המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת׳רד המלפפונים 22/23 V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים 22/23 V4

הודעהעל ידי מילוס » 12 יולי 2022, 09:47

שמוליק כתב:
Rampel כתב:
גל גל כתב:למה שישחררו את הולינס ?
ועוד בשביל היידיגר
כי יש פה אנשים שהולינס הוא הבעיה שלהם בסגל הזה.

היידיגר היה צריך להיות פה כקומבו ישראלי מהספסל ולראות מה הוא מסוגל להביא ברמת יורוליג (ברמת הליגה אנחנו יודעים, ראינו בהרצליה). זה בטוח עדיף על הכלום שדרדסולומאו וזיו נתנו ויתנו. אין שום קשר להולינס שאמור לתת 3&D מהספסל.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

הולינס משחק בעמדה 2 שם גם היידיגר היה אמור לשחק. החתמת הולינס על 8 נק שלו למשחק ב 31% מהשלוש זה זוסמן לעניים וכל זה כשחקן זר בכוכב האדום "משופעת הכוכבים".
אין לי בעיה עם הולינס עצמו כי ההגנה שלו טובה. הבעיה היחידה איתו שהוא תופס מקום של ברונו קבולקו כלשהו בעמדה 4 שחסרה מאוד לעומת עמדה 2 משופעת שחקנים: בולדוין, הילארד ג'ונדי היידיגר ואפילו קולסון.

לא, לא, על העמדה של קבוקלו כלשהו יושב מרטין. לא צריך לקחת את זה לעמדות אחרות.
והקליעה שלו היא לא העניין, הוא על הטיקט של הרול פלייר ההגנתי. אז כן, אפשר להגיד שזו גרסה של זוסמן בימי מכבי - אבל לעניים? זוסמן לא שיחק פה 3 שנים כדי שנבין שהוא לא בדיוק עמד בציפיות?
הפלוס של זוסמן זה דרכון כחול, זהו. וזה מדהים כמה שאנחנו עוסקים הקיץ בצבע הדרכון יותר מביכולות כדורסל.. כאילו, מובן, אבל עדיין מדהים. זה מראה כמה הכדורסל פה פשוט לא התקדם לשום מקום עם כל העתודות ובלבולי המוח על דור חדש ומדהים.
מילוס

הודעהעל ידי שמוליק » 12 יולי 2022, 09:51

מילוס כתב:
שמוליק כתב:
Rampel כתב:
ועוד בשביל היידיגר

היידיגר היה צריך להיות פה כקומבו ישראלי מהספסל ולראות מה הוא מסוגל להביא ברמת יורוליג (ברמת הליגה אנחנו יודעים, ראינו בהרצליה). זה בטוח עדיף על הכלום שדרדסולומאו וזיו נתנו ויתנו. אין שום קשר להולינס שאמור לתת 3&D מהספסל.

הולינס משחק בעמדה 2 שם גם היידיגר היה אמור לשחק. החתמת הולינס על 8 נק שלו למשחק ב 31% מהשלוש זה זוסמן לעניים וכל זה כשחקן זר בכוכב האדום "משופעת הכוכבים".
אין לי בעיה עם הולינס עצמו כי ההגנה שלו טובה. הבעיה היחידה איתו שהוא תופס מקום של ברונו קבולקו כלשהו בעמדה 4 שחסרה מאוד לעומת עמדה 2 משופעת שחקנים: בולדוין, הילארד ג'ונדי היידיגר ואפילו קולסון.

והקליעה שלו היא לא העניין, הוא על הטיקט של הרול פלייר ההגנתי. אז כן, אפשר להגיד שזו גרסה של זוסמן בימי מכבי - אבל לעניים? זוסמן לא שיחק פה 3 שנים כדי שנבין שהוא לא בדיוק עמד בציפיות?
הפלוס של זוסמן זה דרכון כחול, זהו. וזה מדהים כמה שאנחנו עוסקים הקיץ בצבע הדרכון יותר מביכולות כדורסל.. כאילו, מובן, אבל עדיין מדהים. זה מראה כמה הכדורסל פה פשוט לא התקדם לשום מקום עם כל העתודות ובלבולי המוח על דור חדש ומדהים.

