המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מחזור 32 (מספר משחקים מעניינים)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 32 (מספר משחקים מעניינים)

הודעהעל ידי Gevaudan » 29 מרץ 2024, 03:01

where is the love? כתב:זה נכון מאוד, מי אמר שמכבי תנצח את המשחק על המקום השביעי...יותר מזה , אפשר חלילה להפסיד ולמצוא את עצמנו בחוץ לאחר הפסד מול המנצחת בין 9 ל 10....
מכבי לא יותר טובה לדעתי מבסקוניה בולוניה או אנדולו שנראית שחזרה לעצמה, והביתיות לא ממש ביתיות...

אבל שמתם לב שיכולה להיות סדרה אפית בין פנאתינייקוס לאולימפיאקוס...

הכל אפשרי, עדיין אפשר לצאת מהמירוץ, אבל אם אנחנו מתחילים לפחד מקבוצות כמו וירטוס בולוניה, או ממילאנו, או מקבוצות שישחקו מולנו בפליי-אין, אז לדעתי לא יהיה לנו הרבה מה למכור בהצלבות או לבוא בכלל.

הליגה סופר תחרותית, הרבה משחקים מסתכמים במי רוצה יותר ממי. אם עכשיו נגהק מההישגים ונפזול למטה, זה לא יספיק לנו ברגעים שבאמת נצטרך להילחם על כל נקודה. יש למכבי שני משחקים קשים בדרך, אבל היא יכולה וצריכה לנצח את שניהם. היא בכושר המתאים ובמומנטום שאין כרגע לאף קבוצה במפעל (אולי למעט ריאל).
Gevaudan

יורוליג מחזור 32 (מספר משחקים מעניינים)

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מרץ 2024, 03:03

עידן כתב:
Avi1508 כתב:
עידן כתב:
Avi1508 כתב:פרטיזן לוזרים שכאלה
כבר היו ביתרון 13 שבע דקות לסוף ועדין הם בפיגור 4 שלוש עשרה שניות לסוף

גם החטיאו 1001 הזדמנויות להשוות או לעלות ליתרון בחצי הדקה האחרונה.

נראה שאחרי התוצאות של היום (נצחונות לברצלונה ואולימפיאקוס) המקום השישי מתרחק ממכבי

המשחק מחר של וירטוס מול פנאתינייקוס יראה לנו לאן פנינו מועדות אם פנא מנצחת אז הבטחנו מקום 7 ואם וירטוס מנצחת אז יש עדיין סיכוי למקום 6 וזה מביא אותנו לדילמה אם עדיף ציפור אחת ביד או שתיים על העץ

צריך לקוות שבולוניה ינצחו כדי להשאיר לנו סיכוי למקום 6.

אם נסיים מקום 7, מרגיש שכולם לוקחים את זה כמובן מאליו שננצח במשחק הפלייאין. שום ניצחון כזה לא מובן מאליו, בטח כשאין ביתיות.

ובכלל, מקום 7 מכבי גם ככה תלויה בעצמה. צריכה לנצח משחק אחד מתוך השניים שנותרו כדי להבטיח אותו בוודאות בלי טובות מאף אחת.
אני לא בטוח בכלל שעדיף שוירטוס ינצחו

אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו שננצח את שני המחזורים הבאים, אבל נגד ברצלונה בחוץ אנחנו אנדרדוג מוחלט למרות הטירוף של החודש האחרון, בטח ובטח בהתחשב בזה שזה משחק שחשוב לברצלונה מבחינת מיקום בטבלה

מול מילאנו יהיה יותר נוח כי זה לא בחוץ ואולי הם כבר יאבדו סיכוי לפלייאין במחזור הבא ואז לא יהיה להם על מה לשחק אבל אם זה יהיה משחק שיקבע אם הם בפלייאין או לא אז תהייה בטוח שזה יהיה גם משחק לא פשוט בכלל

