המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אפשר לעוף כבר מהליגה האדריאטית הדבילית הזאת?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אפשר לעוף כבר מהליגה האדריאטית הדבילית הזאת?

הודעהעל ידי אבי » 21 נובמבר 2011, 16:48

אסור למכבי בשום פנים ואופן לעזוב את האדריאטית.
האדריאטית היא עוד מסגרת שבה מכבי יכולה לשתף את כל הזרים שלה. אם מכבי לא הייתה משחקת באדריאטית אז היינו מגיעים למצב שבו 3 זרים כל שבוע היו יושבים על הספסל ומשחקים במקרה הטוב רק פעם בשבוע בליגה והמירמור היה חוגג על הספסל. חוץ מזה, אם מכבי משחקת רק בליגה הישראלית וביורוליג, ישנה בעיה של משחקים בליגה אחת עם 4 זרים ובליגה שניה עם 7 זרים- כלומר משחקים עם הרכבים שונים בשתי מסגרות, לכן עזיבה של הליגה האדריאטית לא פותרת כלום מהבחינה הזאת.

מה שמכבי צריכה לעשות זה לעזוב את הליגה הישראלית ולשחק באדריאטית וביורוליג. ככה בעצם אפשר להחתים זרים ללא הגבלה ולשחק באותו ההרכב בשתי המסגרות. מכבי חייבת לפעול בשקט מול היורוליג בשביל שיתאפשר לה לעזוב את הליגה הישראלית. גם אם הדבר לא יקרה בשנה הבאה או בעוד שנתיים מכבי צריכה ליצור מסורת של השתתפות בליגה האדריאטית ולהפוך לחלק מהליגה כדי שמתי שנצטרך לעזוב את ליגת קופל יהיה לאן לעזוב.
כל הדיבורים על השארות בליגת קופל הנוראית הם פשוט חוסר מחשבה לעתיד. מה יקרה מתי שהמנהלת תוריד את מספר הזרים או אפילו תבטל לחלוטין את האפשרות להחתים זרים? מכבי תחתים זרים שישחקו רק פעם בשבוע ותחזיק קבוצה אחת לליגה וקבוצה אחרת ליורוליג? מה יקרה אם יחליטו על תקרת שכר? או שיחליטו שהפיינל פור יתקיים בארינה בירושלים?

הפתרון לטווח הארוך הוא: השתלבות באדריאטית ועזיבה של ליגת קופל כשהדבר יתאפשר (ולפעול מול היורוליג כדי שהדבר יתאפשר).
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 17:51

לא צריך קבוצה של 7 זרים בינוניים, עדיף 5 מצויינים במקום .

חוץ מזה, אין אח ורע לקבוצת כדורסל שלא משחקת בליגה המקומית שלה. אם יש דוגמא כזאת אז אני מחכה כאן.
אם היורוליג יתן אישור כזה למכבי גם קבוצות אחרות עשויות ללכת בעיקבותיה וזה תקדים שביורוליג לא ירצו שיתקיים, עם כל הכבוד למכבי.

בשנה הבאה אין אדריאטית לדעתי. מזרחי יגמור את העניין.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי אבי » 21 נובמבר 2011, 18:15

מי דיבר על להביא 7 זרים בינוניים?
עדיף לשחק עם 7 ישראלים בינוניים ולחטוף 14 הפרש מהסמרטוטים של ירושלים?
בכל מקרה המגמה בליגת קופל היא להוריד את מספר הזרים כך שבעתיד הלא רחוק גם אם תחתים רק 5 זרים תאלץ לשחק עם הרכב אחד לליגה הישראלית ועם הרכב אחר ליורוליג.

חוץ מזה, אין אח ורע לקבוצת כדורסל שלא משחקת בליגה המקומית שלה.

אכן אין אח ורע. אז מה?

בכל הנוגע למכבי וליורוליג, אין דבר כזה שאין דבר כזה. פדרמן ומזרחי הם פוליטיקאים לא קטנים והם חייבים לפחות לנסות לפעול כדי שיאפשרו למכבי לעזוב את הליגה של הדוצ'ה. בסופו של דבר הם גם יעשו את זה, משנה לשנה המנהלת ממציאה עוד חוקים מפגרים שנועדו לדפוק את מכבי ויגיע השלב שמרוב גזירות שאי אפשר לעמוד בהן מכבי תפעל לעזוב את הליגה הישראלית. וזה לא יהיה כזה הפסד גדול אם מכבי אכן תעזוב.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 18:23

שמע, אם אתה מביא 7 זרים ולא 4 או 5 אתה בהכרח מתפשר על איכות, כי כמות הכסף הנתונה מתחלקת ליותר שחקנים , זה כלל בסיסי במתמטיקה.
אני לא חושב שמכבי צריכה 7 זרים או 8 זרים, ניתן להסתדר בהחלט גם עם 4 או 5, בתנאי שהם יהיו באמת טובים ויתנו לך את היתרון בכל מסגרת.

