המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת׳רד המלפפונים 22/23 V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים 22/23 V4

הודעהעל ידי Rampel » 04 יולי 2022, 09:46

Jack55 כתב:
Rampel כתב:אראל, אתה חייב להפסיק לקחת ללב דעות של אנשים נגד הבנייה. זכותו של כל אחד להחזיק בדעה משלו על הבנייה. קח את זה בקלות.

בוא נתעסק בדברים חשובים יותר - מרטין פה לצד ליף או שחמאה כהן נשאר? :)

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
ולשאלתך, אל תבנה יותר מדי על ליף, רק היום דיברתי עם אנשים והבנתי שהוא בדרך לדפוק ברז

נכון לעכשיו זה עדיין לא אבוד, אבל סיכוי דיי גבוה שנשאר תקועים עם החמאה

ליף פשוט הזוי.

כשבלאט וקטש נכנסו לתפקידים שלהם הם אמרו שהם רוצים קבוצה אחת והיררכיה אחת ליורוליג ולליגה. ואלא אם הולכים לאזרח פה איזה זר, אפשר כבר די להניח ששוב ניבנו פה שתי קבוצות עם שתי היררכיות שונות.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי cannon » 04 יולי 2022, 09:46

הסגל הזה עם פוטנציאל התקפי מדהים כשישחקו איתו בשיטה מתאימה. זה לא סגל למשחק איטי, אלא למשחק לחץ בהגנה וריצה. לא למשחק חפירות.
אם השיטה של קטש תוטמע, יהיו פה הרבה מאוד היילייטס כל משחק וקבוצה שאם תכתיב את הקצב, יהיה קשה לשחק נגדה להרבה קבוצות.
גם נגד הטבארסים של העולם (דרך אגב אין יותר מדי כאלה), עם משחק לחץ והגנה נכון (שאני מקווה שקטש ידע ללמד), אפשר יהיה לנטרל דרך הלחץ של הנמוכים והגנה קבוצתית. אני לא חושב שיש לנו גבוהים עם הגנה פחות טובה מהעונות הקודמות (פויתרס לא שחקן הגנה פחות טוב מהאנטר ובלאק) והגארדים משמעותית יותר טובים בהגנה.
שוב, השאלה אם הדברים יתחברו וזה תמיד אתגר בקבוצה חדשה, ואיך קטש יתפקד. בעקרון הוא מאמן של שחקנים אמריקאים ונותן חופש, אז יכול להיות שהדברים פה יסתדרו.
כשרון לא חסר פה.
cannon

הודעהעל ידי WendelA » 04 יולי 2022, 09:49

Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:אראל, אתה חייב להפסיק לקחת ללב דעות של אנשים נגד הבנייה. זכותו של כל אחד להחזיק בדעה משלו על הבנייה. קח את זה בקלות.

זה לא לקחת ללב, זה מחרפן אותי שאנשים בחיים לא יהיו מרוצים פה, ואני בטוח שגם אם בדיעבד הם יטעו הם לא יגידו וואלה טעינו, אלא ימשיכו לחפש לא רע

לפעמים מרגיש לי שזה לא אוהדים של מכבי פה

אגב ציינתי שכל אחד זכותו לחשוב מה שהוא רוצה, אבל להגיד הטרלות כמו ניבו והולינס שחקנים באותה רמה של קלויארו?
כמו שאמרתי יש לדבר דיון מקצועני והגיוני, ויש להטריל ולדבר שטויות

מי שמתוסכל וממורמר על ההנהלה שלא יוציא את זה סתם, או שיעשה עם זה משהו או שיתקדם הלאה

אבל זכותו של כל אחד לחשוב על הסגל מה שהוא רוצה. בוא נזכור שעדיין יש פה בעיות מבניות גם הפעם וכמה הימורים. האם זה נורא כמו שחלק מהאנשים עושים פה? בעיני לא. בעיניהם כן. אבל אני מסכים שזה רחוק מסגל מושלם ויש פה הימורים (ומאמן) שיכולים גם להפיל את הקבוצה הזו.

