המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מכבי החתימה את ג'רל מרטין

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי החתימה את ג'רל מרטין

הודעהעל ידי סומבץ » 04 יולי 2022, 23:06

cannon כתב:מעניין שג׳וני אוברייאנט, ג׳ורדן מיקי וג׳רל מרטין שיחקו יחד ב-LSU באותן שנים. אוברייאנט יצא שנה לפני ל-NBA. יש כתבות שמשוות את היכולות של מיקי ומרטין שיצאו לדראפט באותה שנה. התקפית וכשרון יש יותר למרטין, מיקי שומר טוב יותר לפי ההשוואות אבל לוקה בקליעה מרחוק. כאמור מרטין נבחר גבוה יותר ממיקי.

השלישייה הזו מוזכרת גם כאן, בפוסט מעמיק ובלתי נשכח על מיקי, פרי עטו של מי אם לא...
viewtopic.php?f=2&t=4162&p=549770#p549770
מעניין גם סתם כך לפשפש בשמות המוזכרים בעמוד הזה, ולראות מה קרה איתם מאז
סומבץ

הודעהעל ידי Mitelka » 04 יולי 2022, 23:22

סומבץ כתב:
cannon כתב:מעניין שג׳וני אוברייאנט, ג׳ורדן מיקי וג׳רל מרטין שיחקו יחד ב-LSU באותן שנים. אוברייאנט יצא שנה לפני ל-NBA. יש כתבות שמשוות את היכולות של מיקי ומרטין שיצאו לדראפט באותה שנה. התקפית וכשרון יש יותר למרטין, מיקי שומר טוב יותר לפי ההשוואות אבל לוקה בקליעה מרחוק. כאמור מרטין נבחר גבוה יותר ממיקי.

השלישייה הזו מוזכרת גם כאן, בפוסט מעמיק ובלתי נשכח על מיקי, פרי עטו של מי אם לא...
viewtopic.php?f=2&t=4162&p=549770#p549770
מעניין גם סתם כך לפשפש בשמות המוזכרים בעמוד הזה, ולראות מה קרה איתם מאז
ומיד אחרי זה פוסט מקיף על אחד...ג'יימס יאנג.
אח חציל חציל.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי קובי » 05 יולי 2022, 00:58

הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 יולי 2022, 16:13

נראה כמו בן אדם שהולך לחגוג על סשנים של טלגראס gdb ונייט קוקיז בתל אביב. צריך לשמור עליו טוב טוב.

https://www.instagram.com/reel/CfoWBvMl ... MyMTA2M2Y=
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 05 יולי 2022, 16:18

MTA2311 כתב:נראה כמו בן אדם שהולך לחגוג על סשנים של טלגראס gdb ונייט קוקיז בתל אביב. צריך לשמור עליו טוב טוב.

קראתי את ההודעה שלך ואז ראיתי את הסרטון.. מקבל טוויסט רציני.
חחחחחחחחחחחח
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי itai7 » 05 יולי 2022, 16:36

MTA2311 כתב:נראה כמו בן אדם שהולך לחגוג על סשנים של טלגראס gdb ונייט קוקיז בתל אביב. צריך לשמור עליו טוב טוב.

:laugh1 :laugh1 :laugh1 :laugh1 :laugh3
itai7

הודעהעל ידי TAYO » 05 יולי 2022, 17:56

רק שתדעו שמראה יכול להטעות… מספרים שהוא בחור טוב מאד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Jack55 » 23 יולי 2022, 02:02

הלכתי לצפות בכמה משחקים מלאים של סידני מהעונה בשביל באמת להתרשם כמו שצריך ממרטין ולהבין פחות או יותר איך התרומה הכללית שלו על המגרש לאורך כל המשחק
השגתי כמה תובנות מעניינות, אבל הדבר הכי הכי מרשים הוא הבוקס אאוט שלו לריבאונד

אני לא חושב שנתקלתי בשחקן שסוגר לריבאונד בצורה כל כך מעולה כמוהו, התקפה אחריי התקפה אני רואה אותו הולך לסגור לריבאונד כל פעם מחדש, לא משנה איפה הוא נמצא על המגרש
כל זריקה לסל אני רואה אותו קודם כל מחפש את השחקן הקרוב אליו בשביל לסגור אותו לריבאונד, בהתחלה חשבתי שזה פוקס של כמה מקרים בודדים, אבל אחריי שראיתי כמה משחקים באמת הבנתי שהוא מקפיד על זה בכל התקפה

זה באמת מרשים מאוד לראות וכמובן מעודד, יש המון שחקנים שזורקים על הבוקס אאוט וזה גורם להמון ריבאונד התקפה ונקודות קלות מתחת לסל, רק בגלל שהם מסתכלים למעלה על הכדור במקום לסגור את השחקן ולהבטיח את המיקום שלהם בריבאונד
מרטין לעומת זאת מקפיד על זה כל פעם מחדש, כאילו יש לו מנגון בראש שאומר לו קודם כל לסגור את השחקן ורק אז לחפש איפה הכדור נופל

אולי זה נשמע פרט שולי אבל בעיניי זה מאוד חשוב והוא הולך להיות אחלה של ריבאונדר ביורוליג, וגם אם הוא לא יתפוס את הריבאונדים באותה התקפה, עצם זה שהוא קודם כל מוודא לסגור שחקן זה כמובן מעלה את הסיכויים שהכדור יפול אצלנו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 23 יולי 2022, 07:49

