המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טורניר ניקוסיה: מכבי נגד אולימפיקוס - 19:00, יום שבת 23.9

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר ניקוסיה: מכבי נגד אולימפיקוס - 19:00, יום שבת 23.

הודעהעל ידי itai7 » 23 ספטמבר 2023, 20:51

Jazzman כתב:ניבו בסדרת מהלכים רעים סיים לנו את המשחק.יותר מדי דקות של כהן.

ראו שקטש עושה הכנות לליגת בווינר, מלא בלאט וגונדי, כהן, מנקו, הריץ אותם
itai7

הודעהעל ידי אדם » 23 ספטמבר 2023, 20:53

Rampel כתב:
toja27 כתב:
אדם כתב:ראיתם על מה מדובר ,רגעים קריטיים ומכבי יאלה בלאגן שום דבר חכם שום דבר נכון ,כל אחד מבלגן ועושה שטות ואין מי שישים את הכדור בסל,לורנזו בכלל מחרב ועושה מהלכים מטומטמים ולא עושה כלום שיתרום או יוביל אותנו לאיזה מהלך חכם או נכון .
היידים רועדות לו והוא כלומניק מארץ הכלומניקים לורנזו .
בכל יום מעדיף את וואקאפ או נדוביץ או מקסיק או גוס .
אכלנו אותה אם הבחור הנחמד הזה

אתה חי בסרט, כל הריצה האחרונה הייתה בניהולו.
נתן רק 8 אסיסטים היום. להחליף.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

שיתן 12 גם תמיר בלאט יכול לתת הופעות של 9 אסיסטים אז מה??,,נגד מונאקו בכל משחק שהיה קובע בכל מהלך שהיה צריך אותו רעד לו הביצים והוא ממשיך למהלומת הקבל והתקשורת להישאר על הגל של נבחרת ספרד.
הבחור לא מסוגל לא לשים כדור בסל לא לעשות מהלך נכון ולא להוביל אותך לשום מקום,ברגע האמת ככה נראות קבוצות קטנות ,משחק צמוד ויאלה בלאגן בלי דרך בלי כיוון בלי מהלך של קטש או של שחקן מסוים ,כל שחקן כמו קבוצת שכונות משתולל ומאבד את הראש.
המשחק היה אצלנו אם טיפה לא הרבה טיפה שכל או מהלך חכם או משו שמישו היה משתלט על הענינים ולא נותן לכל איד לעשות מה בא לו .
אני יותר סומך על בלאט מאשר לורנזו שישים כדור בסל,בלאט כמו פניני את החשובות הוא ישים .
הרי אומרים שבלאט חלש בהגנה נו?,ולורנזו .
נערך לאחרונה על ידי אדם בתאריך 23 ספטמבר 2023, 20:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
אדם

הודעהעל ידי גל גל » 23 ספטמבר 2023, 20:54

יהיה בסדר אתם סתם בלחץ

מכבי קבוצה טובה יותר משנה שעברה.
הבעיה היא שגם כל שאר הקבוצות. ביורוליג
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי TAYO » 23 ספטמבר 2023, 20:54

itai7 כתב:

בסוף מכבי נבנית על שנה בשביל לקחת אליפות בארץ. הלחם והחמאה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי felix_r » 23 ספטמבר 2023, 20:55

חבל על שתי הטעויות בהתקפה דווקא של ניבו:
איבוד ובהתקפה אחר כך התעקש לקלוע בכוח על מילוטינוב בפוסט, וזרק הוק קשה במקום להוציא לשלשה של ווב, שקלע יפה רק דקה קודם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jazzman » 23 ספטמבר 2023, 20:59

יש בעיה אחת שקשה להאשים בה את ההנהלה
השחקן הישראלי לא ברמה. מה שיש לנו בינוני מינוס ולמעט אבדיה ומדר אין בחוץ שום דבר שהייתי מביא לכאן.
Jazzman

הודעהעל ידי felix_r » 23 ספטמבר 2023, 21:00

TAYO כתב:
itai7 כתב:

בסוף מכבי נבנית על שנה בשביל לקחת אליפות בארץ. הלחם והחמאה.

