המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

כדורסל מאירופה והעולם 23/24 חלק 2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 23/24 חלק 2

הודעהעל ידי עידן » 06 אפריל 2024, 23:45

docariel כתב:תחזית פסימית - באסקוניה מנצחת את וירטוס שבוע הבא, מכבי מפסידה לבאסקוניה, מקבל את אפס ומפסידה גם לה - תמה לה עונת יורוליג מוזרה.
תחזית אופטימית - מכבי מקבלת וירטוס,עוברת אותה - מנצחת את פנאנתייקוס (באמת חושבת שאנחנו לוקחים אותם בסדרה) - בום! אנחנו בפיינלפור.

שבוע טוב לכולם.

תחזית ריאלית - עוברים את הפלייאין ומפסידים בפלייאוף, גם אם היריבה היא פאו. אולי נגד פאו יש לנו מאצ'אפ טוב, אבל אני לא רואה אותנו עוברים אותם בסדרת פלייאוף במצב הנוכחי.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 08 אפריל 2024, 09:55

ריאל הפסידה לברצלונה ואיבדה את המקום הראשון בליגה הספרדית לאוניקחה מלאגה.

אוניקחה בעונה נהדרת. פרט מעניין, אחד מהשחקנים המובילים של מלאגה הוא קמרון טיילור, שהיה חתום במכבי לפני שנתיים ואז הושאל לשטרסבורג הצרפתית.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 08 אפריל 2024, 10:22

felix_r כתב:ריאל הפסידה לברצלונה ואיבדה את המקום הראשון בליגה הספרדית לאוניקחה מלאגה.

אוניקחה בעונה נהדרת. פרט מעניין, אחד מהשחקנים המובילים של מלאגה הוא קמרון טיילור, שהיה חתום במכבי לפני שנתיים ואז הושאל לשטרסבורג הצרפתית.

מובילים? על פי סטטיסטיקה יבשה לפחות, אני לא רואה מה מוביל בו עם פחות מ-10 נקודות למשחק כשהתפקיד שלו אמור להיות קלעי.

אחד הזרים היותר חלשים שזכורים לי, והיו הרבה כאלו.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 08 אפריל 2024, 14:21

עידן כתב:
felix_r כתב:ריאל הפסידה לברצלונה ואיבדה את המקום הראשון בליגה הספרדית לאוניקחה מלאגה.

מובילים? על פי סטטיסטיקה יבשה לפחות, אני לא רואה מה מוביל בו עם פחות מ-10 נקודות למשחק כשהתפקיד שלו אמור להיות קלעי.

אם תבדוק את הסטטיסטיקה הקבוצתית שלהם, תגלה שאין להם שחקן בולט אחד, שעושה את רוב הנקודות, כמו לדוגמא בולדווין אצלנו. יש להם חמישה-שישה שחקנים שמתחלקים, ועוד מספר של שחקני משנה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 08 אפריל 2024, 14:48

felix_r כתב:
עידן כתב:

אם תבדוק את הסטטיסטיקה הקבוצתית שלהם, תגלה שאין להם שחקן בולט אחד, שעושה את רוב הנקודות, כמו לדוגמא בולדווין אצלנו. יש להם חמישה-שישה שחקנים שמתחלקים, ועוד מספר של שחקני משנה.

הבנתי. קשה לי לומר עדיין שאני מתרשם, אבל גם לא אכפת לי שהוא יצליח. רק שלא יחזור לפה בטעות :)
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 08 אפריל 2024, 18:25

עידן כתב:
felix_r כתב:
עידן כתב:

הבנתי. קשה לי לומר עדיין שאני מתרשם, אבל גם לא אכפת לי שהוא יצליח. רק שלא יחזור לפה בטעות :)

לא אמרתי בשום מקום שאני רוצה אותו פה. סתם הופתעתי לראות אותו בסגל הקבוצה שהדיחה את ריאל מראשות הטבלה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 08 אפריל 2024, 21:00

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 08 אפריל 2024, 23:10

שאראס הפסיד בדרבי פעם שנייה תוך שבוע
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 09 אפריל 2024, 14:48

UCON (אוניברסיטת קונטיקט) זכתה באליפות המכללות בפעם שניה ברציפות!