Jack55 כתב:הלכתי לצפות בכמה משחקים מלאים של סידני מהעונה בשביל באמת להתרשם כמו שצריך ממרטין ולהבין פחות או יותר איך התרומה הכללית שלו על המגרש לאורך כל המשחק

אני לא חושב שנתקלתי בשחקן שסוגר לריבאונד בצורה כל כך מעולה כמוהו, התקפה אחריי התקפה אני רואה אותו הולך לסגור לריבאונד כל פעם מחדש, לא משנה איפה הוא נמצא על המגרש
כל זריקה לסל אני רואה אותו קודם כל מחפש את השחקן הקרוב אליו בשביל לסגור אותו לריבאונד, בהתחלה חשבתי שזה פוקס של כמה מקרים בודדים, אבל אחריי שראיתי כמה משחקים באמת הבנתי שהוא מקפיד על זה בכל התקפה

זה באמת מרשים מאוד לראות וכמובן מעודד, יש המון שחקנים שזורקים על הבוקס אאוט וזה גורם להמון ריבאונד התקפה ונקודות קלות מתחת לסל, רק בגלל שהם מסתכלים למעלה על הכדור במקום לסגור את השחקן ולהבטיח את המיקום שלהם בריבאונד
מרטין לעומת זאת מקפיד על זה כל פעם מחדש, כאילו יש לו מנגון בראש שאומר לו קודם כל לסגור את השחקן ורק אז לחפש איפה הכדור נופל

אולי זה נשמע פרט שולי אבל בעיניי זה מאוד חשוב והוא הולך להיות אחלה של ריבאונדר ביורוליג, וגם אם הוא לא יתפוס את הריבאונדים באותה התקפה, עצם זה שהוא קודם כל מוודא לסגור שחקן זה כמובן מעלה את הסיכויים שהכדור יפול אצלנו

איפה אפשר לראות משחקים שלו?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 23 יולי 2022, 17:10

toja27 כתב:
Jack55 כתב:הלכתי לצפות בכמה משחקים מלאים של סידני מהעונה בשביל באמת להתרשם כמו שצריך ממרטין ולהבין פחות או יותר איך התרומה הכללית שלו על המגרש לאורך כל המשחק

איפה אפשר לראות משחקים שלו?

יש המון ביוטיוב, תרשום "sydney kings full game 2022" ותקבל מלא אופציות מהעונה החולפת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 23 יולי 2022, 19:05

:like:
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי liran » 24 יולי 2022, 08:57

ראיתי משחק וחצי שלו מסדרת הגמר.
התרשמתי לטובה מיכולת התקפית מגוונת (שעדיין טעונה הוכחה ברמות הגבוהות של היורוליג), קליעה טובה מ-3, ריבאונדר נפלא בשני צידי המגרש והופתעתי גם לראות משחק קבוצתי יפה, לא אנוכי ולא תחנה אחרונה.
מצד שני ההגנה שלו לא מספיק טובה. באחד על אחד הוא בסדר, אבל בשמירה ללא כדור ובהגנה קבוצתית הוא פשוט מזייף. אין כמעט בכלל עזרה כששחקן חודר, הרבה פעמים הקבוצה היריבה עשתה סל קל בחדירה כי לא היה חיפוי מצידו. בנוסף שחקנים ששמר עליהם די בקלות התפנו לקליעה ממסירה ללא הפרעה מצידו.

נראה שהתרומה שלו בסה"כ עולה על הנזק, אבל ברמת יורוליג היתרונות שלו עוד טעונים הוכחה, והחסרונות בהגנה יהיו יותר משמעותיים. נראה מה ייצא ממנו בסוף...
liran

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 יולי 2022, 09:30

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא שהליגה האוסטרלית לא קרובה בכלל לרמת היורוליג. האמת שהיא ברמה של הליגה הישראלית, פלוס מינוס.
התנין 2

הודעהעל ידי Jack55 » 24 יולי 2022, 17:25

התנין 2 כתב:דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא שהליגה האוסטרלית לא קרובה בכלל לרמת היורוליג. האמת שהיא ברמה של הליגה הישראלית, פלוס מינוס.
אם היו פה המון שהיו מוכנים להמר על אונואקו, אין סיבה שלא נהמר על שחקן כמו מרטין
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 אוגוסט 2022, 19:51

נחת בישראל, מזכיר את מקרה הארדן לפנח שנתיים, או שהביאו לו חולצה לא מחמיאה או שהוא לא בכושרתמונה

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Mitelka » 20 אוגוסט 2022, 20:03

בתור אחד ששמח מהבאתו, נראה שקצת אכל בפגרה...

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי itai7 » 20 אוגוסט 2022, 20:10

תמיד הפולו האלה של מכבי משמינות תשחקנים
itai7

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 אוגוסט 2022, 20:33

אחלה ג'רל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 20 אוגוסט 2022, 21:54

זה שחקן שבא להוכיח את עצמו באירופה אחריי עונת שיא באוסטרליה, אני בטוח שאם כבר הוא רק עבד על עצמו עוד יותר בקיץ
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 21 אוגוסט 2022, 01:19

ורק לחשוב שג'רל מרטין, ג'ורדן מיקי וג'וני אובריינט שיחקו ביחד במכללה. איזה קו קידמי היה להם :dance4
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־37 אורחים