מקאדו 3 כתב:מצוין , חסר שחקנים רעים כלפי היריבות במכבי שיתתגרה ביריבות כמה שהוא רוצה

ואני לתומי חשבתי שמה שהיה חסר לנו זה שחקנים שטובים בכדורסל...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 30 יוני 2022, 20:04

Asf כתב:
מקאדו 3 כתב:מצוין , חסר שחקנים רעים כלפי היריבות במכבי שיתתגרה ביריבות כמה שהוא רוצה

לתומי חשבתי שאתה יודע שהוא גם שחקן מצוין , אם לא אז שתדע שככה כולם אומרים ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 יוני 2022, 20:22

cifkcv כתב:

מזל שיש את פניני, לידו כולם ילדים טובים
אבל חוץ מגלן רייס גוניור לא זכור לי ששחקנים מהקבוצה של פניני יצאו עליו

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי cifkcv » 30 יוני 2022, 20:26

מי יצא על בולווין חוץ מברנדון פול?
cifkcv

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יוני 2022, 21:04

Asf כתב:
שמואל1 כתב:

בעיניי זה מיותר, אבל כל עוד הוא לא מטומטם כמו ריינולדס שסופג על השטויות שלו שריקות בלתי-ספורטיביות בסיטונות אני אחיה עם זה.

המנהל הספורטיבי של באיירן בשנה שעברה: https://twitter.com/RobertHeusel/status ... 3606560771
"If we count the 12 playoff games Baldwin was assigned 12 technical fouls and was ejected twice. We have to call things with their names. This leads us to deep talks among ourselves, with the player and somebody else."

DANIELE BAIESI

Sport5 כתב:"לכל אחד יש את התפקיד שלו בקבוצה. אני המאתגר", אמר בעבר בולדווין. "אני שונא להפסיד. אני רוצה לדחוף אנשים אחרים לניצחונות, וצריך להיות תובעני בשביל זה". הוא אמר זאת בעודו בקולג', אבל הגישה נשארה איתו לאורך כל הקריירה. באנגלית זה נשמע יותר טוב, בעברית קוראים לזה מכביזם.

מהצד השני, זה יכול להוביל לסכסוכים. כולם על המגרש תחרותיים ורוצים לנצח, ושחקנים שרוצים את זה יותר מדי יכולים להוביל לפיצוצים מהסוג הרע. מאמנו של בולדווין במכללות אמר לו שהוא "הולך להרוג אותו" על המגרש והתנצל, ושחקנים אחרים היו קצת פחות עדינים.

לפני כחודשיים בולדווין התעמת עם ברנדון פול, שותפו לקבוצה ולדירה באולימפיאקוס ושחקן חובנטוד בדאלונה בעונה החולפת, על המגרש. לטענת פול, בולדווין ניסה לירוק לו בפנים. "אני מקצוען, אבל לא אעבור בשתיקה על זה שיורקים עליי. שתקתי 3 שנים ולא אמרתי כלום על הפחדן הזה, תשאלו כל אחד ששיחק באולימפיאקוס ב-2019/20 והוא יספר לכם את האמת על האופי שלו. ווייד מחפש לריב עם אנשים, הוא פתח חשבון אינסטגרם פיקטיבי וניסה לסכסך בחדר ההלבשה".

"ניסיתי רק לעזור לו, אבל הוא מסרב לשתף פעולה ומתנהג בילדותיות", אמר פול. "אנשים מפחדים, מתנהגים כאילו הם חשופים והוא פשוט משקר". פול שיחק בעבר לצידו של בולדווין באותה אולימפיאקוס, ופורסם שהוא לא משחק בגלל סיבות שלא קשורות לכדורסל בסיום אותה העונה. חבריו כבר לא סמכו עליו, ולפי פול הייתה להם סיבה טובה.

יכול להיות שזה השפיע על תחלופת הקבוצות הגבוהה של בולדווין. רק בן 26, כאמור, אבל כבר בקבוצתו השביעית בקריירה. הוא מעולם לא פתח שתי עונות באותו מועדון. עם זאת, באסקוניה רצתה שישאר. לפני שבועיים בלבד המנהל המקצועי של הקבוצה, פליקס פרננדס, אמר: "הוא אתלט יוצא דופן. לקח לו זמן להתרגל לתפקיד בקבוצה וההורות הטרייה השפיעה עליו, אבל הוא היה המנהיג שלנו. אנחנו רוצים שהוא ישאר. הוא תחרותי מאוד, כשהוא טוב הקבוצה טובה וכשהוא רע הקבוצה סבלה". פחות משבועיים לאחר מכן הוא מצא את עצמו בצהוב-כחול.

לכן, ההחתמה של בולדווין מעניינת. אין ספק שמדובר בהתאמה טובה ברמה המקצועית, בהתחשב ביכולותיו כמוביל כדור וההצלחות באירופה, אבל האישיות מעלה סימני שאלה. הוא השחקן שקלע 15 נקודות עם 4 אסיסטים למשחק בבאיירן, אבל קיבל באותה עונה 12 עבירות טכניות.

