המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ג'וש ניבו חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'וש ניבו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי my man » 01 יולי 2022, 13:29

השחקן היה הסנטר של הקבוצה האחרונה ביורוליג ומילא תגידו שהיה הכוכב שלה אבל 8 נקודות למשחק. זה הסנטר שלנו.
8 נקודות למשחק בקבוצה האחרונה ביורוליג
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Adam » 01 יולי 2022, 14:17

my man כתב:השחקן היה הסנטר של הקבוצה האחרונה ביורוליג ומילא תגידו שהיה הכוכב שלה אבל 8 נקודות למשחק. זה הסנטר שלנו.

קצת פרופורציות.
הוא היה הסנטר הפותח של הקבוצה האחרונה ביורוליג (ואחת הגרועות בהיסטוריה בז'לגיריס אגב, הפסידה את האליפות בליטא אחרי 8 שנים). הוא מגיע לכאן בתור הסנטר המחליף.
לדעתי הסנטר הפותח של הקבוצה האחרונה יכול להיות הסנטר המחליף של קבוצת אמצע טבלה (כן, זה מה שאנחנו). צריך גם לזכור שעונה שעברה הייתה השנה הראשונה שלו ביורוליג כך שאפשר גם להאמין שהוא יראה מגמת שיפור.
יהיה בן 25 הקיץ למי ששכח, עונה הבאה תהיה השנה השלישית שלו כמקצוען סה"כ. פוטנציאל לשיפור קיים (בעיקר הגנתי). אם הוא יצליח לשפר את הקליעה מחצי מרחק שלו (משהו שהוא שיפר בעונה האחרונה) אז זאת תוספת משמעותית.

אני אישית כמובן הייתי מעדיף החתמה של שחקן אחר אבל זה מה יש. בסוף מדובר בשחקן שמאוד מתאים לסגנון של קטש. הדאגה שלי היא מה יקרה כשהקבוצה היריבה תדע לנטרל את הסגנון הזה? אין אלטרנטיבה ויצירתיות בעמדה 5 כך שאנחנו נהיה בבעיה גדולה.
נערך לאחרונה על ידי Adam בתאריך 01 יולי 2022, 14:19, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

Re: ג'וש ניבו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Mitelka » 01 יולי 2022, 14:19

my man כתב:השחקן היה הסנטר של הקבוצה האחרונה ביורוליג ומילא תגידו שהיה הכוכב שלה אבל 8 נקודות למשחק. זה הסנטר שלנו.
לא שאני עף על ההחתמה הזו אבל מעט מאוד סנטרים קולעים פה בספרות כפולות בממוצע בעולם הגארדים של היום. ג'יקרי של פנרבחצ'ה שהוחתם השבוע בקול תרועה קמה קולע 7.6 למשחק.
וולטר טאבראס הסנטר הכי טוב ביורוליג בתמימות דעים לדעתי כמעט מוחלטת עם 10.7 נק ו7.5 ריבאונד למשחק. וזה בשביל סנטר באמת הכי טוב שיש.

ניבו עם 8.8 נקודות למשחק ו6.2 ריבאונדים ב-20 דקות זה דווקא לא מספרים רעים בכלל. והיכולת של ז'לגירס אגב כקבוצה מאוד גרועה בשנה שעברה לנצל את היתרונות שלו הייתה אפסית. לא שאין לו אחריות חלילה.

אי אפשר לקחת איזה מספר אחד ולהשליך על הכל. גם טאבראס שווה יותר מהמספרים שלו (הגנת החילופים, יכולת חסימה). ממוצע הנקודות שלו לסנטרים ביורוליג (מוזמן להשוות מול כל סנטר במפעל) הוא לא רע. דווקא פחות הבעיה שלי איתו. יש בעיות אחרות.

קטש לגמרי מת על שחקנים מסוגו ככה שזה לא מפתיע. וכמו שזה נראה שבולדווין ובראון יקחו הרבה אש ועזרות הוא כנראה יעשה את הנקודות שלו מהטבעות קלות ומריבאונדים. אם היה פה איזה נייט וולטרס כזה (בסגנון) זה יכל להיות אסון מהלך עם ניבו. אבל מכבי כמו מכבי מביאה גארדים שיורים ודומיננטים וסנטרים שאמורים לקפוץ גבוה, לחסום ולהטביע. וזאת הסיבה שפויתרס וניבו פה. כמה שעצוב לי להגיד - לסנטר מטרה כמו זיזיץ אין מה לחפש במועדון הזה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 יולי 2022, 14:24

