המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגת העל מחזור 20: מכבי ת"א נגד הפועל י-ם, יום ראשון, 21:05.

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת העל מחזור 20: מכבי ת"א נגד הפועל י-ם, יום ראשון, 21

הודעהעל ידי מרסר » 11 מרץ 2024, 00:36

felix_r כתב:
מקאדו 3 כתב:זוסמן כזה אפס

גם ביכולת וגם באופי

התחיל את הקריירה בבוגרים בצורה טובה וכול שנה רק מידרדר ביכולת, כיאה לשחק בלי אופי .
מרסר

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 מרץ 2024, 00:38

מרסר כתב:
felix_r כתב:

גם ביכולת וגם באופי

התחיל את הקריירה בבוגרים בצורה טובה וכול שנה רק מידרדר ביכולת, כיאה לשחק בלי אופי .
זה מנטלי בעיקר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מרסר » 11 מרץ 2024, 00:47

שמואל1 כתב:
מרסר כתב:
felix_r כתב:

גם ביכולת וגם באופי

זה מנטלי בעיקר.

הוא חלש גם מקצועית, הוא כבד איטי מגושם הקליעה שלו בינונית, יש לו משחק הגנה טוב אבל בכדורסל של היום אתה חייב להיות טוב בשני צידי המגרש.
מרסר

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 מרץ 2024, 00:48

מרסר כתב:
שמואל1 כתב:
מרסר כתב:
felix_r כתב:

גם ביכולת וגם באופי

זה מנטלי בעיקר.

הוא חלש גם מקצועית, הוא כבד איטי מגושם הקליעה שלו בינונית, יש לו משחק הגנה טוב אבל בכדורסל של היום אתה חייב להיות טוב בשני צידי המגרש.
נכון, הוא לא התקדם כמצופה מבחינה מקצועית.
אבל אני חושב שאחת הסיבות לכך היא מנטלית.
אין לו את האופי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי anthony » 11 מרץ 2024, 00:54

לא תלוש שעוד שנה שנתיים, כשהוא אמור להיות בשיא הקריירה מבחינת גיל, נראה את זוסמן בקבוצות סטייל הרצליה וחולון

אני לא רואה את ירושלים או הפועל ממשיכות לשלם לו את השכר הזה כשהתרומה שלו היא אפסית
זו גניבה ממעביד

Sent from my iPhone using Tapatalk
anthony

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 מרץ 2024, 01:30

שמואל1 כתב:
מרסר כתב:
שמואל1 כתב:
מרסר כתב:
felix_r כתב:
גם ביכולת וגם באופי

זה מנטלי בעיקר.

נכון, הוא לא התקדם כמצופה מבחינה מקצועית.
אבל אני חושב שאחת הסיבות לכך היא מנטלית.
אין לו את האופי.

בוא, לא להצליח לעשות פוסטאפ על תמיר בלאט זה לא מנטלי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 11 מרץ 2024, 01:53

לזכותו יאמר, שכול השחקנים הישראלים שירושלים החתימה (בלי לספור את נמרוד לוי ), הם שחקנים מהסוג של זוסמן - שחקנים שעיקר התרומה שלהם היא בהגנה, ואילו בהתקפה לא ממש בונים על התרומה שלהם. וזאת בעיה כשכולם תורמים אותו דבר, כי אז החשיבות של זוסמן כחלק מהקבוצה יורדת, ולא דורשים ממנו להציג יכולת גבוהה, כי תמיד על הספסל יש עוד שנים-שלושה שיכולים להחליף אותו ולתת תוצרת לא פחות טובה.

במכבי זה אחרת. כל אחד מהישראלים תורם דברים שונים, ואם הוא לא נמצא, מרגישים את חסרונו. רק מנקו הוא שחקן מהסוג של זוסמן - מרביץ בהגנה ובמחלק מהימים קולע שלשה או שתים. בלאט מרכז, משחק פיקנרולים עם הגבוהים, וקולע שלשות. ג'ונדי נותן הרבה אנרגיה בשני צדי המגרש, ומנהיגות (בעיקר בליגה המקומית, שם בהרבה משחקים הקבוצה משחקת ללא אנרגיה). כהן נותן חוכמה, הפעלת גבוהים במסירות מבחוץ פנימה, וגם מאיים בקליעה כסוג של סטרץ'-פור. סורקין תורם במשחק פנים, חסימות, וכו'.

