המשחק הקרוב: הפועל ירושלים נגד מכבי Playtika ת"א, 16 במאי, חמישי, 21:00

כדורסל ישראלי 23/24

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 23/24

הודעהעל ידי Adam » 18 יוני 2023, 11:44

felix_r כתב:
TAYO כתב:
Adam כתב:הגענו של צ'צ'שווילי לירושלים די סותמת את הבאת זלמנסון.
אני לא צופה שתהיה להם עמדת סנטר שבנויה מהנקינס, גלעד לוי, צ'צ'שווילי וזלמנסון.
אולי מביאים אותו כדי שישחק בעמדה 4, למרות שהוא פחות טוב שם לדעתי.
בכל מקרה, אם הם לא יביאו לשם עוד זר, מדובר בסוף בעמדת סנטר מאוד רעה, בטח לאירופה.

מצד שני, אם הם יאזרחו את קרינגטון ויביאו את זוסמן - אני חושב שהישראלים שלהם יהיו שווי ערך לישראלים של מכבי, וזה משהו שצריך לקחת ברצינות בחשבון.
בניגוד למכבי, העדיפות של ירושלים בעונה הבאה להיה אליפות מקומית… זו הערכתי. השנה הם נתנו עדיפות לאירופה ואכלו אותה.
Sent from my iPhone using Tapatalk

לא חושב שהליגה המקומית תהיה המטרה הראשית שלהם, אחרת לא היו עוברים ליורוקאפ והיו נשארים בליגת העלובות.

1+.
גם השנה הם נתנו פייט רציני על האליפות ביחד עם הפועל ומכבי. בסוף העונה נפלה על 2 משחקים רעים שלה נגד הפועל, אבל אם היא הייתה עוברת אותם אני לא הייתי מופתע אם היינו מפסידים את הסדרה מולם.
אני חושב שהפועל ירושלים הולכים לשנות כיוון ברגע שאדלסון הגיע. בשנתיים הקרובות נוכל לראות כמה השאיפות שלו רציניות לפי הכסף שהוא ישקיע, אבל זה ברור לכולם שהוא שואף ליורוליג תוך 2-3 שנים.
אני מאמין שהם מתכוונים לשמר את השלד, לשפר קצת איפה שצריך (ישראלים למשל, צ'צ'שווילי > איתי שגב) ואז לרוץ כמה שיותר חזק ביורוקאפ. כנראה הם שואפים להגיע עד החצי גמר נגיד, ואז שנה אחר"כ כבר להגיע לגמר/לקחת את היורוקאפ (מה שיביא להם כרטיס ליורוליג).
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי my man » 18 יוני 2023, 12:33

מרגיש שהם הולכים חזק על הליגה המקומית..
בעיניי הישראלים לא שווים את זה..
אנחנו למודי ניסיון ומזמן כבר הפנמנו שמי שמשנה את הכל זה הזרים.

בוא נראה איזה זרים הם יביאו ואז נדבר..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 יוני 2023, 13:22

ירושלים נמצאת היום בסיטואציה שהיא לא צריכה לעשות חישובי עלויות כי יש לה בעלים עם אינסוף כסף. אם היא רוצה להחתים שחקן כמו זוסמן (טעות בפני עצמה אבל שיהיה) על חוזה מופרך, היא יכולה לעשות את זה.

מכבי ממש לא שם ואסור לה להיגרר למשחק הזה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יוני 2023, 13:54

MTA2311 כתב:ירושלים נמצאת היום בסיטואציה שהיא לא צריכה לעשות חישובי עלויות כי יש לה בעלים עם אינסוף כסף. אם היא רוצה להחתים שחקן כמו זוסמן (טעות בפני עצמה אבל שיהיה) על חוזה מופרך, היא יכולה לעשות את זה.

אנשים פה לא מבינים כמה אדלסון עשיר. זה לא אורי אלון ולא גאידמק.
הונו מוערך בכ- 30 מיליארד דולר. הוא יכול לקנות קבוצת NBA אם רק ירצה.
לשם השוואה, הונו של מארק קיובן בעלי הדאלאס מאבריקס שנחשב לאחד הבעלים העשירים ב NBA היא 4.6 מיליארד דולר.
רוצים השוואה מקומית? הונו של מיץ' גולדאהר הוא 2.7 מיליארד דולר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 18 יוני 2023, 14:00

שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:ירושלים נמצאת היום בסיטואציה שהיא לא צריכה לעשות חישובי עלויות כי יש לה בעלים עם אינסוף כסף. אם היא רוצה להחתים שחקן כמו זוסמן (טעות בפני עצמה אבל שיהיה) על חוזה מופרך, היא יכולה לעשות את זה.

