המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמי: מכבי החתימה את חסיאל ריברו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמי: מכבי החתימה את חסיאל ריברו

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 יולי 2023, 19:04

אולי הוא לא יעבור בדיקוצ רפואיות, לפעמין זה דופק לפעמים זה מציל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי itai7 » 30 יולי 2023, 19:06

כתבת צבע שעשו עליו ביורוליג לא מזמן:

כתבת צבע עליו בישראל היום

https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... e/14444746
itai7

הודעהעל ידי עידן » 30 יולי 2023, 19:26

Shay_uzan כתב:אולי הוא לא יעבור בדיקוצ רפואיות, לפעמין זה דופק לפעמים זה מציל

לדעתי הוא כבר עבר בדיקות רפואיות אם יצאה עליו הודעה רשמית
עידן

הודעהעל ידי עידן » 30 יולי 2023, 19:29

Jazzman כתב:
itai7 כתב:בסרטון וידאו לאוהדים הוא מדבר בספרדית, הוא לא יודע אנגלית? :whistle

"רמת השליטה שלו בשפה האנגלית, בה ידברו בחדר ההלבשה התל אביבי לא יותר מדי ברורה. הביקורים שלו במדינות שלא דוברות ספרדית היו במסגרת משחקי חוץ, אבל גם במכבי תל אביב תהיה לו נחיתה רכה."
כמה ההחתמה הזו מגוחכת? הביאו שחקן חדש שלא יוכל לתקשר עם החברים שלו.

בוא נגיד שאם זו הייתה הבעיה היחידה שלו, מצבנו היה מצוין

שיהיה לו ולנו בהצלחה רבה
עידן

הודעהעל ידי itai7 » 30 יולי 2023, 19:31

עידן כתב:
Jazzman כתב:
itai7 כתב:בסרטון וידאו לאוהדים הוא מדבר בספרדית, הוא לא יודע אנגלית? :whistle

"רמת השליטה שלו בשפה האנגלית, בה ידברו בחדר ההלבשה התל אביבי לא יותר מדי ברורה. הביקורים שלו במדינות שלא דוברות ספרדית היו במסגרת משחקי חוץ, אבל גם במכבי תל אביב תהיה לו נחיתה רכה."
כמה ההחתמה הזו מגוחכת? הביאו שחקן חדש שלא יוכל לתקשר עם החברים שלו.

בוא נגיד שאם זו הייתה הבעיה היחידה שלו, מצבנו היה מצוין

שיהיה לו ולנו בהצלחה רבה

לגמרי, גם הסתכלתי על כל מני סרטונים של ולנסיה, כנראה שהוא מעדיף להתבטא יותר בספרדית, רואים שהוא מדבר עם השחקנים האמריקאים ושואל אותם דברים, אנגלית כנראה הוא יודע :laugh1
itai7

הודעהעל ידי Adam » 30 יולי 2023, 19:48

אני כותב כאן הודעה בתקווה שבסוף עונה הבאה אני אסתכל על הפוסט הזה ואוכל את הכובע.

החתמה רעה. רעה מאוד ולא מתאימה.
כל התסכול ברשתות מוצדק לחלוטין. מרגיש כמו זלזול של ההנהלה באוהדים, "ניצלו" את זה שכל האוהדים חידשו מנויים מוקדם מאוד הקיץ אז הכסף לא יחזור.

שוב, אני כותב זאת בתקווה שנראה בעונה הקרובה דברים שונים מריברו, אבל נכון לעכשיו אלה הדברים שאנחנו יודעים עליו:
1. מפלצת צבע. שחקן פוסט-אפ נהדר, באמת ברמה מאוד גבוהה. הוא משתמש בגוף הכבד שלו כיתרון נגד הגבוהים הטובים באירופה ומצליח לחפור מצוין.
כאן נהיה צריכים לראות איך קטש יעבוד איתו, כי קטש מעולם לא דגל לשחק פוסט-אפים. הכדורסל של קטש בעיקר בנוי מגארדים דומיננטים ופורוורדים שעומדים בפינות, כאשר שחקן 5 עושה הרבה עבודה שחורה. לא סתם ניבו וסורקין הצליחו תחתיו.
2. בשונה מהשקרים שמכבי כתבה עליו בהודעה הרשמית, מדובר בשומר אישי רע מאוד. הוא כבד ולא אתלט. הרגליים האיטיות שלו ככל הנראה רק יקשו עליו עם הגנת החילופים של קטש ואנחנו הולכים לחטוף הרבה נקודות עליו.
3. אפס קליעה. מדובר בשחקן שברגע שתוציא אותו מהצבע, הוא יהיה מאוד מוגבל. למעט שתי עונות בליגה הארגנטינאית בהן זרק קצת יותר משתי זריקות למשחק באחוזים לא רעים, הוא ממעט לזרוק מבחוץ. וכשהוא זורק, שחרור הזריקה שלו מאוד איטי ומאוד לא יציב (עונה 21-22 עם 22% בליגה הספרדית, עונה 22-23 עם 21% ביורוליג).
4. מדובר בשחקן עם אופי טוב וקבוצתי שבכל מקום שהגיע אליו המאמנים שלו דיברו עליו חיובי. אבל יש בעיה קטנה - נראה שהשחקן לא דובר אנגלית. מעולם לא שיחק במדינה שלא דוברת ספרדית, ובכל הראיונות שלו (כולל יורוליג) וכעת בהודעת הWELCOME שלו - הוא רק מדבר ספרדית. זאת חתיכת כוכבית מבחינת שילוב בתוך קבוצה שכבר רצה וכולם אמריקאים בתוכה.

