המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ג'וש ניבו חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'וש ניבו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Jack55 » 14 אפריל 2023, 01:54

הוא קנה לעצמו חוזה לעונה הבאה אחריי המשחק היום.
הוא מצוין בתקופה האחרונה, אבל ללא ספק לא יספיק לבד העונה הבאה.

בכל מקרה שאפו גדול, הוא באמת אש לאחרונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: ג'וש ניבו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 02:15

יש לי חמישה דברים לומר על ניבו

1) המאמן אוהב אותו.
2) הוא מתאים לשיטה.
3) הוא מראה שיפור לאורך העונה.
4) הוא שומר טוב גם כשמקבל גארד בחילוף.
5) הוא בריא כמו שור, ולמרות כול הנפילות והנחיתות המפחידות, הבן אדם שיחק את כול 34 המשחקים! לא החמיץ אף משחק לאורך העונה.

אין שום בעיה שיהיה הסנטר הפותח.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 אפריל 2023, 03:30

אחלה ניבו.

עמדה 5 שלו ושל סורקין עדיין לא מספיקה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 08:56

Cobra כתב:אפשר להגיד מילה טובה .
משחק אדיר שלו , פשוט אדיר .
15 נקודות , 11 ריבאונד , מדד 24.
והכי חשוב פשוט תיסכל את טבארס ועצר אותו על 5 נקודות והוציא אותו בעבירות.
צריכים לפרגן לו הוא נהדר בתקופה האחרונה.

שמואל1 כתב:המשחק הזה צריך לקנות לו חוזה לעונה הבאה אם לא יותר.
הופעה כזאת מול טבארס אין הרבה שחקנים שיכולים לעשות.

Jack55 כתב:הוא קנה לעצמו חוזה לעונה הבאה אחריי המשחק היום.

מציע לא להאדיר יתר על המידה על סמך משחק מהסוג שהיה אתמול (על אף ההתלהבות מהמקום ה-5). קודם כי לריאל מדריד המשחק היה פחות חשוב (אחרי שכבר הבטיחו ביתיות - ברור שיש שם ירידת מתח) ודבר שני כי הם בסגל חסר מאוד (כולל חיסור בעמדת הסנטר). מעבר לכך, טבארס לא נמדד רק בנקודות או בסטטיסטיקה האישית שלו. כן, הוא היה חלש אתמול (אאל״ט גם היה בספק למשחק), אבל עדיין הגארדים של מכבי נמנעו מלסיים בצבע כשהוא היה על הפרקט ובאופן כללי קיבלו החלטות פחות טובות רק מעצם הנוכחות שלו. למכבי לצערי אין דמות כזאת כבר שנים (והיא צריכה לשאוף להחתים שחקן בסגנון הזה בקיץ בעיניי). וצריך להגיד שהוא גם מנהל משחק לא רע בכלל יחסית לגבוה (גם בלי לכדרר).

בכל מקרה, בתקופה האחרונה (כולל המשחק מול ריאל - אבל לא רק), ובכלל מאז שפוית׳רס נפצע - ניבו עושה מעל ומעבר. והוא בהחלט ראוי להישאר כאן כסנטר שני. אבל מכבי חייבת לשאוף ליותר מזה (כלומר - ליותר מפוית׳רס בעמדת הסנטר הראשון) כדי לעשות קפיצת מדרגה. זה לא מספיק. בטח לא לטווח ארוך. מכבי נשענת יותר מידי על הקו האחורי שלה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 14 אפריל 2023, 10:07

אחדשיודע כתב:
Cobra כתב:אפשר להגיד מילה טובה .
משחק אדיר שלו , פשוט אדיר .
15 נקודות , 11 ריבאונד , מדד 24.
והכי חשוב פשוט תיסכל את טבארס ועצר אותו על 5 נקודות והוציא אותו בעבירות.
צריכים לפרגן לו הוא נהדר בתקופה האחרונה.