זוסמן השנה עם 44% מהשלוש אם אני זוכר נכון. למה שחקן זר עם נתונים פחות טובים משל זוסמן?
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי מילוס » 12 יולי 2022, 09:59

עדיין, שחקן שברירי ולא יציב שקלע עם כל ה-44% הללו 7 נק' שלמות למשחק בליגה הגרמנית (היידיגר שוב צוחק). אז גם בעתודה הוא היה גאנר, ובמכבי היתה לו עונה של קרוב ל-40%, וכולנו יודעים מה זה היה שווה בפועל.

לא הייתי בעד ההחתמה של הולינס, אבל אני כן מבין מה הוא נותן שחסר. אם הוא כזה בולדוג הגנתי - אין לך כזה. זוסמן היה אמור להיות כזה (לצד השלשות) - וזה לא קרה.
אני כן חושב שזוסמן יצטרך להיות פה (בעיקר מלית ברירה), אבל עוד שנה או שנתיים במקום כמו ברלין יעשו טוב לכל הצדדים. חייב ללמוד לקחת על עצמו הרבה יותר.
מילוס

הודעהעל ידי גיא » 12 יולי 2022, 11:34

מה שבלט לי אצל זוסמן במשחקים של הנבחרת זה כמה הוא עדיין לא טוב בקבלת החלטות בהתקפת מעבר ומתפרצת.
הוא פשוט לחוץ!
אפילו ראיתי את זה בצורך שלו להראות קצת ״סוואג״ מעושה בהטבעת רוורס כשהוא לבד מול הסל.
כאילו הסוכן שלו אמר לו ״יובל אתה צריך להיות יותר רע״.
בהגנה הוא מרגיש יותר נוח וטבעי. אבל צריך גם התקפה.
גיא

הודעהעל ידי Jack55 » 15 יולי 2022, 13:07

באופן סופי - גייק כהן ימשיך לעוד עונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 15 יולי 2022, 13:11

עמדה 4 הכי חלשה באירופה ?
כנראה שכן
מרטין , סורקין , כהן
בא לי להקיא.

נקווה שמרטין יהיה שחקן מטורף
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי עידן » 15 יולי 2022, 13:13

גל גל כתב:עמדה 4 הכי חלשה באירופה ?
כנראה שכן
מרטין , סורקין , כהן
בא לי להקיא.

אם מרטין לא יהיה שחקן מטורף, זו אכן תהיה עמדה 4 החלשה ביורוליג כנראה
עידן

הודעהעל ידי Jack55 » 15 יולי 2022, 13:18

כנראה שכן
מרטין , סורקין , כהן
בא לי להקיא.

אכן מבאס, מקווה שיקבלו שכל ובסוף כן ילכו על זר תשיעי למרות שזה לא נראה ככה בסופו של דבר

בשביל שעמדה 4 לא תהייה חרא אנחנו תלויים ב2 דברים :
1. שמרטין באמת יתגלה כהפתעה טובה וכשחקן ברמה
2. שקולסון יסתדר בעמדה 4 ויוכל להוות כגיבוי טוב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 15 יולי 2022, 14:14

כנראה שכן
מרטין , סורקין , כהן
בא לי להקיא.

בונזי וגם פויטרס נותנים דקות ב-4
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 15 יולי 2022, 14:27

רעיונית כן, אבל פוית'רס הוא לא איום מכמעט אף טווח, ככה שלשחק איתו כארבע יכול לתקוע לך את כל משחק ההתקפה.
לא הייתי בונה עליו כארבע, אבל קולסון עוד עלול להתברר כסוס השחור בעמדה הזאת.
מילוס

הודעהעל ידי felix_r » 15 יולי 2022, 14:35

מילוס כתב:רעיונית כן, אבל פוית'רס הוא לא איום מכמעט אף טווח, ככה שלשחק איתו כארבע יכול לתקוע לך את כל משחק ההתקפה.
לא הייתי בונה עליו כארבע, אבל קולסון עוד עלול להתברר כסוס השחור בעמדה הזאת.