דווקא מנקו הוא זה שהוציא משלוותו את מילוטינוב, כשהתחיל לבוא לעזרה בכול פעם שמילוטינוב היה מקבל כדור בצבע. אחרי כמה איבודים שנגרמו מהעזרה הזו, מילוטינוב התחיל לצאת קצת יותר רחוק מהסל, ומשם הוא כבר לא קלע טוב.

חבל שמנקו לא עושה נקודות, כי בהגנה הוא עושה את מה שצריך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 23 ספטמבר 2023, 21:01

אדם כתב:
Rampel כתב:
toja27 כתב:
אדם כתב:ראיתם על מה מדובר ,רגעים קריטיים ומכבי יאלה בלאגן שום דבר חכם שום דבר נכון ,כל אחד מבלגן ועושה שטות ואין מי שישים את הכדור בסל,לורנזו בכלל מחרב ועושה מהלכים מטומטמים ולא עושה כלום שיתרום או יוביל אותנו לאיזה מהלך חכם או נכון .

שיתן 12 גם תמיר בלאט יכול לתת הופעות של 9 אסיסטים אז מה??,,נגד מונאקו בכל משחק שהיה קובע בכל מהלך שהיה צריך אותו רעד לו הביצים והוא ממשיך למהלומת הקבל והתקשורת להישאר על הגל של נבחרת ספרד.
הבחור לא מסוגל לא לשים כדור בסל לא לעשות מהלך נכון ולא להוביל אותך לשום מקום,ברגע האמת ככה נראות קבוצות קטנות ,משחק צמוד ויאלה בלאגן בלי דרך בלי כיוון בלי מהלך של קטש או של שחקן מסוים ,כל שחקן כמו קבוצת שכונות משתולל ומאבד את הראש.
המשחק היה אצלנו אם טיפה לא הרבה טיפה שכל או מהלך חכם או משו שמישו היה משתלט על הענינים ולא נותן לכל איד לעשות מה בא לו .
אני יותר סומך על בלאט מאשר לורנזו שישים כדור בסל,בלאט כמו פניני את החשובות הוא ישים .
קודם כל, משחק ריצה זו השיטה של מכבי. ואם כבר זה דווקא לא מאפיין את לורנזו אלא כביכול בא לרעתו.

ועם כל זה, הבן אדם עם 8 אסיסטים על איבוד.

הוא לאו דווקא סקורר ולא ברור למה זה מה שאתה מצפה ממנו. הוא רכז. קלאסי. כמו שהיה צריך פה מזמן וראינו איזה חרבנה נראה הכדורסל פה בלי אחד כזה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדם » 23 ספטמבר 2023, 21:05

עידן כתב:
toja27 כתב:
אדם כתב:ראיתם על מה מדובר ,רגעים קריאים ומכבי יאלה בלאגן שום דבר חכם שום דבר נכון ,כל אחד מבלגן ועושה שטות ואין מי שישים את הכדור בסל,לורנזו בכלל מחרב ועושה מהלכים מטומטמים ולא עושה כלום שיתרום או יוביל אותנו לאיזה מהלך חכם או נכון .