כן מגיע להם הספק, לכאן או לכאן, עד שנראה את הקבוצה הזו רצה בפועל.

צודק מאה אחוז, ואם זה לא היה כך וכולם היו פה אומרים אמן על כל מה שההנהלה עושה אז בוא נשנה את השם לפורום פדרקנטי וזהו. ולגופו של עניין, גם אני חושב שיש פוטנציאל טוב עם הסגל הזה על אף הבעיות
בקו הקדמי וענייני אגו\התאמה שעשויים להיות בין הגארדים בראון ובולדווין.
WendelA

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 09:51

TAYO כתב:
Jack55 כתב:עזבו עזבו לאט לאט אפשר להבין שאנשים פה סתם כפויי טובה עם חזירות יתר

כל אחד מוזמן לחשוב מה שבאלו, אבל מעניין אותי שאם יתגלה בדיעבד שהם טועים הם יהיו מספיק חכמים גם לבוא ולהגיד טעינו

השוואה של הולינס וניבו לפאקינג קלויארו?
בולדווין שחקן בינוני?

די…
יש לנהל דיון הגיוני ויש לדבר שטויות
הגזמת כאן בתגובה לגופם של גולשים מה שמעלה השאלה - את מי אתה מייצג כאן בדיוק? כל הדעות שמובעות כאן הן לגיטימיות ואין להן שום קשר לאופיים של הגולשים. שנים של כשלונות עושות משהו… אם כבר, היה אפשר להגיד שאתה לוקה בעיוורון וקיבעון כאשר ההחלטות שמתקבלות שנה אחר שנה על ידי אותם אנשים ובאותו אופן ותחת אותו תקציב מביאות לאותן תוצאות בינוניות. כל מה שכתבת על בולדווין, אפשר היה להגיד על ווילבקין… ניבו זה אפילו לא ריינולדס של שנה שעברה… נחש מה? כל מה שחששנו ממנו לגבי ריינולדס, התברר כנכון. אז אולי אפשר להניח שכל מה שאנחנו חוששים לגביו בעניינם של היליארד (פציעות) ובולדווין (טיפוס בעל אופי בעייתי) יתגלה כנכון?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני שנים מבקר את ההנהלה על בנייה רעה והחתמות לא טובות, אבל וואלה סוף סוף קיץ אחד שאני באמת מבסוט ומרוצה ממה שעשו פה, ואני אסביר לך גם למה :

1. החזירו את בלאט לתפקיד משמעותי בבניית הסגל והקשיבו לדעות שלו ולמי שהוא אומר.

2. למרות שהיו בעיכוב משאר הקבוצות בגלל הבעיות שזניט שעשו, הצליחו לסגור את כל הסגל בשבועיים כאשר היו צריכים להתחיל מההתחלה

שמו פה הצעות יפות מאוד לשחקנים, וגם לישראלים הכי טובים בשוק כמו גינת וליף הציעו סכומים יפים, ניסו לעשות מה שאפשר.

3. החתימו שחקנים איכותיים מאוד והכי חשוב - למדו לקח מהשנים האחרונות והחתימו רכז ברמות הכי גבוהות של אירופה

4. נתנו לקטש ובלאט מפתחות לבניית הסגל ללא כל התערבות, כל הסגל הוא בנייה של קטש עם ייעוצים של בלאט.

5. הפסיקו עם ההימורים המעצבנים, ורוב הזרים שנחתו הם זרים בעל ניסיון יורוליג ולא הפלצות מהליגה הטורקית או הגרמנית בשקל וחצי

קולסון זה הימור מעולה, ומרטין מהליגה האוסטרלית זה גם הימור טוב בשל הסיטואציה שההיצע בעמדה 4 בפח.

אז כן וואלה מגיע גם להגיד מילים טובות כשעושים דברים טובים.
אני גם לא חושב שהסגל מושלם ואני גם חושב שקיימות בעיות התאמה מסוימות, אבל נראה שהדעה שלך דיי קיצונית בניגוד לאחרים וזה אולי גם אומר משהו, חבל שזה ככה בעיניי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 09:54

WendelA כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:

זה לא לקחת ללב, זה מחרפן אותי שאנשים בחיים לא יהיו מרוצים פה, ואני בטוח שגם אם בדיעבד הם יטעו הם לא יגידו וואלה טעינו, אלא ימשיכו לחפש לא רע

אגב ציינתי שכל אחד זכותו לחשוב מה שהוא רוצה, אבל להגיד הטרלות כמו ניבו והולינס שחקנים באותה רמה של קלויארו?