גם אני מצטרף לכל הבכיינים ברשת ומאוד מבואס על ההחתמה הזאת, כי באמת ציפיתי למשהו יותר טוב אחרי שחסכו עם ההחתמות של ווב וקליבלנד.

בקיצור, הלוואי ואוכל את הכובע!!!
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי אנטוניו » 30 יולי 2023, 20:04

החתמנו את אסטבן בטיסטה הקובני
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 יולי 2023, 20:04

אנטוניו כתב:החתמנו את אסטבן בטיסטה הקובני
הלוואי שהיה לו רבע מהאפסייד של אסטבן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 30 יולי 2023, 20:23

Adam כתב:אני כותב כאן הודעה בתקווה שבסוף עונה הבאה אני אסתכל על הפוסט הזה ואוכל את הכובע.

כל התסכול ברשתות מוצדק לחלוטין. מרגיש כמו זלזול של ההנהלה באוהדים, "ניצלו" את זה שכל האוהדים חידשו מנויים מוקדם מאוד הקיץ אז הכסף לא יחזור.

שוב, אני כותב זאת בתקווה שנראה בעונה הקרובה דברים שונים מריברו, אבל נכון לעכשיו אלה הדברים שאנחנו יודעים עליו:
1. מפלצת צבע. שחקן פוסט-אפ נהדר, באמת ברמה מאוד גבוהה. הוא משתמש בגוף הכבד שלו כיתרון נגד הגבוהים הטובים באירופה ומצליח לחפור מצוין.
כאן נהיה צריכים לראות איך קטש יעבוד איתו, כי קטש מעולם לא דגל לשחק פוסט-אפים. הכדורסל של קטש בעיקר בנוי מגארדים דומיננטים ופורוורדים שעומדים בפינות, כאשר שחקן 5 עושה הרבה עבודה שחורה. לא סתם ניבו וסורקין הצליחו תחתיו.
2. בשונה מהשקרים שמכבי כתבה עליו בהודעה הרשמית, מדובר בשומר אישי רע מאוד. הוא כבד ולא אתלט. הרגליים האיטיות שלו ככל הנראה רק יקשו עליו עם הגנת החילופים של קטש ואנחנו הולכים לחטוף הרבה נקודות עליו.
3. אפס קליעה. מדובר בשחקן שברגע שתוציא אותו מהצבע, הוא יהיה מאוד מוגבל. למעט שתי עונות בליגה הארגנטינאית בהן זרק קצת יותר משתי זריקות למשחק באחוזים לא רעים, הוא ממעט לזרוק מבחוץ. וכשהוא זורק, שחרור הזריקה שלו מאוד איטי ומאוד לא יציב (עונה 21-22 עם 22% בליגה הספרדית, עונה 22-23 עם 21% ביורוליג).
4. מדובר בשחקן עם אופי טוב וקבוצתי שבכל מקום שהגיע אליו המאמנים שלו דיברו עליו חיובי. אבל יש בעיה קטנה - נראה שהשחקן לא דובר אנגלית. מעולם לא שיחק במדינה שלא דוברת ספרדית, ובכל הראיונות שלו (כולל יורוליג) וכעת בהודעת הWELCOME שלו - הוא רק מדבר ספרדית. זאת חתיכת כוכבית מבחינת שילוב בתוך קבוצה שכבר רצה וכולם אמריקאים בתוכה.

גם אני מצטרף לכל הבכיינים ברשת ומאוד מבואס על ההחתמה הזאת, כי באמת ציפיתי למשהו יותר טוב אחרי שחסכו עם ההחתמות של ווב וקליבלנד.

אם הוא מפלצת צבע ושחקן פוסט אפ נהדר אז איך אפשר להגיד שזו החתמה כזו איומה ? שואל ברצינות כי גם אני שמתי לב שמשחק הפנים שלו מאוד מלוטש מה שלא היה במכבי הרבה שנים , זה לא מה שבעיקר היה חסר למכבי בשנה שעברה ?

להגיד מפלצת צבע ושחקן פוסט נהדר ואז להגיד שזו החתמה גרועה לא כל כך הולך ביחד לדעתי .

נ.ב מה הגובה שלו ? הוא נראה יותר מ 2.06 ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Mitelka » 30 יולי 2023, 20:25

אני אגיד לך לגבי עניין הפוסט שלו - הוא פשוט לא רלוונטי עם הגארדים של מכבי. אף אחד לא יוריד לו כדורים בפוסט. אולי בהרכבים של תמיר וגם זה לא בטוח.