חבל על הזמן, הוא מפמפם כבר תקופה שכל שחקן ג'י ליג טוב ממנו ב-10 רמות

איפה ראית שאמרתי שכל שחקן גי ליג יותר טוב ממנו .
לפיות צדיק ואל תנסה להיות פופוליסט ,יש עובדות בשטח ,ממופה משחקן כמו לורנזו שאני מאוהדיו הגדולים ומת שיצליח להרבה יותר,השחקן הזה מקבל הרבה כסף והרבה כבוד וכרגע על שום כלום .
מאשימים את ניבו על מה ולמה,הוא אנור לקבל כדורים באיזור הזה?, במקום שלורנזו יקח על עצמו אז הוא נפטר מהכדור.
אני אענה לכם בלי לשמור על כבוד סיימתי אתם חסרי הבנה ומושג וילדים בני 6 חסר הבנה בכלל שנגררים וחושבים שאם קוראים לו לורנזו אז הוא מוגן ,מה הוא עשה ברגע מפתח מתישהו בחצי שנה האחרונה .
מתי מסר אסיסט חכם או זרק זריקה והכדור נכנס לו,תנו תשובה תביאו דוגמה או משו אני מחכה אני רואה את כל המשחקים של מכבי .
יש סביב לורנזו הילה שכבר צריכה לרדת ולהיסתכל לאמת בפרצוף ולאמת אותו ולדרוש ממנו הרבה יותר ,אתם לא מבינים שלפני ווב וריברו וכל שחקן אחר אנחנו נקום והיפוך על לורנזו והוא הוא לא יעשה קפיצת מדרגה ויופיע במאני טיים לא נתקדם אז אנחנו בבעיה .
אם לורנזו היה חודר היה מוסר איזה כדור מתחת לסל או לשלשה פנויה יאלה מילא אבל הוא נפטר מהכדורים לניבו ולכל מיני סביב קשת השלוש והם לא צריכים לקבל כדורים שם הוא אמור לקחת על עצמו.
הפסדנו שנה שעברה כי לורנזו חירב והפסדנו כי בולדווין ולורנזו ביחד בילגנו את המשחק וקיבלו החלטות רעות ולא היה מישו שיש לו את הקבר הזה בידיים וברגעים הקריטיים הכדורים נכנסים לו תבינו.
תזכרו את רייס איך התעלה ברגע האמת והכדורים נכנסו לאחרים שפשוט הכדור לא נכנס .

דוגמה נוספת רגע האמת נגד פנאתינייקוס סדרת פלייאוף ,מאלט בבית מהפינה 3 פעמים מחטיא פה נגמר הסדרה וזה ההבדל או שהשחקן יש לו או שאין לו את זה
אדם

הודעהעל ידי Runner30 » 23 ספטמבר 2023, 21:07

itai7 כתב:בסדר נו
הפוטנציאל בשמיים של הקבוצה הזו

די, באמת?
לא ראיתי את המשחק. אם זו הדעה בפורום צהבת, אני אופטימי .
Runner30

הודעהעל ידי felix_r » 23 ספטמבר 2023, 21:07

Jazzman כתב:יש בעיה אחת שקשה להאשים בה את ההנהלה
השחקן הישראלי לא ברמה. מה שיש לנו בינוני מינוס ולמעט אבדיה ומדר אין בחוץ שום דבר שהייתי מביא לכאן.

אני לא מחזיק מבלאט, אבל בוא נהיה אופטימיים ונאמין שכאשר הוא יכיר טוב יותר את חבריו לקבוצה, הוא יתחיל לחלק יותר אסיסטים מאיבודים.

היום היה שינוי מבורך אצל קטש. במחצית השניה במקום לצוות את שני הגמדים ביחד (בלאט וג'ונדי), או במקום לצוות את שני החורים בהגנה ביחד (בראון ובלאט), הוא עשה ציוות הגיוני: בלאט + בולדווין, בראון + דיבה. ככה בכול זוג יש אחד גבוה + אחד נמוך, ואחד שומר טוב + אחד שומר חלש.

הציוות הזה יותר הגיוני ופחות בעייתי בהגנה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדם » 23 ספטמבר 2023, 21:08

Rampel כתב:
אדם כתב:
Rampel כתב:
toja27 כתב:

קודם כל, משחק ריצה זו השיטה של מכבי. ואם כבר זה דווקא לא מאפיין את לורנזו אלא כביכול בא לרעתו.

ועם כל זה, הבן אדם עם 8 אסיסטים על איבוד.

הוא לאו דווקא סקורר ולא ברור למה זה מה שאתה מצפה ממנו. הוא רכז. קלאסי. כמו שהיה צריך פה מזמן וראינו איזה חרבנה נראה הכדורסל פה בלי אחד כזה.