מי שמתוסכל וממורמר על ההנהלה שלא יוציא את זה סתם, או שיעשה עם זה משהו או שיתקדם הלאה

אבל זכותו של כל אחד לחשוב על הסגל מה שהוא רוצה. בוא נזכור שעדיין יש פה בעיות מבניות גם הפעם וכמה הימורים. האם זה נורא כמו שחלק מהאנשים עושים פה? בעיני לא. בעיניהם כן. אבל אני מסכים שזה רחוק מסגל מושלם ויש פה הימורים (ומאמן) שיכולים גם להפיל את הקבוצה הזו.

צודק מאה אחוז, ואם זה לא היה כך וכולם היו פה אומרים אמן על כל מה שההנהלה עושה אז בוא נשנה את השם לפורום פדרקנטי וזהו. ולגופו של עניין, גם אני חושב שיש פוטנציאל טוב עם הסגל הזה על אף הבעיות
יפה מאוד, לכן אני אומר יש להביע דעות הגיוניות גם אם הם כביכול בניגוד לדעה שלי או של רוב חברי הפורום, ויש להביע דעות קיצוניות עד לא נכונות עובדתית, כמו שניבו והולינס הם שחקנים ברמה של פאקינג קלויארו, או לחילופין שבולדווין הוא שחקן בינוני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי WendelA » 04 יולי 2022, 10:10

Jack55 כתב:
WendelA כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:

יפה מאוד, לכן אני אומר יש להביע דעות הגיוניות גם אם הם כביכול בניגוד לדעה שלי או של רוב חברי הפורום, ויש להביע דעות קיצוניות עד לא נכונות עובדתית, כמו שניבו והולינס הם שחקנים ברמה של פאקינג קלויארו, או לחילופין שבולדווין הוא שחקן בינוני.

אני מבין לגמרי וגם מסכים עם שתי הדוגמאות שהבאת אך לא צריך להתרגש מדעות שונות על אף שלך הן יכולות להישמע כמופרכות.
WendelA

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 10:13

WendelA כתב:
Jack55 כתב:
WendelA כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:זה לא לקחת ללב, זה מחרפן אותי שאנשים בחיים לא יהיו מרוצים פה, ואני בטוח שגם אם בדיעבד הם יטעו הם לא יגידו וואלה טעינו, אלא ימשיכו לחפש לא רע

אני מבין לגמרי וגם מסכים עם שתי הדוגמאות שהבאת אך לא צריך להתרגש מדעות שונות על אף שלך הן יכולות להישמע כמופרכות.

זה לא קשור ללהתרגש, זה סתם מעצבן ולא מקצועי אבל בסדר התקדמנו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 10:16

אגב, אני בונה על סורקין לתת עונת פריצה ביורוליג בעונה הקרובה
אני מאוד מאוד מקווה שקטש הולך לתת לו קרדיט, אני אישית מאמין בו וחושב שפוטנציאלית הוא יכול להיות שחקן רוטציה איכותי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי argof » 04 יולי 2022, 10:25

לי מרטין הזכיר בסרטונים משום מה את מרכוס פייזר (שמבחינתי זכור לטוב).
בכל מקרה, דבר אחד בטוח: קטש לא יוכל לבוא בטענות שלא קיבל את השחקנים שרצה. מעכשיו זה עליו.
argof