Mitelka כתב:
לא שאני עף על ההחתמה הזו אבל מעט מאוד סנטרים קולעים פה בספרות כפולות בממוצע בעולם הגארדים של היום. ג'יקרי של פנרבחצ'ה שהוחתם השבוע בקול תרועה קמה קולע 7.6 למשחק.
וולטר טאבראס הסנטר הכי טוב ביורוליג בתמימות דעים לדעתי כמעט מוחלטת עם 10.7 נק ו7.5 ריבאונד למשחק. וזה בשביל סנטר באמת הכי טוב שיש.

ניבו עם 8.8 נקודות למשחק ו6.2 ריבאונדים ב-20 דקות זה דווקא לא מספרים רעים בכלל. והיכולת של ז'לגירס אגב כקבוצה מאוד גרועה בשנה שעברה לנצל את היתרונות שלו הייתה אפסית. לא שאין לו אחריות חלילה.

אי אפשר לקחת איזה מספר אחד ולהשליך על הכל. גם טאבראס שווה יותר מהמספרים שלו (הגנת החילופים, יכולת חסימה). ממוצע הנקודות שלו לסנטרים ביורוליג (מוזמן להשוות מול כל סנטר במפעל) הוא לא רע. דווקא פחות הבעיה שלי איתו. יש בעיות אחרות.

קטש לגמרי מת על שחקנים מסוגו ככה שזה לא מפתיע. וכמו שזה נראה שבולדווין ובראון יקחו הרבה אש ועזרות הוא כנראה יעשה את הנקודות שלו מהטבעות קלות ומריבאונדים. אם היה פה איזה נייט וולטרס כזה (בסגנון) זה יכל להיות אסון מהלך עם ניבו. אבל מכבי כמו מכבי מביאה גארדים שיורים ודומיננטים וסנטרים שאמורים לקפוץ גבוה, לחסום ולהטביע. וזאת הסיבה שפויתרס וניבו פה. כמה שעצוב לי להגיד - לסנטר מטרה כמו זיזיץ אין מה לחפש במועדון הזה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

אם קטש מעוניין לעשות קפיצת מדרגה לרמת יורוליג מתישהו, ואם מכבי מעוניינת שהוא יעשה את הקפיצה הזאת, הוא צריך להתחיל לשבור את השבלונה הקבועה.

הקבוצות שהוא רגיל לבנות והכדורסל שהוא רגיל לשחק זה לא כדורסל ברמת יורוליג.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 יולי 2022, 14:36

Mitelka כתב:אי אפשר לקחת איזה מספר אחד ולהשליך על הכל. גם טאבראס שווה יותר מהמספרים שלו (הגנת החילופים, יכולת חסימה).

טבארס הוא הרבה הרבה מעבר למספרים. הוא קודם כל הגנה. אין כניסה לצבע. שובר שיוויון אמיתי.

Adam כתב:לדעתי הסנטר הפותח של הקבוצה האחרונה יכול להיות הסנטר המחליף של קבוצת אמצע טבלה (כן, זה מה שאנחנו).

לא לא. זה משפט שפדרמן ורקאנטי אומרים כדי להנמיך ציפיות. אנחנו, האוהדים של המועדון הזה, לא יכולים להשלים עם משפט כזה. יש לך שאיפות לסיים באמצע הטבלה? אם כן, מוזר מאוד. אבל אם אתה מכוון גבוה יותר (כיאה לאוהד של קבוצה שזכתה 6 פעמים באליפות אירופה), אז אתה יכול לבקר את ההחתמה הזאת ודומיה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 יולי 2022, 14:39

my man כתב:הוא סוגר את הקו הקדמי אולי החלש באירופה.

סורקין, כהן, פויטרס, ניבו

יש עוד שם אחד שעשוי לשנות את התמונה קצת (אני מקווה). אבל אם לא, זה באמת קו קדמי חלש מאוד. לא צריך להתמקד בשם אחד כמו במכלול.

MTA2311 כתב:אם קטש מעוניין לעשות קפיצת מדרגה לרמת יורוליג מתישהו, ואם מכבי מעוניינת שהוא יעשה את הקפיצה הזאת, הוא צריך להתחיל לשבור את השבלונה הקבועה.