אני אלך איתך ,לורנזו מנהל משחק אני לא מצפה ממנו להיות סקורר אבל במצב הענינים יש לך את בולדווין כסקורר ולורנזו אמור לתרום במאמץ לפעמים ובמיוחד ברגעים קריטיים הכדור אמור להיות אצלו בטח לא אצל גונדי או מישו אחר סבבה?.
דבר נוסף הוא מנהל משחק ורכז 2 דקות לסוף נקודה הפרש איפה המנהל משחק שיקח עליו את הכדור וינהל ויביא את הקבוצה לנקודה הנכונה על זה בדיוק אני מדבר ,במקום זה הכדור היה אצל כולם התקפה אחרי התקפה כמו שכונה ובלאגן גדול וזריקות רעות וקבלת החלטות רעה
אדם

הודעהעל ידי Rampel » 23 ספטמבר 2023, 21:28

נראה לי שאפשר לסכם את ההכנה לעונה.

1. מתחיל מהמובן מאליו - כיף שבראון-בולדווין-בונזי (aka BBB) פה.

2. יש לנו קו קדמי לא טוב.
אין דרך לייפות את זה. כל הקו הקדמי לקח היום 12 ריבאונדים. חצי מהם של ווב בכלל.
ראו כמה נוח הגבוהים של אולימפיאקוס הרגישו היום. פיטרס, מילוטינוב וסיקמה חגגו בכיף.

3. ווב וקליבלנד - אם ווב יביא קליעה וריבאונדים בצורה יציבה וקליבלנד יביא את ההגנה שלו בצורה יציבה, אז הם רכש סביר פלוס לשחקנים משלימים שהיו צריכים להיות פה.

4. ריברו - עב"מ. נראה אבוד לחלוטין בפוזשנים הגנתיים. לא לוקח ריבאונד בכלל (לקח ריבאונד אחד בכל הטורניר הזה). אפשר לספור על יד אחת את הפוזשנים המוצלחים שהיו לו.

5. ישראלים - ג'ונדי מראה סימנים של חזרה ללפני שנתיים. זה יעשה לקטש את החיים קלים בתיעדוף של בלאט.
על בלאט עצמו אין הרבה מה להגיד. נתן בדיוק את מה שידענו שהוא יביא. הובלת כדור, הנעת כדור מהירה, קליעה (לא יציבה) ו-0 הגנה.
מי שמעט איכזב אותי בהכנה הזו (ואני אומר את זה למרות המשחק הטוב יחסית מול הכוכב) זה סורקין. עדיין רך בהגנה ועדיין לא מרוכז מספיק. וזה מוביל לטעויות בכלל ולפספוס ריבאונדים בכלל.
מה גם שלא ראינו ממנו יותר מדי קליעה. שלשה אחת בכל ההכנה אם אני לא טועה.
ואולי זה גם על קטש. כבר יש קו קדמי חלש. כבר עושה רושם שהוא הולך על ווב מהספסל וכהן נראה רע. אז למה לא לנסות פעם אחת את סורקין ליד ניבו? בהגנה רומן ב-5 וניבו ב-4 ובהתקפה הפוך. זה רחוק מאידיאלי, אבל היה מקום לנסות את זה וזה היה הזמן. חבל.

נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 23 ספטמבר 2023, 21:31, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 23 ספטמבר 2023, 21:29

felix_r כתב:
Jazzman כתב:יש בעיה אחת שקשה להאשים בה את ההנהלה

אני לא מחזיק מבלאט, אבל בוא נהיה אופטימיים ונאמין שכאשר הוא יכיר טוב יותר את חבריו לקבוצה, הוא יתחיל לחלק יותר אסיסטים מאיבודים.

היום היה שינוי מבורך אצל קטש. במחצית השניה במקום לצוות את שני הגמדים ביחד (בלאט וג'ונדי), או במקום לצוות את שני החורים בהגנה ביחד (בראון ובלאט), הוא עשה ציוות הגיוני: בלאט + בולדווין, בראון + דיבה. ככה בכול זוג יש אחד גבוה + אחד נמוך, ואחד שומר טוב + אחד שומר חלש.