הודעהעל ידי Asf » 04 יולי 2022, 10:25

בחייאת אראל תירגע. לאנשים מותר להיות לא מרוצים, אחרי שנים ארוכות של כשלונות (חוץ מהבלחה אחת ב-2014 שניתן לטעון שיש בה יותר נזק מתועלת לטווח הארוך).
אני גם לא מרוצה? אז אוטומטית אני הזוי חזיר וכפוי טובה? כי ההחתמות בקיץ נראות סבירות?
היינו בסרט הזה כבר.
זכותי, וזכות גולשים אחרים, בהינתן הקבלות שהמועדון הזה (לא) מספק כבר שנין ארוכות, לא להיות מרוצים עד שיהיו קבלות. ומבחינתי הקבלות הן הישגים. ההנהלה מבחינתי הרוויחה את המעמד של להיות אשמה עד שיוכח אחרת.
כל קיץ מחדש יש פה גולשים שמבקרים את המבקרים, עוד הרבה לפני שהתחלת לכתוב כאן, קיץ אחד קוראים לנו פסימיסטים, קיץ אחר זה חמוצים, עכשיו זה חזירים כפויי טובה.
ולא, אל תדאג שהגישה הפסימית הורסת לנו את החווייה, ואל תפקפק בזה שמי שמבקר או לא מרוצה הוא "לא באמת אוהד של מכבי". אני יכול להעיד לפחות על עצמי, חרף האהדה למכבי עוד משנות התשעים, ששום דבר שיקרה כאן לא משפיע לי על החיים האישיים, על המצב רוח/הרגשה או כל משהו אחר. זה אולי היה רלוונטי לפני שני עשורים אבל מאז הדברים הספיקו להיכנס לפרופורציה. כולה ספורט...

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי TAYO » 04 יולי 2022, 10:32

Jack55 כתב:
TAYO כתב:
Jack55 כתב:עזבו עזבו לאט לאט אפשר להבין שאנשים פה סתם כפויי טובה עם חזירות יתר

כל אחד מוזמן לחשוב מה שבאלו, אבל מעניין אותי שאם יתגלה בדיעבד שהם טועים הם יהיו מספיק חכמים גם לבוא ולהגיד טעינו

השוואה של הולינס וניבו לפאקינג קלויארו?
בולדווין שחקן בינוני?

די…
יש לנהל דיון הגיוני ויש לדבר שטויות
הגזמת כאן בתגובה לגופם של גולשים מה שמעלה השאלה - את מי אתה מייצג כאן בדיוק? כל הדעות שמובעות כאן הן לגיטימיות ואין להן שום קשר לאופיים של הגולשים. שנים של כשלונות עושות משהו… אם כבר, היה אפשר להגיד שאתה לוקה בעיוורון וקיבעון כאשר ההחלטות שמתקבלות שנה אחר שנה על ידי אותם אנשים ובאותו אופן ותחת אותו תקציב מביאות לאותן תוצאות בינוניות. כל מה שכתבת על בולדווין, אפשר היה להגיד על ווילבקין… ניבו זה אפילו לא ריינולדס של שנה שעברה… נחש מה? כל מה שחששנו ממנו לגבי ריינולדס, התברר כנכון. אז אולי אפשר להניח שכל מה שאנחנו חוששים לגביו בעניינם של היליארד (פציעות) ובולדווין (טיפוס בעל אופי בעייתי) יתגלה כנכון?

אני שנים מבקר את ההנהלה על בנייה רעה והחתמות לא טובות, אבל וואלה סוף סוף קיץ אחד שאני באמת מבסוט ומרוצה ממה שעשו פה, ואני אסביר לך גם למה :

1. החזירו את בלאט לתפקיד משמעותי בבניית הסגל והקשיבו לדעות שלו ולמי שהוא אומר.

2. למרות שהיו בעיכוב משאר הקבוצות בגלל הבעיות שזניט שעשו, הצליחו לסגור את כל הסגל בשבועיים כאשר היו צריכים להתחיל מההתחלה

שמו פה הצעות יפות מאוד לשחקנים, וגם לישראלים הכי טובים בשוק כמו גינת וליף הציעו סכומים יפים, ניסו לעשות מה שאפשר.

3. החתימו שחקנים איכותיים מאוד והכי חשוב - למדו לקח מהשנים האחרונות והחתימו רכז ברמות הכי גבוהות של אירופה

4. נתנו לקטש ובלאט מפתחות לבניית הסגל ללא כל התערבות, כל הסגל הוא בנייה של קטש עם ייעוצים של בלאט.