אתה צודק, אם כי על פי מה שראיתי בסדרת הגמר נגד צסקא, פויטרס שיפר את הקליעה, ועכשיו כבר קולע זריקות חופשיות מחצי מרחק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 15 יולי 2022, 14:36

פויתרס שיפר את הקליעה, הוא לא נגר, הוא גם קולע טוב מהקו.
אבל הוא לא יכול להיות 4 ליד שחקן כמו ניבו לטעמי .
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 15 יולי 2022, 14:39

גל גל כתב:פויתרס שיפר את הקליעה, הוא לא נגר, הוא גם קולע טוב מהקו.
אבל הוא לא יכול להיות 4 ליד שחקן כמו ניבו לטעמי .

עם ניבו - לא, אולי רק בהגנה, לא בהתקפה. עם סורקין אולי.

זאת הסיבה שהוא שיחק ביחד עם מיקי. הם יכלו לשחק גם ביחד (וזה מה שהיה כאשר נאלצו לעצור את מילוטינוב המצוין בסדרת הגמר).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 15 יולי 2022, 14:49

אין כלכך ברירה עם השארת ג'ייק כהן ברגע שגינת וליף סירבו להגיע. צ'צ'אשבילי עוד לא ברמה. נמרוד לוי פח אשפה. אין לנו ישראלים נוספים עדיפים על ג'ייק כהן לעמדות 4/5.
מבחינת עמדה 4 ליורוליג, אנחנו אכן בבעיה. הבעיה היא שאנחנו לא יודעים מה מרטין (או קולסון) יביא לנו. עם זאת, לדעתי להחתים זר תשיעי עכשיו תהיה טעות. עדיף לחכות ולתת הזדמנות למרטין וקולסון בעמדה 4. ייתכן שהם יפתיעו לטובה ואז נוכל "לשמור" את האופציה לזר 9 בשביל חיזוק בעמדה אחרת או חלילה עקב פציעה. האופציות שיהיו לנו יהיו עדיפות למה שקיים כרגע (פליטה של שחקני מה-NBA וכו').
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי מרסר » 15 יולי 2022, 18:52

רשמית: ג'יילן ריינולדס עזב את מכבי.

https://twitter.com/MaccabitlvBC/status ... bYsDddiC4A
מרסר

הודעהעל ידי שמוליק » 15 יולי 2022, 19:45

מילוס כתב:
שמוליק כתב:
Rampel כתב:
ועוד בשביל היידיגר

אתה חייב לקחת את זה לעמדות אחרות. לא מחתימים שחקן נוסף כדי שלא יהיה זר תשיעי. אז מי התשיעי שאפשר לוותר עליו לטובת גורדן מיקי לעמדה 4? או טוב יותר, ברונו קבולקו לעמדה 4? הולינס!!
ואז עמדה 2 תאוייש ע"י הוילארד והיידיגר
ועמדה 4, עם מרטין וקבולקו לא תהיה בדמותו של גייק כהן- החלשה ביורוליג.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי מילוס » 16 יולי 2022, 10:52

דווקא הפעם קל לראות מה הם ניסו לעשות..
כשבנו על גינת\ליף לצד זר בעמדה הזאת, כשקולסון ולפעמים סורקין כבק-אפ, וזה בסדר גמור מהבחינה הזו שאתה חייב למצוא כיס אוויר לשחקנים ישראלים, ושם היו הישראלים הרלבנטיים יותר בשוק הקיץ (ואני מעדיף בכל מצב שזה יקרה על עמדות 3 או 4 ולא על העמדה של רכז למשל).

עכשיו כשזה לא קרה, בעייתי מאוד לחתוך שחקן שלפני שבוע חתם, רק כי ליף שפשף. זה לא להחזיר מוצר מקולקל לחנות, זה לחתוך על-פניו בלי סיבה שחקן שהרגע חתם: גם יעלה הרבה מאוד כסף, וגם יעשה עוד רע לשם\לאמינות\למילה של מכבי (מול סוכנים, מול מועמדים עתידיים).