מדויק.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Adam » 01 יולי 2022, 14:54

אחדשיודע כתב:
Mitelka כתב:אי אפשר לקחת איזה מספר אחד ולהשליך על הכל. גם טאבראס שווה יותר מהמספרים שלו (הגנת החילופים, יכולת חסימה).

טבארס הוא הרבה הרבה מעבר למספרים. הוא קודם כל הגנה. אין כניסה לצבע. שובר שיוויון אמיתי.

Adam כתב:לדעתי הסנטר הפותח של הקבוצה האחרונה יכול להיות הסנטר המחליף של קבוצת אמצע טבלה (כן, זה מה שאנחנו).

לא לא. זה משפט שפדרמן ורקאנטי אומרים כדי להנמיך ציפיות. אנחנו, האוהדים של המועדון הזה, לא יכולים להשלים עם משפט כזה. יש לך שאיפות לסיים באמצע הטבלה? אם כן, מוזר מאוד. אבל אם אתה מכוון גבוה יותר (כיאה לאוהד של קבוצה שזכתה 6 פעמים באליפות אירופה), אז אתה יכול לבקר את ההחתמה הזאת ודומיה.

כמובן שאני רוצה כל שנה לכוון לפיינל פור, אבל לצערנו ההנהלה הזאת הרגילה אותנו לא לעלות אפילו להצלבה ב8-9 שנים האחרונות.
התקציב שלנו גם במקום ה9 באירופה. בעבר היינו יותר במקומות 5-7 מבחינה תקציבית. המצב הקיים דורש מאיתנו להנמיך ציפיות שהיינו רגילים אליהם. כמובן שזה באשמת פדרמן וחבריו, אבל זה המצב ואי אפשר לעצום עיניים לעד. למכבי יש היסטוריה עשירה, אבל אין לה באמת הווה והעתיד כרגע מאוד מעורפל.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 יולי 2022, 14:57

ההיפך, אם אתה לא רוצה לעצום עיניים - אתה צריך לבקר מהלכים שמקבעים את המועדון הזה בבינוניות שהוא שרוי בה. אם אתם עוצם עיניים, אז אתה בעצם משלים עם המצב. אני בוחר לא לעצום עיניים.

אגב, לי אישית אין בעיה עם שם ספציפי שהוחתם, למעט אולי הולינס. אני מסתכל על המכלול וההתאמה של חלקי הפאזל. ניבו כשלעצמו, הוא בסדר בתור סנטר מחליף. אבל אם אתה בוחר בו בתור המחליף שלך, אז תביא לחמישייה מישהו שנותן דברים אחרים. ז"א שני השחקנים שהביאו לעמדה 5 דומים מידי ולא לגמרי מספקים פתרונות מול הקבוצות הבכירות ביבשת. קטש הלך עם הנוח ועם מה שהוא רגיל אליו, ולא בטוח שזה מספיק לרמות האלה. מצד שני... אחכה לראות מה זוממים בעמדה 4.
אחדשיודע

הודעהעל ידי cifkcv » 01 יולי 2022, 15:45

אחדשיודע כתב:

יש עוד שם אחד שעשוי לשנות את התמונה קצת (אני מקווה). אבל אם לא, זה באמת קו קדמי חלש מאוד. לא צריך להתמקד בשם אחד כמו במכלול.

MTA2311 כתב:אם קטש מעוניין לעשות קפיצת מדרגה לרמת יורוליג מתישהו, ואם מכבי מעוניינת שהוא יעשה את הקפיצה הזאת, הוא צריך להתחיל לשבור את השבלונה הקבועה.

מדויק.

איזה שם יכול לשנות את התמונה בעינייך?
cifkcv

הודעהעל ידי JarJarBinx » 01 יולי 2022, 16:32

קצת הגזמתם עם הקטילה של ניבו. הוא שחקן בסדר גמור ואפילו טוב לסוגו. היה עדיף סנטר גבוה יותר לטעמי (אונואקו היה בא ממש טוב במקומו), אבל ניבו סנטר יורוליג לגיטימי בעיני. כן, שחקנים מסוגו מוגבלים מאד התקפית. אין פוסט אפ, אין קליעה מבחוץ. הבעיה היא לו בניבו כשחקן, אלא בציוות עם שאר הקו הקדמי.
לגבי "הקו הקדמי הכי גרוע ביורוליג", לא יודע. לא מגוון כל כך, זה כן. גרוע - תלוי איך יופעל כחלק מכל הקבוצה. נראה מי יביאו בעמדה 4. אגב, נראה שקולסון ישחק 4 לא מעט, אפשר לכלול גם אותו בספירה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 יולי 2022, 16:39

cifkcv כתב:
אחדשיודע כתב:

מדויק.