שמואל1 כתב:המשחק הזה צריך לקנות לו חוזה לעונה הבאה אם לא יותר.
הופעה כזאת מול טבארס אין הרבה שחקנים שיכולים לעשות.

Jack55 כתב:הוא קנה לעצמו חוזה לעונה הבאה אחריי המשחק היום.

מציע לא להאדיר יתר על המידה על סמך משחק מהסוג שהיה אתמול (על אף ההתלהבות מהמקום ה-5). קודם כי לריאל מדריד המשחק היה פחות חשוב (אחרי שכבר הבטיחו ביתיות - ברור שיש שם ירידת מתח) ודבר שני כי הם בסגל חסר מאוד (כולל חיסור בעמדת הסנטר). מעבר לכך, טבארס לא נמדד רק בנקודות או בסטטיסטיקה האישית שלו. כן, הוא היה חלש אתמול (אאל״ט גם היה בספק למשחק), אבל עדיין הגארדים של מכבי נמנעו מלסיים בצבע כשהוא היה על הפרקט ובאופן כללי קיבלו החלטות פחות טובות רק מעצם הנוכחות שלו. למכבי לצערי אין דמות כזאת כבר שנים (והיא צריכה לשאוף להחתים שחקן בסגנון הזה בקיץ בעיניי). וצריך להגיד שהוא גם מנהל משחק לא רע בכלל יחסית לגבוה (גם בלי לכדרר).

בכל מקרה, בתקופה האחרונה (כולל המשחק מול ריאל - אבל לא רק), ובכלל מאז שפוית׳רס נפצע - ניבו עושה מעל ומעבר. והוא בהחלט ראוי להישאר כאן כסנטר שני. אבל מכבי חייבת לשאוף ליותר מזה (כלומר - ליותר מפוית׳רס בעמדת הסנטר הראשון) כדי לעשות קפיצת מדרגה. זה לא מספיק. בטח לא לטווח ארוך. מכבי נשענת יותר מידי על הקו האחורי שלה.

אז שיהיו 3 סנטרים? לזרוק את סורקין לקצה הספסל?
אם אתה רוצה עוד סנטר, מה שצריך להיות בקיץ זה שסורקין יעבוד חודשיים על קליעה מ-3 + מנטור כדי שיהפוך ל 4-5.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 10:15

בוודאי, להפוך את סורקין לסנטר שלישי כמו שהוא אמור להיות (או סנטר שני, לסירוגין). אני רוצה שהקבוצה שלי תהיה הכי טובה שיש. למכבי בתקופות הטובות שלה, היו גם 3 סנטרים טובים בסגל. קח את עונת האליפות האחרונה (2014 - שון ג׳יימס, סופו וטיוס). קח את 2008 (שאז אומנם הגענו לגמר היורוליג והפסדנו בכל התארים, אבל עדיין עמדה 5 מפוארת - וויצ׳יץ׳, פייזר ובאטיסטה). ואם תלך אחורה, תמצא עוד. כרגע מה שיש למכבי זה 2 סנטרים בינוניים (ביחס לבכירים ביבשת - למשל אלו של ריאל) ועוד סנטר בינוני שמחלים מפציעה ארוכה. זה לא מספיק טוב. פה נקודת החולשה המרכזית של מכבי בחמישייה, ביחד עם עמדה 4. תחליף לי את פוית׳רס לסנטר איכותי באמת, או לפחות כזה שנותן דברים אחרים - ועשית צעד קדימה.