אמנם רק אם נפסיד את שניהם ובולוניה ינצחו הכל עד הסוף (כולל פאו) הם יעברו אותנו אבל אולי עדיף כבר לקוות שמקום 7 יהיה נעול ואז לקוות להפסדים של פנר ולעבור אותם

אני לא אומר שזה יהיה טיול, אבל אני מאמין שבפלייאין עם קצת קהל אנחנו נעבור את בולוניה בראש בראש ונקבל את מקום שני, לפי איך שזה נראה עוד יכול להיות שבסופו של יום יהיה עדיף לקבל את היריבה ממקום שני מאשר ממקום שלישי, אין לדעת

חוץ מזה, לא מופרך בכלל שפנר תפסיד לאנדולו שנאבקת על חייה בפלייאין וגם תפסיד לאולימפיאקוס בחוץ למחזור האחרון

מה שבטוח שעדיף את זה מאשר לקוות לזה שפאו יפסידו מחר לבולוניה ואז גם יפסידו את אחד מבין שני המשחקים הסופר נוחים שיש להם (באיירן + אלבה שהעונה כבר לא רלוונטית עבורם)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2024, 09:49

אני מודאג מתסריט אחר. מתסריט בו נפסיד את המשחק הראשון בפליי-אין (המשחק בין 7 ל-8), ואז במשחק השני (נגד המנצחת בין 9 ל-10) נפגוש את אנאדולו-אפס, ונעוף.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Avi1508 » 29 מרץ 2024, 11:20

Jack55 כתב:
עידן כתב:
Avi1508 כתב:
עידן כתב:

גם החטיאו 1001 הזדמנויות להשוות או לעלות ליתרון בחצי הדקה האחרונה.

נראה שאחרי התוצאות של היום (נצחונות לברצלונה ואולימפיאקוס) המקום השישי מתרחק ממכבי

המשחק מחר של וירטוס מול פנאתינייקוס יראה לנו לאן פנינו מועדות אם פנא מנצחת אז הבטחנו מקום 7 ואם וירטוס מנצחת אז יש עדיין סיכוי למקום 6 וזה מביא אותנו לדילמה אם עדיף ציפור אחת ביד או שתיים על העץ

צריך לקוות שבולוניה ינצחו כדי להשאיר לנו סיכוי למקום 6.

אם נסיים מקום 7, מרגיש שכולם לוקחים את זה כמובן מאליו שננצח במשחק הפלייאין. שום ניצחון כזה לא מובן מאליו, בטח כשאין ביתיות.

ובכלל, מקום 7 מכבי גם ככה תלויה בעצמה. צריכה לנצח משחק אחד מתוך השניים שנותרו כדי להבטיח אותו בוודאות בלי טובות מאף אחת.
אני לא בטוח בכלל שעדיף שוירטוס ינצחו

אנשים לוקחים את זה כמובן מאליו שננצח את שני המחזורים הבאים, אבל נגד ברצלונה בחוץ אנחנו אנדרדוג מוחלט למרות הטירוף של החודש האחרון, בטח ובטח בהתחשב בזה שזה משחק שחשוב לברצלונה מבחינת מיקום בטבלה

מול מילאנו יהיה יותר נוח כי זה לא בחוץ ואולי הם כבר יאבדו סיכוי לפלייאין במחזור הבא ואז לא יהיה להם על מה לשחק אבל אם זה יהיה משחק שיקבע אם הם בפלייאין או לא אז תהייה בטוח שזה יהיה גם משחק לא פשוט בכלל

אמנם רק אם נפסיד את שניהם ובולוניה ינצחו הכל עד הסוף (כולל פאו) הם יעברו אותנו אבל אולי עדיף כבר לקוות שמקום 7 יהיה נעול ואז לקוות להפסדים של פנר ולעבור אותם

אני לא אומר שזה יהיה טיול, אבל אני מאמין שבפלייאין עם קצת קהל אנחנו נעבור את בולוניה בראש בראש ונקבל את מקום שני, לפי איך שזה נראה עוד יכול להיות שבסופו של יום יהיה עדיף לקבל את היריבה ממקום שני מאשר ממקום שלישי, אין לדעת