איזה שם יכול לשנות את התמונה בעינייך?

שחקן שלם, לאו דווקא שם ספציפי. שחקן עם קליעה + הגנה. הוא כנראה לא יפתור את החסרונות בעמדה 5, אבל לפחות שישלים אותם. לא רוצה לייצר חסרונות נוספים מעמדה 4 (לדוגמה שחקן עם קליעה אבל בלי הגנה - כמו ליף).

אופציה נוספת - לבדוק 4/5 שיכול לשחק עם השחקנים שהוחתמו בעמדה 5.
אחדשיודע

הודעהעל ידי JarJarBinx » 01 יולי 2022, 16:49

אחדשיודע כתב:

דווקא לא היתי הולך על שחקן 4-5. חסר שחקן "קל" ונייד יותר דווקא. יש כרגע שני סנטרים שכנראה לא יכולים לשחק 4, פלוס סורקין שהוא 4-5 (במידה מסויימת יותר 5 מ-4). צריך 4 "טהור" או יותר 3-4 (כמו קלויארו, רק עם כישרון...). ישלים גם הגנה על עמדה 4, כי כרגע זה קצת חור (סורקין לא נייד כל כך, קולסון נמוך). אם להיות ריאליים (הרי לא נקבל פה איזה צ'ארלס בארקלי), הדרישות: הגנה וקליעה מ-3. כל השאר בונוס. יכולת חסימה -בונוס, איזה שהוא פוסט אפ - בונוס. ורק שלא יהיה מטומטם ברמת ריינולדס.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 יולי 2022, 17:01

JarJarBinx כתב:
אחדשיודע כתב:

דווקא לא היתי הולך על שחקן 4-5. חסר שחקן "קל" ונייד יותר דווקא. יש כרגע שני סנטרים שכנראה לא יכולים לשחק 4, פלוס סורקין שהוא 4-5 (במידה מסויימת יותר 5 מ-4). צריך 4 "טהור" או יותר 3-4 (כמו קלויארו, רק עם כישרון...). ישלים גם הגנה על עמדה 4, כי כרגע זה קצת חור (סורקין לא נייד כל כך, קולסון נמוך). אם להיות ריאליים (הרי לא נקבל פה איזה צ'ארלס בארקלי), הדרישות: הגנה וקליעה מ-3. כל השאר בונוס. יכולת חסימה -בונוס, איזה שהוא פוסט אפ - בונוס. ורק שלא יהיה מטומטם ברמת ריינולדס.

אני גם חושב יותר על הכיוון הזה. אבל, יש עוד אופציות. ז"א, אם רוצים שחקן מאסיבי שיכול לשים גוף על טאברס, פוארייה וגורילות אחרות - אז אפשר לחשוב על 4/5 גבוה ו/או מאסיבי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 01 יולי 2022, 17:59

שחקן סביר שממש לא היה צריך לחתום פה. הוא גם ממש לא שומר גדול, בעיקר קופץ לחסום (לפעמים יותר מדי).
A.Parker

ג'וש ניבו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי TAYO » 01 יולי 2022, 18:27

ניבו והולינס הם בדיוק הסיבה שמכבי לא תצליח להשתחל לפלייאוף… שתי החתמות מיותרות.
ולא ייאמן שהוא יעלה 700 אלף דולר לעונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי felix_r » 01 יולי 2022, 19:05

לא כתבו בהתחלה שניבו יקבל 800 אלף לשנתיים? איך עכשיו 700 לעונה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 01 יולי 2022, 20:35

לטובתו של הולינס אפשר להגיד לפחות שהוא עלול להתברר כמה שמכבי חשבו שזוסמן יהיה. ז"א, האיש עם הידיים הארוכות שיוציא את הנשמה לכוכב של היריבה. לפחות הוא לא בא ע"ח אופציות התקפיות בעמדות האלו.
ניבו, באמת שאין לי מושג למה הוא פה ומה הוא אמור לתת שפוית'רס לא נותן (בצורה טובה יותר).
מילוס

הודעהעל ידי itai7 » 05 יולי 2022, 13:24

בארץ

itai7

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 יולי 2022, 13:28

בחור גדול
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 05 יולי 2022, 13:36

בלי עודף משקל..נייס
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־34 אורחים