לשם השוואה, הונו של מארק קיובן בעלי הדאלאס מאבריקס שנחשב לאחד הבעלים העשירים ב NBA היא 4.6 מיליארד דולר.

מדובר בילד שירש מלא כסף מאמוש ואבוש. רק חשוב לציין את זה. הכסף הוא לא שלו. הכסף הוא של אמא:
מתן הוא אחד מששת ילדיו והצעיר מבין שלושת בניו של שלדון אדלסון, איל הימורים ותקשורת, ואחד האנשים העשירים בעולם. איש העסקים בן ה-24 ירש מיליארדים מאביו המנוח, ומגיל צעיר במיוחד עובד בבנקאות.
שווי השוק של מרים אדלסון, אמו של מתן, שווה לכ-34 מיליארד דולר ואחת הנשים העשירות בעולם. היא ירשה רבות מאחזקותיו של שלדון, כולל כלי התקשורת "ישראל היום", אך הקבוצה תהיה בבעלותו של הבן.

אורי אלון הוערך ב750 מיליון דולר שעשה ב-10 אצבעותיו. אני לא מזלזל במתן אדלסון רק בוא נשים דברים על דיוקם. זה כסף של אמא שלו מרים ואבא ז״ל שלדון שעבר אליו או שנמצא אצלו או מה שלא נגיד. טכנית, המילארדרית היא האמא שנתנה את הכסף לבן שמחזיק בקבוצה. נראה מה יהיה. אי אפשר להשוות בן אדם כמו אלון שהקים אימפריות הייטק וניהל אותן למישהו שמקבל צעצוע מאמא לשחק איתו בכסף. שיהיה לו בהצלחה.

עריכה:
עכשיו אני קולט מה עשית - ראית את הכתבה בספורט 5: בשווי 34 מיליארד דולר: הכירו את מתן אדלסון
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=432225
וזה סתם קלייקביט. בתוך הכתבה רשום את האמת:
שווי השוק של מרים אדלסון, אמו של מתן, שווה לכ-34 מיליארד דולר ואחת הנשים העשירות בעולם. היא ירשה רבות מאחזקותיו של שלדון, כולל כלי התקשורת "ישראל היום", אך הקבוצה תהיה בבעלותו של הבן.

כל השווי הזה זה האמא. זה לא הוא. אמא שלי נתנה לי כסף לקנות סוכריה במכולת. אמא שלו נתנה לו כסף לקנות קבוצת כדורסל. כל אחד והמזל שלו.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי עידן » 18 יוני 2023, 14:16

אגב, רק לי לא כל כך ברור איך הוא הבן של מרים אדלסון? היא בת 77, והוא בן 24. היא ילדה אותו אחרי גיל 50..?
עידן

הודעהעל ידי itai7 » 18 יוני 2023, 14:35

דן שמיר, שאימן בשנים האחרונות בניו זילנד ברייקרס והיה עוזרו של אטורה מסינה במילאנו, סיכם את תנאיו בבני הרצליה וצפוי לאמן את הקבוצה בעונת המשחקים הבאה.

יורוזון
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2023, 14:37

עידן כתב:אגב, רק לי לא כל כך ברור איך הוא הבן של מרים אדלסון? היא בת 77, והוא בן 24. היא ילדה אותו אחרי גיל 50..?

יותר מ-20 שנה הסוד הזה היה שמור בהצלחה, וככה אתה בא פתאום וברגע אחד מגלה לו שהוא מאומץ ?!?!
:sharp:
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 18 יוני 2023, 15:01

felix_r כתב:
עידן כתב:אגב, רק לי לא כל כך ברור איך הוא הבן של מרים אדלסון? היא בת 77, והוא בן 24. היא ילדה אותו אחרי גיל 50..?

יותר מ-20 שנה הסוד הזה היה שמור בהצלחה, וככה אתה בא פתאום וברגע אחד מגלה לו שהוא מאומץ ?!?!