אגב, עוד משהו לגבי טבארס. אם לא העבירה ה-5 שלו בהארכה (עבירת תוקף), סיכוי לא מבוטל שמכבי הייתה מפסידה בסופו של דבר. הוא יצא כשריאל ביתרון 2 ומכבי הייתה נראית אובדת עצות בתחילת הארכה. מאז הדברים התחילו להשתחרר (הפקק הוסר). ללמדכם על ההשפעה שלו גם במשחק לא טוב.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 10:28

אחדשיודע כתב:אגב, עוד משהו לגבי טבארס. אם לא העבירה ה-5 שלו בהארכה (עבירת תוקף), סיכוי לא מבוטל שמכבי הייתה מפסידה בסופו של דבר. הוא יצא כשריאל ביתרון 2 ומכבי הייתה נראית אובדת עצות בתחילת הארכה. מאז הדברים התחילו להשתחרר (הפקק הוסר). ללמדכם על ההשפעה שלו גם במשחק לא טוב.

אגב, אם לא עבירת התוקף על מוסא שהשופטים המציאו לבולדווין, מכבי מנצחת יותר בקלות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mitelka » 14 אפריל 2023, 10:30

אחדשיודע כתב:בוודאי, להפוך את סורקין לסנטר שלישי כמו שהוא אמור להיות (או סנטר שני, לסירוגין). אני רוצה שהקבוצה שלי תהיה הכי טובה שיש. למכבי בתקופות הטובות שלה, היו גם 3 סנטרים טובים בסגל. קח את עונת האליפות האחרונה (2014 - שון ג׳יימס, סופו וטיוס). קח את 2008 (שאז אומנם הגענו לגמר היורוליג והפסדנו בכל התארים, אבל עדיין עמדה 5 מפוארת - וויצ׳יץ׳, פייזר ובאטיסטה). ואם תלך אחורה, תמצא עוד. כרגע מה שיש למכבי זה 2 סנטרים בינוניים (ביחס לבכירים ביבשת - למשל אלו של ריאל) ועוד סנטר בינוני שמחלים מפציעה ארוכה. זה לא מספיק טוב. פה נקודת החולשה המרכזית של מכבי בחמישייה, ביחד עם עמדה 4. תחליף לי את פוית׳רס לסנטר איכותי באמת, או לפחות כזה שנותן דברים אחרים - ועשית צעד קדימה.

אגב, עוד משהו לגבי טבארס. אם לא העבירה ה-5 שלו בהארכה (עבירת תוקף), סיכוי לא מבוטל שמכבי הייתה מפסידה בסופו של דבר. הוא יצא כשריאל ביתרון 2 ומכבי הייתה נראית אובדת עצות בתחילת הארכה. מאז הדברים התחילו להשתחרר (הפקק הוסר). ללמדכם על ההשפעה שלו גם במשחק לא טוב.
הוא היה צריך לצאת בדאנק שניבו דפק לו והוא פשוט דפק לו מכה על הכתף וניבו, קטש, וכל אחד עם שכל היה בשוק שלא נשרק אנד וואן. אני מדבר על הדאנק מבולדוויון לא זה מבראון.

בכלל שיפוט מזעזע בצורה בלתי רגילה. ריאל היו צריכים לסיים עם לפחות עוד 2-3 טכניות (מוסא עושה סימן של "משוגעת" לפנתרה ולא מקבל כלום) ועוד לא מעט עבירות. טאברז בעצמו קיבל קרדיט הזוי על עבירות ברורות שביצע. למרות שכן, האופנסיב היה הצגה של בונזי. אבל הוא לגמרי מזמן היה צריך להיות בחוץ

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 10:33

הוא היה צריך לצאת בדאנק שניבו דפק לו והוא פשוט דפק לו מכה על הכתף וניבו, קטש, וכל אחד עם שכל היה בשוק שלא נשרק אנד וואן

נכון. כשראיתי את תקציר ההיי-לייטס נדהמתי איך השופטים הצליחו לא לראות עבירה כול כך ברורה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 10:34