5. הפסיקו עם ההימורים המעצבנים, ורוב הזרים שנחתו הם זרים בעל ניסיון יורוליג ולא הפלצות מהליגה הטורקית או הגרמנית בשקל וחצי

קולסון זה הימור מעולה, ומרטין מהליגה האוסטרלית זה גם הימור טוב בשל הסיטואציה שההיצע בעמדה 4 בפח.

אז כן וואלה מגיע גם להגיד מילים טובות כשעושים דברים טובים.
אני גם לא חושב שהסגל מושלם ואני גם חושב שקיימות בעיות התאמה מסוימות, אבל נראה שהדעה שלך דיי קיצונית בניגוד לאחרים וזה אולי גם אומר משהו, חבל שזה ככה בעיניי
ואני חושב שאתה טועה ועסוק ברומנטיזציה של המציאות. זה לא הופך אותי לחזיר כפוי טובה. הסגל החדש מעניין, אבל למי שבחיים האישיים שלו מעדיף איכות מוכחת על פוטנציאל שבחובו סיכון רב, ואחרי שני של כשלונות, מותר לי לחשוב אחרת ולבקר. אין שום דבר קיצוני בזה. אם כבר, הניסיון שלך לפאר כל מהלך של מכבי מביך.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 04 יולי 2022, 10:44

כבר שנים שמבקרים כאן את "המתלוננים", אבל לקרוא לנו חזירים כפויים טובה זה כבר שיא חדש. מביך מאוד שיקומית הלמידה אצל חלק מהגולשים פה לא קיימת בכלל.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 10:45

Asf כתב:בחייאת אראל תירגע. לאנשים מותר להיות לא מרוצים, אחרי שנים ארוכות של כשלונות (חוץ מהבלחה אחת ב-2014 שניתן לטעון שיש בה יותר נזק מתועלת לטווח הארוך).
אני גם לא מרוצה? אז אוטומטית אני הזוי חזיר וכפוי טובה? כי ההחתמות בקיץ נראות סבירות?
היינו בסרט הזה כבר.
זכותי, וזכות גולשים אחרים, בהינתן הקבלות שהמועדון הזה (לא) מספק כבר שנין ארוכות, לא להיות מרוצים עד שיהיו קבלות. ומבחינתי הקבלות הן הישגים. ההנהלה מבחינתי הרוויחה את המעמד של להיות אשמה עד שיוכח אחרת.
כל קיץ מחדש יש פה גולשים שמבקרים את המבקרים, עוד הרבה לפני שהתחלת לכתוב כאן, קיץ אחד קוראים לנו פסימיסטים, קיץ אחר זה חמוצים, עכשיו זה חזירים כפויי טובה.
ולא, אל תדאג שהגישה הפסימית הורסת לנו את החווייה, ואל תפקפק בזה שמי שמבקר או לא מרוצה הוא "לא באמת אוהד של מכבי". אני יכול להעיד לפחות על עצמי, חרף האהדה למכבי עוד משנות התשעים, ששום דבר שיקרה כאן לא משפיע לי על החיים האישיים, על המצב רוח/הרגשה או כל משהו אחר. זה אולי היה רלוונטי לפני שני עשורים אבל מאז הדברים הספיקו להיכנס לפרופורציה. כולה ספורט...

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk

קודם כל בוא, אל תכנס לפינות לא פינות, אמרתי שבעיניי זה חזירות לא להיות מרוצה גם כששופכים כסף על שחקנים איכותיים, בבקשה אל תשנה את הניסוח של ההודעות שלי.

ושוב אני אחזור על זה מאה פעם, זה ברור מאליו שלאנשים מותר להיות לא מרוצים, מה אנחנו בדיקטטורה?
הטענות שלי היו בעיקר כלפיי אותן תגובות שאמרו שבולדווין שחקן בינוני או שהולינס וקלויארו באותה רמה

גם אני מספיק שנים עוקב הדוק מאוד אחריי הקבוצה, אמנם לא כמוך אבל מספיק בשביל להבין וללמוד באיזה ידיים המועדון שלנו נמצא.

