המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אשכול אירופה: חדשות, החתמות, תוצאות משחקים וכו'

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופה: חדשות, החתמות, תוצאות משחקים וכו'

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ינואר 2012, 18:51

חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:נניח שאתה צודק והעניין עם פארגו לא שינה כלום, הייתה פה הזדמנות של פיבא לתת עונש חמור לפארגו ובכך למנוע הפרות חוזה עתידיות של שחקנים.. הם לא עשו את זה, ולכן שחקנים ימשיכו להפר חוזים, לדעתי גם בקלות יותר

למרות שהעונש של פארגו היה קל למדי, עדיין היה עונש.
הוא לא היה שחקן חופשי רשמית ברגע שבו הוא החליט שהוא שחקן חופשי, אלא רק אחרי ששילם את העונש שלו מהבוררות.
לכן הסיפור עם לואו ופרטיזן לא קשור בכלל, כי לא שמעתי על שום בוררות ועל שום עונש שהיה עליו לשלם, זה די מבהיר את העניין שזה לא לגמרי היה הפרה חד צדדית מצד השחקן וכנראה שהיתה הסכמה של הקבוצה, אחרת איזה אינטרס היה לפרטיזן לוותר אפילו על ה-200 אלף שהיו יכולים להוציא ממנו בבוררות??

אף אחד מאיתנו לא חי בבלגרד, ולכן אנחנו לא יכולים לדעת בוודאות מה קרה. בשורה התחתונה פארגו הפר חוזה וגם לואו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 15 ינואר 2012, 19:01

MTA2311 כתב:נניח שאתה צודק והעניין עם פארגו לא שינה כלום, הייתה פה הזדמנות של פיבא לתת עונש חמור לפארגו ובכך למנוע הפרות חוזה עתידיות של שחקנים.. הם לא עשו את זה, ולכן שחקנים ימשיכו להפר חוזים, לדעתי גם בקלות יותר

מה הקשר אבל שהייתה הזדמנות? מה זה פעם ראשונה ששחקן מפר חוזה? אפשר לומר אותו דבר על כל הפרת חוזה בהסיטוריה של הספורט. ככה זה, ככה זה עובד, ואין סיבה שפיבא תשנה את החוקים דווקא אצל פארגו. אם משנים, צריך לשנות את החוקה, ולהציב חוקים ברורים, ולהתחיל מהיסוד. לא להעניש אצל X ככה, ואצל Y ככה. מקרה פארגו הוא לא תקדים, מהסיבה הפשוטה שקרו מקרים של הפרות חוזים עוד לפני שפארגו למד להקפיץ כדור, ולדבר בדיעבד זה לא ממש חכמה, כי אף אחד לא ידע באמת כמה שחקנים הולכים להפר חוזה בעתיד הקרוב
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 15 ינואר 2012, 19:06

MTA2311 כתב:
חנו'ש כתב:

למרות שהעונש של פארגו היה קל למדי, עדיין היה עונש.
הוא לא היה שחקן חופשי רשמית ברגע שבו הוא החליט שהוא שחקן חופשי, אלא רק אחרי ששילם את העונש שלו מהבוררות.
לכן הסיפור עם לואו ופרטיזן לא קשור בכלל, כי לא שמעתי על שום בוררות ועל שום עונש שהיה עליו לשלם, זה די מבהיר את העניין שזה לא לגמרי היה הפרה חד צדדית מצד השחקן וכנראה שהיתה הסכמה של הקבוצה, אחרת איזה אינטרס היה לפרטיזן לוותר אפילו על ה-200 אלף שהיו יכולים להוציא ממנו בבוררות??

אף אחד מאיתנו לא חי בבלגרד, ולכן אנחנו לא יכולים לדעת בוודאות מה קרה. בשורה התחתונה פארגו הפר חוזה וגם לואו

נכון! ופארגו שילם על כך קנס לאחר בוררות ארוכה ולואו לא!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי felix_r » 15 ינואר 2012, 19:09

חברים, אם זה לא קשה, בבקשה תעבירו את הויכוח על פארגו לאשכול מתאים. בואו ונשאיר את האשכול הזה לחדשות
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ינואר 2012, 19:18

asafb96 כתב:

מה הקשר אבל שהייתה הזדמנות? מה זה פעם ראשונה ששחקן מפר חוזה? אפשר לומר אותו דבר על כל הפרת חוזה בהסיטוריה של הספורט. ככה זה, ככה זה עובד, ואין סיבה שפיבא תשנה את החוקים דווקא אצל פארגו. אם משנים, צריך לשנות את החוקה, ולהציב חוקים ברורים, ולהתחיל מהיסוד. לא להעניש אצל X ככה, ואצל Y ככה. מקרה פארגו הוא לא תקדים, מהסיבה הפשוטה שקרו מקרים של הפרות חוזים עוד לפני שפארגו למד להקפיץ כדור, ולדבר בדיעבד זה לא ממש חכמה, כי אף אחד לא ידע באמת כמה שחקנים הולכים להפר חוזה בעתיד הקרוב

זה פעם ראשונה שזה קורה בקבוצה גדולה ותקשורתית כמו מכבי. אתה חושב שמישהו באירופה שמע על זה שרנדל עזב את נתניה?
התקדים הוא לא בזה שפארגו עזב, הוא בעונש המצחיק שפיבא נתנו.
וחנוש בואי נרגיע טיפה עם הסימני קריאה, זה לא הופך את הדברים שלך ליותר נכונים.. אני אגיד עוד פעם, פורסם שלואו חתם על חוזה לעונה שלמה, ואחרי השביתה הודיע בסמס שהוא עוזב. אנחנו לא יודעים איך פרטיזן הגיבו ולמה. מבחינתנו הוא הפר חוזה, בדיוק כמו פארגו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 15 ינואר 2012, 19:51

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

זה פעם ראשונה שזה קורה בקבוצה גדולה ותקשורתית כמו מכבי. אתה חושב שמישהו באירופה שמע על זה שרנדל עזב את נתניה?
התקדים הוא לא בזה שפארגו עזב, הוא בעונש המצחיק שפיבא נתנו.
וחנוש בואי נרגיע טיפה עם הסימני קריאה, זה לא הופך את הדברים שלך ליותר נכונים.. אני אגיד עוד פעם, פורסם שלואו חתם על חוזה לעונה שלמה, ואחרי השביתה הודיע בסמס שהוא עוזב. אנחנו לא יודעים איך פרטיזן הגיבו ולמה. מבחינתנו הוא הפר חוזה, בדיוק כמו פארגו

אין לי שמץ של מושג מה הקשר לזה שזה קרה בקבוצה גדולה. אין שום קשר. זה לא תקדים ולא נעליים. אלא הם העונשים, אין מה לעשות. זה לא שלאורך השנים כל אחד שהפר חוזה קיבל קנס מפוצץ, ואז בא פארגו וקיבל "עונש מצחיק", וכל אחד קם בגלל זה ועשה מה בראש שלו
אין שום קשר בין לואו לפארגו. אתה סתם מערבב דברים. אחד הפר חוזה בקיץ, נכנס לבוררות, נענש, ועזב לNBA. השני התחיל עונה בקבוצה, באמצע העונה עזב, לא נענש ולא כלום, לא נדרש לשלם כלום, וחתם באירופה. אין קשר.
בכל מקרה, פליקס צודק, זה לא קשור לפה. אם אתה רוצה להמשיך את הדיון, בו נמשיך את זה באשכול ההוא של פארגו
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 15 ינואר 2012, 19:54

felix_r כתב:חברים, אם זה לא קשה, בבקשה תעבירו את הויכוח על פארגו לאשכול מתאים. בואו ונשאיר את האשכול הזה לחדשות

בחייאת פליקס, תרביץ איזה עדכון על יותם וספרטק. קצת קשה לי לעשות את זב עכשיו
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ינואר 2012, 19:58

אין לי מושג איפה האשכול של פארגו אז אכתוב פה הודעה אחרונה. כשמקרה כזה קורה בקבוצה גדולה ומתוקשרת כמו מכבי, כל אירופה עוקבת אחריו, מה שנתן לפיבא הזדמנות להעניש בחומרה ולהראות לכל השחקנים באירופה שעקבו אחרי המקרה שזה לא מקובל. 
ההבדל היחיד בין פארגו ללואו הוא העיתוי שבו הם הפרו את החוזה. אין לי מושג למה פרטיזן בחרו לא לפנות לפיבא, אבל זה לא משנה את העובדה שהחוזה הופר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 15 ינואר 2012, 20:51

jol9 כתב:
felix_r כתב:חברים, אם זה לא קשה, בבקשה תעבירו את הויכוח על פארגו לאשכול מתאים. בואו ונשאיר את האשכול הזה לחדשות

הפסידו אתמול לצסקא. יותם לא שיחק. (כנראה לא סתם אמרו שהוא חולה)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 ינואר 2012, 21:34

felix_r כתב:
jol9 כתב:

לא שיחק? במשחק של ה-91-79?
לפי יורובאסקט הוא קלע 4 נקודות(0 מ-1 ל-2 ו-0 מ-4 מחוץ לקשת),חילק 6 אסיסטים ואיבד 3 כדורים..הוא גם פתח בחמישייה ושיחק 27 דקות..אלא אם כן היה להם עוד משחק נגד צסק''א והם שוב הפסידו..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 ינואר 2012, 23:45

תודה על העידכון
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 16 ינואר 2012, 05:15

felix_r כתב:
jol9 כתב:

במקרה ראיתי את המשחק , הוא שיחק ועוד איך....
יותם לא בכושר קליע טוב אבל אי אפשר לקחת לו את החוכמת משחק שלו והוא עשה את שאר הדברים במשחק בצורה טובה . כשכושר הקליע שלו יחזור אז הוא שוב יהיה השחקן הדומיננטי של לפני חודש...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי felix_r » 16 ינואר 2012, 12:09

yzafrir כתב:
felix_r כתב:
jol9 כתב:

במקרה ראיתי את המשחק , הוא שיחק ועוד איך....
יותם לא בכושר קליע טוב אבל אי אפשר לקחת לו את החוכמת משחק שלו והוא עשה את שאר הדברים במשחק בצורה טובה . כשכושר הקליע שלו יחזור אז הוא שוב יהיה השחקן הדומיננטי של לפני חודש...

צודק, שיחק. מוזר, שבהתחלה הוא לא הופיע בסטטיסטיקה הרשמית משום מה, ולכן חשבתי שהוא לא שיחק. כנראה היה שם איזה פיספוס, שתוקן בהמשך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cannon » 16 ינואר 2012, 14:24

החתמות מעניינות מאוד:
זביאן דאודל המלפפון חתם באפס איסטנבול.
בוסטיאן נאכבר המלפפון הקצת יותר ישן חתם בקאזאן.
cannon

הודעהעל ידי Euro_Basket » 16 ינואר 2012, 23:39

גלאטסראיי החתימה את בוריס סאבוביץ' ממצטייני הליגה האדריאטית עד סוף העונה.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2012, 11:32

ראיתם את זה בטלויזיה? :)
השדר מזכיר לי את מאיר איינשטיין בנצחון על צרפת ב 93 :grin

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חנו'ש » 17 ינואר 2012, 13:05

felix_r כתב:ראיתם את זה בטלויזיה? :)
השדר מזכיר לי את מאיר איינשטיין בנצחון על צרפת ב 93 :grin

אני מבינה שהשדר לא ראה אף פעם את ג'מצי מנצח את ציבונה?? :bigsmile2
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קודי » 17 ינואר 2012, 13:54

cannon כתב:החתמות מעניינות מאוד:
זביאן דאודל המלפפון חתם באפס איסטנבול.בוסטיאן נאכבר המלפפון הקצת יותר ישן חתם בקאזאן.

ההחתמה הזו הסתברה היום כקצת פחות מעניינת, מאחר שדאודל לא עבר את הבדיקות הרפואיות ולא ישחק באפס. במקומו החתימו הטורקים את אוליבר לאפאייט, שבעונה שעברה שיחק קצת בפטיזן ובהמשך בארץ.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2012, 15:43

קודי כתב:
cannon כתב:החתמות מעניינות מאוד:
זביאן דאודל המלפפון חתם באפס איסטנבול.בוסטיאן נאכבר המלפפון הקצת יותר ישן חתם בקאזאן.

ההחתמה הזו הסתברה היום כקצת פחות מעניינת, מאחר שדאודל לא עבר את הבדיקות הרפואיות ולא ישחק באפס. במקומו החתימו הטורקים את אוליבר לאפאייט, שבעונה שעברה שיחק קצת בפטיזן ובהמשך בארץ.

למה ללכת רחוק? לאפאייט שיחק העונה בפרוקום לאורך כל שלב הבתים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2012, 20:13

הקבוצות הרוסיות חגגו היום בפתיחת ה-16 האחרונות של היורוקאפ:

חימקי קרעה בחוץ את אריס 25 הפרש.
לוקומוטיב ניצחה בבית את ריטאס ב 14 הפרש.
ספארטק של הלפרין ניצחה בחוץ את בודוצ'נוסט ב 8.
הלפרין שיחק 34 דקות. קלע 6 וחילק 6 אסיסטים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־173 אורחים