חוץ מזה, לא מופרך בכלל שפנר תפסיד לאנדולו שנאבקת על חייה בפלייאין וגם תפסיד לאולימפיאקוס בחוץ למחזור האחרון

מה שבטוח שעדיף את זה מאשר לקוות לזה שפאו יפסידו מחר לבולוניה ואז גם יפסידו את אחד מבין שני המשחקים הסופר נוחים שיש להם (באיירן + אלבה שהעונה כבר לא רלוונטית עבורם)

יש רק דבר אחד שלא לקחת בחשבון והוא שהמשחק הבא של בולוניה הוא נגד מילאנו ולכן אם מילאנו תנצח נבטיח את המקום ה7 גם אם נפסיד את שתי המשחקים הבאים ואם בולוניה תנצח אז למילאנו כנראה לא יהיה על מה לשחק במשחק האחרון
Avi1508

הודעהעל ידי עידן » 29 מרץ 2024, 12:21

לדעתי זה מאוד פשוט - מכבי צריכה לנצח אחד משני המשחקים הבאים, כי אם היא תפסיד את שניהם, גם ככה לא יהיה מה למכור בפלייאין/פלייאוף.

מאחר שכך - אין סיבה לא לקוות ששאר התוצאות יילכו לקראתנו בשביל הסיכוי הנמוך למקום 6.
עידן

הודעהעל ידי מרסר » 29 מרץ 2024, 12:50

הקסם והיכולות של אוברדוביץ' מתחילות לפוג, כבר כמה עונות שהוא לא מצליח .
מרסר

הודעהעל ידי מרסר » 29 מרץ 2024, 22:35

פנרבחצ'ה הביסה את אלבה 68-103, נייג'ל הייז קלע 50 נקודות וקבע שיא של כול הזמנים לנקודות לשחקן ביורוליג.
מרסר

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 מרץ 2024, 22:38

מרסר כתב:פנרבחצ'ה הביסה את אלבה 68-103, נייג'ל הייז קלע 50 נקודות וקבע שיא של כול הזמנים לנקודות לשחקן ביורוליג.
ב 29 דקות. פסיכי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מרסר » 29 מרץ 2024, 22:50

שמואל1 כתב:
מרסר כתב:פנרבחצ'ה הביסה את אלבה 68-103, נייג'ל הייז קלע 50 נקודות וקבע שיא של כול הזמנים לנקודות לשחקן ביורוליג.
ב 29 דקות. פסיכי

הוא גם קלע 9 שלשות ב 56.3 אחוז וסיים עם מדד 46, אבל חשוב לציין שאלבה ברלין קבוצה כולכך חלשה שלדעתי בליגה שלנו היא היתה מתמודדת על הירידה.
מרסר

הודעהעל ידי TAYO » 29 מרץ 2024, 23:13

מרסר כתב:

הקסם והיכולות של אוברדוביץ' מתחילות לפוג, כבר כמה עונות שהוא לא מצליח .
בסוף זה גם תקציב…

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי felix_r » 30 מרץ 2024, 00:26

פייי... איזה באסה. פאו ניצחה על הבאזר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 30 מרץ 2024, 10:46

felix_r כתב:פייי... איזה באסה. פאו ניצחה על הבאזר.

מה שגרם לכך שמכבי הבטיחה מקום שביעי לכל הפחות (לכל מי שחשש). מצד שני, הסיכוי למקום שישי נראה כרגע עוד יותר אפסי, גם אם ננצח את שני המשחקים שנותרו ואת ברצלונה בהפרש גדול.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 30 מרץ 2024, 10:51

עידן כתב:

מה שגרם לכך שמכבי הבטיחה מקום שביעי לכל הפחות (לכל מי שחשש). מצד שני, הסיכוי למקום שישי נראה כרגע עוד יותר אפסי, גם אם ננצח את שני המשחקים שנותרו ואת ברצלונה בהפרש גדול.

