המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מחזור 4: פנאתינייקוס נגד מכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 4: פנאתינייקוס נגד מכבי ת"א

הודעהעל ידי אליאור » 22 אוקטובר 2023, 00:17

omerk כתב:
אליאור כתב:כמה נקודות:
1. לא מרגיש לי שאפשר לסמוך על בראון כרכז פותח. כמחליף שמקבל פחות דקות היה אפשר להסתמך עליו, אבל לא בפוזיציה של מנהיג הקבוצה.
2. בלאט מוכיח את עצמו עד עכשיו כמי שאפשר לקבל ממנו מעט כרכז מחליף.
3. כמה חבל שלא השקיעו בגבוהים הקיץ. עמדה 4 של ג'ייק כהן זה כלום ושום דבר. רך בהגנה ולא נותן כלום בהתקפה. גם עמדה 5 מחייבת חיזוק.

אפשר לסמוך עליו אבל צריך גם לתת לו כלים.
תראו לי בבקשה רכז יורוליג אחד שגם בנו סביבו סגל כל כך בינוני, גם מספק סטט וגם מספק ניצחונות והישגים?
ראינו מה שווה אתמול סלוקאס הגדול כשיש מסביבו גארדים תומכים כמו גאי, וילדוזה וגראנט וקו קדמי עם לסור (לא הרבה).
בראון רכז מחליף במכבי? זו בדיחה באמת. מי רכז ראשון?

סבבה היו לו 5 איבודים. So what? ככה זה כשהיריבה מתעסקת כל המשחק רק בלהוציא לך את הכדור מהידיים. היו לו גם 5 חטיפות שמראןת שהוא מחוייב. כשיחזור בולדווין אז הלחץ קצת ירד מבראון.
בלי קשר חייבים גארד נוסף כי דיבה לא יתן 5 שלשות כל משחק.

אני לא אומר שזה מה שיהיה וברור שזה לא ריאלי אבל בראון כרכז ראשון לא יכול לסחוב ורואים שהוא מתעייף בדקות האחרונות והוא הרבה פעמים רך מדי. אני בספק לגבי מה שנקבל ממנו לאורך העונה כולה ולדעתי זו אולי הייתה טעות להחתים אותו לעונה הזו. יכול להיות שהיה צריך לבנות על שחקן צעיר יותר בפחות כסף ולהביא גבוה ל-4-5.
גם בסדרה נגד מונאקו בראון לא היה טוב ורק בולדווין הופיע.
אליאור

Re: יורוליג מחזור 4: פנאתינייקוס נגד מכבי ת"א

הודעהעל ידי omerk » 22 אוקטובר 2023, 09:02

אליאור כתב:
omerk כתב:
אליאור כתב:כמה נקודות:
1. לא מרגיש לי שאפשר לסמוך על בראון כרכז פותח. כמחליף שמקבל פחות דקות היה אפשר להסתמך עליו, אבל לא בפוזיציה של מנהיג הקבוצה.
2. בלאט מוכיח את עצמו עד עכשיו כמי שאפשר לקבל ממנו מעט כרכז מחליף.
3. כמה חבל שלא השקיעו בגבוהים הקיץ. עמדה 4 של ג'ייק כהן זה כלום ושום דבר. רך בהגנה ולא נותן כלום בהתקפה. גם עמדה 5 מחייבת חיזוק.

אפשר לסמוך עליו אבל צריך גם לתת לו כלים.
תראו לי בבקשה רכז יורוליג אחד שגם בנו סביבו סגל כל כך בינוני, גם מספק סטט וגם מספק ניצחונות והישגים?
ראינו מה שווה אתמול סלוקאס הגדול כשיש מסביבו גארדים תומכים כמו גאי, וילדוזה וגראנט וקו קדמי עם לסור (לא הרבה).
בראון רכז מחליף במכבי? זו בדיחה באמת. מי רכז ראשון?

סבבה היו לו 5 איבודים. So what? ככה זה כשהיריבה מתעסקת כל המשחק רק בלהוציא לך את הכדור מהידיים. היו לו גם 5 חטיפות שמראןת שהוא מחוייב. כשיחזור בולדווין אז הלחץ קצת ירד מבראון.
בלי קשר חייבים גארד נוסף כי דיבה לא יתן 5 שלשות כל משחק.

אני לא אומר שזה מה שיהיה וברור שזה לא ריאלי אבל בראון כרכז ראשון לא יכול לסחוב ורואים שהוא מתעייף בדקות האחרונות והוא הרבה פעמים רך מדי. אני בספק לגבי מה שנקבל ממנו לאורך העונה כולה ולדעתי זו אולי הייתה טעות להחתים אותו לעונה הזו. יכול להיות שהיה צריך לבנות על שחקן צעיר יותר בפחות כסף ולהביא גבוה ל-4-5.
גם בסדרה נגד מונאקו בראון לא היה טוב ורק בולדווין הופיע.

כי מכבי לא מבינים מה יש להם ביד. יש להם רכז ברמה הגבוהה ביותר, אבל מה לעשות כבר לא ילד. הוא מתעייף כי אין מי שיחליף אותו. אפילו בולנסיה, משחק די גרוע שלו יחסית, ברגע שיצא לנוח ולנסיה התחילה ריצה.

גם עם בולדווין בסגל זה לא קו אחורי מספיק מעובה, אז בלעדיו בכלל .
omerk

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־163 אורחים