בירושלים לעומת זאת אם זוסמן חולה ולא נרשם, אף אחד לא שם לב. וזה ממש לא טוב אם לא מרגישים בחסרונך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי סומבץ » 11 מרץ 2024, 04:01

היה טקס מרגש למיקי בפתיחה, בעיקר תודות לאגדות העבר גם על הפרקט וגם בסרטון. חבל שאין משחקי בית ביורוליג, ונאלצו לקיים טקס דווקא מול ירושלים, שהקהל אצלה עשה כל מה יכול שיכול כדי לבזות את המעמד. כמה לא מפתיע. אגב הוא שיחק גם עבורם בעבר והיה גם די אהוב שם למיטב זכרוני, אבל מה איכפת להם היום.
מי שכן כיבד את האירוע היה ג'ונדי, שהמשחק שלו היה כמו מחווה למיקי הגדול מכולם. היה מהלך שבו הוא רץ למתפרצת וסיים ברוורס ליי אפ בדומה למיקי פעם, מה שממש החזיר אותי לרגעים זכורים מהילדות.
מה שעוד אני זוכר מהילדות זה את אבא של קורנליוס כששיחק במכבי (ובעיקר היה על הספסל). נראה לי שהדחיפה שלו היתה הדבר הכי בוטה בתקרית במחצית הראשונה. במבט לאחור התקרית כולה היתה בעיקר של עצבים ופחות אלימות של ממש. חבל קצת על קרינגטון שחוץ מלעזוב את הספסל כנראה לא עשה משהו מיוחד, אבל אלה החוקים והוא כשחקן צריך להיות מודע לכך. מי שהיה הכי גרוע זה (שוב, כמה לא מפתיע) הקהל של ירושלים, שניצל את האירוע לקרוא למותו של שמעון בפעם המי יודע כמה.
באשר למשחק עצמו, מכבי ביכולת בינונית מאוד, גם בהגנה וגם בהתקפה. היה מופע מרהיב של איבודים מוזרים והחטאות מתחת לסל של רוב השחקנים.
ריברו, אחרי שדי חגג ביורוליג במשחקים האחרונים, התקשה מאוד מול וויליאמס מתחת לסלים.
זוסמן היה עלוב.
סומבץ

הודעהעל ידי מרסר » 11 מרץ 2024, 08:52

סומבץ כתב:היה טקס מרגש למיקי בפתיחה, בעיקר תודות לאגדות העבר גם על הפרקט וגם בסרטון. חבל שאין משחקי בית ביורוליג, ונאלצו לקיים טקס דווקא מול ירושלים, שהקהל אצלה עשה כל מה יכול שיכול כדי לבזות את המעמד. כמה לא מפתיע. אגב הוא שיחק גם עבורם בעבר והיה גם די אהוב שם למיטב זכרוני, אבל מה איכפת להם היום.
מי שכן כיבד את האירוע היה ג'ונדי, שהמשחק שלו היה כמו מחווה למיקי הגדול מכולם. היה מהלך שבו הוא רץ למתפרצת וסיים ברוורס ליי אפ בדומה למיקי פעם, מה שממש החזיר אותי לרגעים זכורים מהילדות.
מה שעוד אני זוכר מהילדות זה את אבא של קורנליוס כששיחק במכבי (ובעיקר היה על הספסל). נראה לי שהדחיפה שלו היתה הדבר הכי בוטה בתקרית במחצית הראשונה. במבט לאחור התקרית כולה היתה בעיקר של עצבים ופחות אלימות של ממש. חבל קצת על קרינגטון שחוץ מלעזוב את הספסל כנראה לא עשה משהו מיוחד, אבל אלה החוקים והוא כשחקן צריך להיות מודע לכך. מי שהיה הכי גרוע זה (שוב, כמה לא מפתיע) הקהל של ירושלים, שניצל את האירוע לקרוא למותו של שמעון בפעם המי יודע כמה.
באשר למשחק עצמו, מכבי ביכולת בינונית מאוד, גם בהגנה וגם בהתקפה. היה מופע מרהיב של איבודים מוזרים והחטאות מתחת לסל של רוב השחקנים.
ריברו, אחרי שדי חגג ביורוליג במשחקים האחרונים, התקשה מאוד מול וויליאמס מתחת לסלים.
זוסמן היה עלוב.

כי אין תרבות ספורט בארץ, שומעים מכבי שומעים שמעון מזרחי ישר עולה להם הפיוז למוח ומתחילים לקלל .
מרסר

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 מרץ 2024, 14:03

20 נקודות לישראלים של ירושלים במשחק מול 19 של ג'ונדי לבד, (סל הכל 36 נקודות לישראלים).כל זה בלי שישראלי הבכיר של מכבי כשיר למשחק.
בדרבי הישראלים קלעו 38 מול 16 של הפועל. אבל מכבי לא משתפת ישראלים ואין לה את הישראלים הכי טובים בליגה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 11 מרץ 2024, 14:13

Shay_uzan כתב:20 נקודות לישראלים של ירושלים במשחק מול 19 של ג'ונדי לבד, (סל הכל 36 נקודות לישראלים).כל זה בלי שישראלי הבכיר של מכבי כשיר למשחק.
בדרבי הישראלים קלעו 38 מול 16 של הפועל. אבל מכבי לא משתפת ישראלים ואין לה את הישראלים הכי טובים בליגה...

הישראלים של הפועל ירושלים חלשים מאוד העונה. באופן כללי הם ממש לא קבוצה מרשימה העונה.

לגבי הפועל ת"א, הם כבר מזמן לא יכולים לבוא אלינו בטענות בנושא הזרים/ישראלים (אבל כמובן שזה לא ימנע מהם לנסות).
עידן

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־183 אורחים