מי היה קם בלילה לראות את המשחקים של הנפלד (Nadav the dove) ושל דורון שפר (the iceman) בקונטיקט?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מרסר » 09 אפריל 2024, 18:24

דרמה ביורוליג: אחרי שדווח כי לאלבה ברלין נגמר הרישיון הזמני במפעל בסיום העונה הנוכחית, ראשי המועדון הגיעו להנהלה עם מכתב חתום על ידי ג'ורדי ברתומאו, המנכ"ל הקודם, בו הוא מתחייב שישחקו ביורוליג עד סיום עונת 2024/25

https://x.com/EuroZoneBasket/status/1777674506049401284
מרסר

הודעהעל ידי Shay_uzan » 09 אפריל 2024, 18:49

מרסר כתב:דרמה ביורוליג: אחרי שדווח כי לאלבה ברלין נגמר הרישיון הזמני במפעל בסיום העונה הנוכחית, ראשי המועדון הגיעו להנהלה עם מכתב חתום על ידי ג'ורדי ברתומאו, המנכ"ל הקודם, בו הוא מתחייב שישחקו ביורוליג עד סיום עונת 2024/25

https://x.com/EuroZoneBasket/status/1777674506049401284

הקבוצה הכי מיותרת ביורוליג, הם אפילו לא מנסים להיות תחרותיים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי מרסר » 09 אפריל 2024, 21:11

היום ב 21:30 המשחק הראשון בגמר היורוקאפ, בין פריז - לבורג.
מרסר

הודעהעל ידי Shay_uzan » 09 אפריל 2024, 21:15

מרסר כתב:היום ב 21:30 המשחק הראשון בגמר היורוקאפ, בין פריז - לבורג.

הזוי שהיורוקאפ נגמר באמצע אפריל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 09 אפריל 2024, 23:07

הגמר הוא סדרה עד שני נצחנות
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי סומבץ » 09 אפריל 2024, 23:21

felix_r כתב:UCON (אוניברסיטת קונטיקט) זכתה באליפות המכללות בפעם שניה ברציפות!

מי היה קם בלילה לראות את המשחקים של הנפלד (Nadav the dove) ושל דורון שפר (the iceman) בקונטיקט?

לא ראיתי הנפלד אבל בדיוק כששפר התחיל התחברנו לכבלים ואני חושב שלא פספסתי אף משחק. את המשחקים המכריעים של העונה גם שידרו ישיר ואכן זו היתה חוויה בלתי נשכחת.
זוכר איך בטורנירי הגמר השונים הם ניצחו את הקבוצה של טולברט שאחרי זה שיחק בארץ, זוכר איך ניצחו את מרילנד של ג'ו סמית שאחרי זה שיחק בנבא עד גיל 40 בערך. מצד שני גם היו ההפסדים שתמיד היו כואבים בגלל האופי של טורניר הגמר. בעיקר בעונת הפרשמן שלו מול פלורידה עם סנטר בשם דה קלרק שהיה קצת משוגע. זה המשחק שבסופו דוניאל מרשל החטיא 2 זריקות עונשין (אחת הספיקה לניצחון, בסוף הפסידו בהארכה), אחרי שכמה משחקים לפני כן הוא קלע 20 מ-20 מהקו.
ואלה שמות ההאסקיז שאני זוכר במהלך 3 השנים האלה: ג'ים קלהון המאמן, דורון שפר, דוניאל מרשל, דוני מרשל, קווין אולי, טראוויס נייט, ריי אלן, מישהו עם שם משפחה קינג, ואפילו הבן של תנחום כהן מינץ.
שמות אחרים מליגת הביג איסט בתקופה הזו: אלן אייברסון מג'ורג'טאון, אוסטין קרושר מפרובידנס, קרי קיטלס מווילאנובה שאימלל אותנו, ואחד קונסטנטין פופה ממיאמי, הקבוצה החלשה בבית.
מה שטוב היה שבערוץ הספורט של אז שידרו גם הרבה משחקים מליגות מכללות אחרות במהלך העונה (לא היו אז כמעט תוכניות מלל וזבל, כך שערוץ ספורט יחיד היה מספיק לשדר את הדברים הטובים באמת). כך יכולנו לראות הרבה שחקנים בתחילת דרכם, שהקריירות המקצועניות שלהם הגיעו למחוזות שונים ומשונים. משחקני נבא מובילים עד כאלה שגם עברו פה בארץ במהלך השנים. פה הרשימה באמת ארוכה, ובכלל אני יכול לכתוב מגילה שלמה על כל החוויה במשך 3 השנים האלה. זה היה באמת משהו מיוחד שלא דומה לשום דבר אחר.
סומבץ