Mitelka כתב:
אחדשיודע כתב:בוודאי, להפוך את סורקין לסנטר שלישי כמו שהוא אמור להיות (או סנטר שני, לסירוגין). אני רוצה שהקבוצה שלי תהיה הכי טובה שיש. למכבי בתקופות הטובות שלה, היו גם 3 סנטרים טובים בסגל. קח את עונת האליפות האחרונה (2014 - שון ג׳יימס, סופו וטיוס). קח את 2008 (שאז אומנם הגענו לגמר היורוליג והפסדנו בכל התארים, אבל עדיין עמדה 5 מפוארת - וויצ׳יץ׳, פייזר ובאטיסטה). ואם תלך אחורה, תמצא עוד. כרגע מה שיש למכבי זה 2 סנטרים בינוניים (ביחס לבכירים ביבשת - למשל אלו של ריאל) ועוד סנטר בינוני שמחלים מפציעה ארוכה. זה לא מספיק טוב. פה נקודת החולשה המרכזית של מכבי בחמישייה, ביחד עם עמדה 4. תחליף לי את פוית׳רס לסנטר איכותי באמת, או לפחות כזה שנותן דברים אחרים - ועשית צעד קדימה.

הוא היה צריך לצאת בדאנק שניבו דפק לו והוא פשוט דפק לו מכה על הכתף וניבו, קטש, וכל אחד עם שכל היה בשוק שלא נשרק אנד וואן. אני מדבר על הדאנק מבולדוויון לא זה מבראון.

בכלל שיפוט מזעזע בצורה בלתי רגילה. ריאל היו צריכים לסיים עם לפחות עוד 2-3 טכניות (מוסא עושה סימן של "משוגעת" לפנתרה ולא מקבל כלום) ועוד לא מעט עבירות.

יכול להיות, אבל אני לא מדבר על האם השיפוט היה טוב או לא. אני מדבר על מצב נתון, על ההשפעה שלו במגרש. כשהוא על הפרקט, ההשפעה ניכרת גם בלי שהוא קולע נקודות. הוא שובר שיוויון בהגנה. למכבי אומנם יהיה קשה למצוא מישהו כזה, אבל היא צריכה לשאוף להחתים שחקן בסגנון הזה בעיניי. שייתן לה דברים אחרים ויחפה בהגנה. ולא בהכרח שחקן מוכשר במיוחד בהתקפה (שגם את זה אין לך כל כך בקו הקדמי, אבל לא בהכרח צריך כשיש לך שחקנים דומיננטיים כמו שיש למכבי בקו האחורי).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 14 אפריל 2023, 11:17

אחדשיודע כתב:
Mitelka כתב:

בכלל שיפוט מזעזע בצורה בלתי רגילה. ריאל היו צריכים לסיים עם לפחות עוד 2-3 טכניות (מוסא עושה סימן של "משוגעת" לפנתרה ולא מקבל כלום) ועוד לא מעט עבירות.

יכול להיות, אבל אני לא מדבר על האם השיפוט היה טוב או לא. אני מדבר על מצב נתון, על ההשפעה שלו במגרש. כשהוא על הפרקט, ההשפעה ניכרת גם בלי שהוא קולע נקודות. הוא שובר שיוויון בהגנה. למכבי אומנם יהיה קשה למצוא מישהו כזה, אבל היא צריכה לשאוף להחתים שחקן בסגנון הזה בעיניי. שייתן לה דברים אחרים ויחפה בהגנה. ולא בהכרח שחקן מוכשר במיוחד בהתקפה (שגם את זה אין לך כל כך בקו הקדמי, אבל לא בהכרח צריך כשיש לך שחקנים דומיננטיים כמו שיש למכבי בקו האחורי).
אני מבין, אני יודע כמה ההשפעה שלו מאגית. אתמול ספציפית מכבי עשתה עבודה טובה, ואם שיפוט נורמלי הוא בחוץ באמצע הרבע הרביעי. זאת הייתה קונטרה ל"אם הוא לא יוצא בהארכה בעבירה חמישית" קשה להסתכל ככה על המשחק כי אם שיפוט נורמלי טאברז יוצא מזמן ואם דיבה קולע אין הארכה ואם ואם..