הציוות הזה יותר הגיוני ופחות בעייתי בהגנה.
מסכים.

גם רשמתי בשלב מוקדם יותר של הקיץ שאני מאמין שנראה את הציוותים האלו בדיוק - בלאט עם בולדווין וג'ונדי עם בראון.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי er79 » 23 ספטמבר 2023, 22:00

Rampel כתב:נראה לי שאפשר לסכם את ההכנה לעונה.

ראו כמה נוח הגבוהים של אולימפיאקוס הרגישו היום. פיטרס, מילוטינוב וסיקמה חגגו בכיף.

3. ווב וקליבלנד - אם ווב יביא קליעה וריבאונדים בצורה יציבה וקליבלנד יביא את ההגנה שלו בצורה יציבה, אז הם רכש סביר פלוס לשחקנים משלימים שהיו צריכים להיות פה.

4. ריברו - עב"מ. נראה אבוד לחלוטין בפוזשנים הגנתיים. לא לוקח ריבאונד בכלל (לקח ריבאונד אחד בכל הטורניר הזה). אפשר לספור על יד אחת את הפוזשנים המוצלחים שהיו לו.

5. ישראלים - ג'ונדי מראה סימנים של חזרה ללפני שנתיים. זה יעשה לקטש את החיים קלים בתיעדוף של בלאט.
על בלאט עצמו אין הרבה מה להגיד. נתן בדיוק את מה שידענו שהוא יביא. הובלת כדור, הנעת כדור מהירה, קליעה (לא יציבה) ו-0 הגנה.
מי שמעט איכזב אותי בהכנה הזו (ואני אומר את זה למרות המשחק הטוב יחסית מול הכוכב) זה סורקין. עדיין רך בהגנה ועדיין לא מרוכז מספיק. וזה מוביל לטעויות בכלל ולפספוס ריבאונדים בכלל.
ואולי זה גם על קטש. כבר יש קו קדמי חלש. כבר עושה רושם שהוא הולך על ווב מהספסל וכהן נראה רע. אז למה לא לנסות פעם אחת את סורקין ליד ניבו? בהגנה רומן ב-5 וניבו ב-4 ובהתקפה הפוך. זה רחוק מאידיאלי, אבל היה מקום לנסות את זה וזה היה הזמן. חבל.

אני לא יודע ממה בדיוק התרשמת מבראון ובולדווין עד כה. לשים בצד את האיכויות שלהם מהשנה שעברה, בהכנה הזאת הם נראים רע מאוד. לא רק שהם נראים רע, הם גם משחקים כמו טיפשים.
לגבי הקו הקדמי, לא רק שהוא רע הוא לא קיים. ניבו דפק לנו את המשחק הערב בשני מהלכים מטומטמים. שאתה משאיר סנטר בינוני ולא מביא לו גיבויים ככה אתה נראה. אין למכבי שחקן דומיננטי מתחת לצבע ושחקנים כמו מילוטנוב ימשיכו לעשות לנו בית ספר. על החסה אני לא טורח לדבר. חוץ מזה שאין קו קדמי כלל, גם מכבי קבוצת שלשות ביזיונית. אין קלעי יציב לרפואה ולא טרחו להביא כזה. להמשיך בממטרי שלשות באחוזים נוראיים זאת לא שיטת משחק. היליארד לא בא לכם טוב לעיניים? סבבה, למה אין פה קלעי שמסוגל אפילו להגיע ל 38 אחוזים מחוץ לקשת? אין להם כזה וזה יהיה חיסרון בהרבה משחקים העונה
er79

הודעהעל ידי אדם » 24 ספטמבר 2023, 08:25

er79 כתב:

אני לא יודע ממה בדיוק התרשמת מבראון ובולדווין עד כה. לשים בצד את האיכויות שלהם מהשנה שעברה, בהכנה הזאת הם נראים רע מאוד. לא רק שהם נראים רע, הם גם משחקים כמו טיפשים.
לגבי הקו הקדמי, לא רק שהוא רע הוא לא קיים. ניבו דפק לנו את המשחק הערב בשני מהלכים מטומטמים. שאתה משאיר סנטר בינוני ולא מביא לו גיבויים ככה אתה נראה. אין למכבי שחקן דומיננטי מתחת לצבע ושחקנים כמו מילוטנוב ימשיכו לעשות לנו בית ספר. על החסה אני לא טורח לדבר. חוץ מזה שאין קו קדמי כלל, גם מכבי קבוצת שלשות ביזיונית. אין קלעי יציב לרפואה ולא טרחו להביא כזה. להמשיך בממטרי שלשות באחוזים נוראיים זאת לא שיטת משחק. היליארד לא בא לכם טוב לעיניים? סבבה, למה אין פה קלעי שמסוגל אפילו להגיע ל 38 אחוזים מחוץ לקשת? אין להם כזה וזה יהיה חיסרון בהרבה משחקים העונה

לבולדווין יש איכויות אבל הכדורסל שלו טיפשי תמיד אין שכל במשחק שלו ובגלל זה הציפייה שלי שבראון יקח ברגעים המכריעים כי אם בולדווין זה יהיה רוב הזמן קטסטרופה ושאלות של מה הוא עושה .
ראינו את זה כבר בשנה שעברה עשרות פעמים עדר לא מכוון .
ווב כל כדור שיש לו ביד מעיף לסל הוא לא היה ככה בולנסיה הוא מגזים ולא קשור למשחק הזריקות שלו ,כאילו אמרו לן אתה הסטרץ אז הוא מרגיש אישור לירות כדורים מהברך מהיציע מכל כיוון .
אדם

הודעהעל ידי TAYO » 24 ספטמבר 2023, 10:35

אדם כתב:
er79 כתב:

לבולדווין יש איכויות אבל הכדורסל שלו טיפשי תמיד אין שכל במשחק שלו ובגלל זה הציפייה שלי שבראון יקח ברגעים המכריעים כי אם בולדווין זה יהיה רוב הזמן קטסטרופה ושאלות של מה הוא עושה .
ראינו את זה כבר בשנה שעברה עשרות פעמים עדר לא מכוון .
ווב כל כדור שיש לו ביד מעיף לסל הוא לא היה ככה בולנסיה הוא מגזים ולא קשור למשחק הזריקות שלו ,כאילו אמרו לן אתה הסטרץ אז הוא מרגיש אישור לירות כדורים מהברך מהיציע מכל כיוון .
אין בכלל ספק שאמרו לווב לשחרר כל זריקה לשלוש שיש לו. לא בטוח שזה לא נכון לעשות לאור האחוזים של שאר השחקנים.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 ספטמבר 2023, 11:39

גל גל כתב:יהיה בסדר אתם סתם בלחץ

לא, מרביתן נחלשו על הנייר.
לדעתי הולכת להיות עונת יורוליג סופר תחרותית בגלל שהרבה קבוצות בשמינייה הראשונה נחלשו (אולי', פרטיזן, ברצלונה, פנרבחצ'ה, ז'לגיריס) ומאידך כמה קבוצות מרכז שנותרו מחוץ לשמינייה התחזקו במעט. בקרב קבוצות אחרות כמו מילאנו אני לא מזהה התחזקות.
מכבי שמרה על המשכיות בסגל ולדעתי פיינל פור חייב להיות מטרה מוצהרת.
התנין 2

הודעהעל ידי גל גל » 24 ספטמבר 2023, 13:01

התנין 2 כתב:
גל גל כתב:יהיה בסדר אתם סתם בלחץ

לא, מרביתן נחלשו על הנייר.
לדעתי הולכת להיות עונת יורוליג סופר תחרותית בגלל שהרבה קבוצות בשמינייה הראשונה נחלשו (אולי', פרטיזן, ברצלונה, פנרבחצ'ה, ז'לגיריס) ומאידך כמה קבוצות מרכז שנותרו מחוץ לשמינייה התחזקו במעט. בקרב קבוצות אחרות כמו מילאנו אני לא מזהה התחזקות.
מכבי שמרה על המשכיות בסגל ולדעתי פיינל פור חייב להיות מטרה מוצהרת.