הדבר היחיד שאולי היה צריך להיעשות אחרת בעמדה הזו, בהנתן הסגל המלא שהיה שניה לפני שמרטין חתם, זה להשקיע בהימור פחות גדול כשהולכים על עמדה "רזה" יחסית. אבל אולי אין אחד רלבנטי במחיר של מכבי? (איכות+נסיון+רצון לבוא). אולי מיקי בכלל לא היה רלבנטי הקיץ? זה ששחקן לא חתום ראסמית לא אומר שהוא מעדיף מכבי על אופציות אחרות\מוכן לחתוך אגרסיבית בשכר בשביל להיות פה. וקבוקלו ההוא בעצמו גם הימור, כמו מרטין.
מילוס

הודעהעל ידי שמוליק » 16 יולי 2022, 12:41

מילוס כתב:דווקא הפעם קל לראות מה הם ניסו לעשות..
כשבנו על גינת\ליף לצד זר בעמדה הזאת, כשקולסון ולפעמים סורקין כבק-אפ, וזה בסדר גמור מהבחינה הזו שאתה חייב למצוא כיס אוויר לשחקנים ישראלים, ושם היו הישראלים הרלבנטיים יותר בשוק הקיץ (ואני מעדיף בכל מצב שזה יקרה על עמדות 3 או 4 ולא על העמדה של רכז למשל).

עכשיו כשזה לא קרה, בעייתי מאוד לחתוך שחקן שלפני שבוע חתם, רק כי ליף שפשף. זה לא להחזיר מוצר מקולקל לחנות, זה לחתוך על-פניו בלי סיבה שחקן שהרגע חתם: גם יעלה הרבה מאוד כסף, וגם יעשה עוד רע לשם\לאמינות\למילה של מכבי (מול סוכנים, מול מועמדים עתידיים).

הדבר היחיד שאולי היה צריך להיעשות אחרת בעמדה הזו, בהנתן הסגל המלא שהיה שניה לפני שמרטין חתם, זה להשקיע בהימור פחות גדול כשהולכים על עמדה "רזה" יחסית. אבל אולי אין אחד רלבנטי במחיר של מכבי? (איכות+נסיון+רצון לבוא). אולי מיקי בכלל לא היה רלבנטי הקיץ? זה ששחקן לא חתום ראסמית לא אומר שהוא מעדיף מכבי על אופציות אחרות\מוכן לחתוך אגרסיבית בשכר בשביל להיות פה. וקבוקלו ההוא בעצמו גם הימור, כמו מרטין.

אם זו הסיבה, הם חייבים עוד שחקן לעמדה 4 גם אם זה אומר זר תשיעי אלא אם כן הם בונים על בנדר. מה שנראה לי הגיוני יותר כל זמן שחברת "ניקולה אינטרסים" פועלת בקבוצה בתוך שלה. בכל מקרה, אסור להפקיר את עמדה 4 לגייק כהן אלא לאייש אותה בשחקן נוסף.
שמוליק

הודעהעל ידי מילוס » 16 יולי 2022, 12:51

אני חושב חושב שעמדה 5 יותר מטרידה. מאוד מוגבלת התקפית, ועלולה לאכול מרורים בהגנה מול נפילי היבשת.
מרטין (אם ההימור יצליח הפעם)+קולסון יכולים להיות סבירים מאוד לארבע. קליעה, כוח ומהירות.
מילוס

הודעהעל ידי שמוליק » 16 יולי 2022, 13:17

מילוס כתב:אני חושב חושב שעמדה 5 יותר מטרידה. מאוד מוגבלת התקפית, ועלולה לאכול מרורים בהגנה מול נפילי היבשת.
מרטין (אם ההימור יצליח הפעם)+קולסון יכולים להיות סבירים מאוד לארבע. קליעה, כוח ומהירות.

אני עדיין לא מבין איך קולסון בגובה של היליארד, במשקל של הילארד יכול לשחק עמדה 4. נראה.
שמוליק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מקאדו 3 ו־45 אורחים