ספציפית טאברז זה לוטו שלדעתי נוחת באירופה פעם באף פעם. דווקא את כל הלאסור, דאנסטון בשיאו (לא הגוויה שהוא היום) , היינז ושות נדמה שאפשר יותר להגיע אליהם כי באמת אין פה צורך בסנטר עם איזה כישרון התקפי יוצא דופן.

אני בטוח שאם נחזור לשוק האמריקאי (כלומר ישירות מארה"ב , לא אמריקאים שכבר באירופה) יהיה מה לדלות משם. ובגלל שכבר הרבה עמדות סגורות עם שחקנים מנוסים יותר, בין אם זה וויד או בראון ובין אם זה קולסון ומרטין שכבר עשו העונה את טבילת האש - אפשר גם ללכת על שחקן שזאת תהיה העונה הראשונה שלו ביבשת. לא אידאלי אבל אפשרי. בגלל שלא צריך שוב 12 שחקנים ובגלל שכבר אתה יודע למה אתה צריך להתאים (כלומר יש לך כבר גארדים דומיננטים ביד ואתה יודע מה צריך להתאים להם ולא תוך כדי קיץ שנבנית קבוצה ופתאום נוצר מצב להביא את בולדוויון כמו שקטש אמר, יחסית כבר באמצע ההרכבה. וזה משהו שיכול לשנות המון דברים) אז המשימה צריכה להיות קלה יותר.

אני באמת חושב (בלי קשר לאיך העונה הזו תגמר) שמכבי רחוקה 2.5 שחקנים מלהיות קבוצת פיינל פור לגיטמית.

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 11:42

Mitelka כתב:אני מבין, אני יודע כמה ההשפעה שלו מאגית. אתמול ספציפית מכבי עשתה עבודה טובה, ואם שיפוט נורמלי הוא בחוץ באמצע הרבע הרביעי. זאת הייתה קונטרה ל"אם הוא לא יוצא בהארכה בעבירה חמישית" קשה להסתכל ככה על המשחק כי אם שיפוט נורמלי טאברז יוצא מזמן ואם דיבה קולע אין הארכה ואם ואם..

זה לא אם ואם. לא אמרתי שמכבי הייתה צריכה להפסיד או שהשריקה נגדו הייתה לא נכונה. דיברתי על ההשפעה שלו על המגרש. זהו. כשהוא על המגרש, ריאל טובה יותר (הוא בין 3 שחקנים בריאל שסיימו עם מדד פלוס מינוס חיובי) - גם במשחק חלש שלו. זאת הנקודה. ומכבי צריכה גם היא שחקן כזה (בסגנון) בהגנה.

Mitelka כתב:ספציפית טאברז זה לוטו שלדעתי נוחת באירופה פעם באף פעם. דווקא את כל הלאסור, דאנסטון בשיאו (לא הגוויה שהוא היום) , היינז ושות נדמה שאפשר יותר להגיע אליהם כי באמת אין פה צורך בסנטר עם איזה כישרון התקפי יוצא דופן.

אני בטוח שאם נחזור לשוק האמריקאי (כלומר ישירות מארה"ב , לא אמריקאים שכבר באירופה) יהיה מה לדלות משם. ובגלל שכבר הרבה עמדות סגורות עם שחקנים מנוסים יותר, בין אם זה וויד או בראון ובין אם זה קולסון ומרטין שכבר עשו העונה את טבילת האש - אפשר גם ללכת על שחקן שזאת תהיה העונה הראשונה שלו ביבשת. לא אידאלי אבל אפשרי. בגלל שלא צריך שוב 12 שחקנים ובגלל שכבר אתה יודע למה אתה צריך להתאים (כלומר יש לך כבר גארדים דומיננטים ביד ואתה יודע מה צריך להתאים להם ולא תוך כדי קיץ שנבנית קבוצה ופתאום נוצר מצב להביא את בולדוויון כמו שקטש אמר, יחסית כבר באמצע ההרכבה. וזה משהו שיכול לשנות המון דברים) אז המשימה צריכה להיות קלה יותר.