פרטיזן לא נחלשה, להפך לדעתי.
פנר גם
הכוכב כמובן התחזקו
זלגיריס לא פראיירים בכלל והם נשארו אותה קבוצה בערך.
מילאנו התחזקו וגם פאו
מונאקו התחזקו
ברצלונה זו קבוצת טופ ולא מרכז טבלה.
אולי לא נחלשו לדעתי גם.
מי שנחלשו אלו באסקוניה ואפס לטעמי.
דרך אגב לא מדברים פה על באיירן מינכן אבל הם יעשו דברים יפים עם לאסו ויש להם את בולומארו איבקה אדווארדס והובסט.

קיצר היורוליג יותר תחרותית משנה שעברה ורוב קבוצות היורוליג התחזקו ולא להפך לדעתי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 ספטמבר 2023, 14:36

גל גל כתב:
התנין 2 כתב:פרטיזן לא נחלשה, להפך לדעתי.
פנר גם
הכוכב כמובן התחזקו
זלגיריס לא פראיירים בכלל והם נשארו אותה קבוצה בערך.
מילאנו התחזקו וגם פאו
מונאקו התחזקו
ברצלונה זו קבוצת טופ ולא מרכז טבלה.
אולי לא נחלשו לדעתי גם.
מי שנחלשו אלו באסקוניה ואפס לטעמי.
דרך אגב לא מדברים פה על באיירן מינכן אבל הם יעשו דברים יפים עם לאסו ויש להם את בולומארו איבקה אדווארדס והובסט.

קיצר היורוליג יותר תחרותית משנה שעברה ורוב קבוצות היורוליג התחזקו ולא להפך לדעתי

איך פרטיזן התחזקה? איבדה את לסור ואת אקסיום - שניהם שחקני טופ יורוליג. אלו שהובאו במקומם צריכים עוד להוכיח שהם בכלל שחקנים לגיטימיים לפני שבכלל מדברים על האם הם באותה רמה של אלו שעזבו.
ז'לגיריס איבדה עכשיו את ברזדאיקיס - מכה גדולה. לא הביאו איזה שחקנים שוברי שוויון.
מונאקו אכן התחזקו קצת על הנייר (בעיקר בעמדות הפנים עם גייטה וקורנלי), אם כי אני לא בטוח בכלל שהם יהיו טובים כמו שנה שעברה, מאוד לא אוהב את ההחתמה של הצל של מי שהיה פעם קמבה ווקר.
ברצלונה איבדה את מירוטיץ והביאה את הרננגומס. נחמד, אבל חוץ ממנו? גם הם מתהדרים בהחתמה של שחקן גמור כמו ג'בארי פארקר. שאר הספרדים שחתמו שם הקיץ לא יהיו יותר מרול פליירס סבירים.
מילאנו? חוץ מלהביא את מירוטיץ (בן 32) מה בהם הרשים אותך הקיץ? מאודו לו? פויטרס? אם הם יהיו בתמונת הפלייאוף עד המחזורים האחרונים זו תהיה הפתעה. היה להם את נאפייר שהיה תותח ועזב לכוכב האדום.
והכוכב האדום לא תתקרב בכלל לפלייאוף - בנו קבוצה של זקנים עייפים. יסיימו במקומות 13-11.

באיירן אכן יכולה להפתיע, הביאו שמות לא גדולים בכלל אבל כאלה עם פוטנציאל נפיץ (בעיקר אדוארדס שמפציץ בהכנה). ההיחלשות בצמרת היורוליג בהחלט יכולה להועיל להם.
התנין 2

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־177 אורחים