המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגת ווינר סל מחזור ראשון: בני הרצליה - מכבי תל אביב

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר סל מחזור ראשון: בני הרצליה - מכבי תל אביב

הודעהעל ידי felix_r » 12 דצמבר 2023, 21:37

נ.ב. לשחר דורון גם הייתי נותן הרבה דקות, הוא שחקן מאוד מוכשר לדעתי. לעומת זאת רועי בכר נראה לי מיותר, שלא יצא ממנו משהו מיוחד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 13 דצמבר 2023, 10:59

felix_r כתב:נ.ב. לשחר דורון גם הייתי נותן הרבה דקות, הוא שחקן מאוד מוכשר לדעתי. לעומת זאת רועי בכר נראה לי מיותר, שלא יצא ממנו משהו מיוחד.

ראיתי עכשיו שלשחר דורון יש כרטיס כפול, והוא מככב גם במדי אליצור שומרון שבליגה הלאומית. הוא אחד הכוכבים של הקבוצה, ומשחק מעל 35 דקות בכול משחק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 13 דצמבר 2023, 11:20

felix_r כתב:
עידן כתב:אלו עדיין דוגמאות די מעטות, ומאז אבדיה לא היה שחקן צעיר ששיחק באופן משמעותי בליגה.

אם לא הייתה עכשיו מלחמה, אז גם אתמול לא היו דקות משמעותיות לשחקנים הצעירים, אם היו מקבלים דקות בכלל.

תראה, הבנתי שמאייר חתם על חוזה רגיל אפילו ללא כרטיס כפול (שמותר לעשות לשחקנים צעירים כדי לשחק במקביל גם בליגה לאומית). אז כנראה שקיבל הבטחה אישית לקבל דקות. לא יודע מה קורה עם השאר.

לגבי השאר, אני לא חושב שמכבי צריכה להתאמץ לפתח שחקנים שאין להם עתיד ביורוליג. קבוצות אחרות בליגה מקבלות את השחקנים האלה בחינם. זה לא כמו בכדורגל, שאתה בונה שחקני נוער ואז מוכר אותם או משאיל אותם לקבוצות אחרות תמורת כסף. מכבי משקיעה הרבה כסף בקבוצת הנוער (תקציב של קבוצת אמצע בטבלה בליגה הלאומית), ולא מקבלת על זה רווח.

חוץ מזה, יש עוד משהו. כפי שאני ואתה יודעים, בליגה עושים הכול כדי לדפוק את מכבי ולגרום לה להפסיד, כולל שיפוט הזוי ולו"ז הכי לא נוח שאפשר להמציא. העניין הזה מגביל את מכבי בשיתוף של צעירים, כי זה יגרום לעוד יותר הפסדים. וכשיש יותר מדי הפסדים, המאמן הולך הביתה.

שחקן שאין לו עתיד יורוליג, לא צריך להתאמץ לפתח. אני מסכים עם זה.

אבל זה לא סותר את העובדה שאפשר לתת ליותר ישראלים לשחק בליגה, במקום לשחוק את הזרים. מדבר על עונה רגילה כמובן של השנים האחרונות ולא תקופת מלחמה, אז מכבי נתנה הרבה יותר מידי דקות בעיני לזרים בליגה במשחקים עם חשיבות מועטה, וזה מתכון לפציעות חלילה או לכל הפחות לשחיקה ועייפות בהתחשב בעונת היורוליג העמוסה.
עידן

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־163 אורחים