הודעהעל ידי מרסר » 09 אפריל 2024, 23:33

פריז מנצחת את בורג 64-77 ועולה ל 0-1 בגמר היורוקאפ, ביום שישי משחק 2 שם פריז יכולה לזכות במפעל ולהעפיל ליורוליג.
מרסר

הודעהעל ידי felix_r » 10 אפריל 2024, 00:06

סומבץ כתב:
felix_r כתב:UCON (אוניברסיטת קונטיקט) זכתה באליפות המכללות בפעם שניה ברציפות!

לא ראיתי הנפלד אבל בדיוק כששפר התחיל התחברנו לכבלים ואני חושב שלא פספסתי אף משחק. את המשחקים המכריעים של העונה גם שידרו ישיר ואכן זו היתה חוויה בלתי נשכחת.
זוכר איך בטורנירי הגמר השונים הם ניצחו את הקבוצה של טולברט שאחרי זה שיחק בארץ, זוכר איך ניצחו את מרילנד של ג'ו סמית שאחרי זה שיחק בנבא עד גיל 40 בערך. מצד שני גם היו ההפסדים שתמיד היו כואבים בגלל האופי של טורניר הגמר. בעיקר בעונת הפרשמן שלו מול פלורידה עם סנטר בשם דה קלרק שהיה קצת משוגע. זה המשחק שבסופו דוניאל מרשל החטיא 2 זריקות עונשין (אחת הספיקה לניצחון, בסוף הפסידו בהארכה), אחרי שכמה משחקים לפני כן הוא קלע 20 מ-20 מהקו.
ואלה שמות ההאסקיז שאני זוכר במהלך 3 השנים האלה: ג'ים קלהון המאמן, דורון שפר, דוניאל מרשל, דוני מרשל, קווין אולי, טראוויס נייט, ריי אלן, מישהו עם שם משפחה קינג, ואפילו הבן של תנחום כהן מינץ.
שמות אחרים מליגת הביג איסט בתקופה הזו: אלן אייברסון מג'ורג'טאון, אוסטין קרושר מפרובידנס, קרי קיטלס מווילאנובה שאימלל אותנו, ואחד קונסטנטין פופה ממיאמי, הקבוצה החלשה בבית.
מה שטוב היה שבערוץ הספורט של אז שידרו גם הרבה משחקים מליגות מכללות אחרות במהלך העונה (לא היו אז כמעט תוכניות מלל וזבל, כך שערוץ ספורט יחיד היה מספיק לשדר את הדברים הטובים באמת). כך יכולנו לראות הרבה שחקנים בתחילת דרכם, שהקריירות המקצועניות שלהם הגיעו למחוזות שונים ומשונים. משחקני נבא מובילים עד כאלה שגם עברו פה בארץ במהלך השנים. פה הרשימה באמת ארוכה, ובכלל אני יכול לכתוב מגילה שלמה על כל החוויה במשך 3 השנים האלה. זה היה באמת משהו מיוחד שלא דומה לשום דבר אחר.

:thumbup
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 10 אפריל 2024, 21:53

אם ולנסיה לא תמשיך ביורוליג, ברצלונה מעוניינת בשחקנה הניגרי סמי אוג'ליי. ברצלונה רוצה אותו במקום ניקולה קאליניץ', שהשמיע כוונה לחזור לכוכב האדום.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מרסר » 12 אפריל 2024, 18:05

נבחרת סלובניה מנסה לאזרח את ניבו, בתקווה שישחק כבר במוקדמות הטורניר האולימפי עוד שלושה חודשים

https://sports.walla.co.il/item/3657691
מרסר

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 אפריל 2024, 21:22

מרסר כתב:נבחרת סלובניה מנסה לאזרח את ניבו, בתקווה שישחק כבר במוקדמות הטורניר האולימפי עוד שלושה חודשים

https://sports.walla.co.il/item/3657691

למה נבחרת סלובניה כן וישראל לא?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־10 אורחים