אני באמת חושב (בלי קשר לאיך העונה הזו תגמר) שמכבי רחוקה 2.5 שחקנים מלהיות קבוצת פיינל פור לגיטמית.

רק אזכיר פה שהרבה לפני שריאל לקחה את טבארס (או טבארש), אני ורוני כהן פימפמנו את השם שלו בפורום הזה. כששיחק באטלנטה, עוד לפני שאעביר את זמנו בג׳י-ליג במשך שנה. ככה שה-״מציאות״ האלה בהישג יד, ומכבי יכלה גם היא יכלה להחתים אותו. ובכל קיץ יש הזדמנות כזאת או אחרת. רק צריך סקאוטינג טוב.

ושוב, אמרתי שקשה יהיה למצוא מישהו כמוהו, אבל אתה עדיין יכול לחפש מישהו בסגנון שלו. כלומר מישהו שמתבלט בחסימות, שיודע לחפות בהגנה על שחקנים אחרים. זה לא חייב להיות באותה רמה, אבל אתה כן צריך מישהו כזה. סורקין למשל נותן תפוקה כלשהי בבלוקים, אבל ההגנה שלו באופן כללי לא משהו. צריך יותר מזה. ואני לא בהכרח מחפש מישהו שמתבלט בהתקפה, אבל זה יכול להיות בונוס נחמד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 אפריל 2023, 12:03

השורה התחתונה היא שחייבים עוד שחקן בעמדה הזאת. אפשר לדון על התכונות, אבל אי אפשר לוותר על עצם ההבאה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Adam » 14 אפריל 2023, 12:12

ניבו לחלוטין קנה לעצמו חוזה לעונה הבאה, ולא רק בגלל המשחק אתמול. הוא בכללי בתקופה מצוינת יש להגיד.
עדיין מדובר בשחקן מאוד מוגבל התקפית, ושחקן עם IQ כדורסל לא מהגבוהים שיש (בלי קשר, קשה למצוא סנטרים עם IQ כדורסל גבוה כיום), אבל בעיניי כל קבוצה בכדורסל של היום צריכה קפיץ אתלטי בעמדה 5 וניבו עונה על זה לחלוטין.
הוא אומנם לא שוט-בלוקר, אבל הוא נותן הגנה מצוינת בתקופה האחרונה, בעיקר מול גארדים. זה הפתיע אותי מאוד לטובה.

עם כל זה, ניבו לא באמת צריך להיות הסנטר המוביל שלנו. לא אכפת לי אם הוא פותח או לא, אבל אנחנו צריכים סנטר בכיר ממנו.
כל הדיבורים על הישארות פוייתרס מאוד מדאיגים אותי. מדובר בהעתק-הדבק של ניבו, וכשהוא היה בריא ראינו כמה מיותר שיש את שניהם בעמדה הזאת.
מכבי צריכה סנטר שיודע לתת משהו בהתקפה (סטייל מוטלי לדוגמה) ושלא חור בהגנה. על פניו סורקין מראה ניצוצות התקפיים אבל הוא עדיין חור הגנתי ולכן לא עונה על ההגדרה הזאת.