גם אני נגד ההנהלה ונגד רוב ההחלטות שהם לוקחים, אבל כמו שאמרתי וואלה הקיץ אני בסהכ מרוצה מהפעולות שהם עשו ומהשחקנים שהוחתמו, וקשה להתעלם מהעובדה שהוחתמו שם שחקנים ברמת יורוליג

בוא נראה מה יהיה, נקווה להצלחה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 10:46

A.Parker כתב:כבר שנים שמבקרים כאן את "המתלוננים", אבל לקרוא לנו חזירים כפויים טובה זה כבר שיא חדש. מביך מאוד שיקומית הלמידה אצל חלק מהגולשים פה לא קיימת בכלל.
יאללה בוא נעשה עליהום על שינוי ניסוח של משהו שכתבתי.
תפסיקו להיות ליצנים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי עידן » 04 יולי 2022, 10:48

הסגל לא רע לדעתי, בטח ביחס לציפיות שהיו לי לפני תחילת עונת המלפפונים.

לשם שינוי בוצעו גם החתמות מצוינות ונכונות כמו בראון - אבל אני עדיין סקפטי לקראת העונה הקרובה, בעיקר בגלל הקו הקדמי שהוא סימן שאלה במקרה הטוב, וחלש במקרה הרע.

לכך צריך להוסיף את קטש, שבעיני הוא מאמן חלש שלא מתאים לרמה הזו ולא היה צריך להיות פה כמאמן ראשי. עם פסקוואל הסגל הזה לגמרי שווה הצלבה, אולי אפילו טופ 6. עם קטש אני מתקשה לראות את זה קורה. הלוואי כמובן, מאחל לו ולנו בהצלחה.
עידן

הודעהעל ידי TAYO » 04 יולי 2022, 10:51

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:כבר שנים שמבקרים כאן את "המתלוננים", אבל לקרוא לנו חזירים כפויים טובה זה כבר שיא חדש. מביך מאוד שיקומית הלמידה אצל חלק מהגולשים פה לא קיימת בכלל.
יאללה בוא נעשה עליהום על שינוי ניסוח של משהו שכתבתי.
תפסיקו להיות ליצנים.
אה מה היה לנו?
כפויי טובה, ליצנים, לא מקצועיים, מתנהגים בחזירות… יש לך עוד?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי גל גל » 04 יולי 2022, 10:54

טוב, עמדה 4 של מרטין כהן וסורקין זה פשוט נוראי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי refael » 04 יולי 2022, 10:57

איך כישרון התקפי ובחור ובסייז הזה נפלט מnba עד לליגה האוסטרלית?
משהו פה חשוד לי.. בעיות התנהגות? הוא לא נראה על הקו שחקנים שעד עכשיו החתמנו..
תמונה
refael

הודעהעל ידי עידן » 04 יולי 2022, 11:02

גל גל כתב:טוב, עמדה 4 של מרטין כהן וסורקין זה פשוט נוראי

כנראה. והבעיה שעם עמדת הסנטר שלך המצב לא משתפר בהרבה.
עידן

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יולי 2022, 11:17

עידן כתב:הסגל לא רע לדעתי, בטח ביחס לציפיות שהיו לי לפני תחילת עונת המלפפונים.

לשם שינוי בוצעו גם החתמות מצוינות ונכונות כמו בראון - אבל אני עדיין סקפטי לקראת העונה הקרובה, בעיקר בגלל הקו הקדמי שהוא סימן שאלה במקרה הטוב, וחלש במקרה הרע.

לכך צריך להוסיף את קטש, שבעיני הוא מאמן חלש שלא מתאים לרמה הזו ולא היה צריך להיות פה כמאמן ראשי. עם פסקוואל הסגל הזה לגמרי שווה הצלבה, אולי אפילו טופ 6. עם קטש אני מתקשה לראות את זה קורה. הלוואי כמובן, מאחל לו ולנו בהצלחה.
בגדול מסכים עם רוב מה שאמרת
באמת קטש עדיין תעלומה, יהיה מעניין זה בטוח
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: omerk ו־161 אורחים