המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מחזור 17: ז'לגיריס קובנה נגד מכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 17: ז'לגיריס קובנה נגד מכבי ת"א

הודעהעל ידי felix_r » 29 דצמבר 2023, 00:04

עידן כתב:
A.Parker כתב:
עידן כתב:
A.Parker כתב:משחק ממש פח. מרוב שטויות ובעיות אין כבר כח לפרט על כולן. הרמה היתה כל כך נמוכה שזה מבייש את המפעל. יש כל כך הרבה אספקטים שצריך לעבוד עליהם, וכמובן שההרכבים של קטש ממשיכים להיות הזויים.

אתה מגזים מאוד. קטש ניהל בסדר גמור את החצי השני של המשחק, נתן נוקאאוט לז'לגיריס, גם אם היו טעויות.

הזוי או לא, מכבי מסיימת סיבוב ראשון עם מאזן טוב יותר מזה של שנה שעברה, ועם תנאים סופר קשים. חבר'ה פה בפורום חשבו שנסיים סיבוב בשלושת המקומות האחרונים בטבלה אחרי שפרצה המלחמה.

לא, קטש המשיך עם הרכבים מזורים מאוד. קליבלנד פתח עם הגנה מצויינת ומאז נשכח. לפחות כשז'לגיריס רצה ציפיתי שיחזיר אותו. וכן, הוא לקח יותר מדי זריקות, אבל מעירים ומחזירים. זה מתעצם עוד יותר כשקטש נתן דקות למנקו, וכשציוות המון את ג'ונדי ובלאט יחד. גם עם הרכב הסנטרים היו דקות נוראיות כשכל מה שאני חושב זה למה קולסון לא ב-4 או למה ווב שוב מיובש למרות שהיה פנטסטי בהגנה.

כל הדברים האלה פחות התבטאו כי ז'לגיריס היתה גרועה אפילו יותר, עם זריקות פנויות לגמרי שהוחטאו ועם טונות של איבודים מביכים. המשחק היה ברמה מאוד מאוד נמוכה, פשוט מכבי היתה הרעה במיעוטה.

לגבי המאזן אני מסכים, והוא אפילו יכל להיות טוב יותר די בקלות. בעיני זה בעיקר מעיד על החולשה של היורוליג העונה, שבעיני נחלשה משמעותית.

סורי, אבל לדעתי קליבלנד העונה שחקן חלש, וזה בלשון המעטה. כן, יש לו הגנה טובה (גם ממנה אני לא מתרשם יתר על המידה אגב), אבל הוא לא תורם בשום אספקט אחר. הוא בעיקר אפילו עושה נזק בעיני, כי הוא ממשיך לזרוק באחוזים מחרידים משלוש. אפשר אולי לנסות לתת לו קצת יותר דקות על חשבון מנקו, אבל הוא לא הוכיח שהוא שווה יותר מזה.

ווב גם הוא חלש מאוד. היו לו כמה משחקים טובים לאחרונה, אבל בגדול הוא לא הוכיח שהוא ראוי להמון דקות. אם מכבי מצליחה בלעדיו, אני לא רואה סיבה להמשיך איתו על המגרש רק כדי לתת לו דקות.

לגבי היורוליג - נחלשה העונה אולי, אבל לא חושב שמשמעותית. מזכיר שהיו כמה וכמה החתמות "נוצצות" העונה שגם הזילו עליהן לא מעט ריר פה בקבוצה.

אולי אם יריצו את קליבלנד בליגה, הוא יכנס לכושר, כי בסך הכול הוא שחקן די מוכשר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 29 דצמבר 2023, 00:14

עידן כתב:
A.Parker כתב:
עידן כתב:
A.Parker כתב:משחק ממש פח. מרוב שטויות ובעיות אין כבר כח לפרט על כולן. הרמה היתה כל כך נמוכה שזה מבייש את המפעל. יש כל כך הרבה אספקטים שצריך לעבוד עליהם, וכמובן שההרכבים של קטש ממשיכים להיות הזויים.

אתה מגזים מאוד. קטש ניהל בסדר גמור את החצי השני של המשחק, נתן נוקאאוט לז'לגיריס, גם אם היו טעויות.