זה בדיוק הכשל פה. גם התכונות הסבירות שלו לא ינצלו אותן. כי הוא פשוט לא מתאים.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 30 יולי 2023, 20:34

Mitelka כתב:אני אגיד לך לגבי עניין הפוסט שלו - הוא פשוט לא רלוונטי עם הגארדים של מכבי. אף אחד לא יוריד לו כדורים בפוסט. אולי בהרכבים של תמיר וגם זה לא בטוח.

אני מעדיף שחקן פוסט טוב באמת ליד ניבו מאשר עוד שחקן כמו פויטרס שלא מביא שום ערך מוסף או מעוף , אם הוא שחקן עם יכולות פוסט טובות כמו שאומרים זה אלמנט שהיה חסר למכבי שנה שעברה וזה זעק לשמיים , אני לא אומר שזו החתמה גדולה אבל לפחות יש לו תכונות שהיו חסרות למכבי שנה שעברה , איך ומי ישתמשו בו זה כבר תפקיד של המאמן שהביא אותו לדאוג
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Avi1508 » 30 יולי 2023, 20:49

מקאדו 3 כתב:
Mitelka כתב:אני אגיד לך לגבי עניין הפוסט שלו - הוא פשוט לא רלוונטי עם הגארדים של מכבי. אף אחד לא יוריד לו כדורים בפוסט. אולי בהרכבים של תמיר וגם זה לא בטוח.

אני מעדיף שחקן פוסט טוב באמת ליד ניבו מאשר עוד שחקן כמו פויטרס שלא מביא שום ערך מוסף או מעוף , אם הוא שחקן עם יכולות פוסט טובות כמו שאומרים זה אלמנט שהיה חסר למכבי שנה שעברה וזה זעק לשמיים , אני לא אומר שזו החתמה גדולה אבל לפחות יש לו תכונות שהיו חסרות למכבי שנה שעברה , איך ומי ישתמשו בו זה כבר תפקיד של המאמן שהביא אותו לדאוג

יש לך טעות אחת, המאמן לא הביא אותו
כל הסימנים מראים שההחלטה הזאת הונחתה על קטש נגד רצונו
Avi1508

הודעהעל ידי שמוליק » 30 יולי 2023, 20:51

אבי אבן. אבייי אבבבבבן. בגימטריה שקול לכשלון מהדהד.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Adam » 30 יולי 2023, 20:54

מקאדו 3 כתב:
Adam כתב:אני כותב כאן הודעה בתקווה שבסוף עונה הבאה אני אסתכל על הפוסט הזה ואוכל את הכובע.

אם הוא מפלצת צבע ושחקן פוסט אפ נהדר אז איך אפשר להגיד שזו החתמה כזו איומה ? שואל ברצינות כי גם אני שמתי לב שמשחק הפנים שלו מאוד מלוטש מה שלא היה במכבי הרבה שנים , זה לא מה שבעיקר היה חסר למכבי בשנה שעברה ?

להגיד מפלצת צבע ושחקן פוסט נהדר ואז להגיד שזו החתמה גרועה לא כל כך הולך ביחד לדעתי .

נ.ב מה הגובה שלו ? הוא נראה יותר מ 2.06 ...

המשכת לקרוא את הפוסט שלי?
הוא מפלצת צבע ושחקן פוסט-אפ נהדר, אבל איך זה עוזר לנו בדיוק עם הכדורסל של קטש? הוא לא ישתמש בזה.
מעבר לזה, יש לו הרבה יותר חסרונות מיתרונות. משחק הפוסט-אפ שלו זה הדבר היחיד שהוא טוב בו לצערי.
שכחתי לכתוב שם שהוא גם ריבאונדר מזעזע.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 יולי 2023, 22:14

שמוליק כתב:אבי אבן. אבייי אבבבבבן. בגימטריה שקול לכשלון מהדהד.

פספסת, אבי אבן בגמטריה זה 66, שזה יותר כמות השקלים שההנהלה הייתה מוכנה להשקיע העונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Blazergun » 30 יולי 2023, 22:36

ברו אפילו לא יודע אנגלית??? תאמרו לי מה זה לעזאזל הדבר הזה.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי A.Parker » 30 יולי 2023, 23:09

החתמה ביזיונית. לא כי הוא שחקן כזה רע (הוא סביר), אלא כי זו עוד יריקה בפנים של האוהדים בדמות קמצנות. זה פחות או יותר חותם את אחד הקיצים הכי מביכים שהיו פה.
A.Parker

הודעהעל ידי omerk » 30 יולי 2023, 23:50

יגמור כמו היליארד
omerk

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 יולי 2023, 01:28

מה שבאמת עצוב זה שהוא אפילו לא כזה זול. ב600 אלף אפשר להביא שחקן הרבה יותר מתאים, אבל אבי אבן פשוט איש מקצוע איום ונורא.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי itai7 » 31 יולי 2023, 08:21

הסתכלתי קצת על השיאים שלו ביורוליג, מספר הריבאונדים הכי גבוה שלקח זה 7!

קצת עלוב
itai7

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־95 אורחים