"בסוף אני רוצה שיכבדו אותי. בכל רמה. אני רוצה שחבריי לקבוצה יעריכו אותי, להיות מישהו שמחזיקים ממנו. זה מסב לי גאווה", אמר בולדווין לפני כשנה. בסוף אולי על זה ההצלחה שלו במכבי תקום ותיפול: אם הוא ירגיש מוערך ומעורב הצהובים יקבלו רכז טוב מאוד. אם לא זה יכול להתפתח למשהו מכוער.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=407562
אחדשיודע

הודעהעל ידי Asf » 30 יוני 2022, 21:11

מקאדו 3 כתב:
Asf כתב:

לתומי חשבתי שאתה יודע שהוא גם שחקן מצוין , אם לא אז שתדע שככה כולם אומרים ...
וואלה תראה לי איפה רשמתי מה אני חושב על הכישורים שלו?

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי Asf » 30 יוני 2022, 21:21

אחדשיודע כתב:
Asf כתב:
שמואל1 כתב:

המנהל הספורטיבי של באיירן בשנה שעברה: https://twitter.com/RobertHeusel/status ... 3606560771
"If we count the 12 playoff games Baldwin was assigned 12 technical fouls and was ejected twice. We have to call things with their names. This leads us to deep talks among ourselves, with the player and somebody else."

DANIELE BAIESI
Sport5 כתב:"לכל אחד יש את התפקיד שלו בקבוצה. אני המאתגר", אמר בעבר בולדווין. "אני שונא להפסיד. אני רוצה לדחוף אנשים אחרים לניצחונות, וצריך להיות תובעני בשביל זה". הוא אמר זאת בעודו בקולג', אבל הגישה נשארה איתו לאורך כל הקריירה. באנגלית זה נשמע יותר טוב, בעברית קוראים לזה מכביזם.

מהצד השני, זה יכול להוביל לסכסוכים. כולם על המגרש תחרותיים ורוצים לנצח, ושחקנים שרוצים את זה יותר מדי יכולים להוביל לפיצוצים מהסוג הרע. מאמנו של בולדווין במכללות אמר לו שהוא "הולך להרוג אותו" על המגרש והתנצל, ושחקנים אחרים היו קצת פחות עדינים.

לפני כחודשיים בולדווין התעמת עם ברנדון פול, שותפו לקבוצה ולדירה באולימפיאקוס ושחקן חובנטוד בדאלונה בעונה החולפת, על המגרש. לטענת פול, בולדווין ניסה לירוק לו בפנים. "אני מקצוען, אבל לא אעבור בשתיקה על זה שיורקים עליי. שתקתי 3 שנים ולא אמרתי כלום על הפחדן הזה, תשאלו כל אחד ששיחק באולימפיאקוס ב-2019/20 והוא יספר לכם את האמת על האופי שלו. ווייד מחפש לריב עם אנשים, הוא פתח חשבון אינסטגרם פיקטיבי וניסה לסכסך בחדר ההלבשה".

"ניסיתי רק לעזור לו, אבל הוא מסרב לשתף פעולה ומתנהג בילדותיות", אמר פול. "אנשים מפחדים, מתנהגים כאילו הם חשופים והוא פשוט משקר". פול שיחק בעבר לצידו של בולדווין באותה אולימפיאקוס, ופורסם שהוא לא משחק בגלל סיבות שלא קשורות לכדורסל בסיום אותה העונה. חבריו כבר לא סמכו עליו, ולפי פול הייתה להם סיבה טובה.

יכול להיות שזה השפיע על תחלופת הקבוצות הגבוהה של בולדווין. רק בן 26, כאמור, אבל כבר בקבוצתו השביעית בקריירה. הוא מעולם לא פתח שתי עונות באותו מועדון. עם זאת, באסקוניה רצתה שישאר. לפני שבועיים בלבד המנהל המקצועי של הקבוצה, פליקס פרננדס, אמר: "הוא אתלט יוצא דופן. לקח לו זמן להתרגל לתפקיד בקבוצה וההורות הטרייה השפיעה עליו, אבל הוא היה המנהיג שלנו. אנחנו רוצים שהוא ישאר. הוא תחרותי מאוד, כשהוא טוב הקבוצה טובה וכשהוא רע הקבוצה סבלה". פחות משבועיים לאחר מכן הוא מצא את עצמו בצהוב-כחול.

לכן, ההחתמה של בולדווין מעניינת. אין ספק שמדובר בהתאמה טובה ברמה המקצועית, בהתחשב ביכולותיו כמוביל כדור וההצלחות באירופה, אבל האישיות מעלה סימני שאלה. הוא השחקן שקלע 15 נקודות עם 4 אסיסטים למשחק בבאיירן, אבל קיבל באותה עונה 12 עבירות טכניות.

"בסוף אני רוצה שיכבדו אותי. בכל רמה. אני רוצה שחבריי לקבוצה יעריכו אותי, להיות מישהו שמחזיקים ממנו. זה מסב לי גאווה", אמר בולדווין לפני כשנה. בסוף אולי על זה ההצלחה שלו במכבי תקום ותיפול: אם הוא ירגיש מוערך ומעורב הצהובים יקבלו רכז טוב מאוד. אם לא זה יכול להתפתח למשהו מכוער.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=407562
מזה פחדתי.
יש שחקנים "רעים" על המגרש, כמו בלו בזמנו, שחכמים מספיק בשביל לא לדפוק את הקבוצה שלהם בגלל הגישה שלהם. (שלא לדבר על זה שהוא ושכמותו בחיים לא יתנהגו ככה לחבריהם לקבוצה).

ויש את הריינולדסים למיניהם שכל שטות שניה שלהם (ואני מפרגן) נתפסת על ידי השופטים ועולה לקבוצה בשריקות ובפוזשנים אבודים.

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־30 אורחים