כדי שמכבי תעשה את הקפיצת מדרגה הזאת מקבוצת פלייאוף לגיטימית לקבוצת פיינל פור - צריך בדחיפות לחזק את עמדות 4+5 בקיץ ולתת גיבוי לבולדווין/בראון עם עוד רכז.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי שופי שוף » 14 אפריל 2023, 16:19

בקבוצה כמו מכבי עם כזה קו אחורי מוכשר, צריך להסתכל על עמדה 5 באופן הגנתי לגמרי.
לניבו יש תכונה שלא מדובר עליה מספיק, שהיא הרגליים המהירות שלו וההתאמה שלו להגנת חילופים.
ובאמת, אני מסכים שפויתרס צריך ללכת ובמקומו צריך להגיע שחקן עם גוף יותר גדול (2.08 ומעלה) ויכול לספק רים פרוטקשן ברמה גבוהה שמאוד חסר למכבי כרגע. אם יחד עם זה גם יהיה לו משחק גב לסל טוב אז זה בכלל מעולה אבל מכבי צריכה מעל הכל רים פרוטקטור לצד ניבו בעמדה 5.

Sent from my KB2003 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Jack55 » 14 אפריל 2023, 16:28

הממוצעים שלו ב7 מחזורים האחרונים (מהמשחק נגד אפס) :
11.2 נק', 8.7 ריב', 1.1 אס' וחסימה

עליית מדרגה משמעותית, נראה שבאמת מהשבוע הזה של המשחק נגד אפס משהו השתנה והוא נכנס לקצב, המספרים מדברים בעד עצמם.

מעבר לזה אסור לשכוח שהוא רק ביולי יהיה בן 26, הוא יחסית צעיר מאוד וזאת רק עונה שנייה שלו ביורוליג.
הוא הוכיח שהוא שווה לפחות עוד עונה אחת פה, וגם פוטנציאלית יש לו לאן להתקדם כי הוא באמת צעיר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 14 אפריל 2023, 16:29

מה השכר שלו?
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 17:02

A.Parker כתב:מה השכר שלו?

אז זהו, שכאן הדעות חלוקות. יש אומרים 700 אלף לעונה, ויש אומרים שזה 700 אלף לשתי עונות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 14 אפריל 2023, 20:09

Jack55 כתב:הממוצעים שלו ב7 מחזורים האחרונים (מהמשחק נגד אפס) :
11.2 נק', 8.7 ריב', 1.1 אס' וחסימה

עליית מדרגה משמעותית, נראה שבאמת מהשבוע הזה של המשחק נגד אפס משהו השתנה והוא נכנס לקצב, המספרים מדברים בעד עצמם.

מעבר לזה אסור לשכוח שהוא רק ביולי יהיה בן 26, הוא יחסית צעיר מאוד וזאת רק עונה שנייה שלו ביורוליג.
הוא הוכיח שהוא שווה לפחות עוד עונה אחת פה, וגם פוטנציאלית יש לו לאן להתקדם כי הוא באמת צעיר.

אי אפשר לקחת 7 משחקים ולחשוב שהוא פתאום הפך לסופרמן, הוא שחקן מוגבל מאוד, מאוד, ואיזה רצף סביר לא משנה את זה.. אי אפשר לפספס את זה.
אם מכבי רוצה להרים את הרמה ולהיות קבוצת עלית שוב, זו אחת העמדות שדורשות שדרוג. העמדה הזו היא אחד הבורות בסגל של מכבי. לא אכפת לי שיהיה סנטר בק-אפ, אבל צריך לבוא פה שחקן רציני. ניבו הוא לא כזה.
אם מכבי בסדר עם לדשדש בכל עונה בין דרגים 2-3 ולחגוג פלייאוף כהצלחה מסחררת, זה סיפור אחר.
מילוס

הודעהעל ידי MTAbasket » 14 אפריל 2023, 21:27

felix_r כתב:
A.Parker כתב:מה השכר שלו?

אז זהו, שכאן הדעות חלוקות. יש אומרים 700 אלף לעונה, ויש אומרים שזה 700 אלף לשתי עונות.

אני בכלל זכרתי 800 לשתי עונות :?

אראל פירסם בתחילת העונה את המשכורות של השחקנים - כתוב שם שניבו 400 אלף לעונה.

בכל מקרה אם הוא יישאר יהיה שדרוג בשכר להערכתי .
MTAbasket

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־165 אורחים