או שהוא לא הבן שלה? בוא נגיד שאני לא סומך ב-100% על הדיווחים באתרי הספורט. בחיפוש מהיר לפחות לא הצלחתי למצוא מידע אמין על הבחור.
עידן

הודעהעל ידי Adam » 18 יוני 2023, 15:08

עידן כתב:
felix_r כתב:

או שהוא לא הבן שלה? בוא נגיד שאני לא סומך ב-100% על הדיווחים באתרי הספורט. בחיפוש מהיר לפחות לא הצלחתי למצוא מידע אמין על הבחור.

הוא הבן שלה.
יותר מזה, הוא האח החורג של יסמין לוקץ' (מופיעה כעת ברוקדים עם כוכבים, השתתפה בכרישים), כלומר היא הבת של מרים אדלסון מהנישואים הקודמים.
זאת משפחה די מעניינת חייב להגיד.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Mitelka » 18 יוני 2023, 16:27

לוואי רנדלוף מעריך חוזה בירושלים.
מצטרף להארכת החוזה של האנקינס.

יפה, הטופ 3 של הליגה (גם הפועל) בעיקר מתעסקים בחידוש חוזים קיימים ושמירת השלד. אפשר להבין.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 יוני 2023, 17:00

Mitelka כתב:
שמואל1 כתב:

מדובר בילד שירש מלא כסף מאמוש ואבוש. רק חשוב לציין את זה. הכסף הוא לא שלו. הכסף הוא של אמא:
מתן הוא אחד מששת ילדיו והצעיר מבין שלושת בניו של שלדון אדלסון, איל הימורים ותקשורת, ואחד האנשים העשירים בעולם. איש העסקים בן ה-24 ירש מיליארדים מאביו המנוח, ומגיל צעיר במיוחד עובד בבנקאות.

אורי אלון הוערך ב750 מיליון דולר שעשה ב-10 אצבעותיו. אני לא מזלזל במתן אדלסון רק בוא נשים דברים על דיוקם. זה כסף של אמא שלו מרים ואבא ז״ל שלדון שעבר אליו או שנמצא אצלו או מה שלא נגיד. טכנית, המילארדרית היא האמא שנתנה את הכסף לבן שמחזיק בקבוצה. נראה מה יהיה. אי אפשר להשוות בן אדם כמו אלון שהקים אימפריות הייטק וניהל אותן למישהו שמקבל צעצוע מאמא לשחק איתו בכסף. שיהיה לו בהצלחה.

עריכה:
עכשיו אני קולט מה עשית - ראית את הכתבה בספורט 5: בשווי 34 מיליארד דולר: הכירו את מתן אדלסון
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=432225
וזה סתם קלייקביט. בתוך הכתבה רשום את האמת:

כל השווי הזה זה האמא. זה לא הוא. אמא שלי נתנה לי כסף לקנות סוכריה במכולת. אמא שלו נתנה לו כסף לקנות קבוצת כדורסל. כל אחד והמזל שלו.

אם אתה חושב שמיליארדר בשווי של יותר מ-35 מיליארד דולר לא הוריש דבר לילדים שלו (או העביר להם במהלך ימי חייו), אז אתה טועה. סביר מאוד להניח שיש שלו בעצמו נכסים בשווי של יותר ממיליארד דולר. ואמא תומכת אף פעם לא מזיק.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 18 יוני 2023, 17:04

שום דבר לא מזיק. יש להגיד כמו ששמואל אמר שהילד שווה 34 מיליארד ויש את האמת - האמא שווה 34 מילארד. מה היא תיתן לו או לא (כן, מניח שהוא לא יהיה רעב, אני לא דואג לו) זה משהו אחר. מה יש לו על שמו זה גם משהו אחר (וגם זה לא רשום בכתבה). אבל הכותרת אומרת משהו אחד - מתן אדלסון שווה 34 מיליארד דולר, והכתבה אומרת משהו אחר (האמא שווה 34 מילארד דולר). יש הבדל. קלייקביט קלאסי. לא אמרתי שהוא לא יעמוד בקצב האינפלציה.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 יוני 2023, 17:07

אני לא מדבר על מה שכתב שמואל. אני מדבר על ההון האישי שלו. אם אתה חושב שאין לו כלום (גם בלי האמא ברקע), אז אתה טועה. סביר להניח שהאבא שלו דאג לו עוד בימי חייו וכנראה גם הוריש נכסים במותו. מעריך שיש לו הרבה יותר ממיליארד דולר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 18 יוני 2023, 17:09