לא אפסיים. אפשר לעבור את פנר.
לפנר יש דרבי נגד אפס (בבית) ומשחק חוץ בפיראוס.

אפשר לעבור את אולימפיאקוס, אם היא תפסיד בחוץ לכוכב, ובבית לפנר.

כמובן שעדיין צריך לנצח את ברצלונה ...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 30 מרץ 2024, 17:18

felix_r כתב:
עידן כתב:

לא אפסיים. אפשר לעבור את פנר.
לפנר יש דרבי נגד אפס (בבית) ומשחק חוץ בפיראוס.

אפשר לעבור את אולימפיאקוס, אם היא תפסיד בחוץ לכוכב, ובבית לפנר.

כמובן שעדיין צריך לנצח את ברצלונה ...

אולי לא אפסיים, אבל מאוד מאוד נמוכים. כי מעבר לכך שמכבי עצמה צריכה לנצח פעמיים, צריך שגם אולימפיאקוס/פנר יפסידו פעמיים.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 30 מרץ 2024, 20:06

עדיף מקום 7 ביד. בסופו של דבר לא נראה שיש הבדל משמעותי בין מדורגות 2-5, ואולי אפילו יהיה עדיף לסיים מקום 7.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 30 מרץ 2024, 20:57

A.Parker כתב:עדיף מקום 7 ביד. בסופו של דבר לא נראה שיש הבדל משמעותי בין מדורגות 2-5, ואולי אפילו יהיה עדיף לסיים מקום 7.

אתה מסיים מקום 7. מפסיד את המשחק הראשון בפליי-אין, הולך למשחק השני ופוגש שם את אנאדולו אפס (שעלתה מהמשחק 9-10) של שיין לארקין שמעיף אותך הביתה.

נשמע לך מופרך?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 30 מרץ 2024, 21:37

felix_r כתב:
A.Parker כתב:עדיף מקום 7 ביד. בסופו של דבר לא נראה שיש הבדל משמעותי בין מדורגות 2-5, ואולי אפילו יהיה עדיף לסיים מקום 7.

אתה מסיים מקום 7. מפסיד את המשחק הראשון בפליי-אין, הולך למשחק השני ופוגש שם את אנאדולו אפס (שעלתה מהמשחק 9-10) של שיין לארקין שמעיף אותך הביתה.

נשמע לך מופרך?

לגמרי. כבר כתבתי שאני באמת לא מבין למה כל כך בטוחים פה שננצח את המשחק הראשון. וגם אם נפסיד בראשון וננצח את השני, זה עדיין אומר שנקבל את ריאל בפלייאוף...
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 30 מרץ 2024, 22:20

על אותו משקל אפשר להגיד שנסיים מקום 6, נוצלב עם ברצלונה ונחטוף סוויפ. מכבי מראש לא באה במצב אופטימלי כשאין לה יתרון ביתיות. הכל יכול לקרות.
A.Parker

הודעהעל ידי Avi1508 » 30 מרץ 2024, 22:43

A.Parker כתב:על אותו משקל אפשר להגיד שנסיים מקום 6, נוצלב עם ברצלונה ונחטוף סוויפ. מכבי מראש לא באה במצב אופטימלי כשאין לה יתרון ביתיות. הכל יכול לקרות.

אם נסיים מקום 6 זה אומר שאנחנו ננצח את ברצלונה בחמישי ואם זה אכן יקרה אז ברצלונה לא תסיים שלישית כנראה
כי לברצלונה יש נחיתות מול מונאקו ופנר ושווין עם פאו ויתרון רק על אולימפיאקוס
Avi1508

הודעהעל ידי felix_r » 30 מרץ 2024, 23:00

A.Parker כתב:על אותו משקל אפשר להגיד שנסיים מקום 6, נוצלב עם ברצלונה ונחטוף סוויפ. מכבי מראש לא באה במצב אופטימלי כשאין לה יתרון ביתיות. הכל יכול לקרות.

קונה עכשיו סדרה מול ברצלונה. קבוצה בינונית.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Bing [Bot] ו־175 אורחים