הזוי או לא, מכבי מסיימת סיבוב ראשון עם מאזן טוב יותר מזה של שנה שעברה, ועם תנאים סופר קשים. חבר'ה פה בפורום חשבו שנסיים סיבוב בשלושת המקומות האחרונים בטבלה אחרי שפרצה המלחמה.

לא, קטש המשיך עם הרכבים מזורים מאוד. קליבלנד פתח עם הגנה מצויינת ומאז נשכח. לפחות כשז'לגיריס רצה ציפיתי שיחזיר אותו. וכן, הוא לקח יותר מדי זריקות, אבל מעירים ומחזירים. זה מתעצם עוד יותר כשקטש נתן דקות למנקו, וכשציוות המון את ג'ונדי ובלאט יחד. גם עם הרכב הסנטרים היו דקות נוראיות כשכל מה שאני חושב זה למה קולסון לא ב-4 או למה ווב שוב מיובש למרות שהיה פנטסטי בהגנה.

כל הדברים האלה פחות התבטאו כי ז'לגיריס היתה גרועה אפילו יותר, עם זריקות פנויות לגמרי שהוחטאו ועם טונות של איבודים מביכים. המשחק היה ברמה מאוד מאוד נמוכה, פשוט מכבי היתה הרעה במיעוטה.

לגבי המאזן אני מסכים, והוא אפילו יכל להיות טוב יותר די בקלות. בעיני זה בעיקר מעיד על החולשה של היורוליג העונה, שבעיני נחלשה משמעותית.

סורי, אבל לדעתי קליבלנד העונה שחקן חלש, וזה בלשון המעטה. כן, יש לו הגנה טובה (גם ממנה אני לא מתרשם יתר על המידה אגב), אבל הוא לא תורם בשום אספקט אחר. הוא בעיקר אפילו עושה נזק בעיני, כי הוא ממשיך לזרוק באחוזים מחרידים משלוש. אפשר אולי לנסות לתת לו קצת יותר דקות על חשבון מנקו, אבל הוא לא הוכיח שהוא שווה יותר מזה.

ווב גם הוא חלש מאוד. היו לו כמה משחקים טובים לאחרונה, אבל בגדול הוא לא הוכיח שהוא ראוי להמון דקות. אם מכבי מצליחה בלעדיו, אני לא רואה סיבה להמשיך איתו על המגרש רק כדי לתת לו דקות.

לגבי היורוליג - נחלשה העונה אולי, אבל לא חושב שמשמעותית. מזכיר שהיו כמה וכמה החתמות "נוצצות" העונה שגם הזילו עליהן לא מעט ריר פה בקבוצה.

בעיני קליבלנד שומר נפלא. גם הערב עשה עבודה מעולה על אוואנס. לדעתי הוא יוכל לתרום גם בהתקפה במידה ומכבי תפתח משחק מהיר עם התקפות מעבר ומתפרצות. הבעיה היא שזה יקרה רק כשהיא תשמור טוב, ולכן לא רואים יתרונות נוספים שיש לו. בכלל אני חושב שהקבוצה הזאת יכלה לנסוק אם היתה שומרת טוב. גם שנה שעברה זה היה הכלי המרכזי של הקבוצה, אנרגיות ומשחק מהיר.

ווב היה טוב מאוד במשחקים האחרונים והוא השומר הטוב ביותר בעמדה הזאת בפער ניכר על השאר. אני לא מבין למה להעדיף דקות של סנטר בעמדה הזאת או של כהן. הוא בהחלט ראוי ל-20 דקות לפחות.

לגבי היורוליג - אכן היו החתמות יפות וקבוצות נוצצות. על הנייר מדובר לדעתי באחת העונות החלשות בשנים האחרונות.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 29 דצמבר 2023, 02:06

מי שרוצה לראות תקציר, אל תראו באתר הרשמי של מכבי, כי שם התקציר המעפן של אתר היורוליג.

ממליץ על התקציר באתר ספורט5. יותר ארוך ועם יותר סלים של מכבי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 30 דצמבר 2023, 15:51

סורקין במקום הראשון בעשירייה !

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 30 דצמבר 2023, 15:53

תקנו אותי אם אני טועה, דאנק כזה נקרא "פסל החרות" ?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־167 אורחים