התגובה שלי הייתה לשמואל ולמה שכתב על ״הוא שווה 34 מיליארד״ שהתבססה על הכתבה הזו. הגבתי לו.
אין לי מושג מה יש לו על שמו או מה אין לו. לא אמרתי שיש לו סכום כזה או אחר. אני לא באמת יודע.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 יוני 2023, 17:10

כן אבל השתמע מהתגובה שלך כאילו לאורי אלון היה יותר כסף לבזבז מאשר שיהיה לאדלסון. וזה מטעה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יוני 2023, 17:12

Mitelka כתב:שום דבר לא מזיק. יש להגיד כמו ששמואל אמר שהילד שווה 34 מיליארד ויש את האמת - האמא שווה 34 מילארד. מה היא תיתן לו או לא (כן, מניח שהוא לא יהיה רעב, אני לא דואג לו) זה משהו אחר. מה יש לו על שמו זה גם משהו אחר (וגם זה לא רשום בכתבה). אבל הכותרת אומרת משהו אחד - מתן אדלסון שווה 34 מיליארד דולר, והכתבה אומרת משהו אחר (האמא שווה 34 מילארד דולר). יש הבדל. קלייקביט קלאסי. לא אמרתי שהוא לא יעמוד בקצב האינפלציה.

הילד שווה לפחות רבע מהאמא (הם 4 ילדים).
אבל גם הוא שווה רק 5% זה עדיין מספיק בשבילו כדי להעמיד תקציב בלתי מוגבל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2023, 17:14

שמואל1 כתב:
Mitelka כתב:שום דבר לא מזיק. יש להגיד כמו ששמואל אמר שהילד שווה 34 מיליארד ויש את האמת - האמא שווה 34 מילארד. מה היא תיתן לו או לא (כן, מניח שהוא לא יהיה רעב, אני לא דואג לו) זה משהו אחר. מה יש לו על שמו זה גם משהו אחר (וגם זה לא רשום בכתבה). אבל הכותרת אומרת משהו אחד - מתן אדלסון שווה 34 מיליארד דולר, והכתבה אומרת משהו אחר (האמא שווה 34 מילארד דולר). יש הבדל. קלייקביט קלאסי. לא אמרתי שהוא לא יעמוד בקצב האינפלציה.

הילד שווה לפחות רבע מהאמא (הם 4 ילדים).
אבל גם הוא שווה רק 5% זה עדיין מספיק בשבילו כדי להעמיד תקציב בלתי מוגבל.

זה כאשר האימא תמות והוא יקבל בירושה רבע מהונה (אם וכאשר). בינתיים אין לו כלום מהונה של אימא שלו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mitelka » 18 יוני 2023, 17:17

זה קצת אמורפי. לבן אדם אחד יש 750 מיליון דולר שהוא עצמו מוערך בהם (כלומר, הון שרשום על שמו בשווי הזה). והוא הבעלים של הקבוצה.
מצד שני יש בן אדם שאמא שלו מוערכת ב34 מילארד. אף אחד לא יודע מה השווי שלו וכמה כסף יש לו או כמה כסף אמא שלו מעבירה לו חודשי. בכל זאת היא עדיין בחיים ועכשיו הוא הבעלים של הקבוצה.

לפי דיווחים תכלס ? ברור שלאורי אלון יש יותר כסף. זה שלו. לא של אמא שלו. בפועל? מחר אמא של מתן תעביר לו מילארד ותעקוף את אלון בסיבוב. אין לי מושג איך מתנהל היחסים שם. אולי כבר עשתה את זה.

ואגב ברמת כדורסל שמדובר בתקציבים ״קטנים״ של 20-40 מיליון דולר ויש לך את הקבוצה היקרה ביבשת (או בין היקרות) שניהם אני מניח יכולים לעשות את זה. תיאורטית שניהם יכולים לתת כל סכום. ברמת עושר כזאת למי יש יותר כסף זה כבר הופך לא רלוונטי זה לא משנה אם זה 800 מיליון דולר או מילארד וחצי. שניהם יוכלו לקנות מה שבא להם.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי עידן » 18 יוני 2023, 17:19

לי בכלל יש הרגשה שהסיפור שלו עם הפועל ירושלים לא יחזיק יותר מידי שנים, וגם אם כן, הסכומים לא יהיו כאלו מארץ הפנטזיות. אבל נחיה ונראה.
עידן

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־11 אורחים