אלהם תצרף 4 ישראלים טובים, 2 מתאזרחים ( בלו ולאנגסברג נניח ) ויש לך אחלה קבוצה קומפקטית, מהודקת ועם רוטציה טובה בלי שחקנים מיובשים או מיותרים.
כמה שחקנים מיותרים יש לנו השנה בגלל ריבוי המסגרות 3 ? 4 ? 5 ? בשביל מה כל הסירבול הזה ?

אתה יכול אולי לנסות לשכנע את מוסדות היורליג, אני די סקפטי שתוכל לשכנע אותם ללכת לקראתך. הנה, מכבי מנסה גם בארץ למנוע ולשנות דברים והיא לא מצליחה, לא כל דבר שפדרמן או מזרחי רוצים בהכרח מתקיים.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 18:45

yarinsaky כתב:שמע, אם אתה מביא 7 זרים ולא 4 או 5 אתה בהכרח מתפשר על איכות, כי כמות הכסף הנתונה מתחלקת ליותר שחקנים , זה כלל בסיסי במתמטיקה.
אני לא חושב שמכבי צריכה 7 זרים או 8 זרים, ניתן להסתדר בהחלט גם עם 4 או 5, בתנאי שהם יהיו באמת טובים ויתנו לך את היתרון בכל מסגרת.

אלהם תצרף 4 ישראלים טובים, 2 מתאזרחים ( בלו ולאנגסברג נניח ) ויש לך אחלה קבוצה קומפקטית, מהודקת ועם רוטציה טובה בלי שחקנים מיובשים או מיותרים.
כמה שחקנים מיותרים יש לנו השנה בגלל ריבוי המסגרות 3 ? 4 ? 5 ? בשביל מה כל הסירבול הזה ?

אתה יכול אולי לנסות לשכנע את מוסדות היורליג, אני די סקפטי שתוכל לשכנע אותם ללכת לקראתך. הנה, מכבי מנסה גם בארץ למנוע ולשנות דברים והיא לא מצליחה, לא כל דבר שפדרמן או מזרחי רוצים בהכרח מתקיים.

כי בליגה לא מכבדים את מכבי , ביורוליג כן וזה הוכח בכל פעם שזה עמד למבחן.

מאירוח משחקים כשבכדורגל לא חלמו לאשר את זה ועד קיום פיינל פור בתל אביב בשיא האינתיפאדה המשיך בשינוי שעת המשחק בשנה שעברה בגלל יום הזיכרון ועוד ועוד.

את מה שהסמרטויטים בארץ לא למדו , ביורוליג למדו מזמן והם יודעים להעריך את מה שמכבי מביאה להם . שוב, בניגוד לסמרטוטים בארץ .

בעיני ואני כותב על זה כבר תקופה ארוכה היום שמכבי תעזוב את הליגה העלובה שלנו יהיה יום היסטורי עבור מכבי , יום שבו היא הצליחה לכבד את עצמה ולא לתת לכמה מנוזלי חוטם להשפיל אותה עם חוקים עלובים והזויים שהולכים ומקצינים עם כל שנה שעוברת בלי תגובה הולמת של מכבי .

אגב - אני לא קונה את הבולשיט הזה שמכבי חייבת לשחק בליגה כדי להשתתף ביורוליג , זה נשמע לי מופרך והזוי שביורוליג יתענינו בליגה המקומית של מכבי כשמדובר על קבוצה שמשתתפת באופן אוטומטי ביורוליג מכוח הסכם ובקבוצה שהיא אחת מעמודי התווך של המפעל .
יוסי22

הודעהעל ידי אבי » 21 נובמבר 2011, 18:52

זרים טובים לא חייבים להיות יקרים. מכבי הביאה זרים טובים כמו מוריס, פארגו, האפמן, פרקינס ופארקר (בקדנציה הראשונה שלו) במחיר זול יחסית. יתרה מזאת, על שחקן כמו פארגו מכבי שילמה פחות מאשר על ישראלים כמו יותם הלפרין או אליהו (בעיקר בגלל המיסוי הנמוך יותר על זרים). יש לא מעט מקרים שבהם זרים טובים עולים פחות מישראלים בינוניים (ע.ע. גרין).

בנושא המתאזרחים, אף אחד לא מבטיח לך בעתיד יבול טוב של מתאזרחים וההיצע של השחקנים הישראלים הטובים באמת שמתאימים לרמה של היורוליג הוא מאד מוגבל. אם מכבי תלך ליורוליג עם 4 זרים היא תתרסק ואז גם קיימת סכנה שכמה שנים של הופעות בינוניות במפעל יגרמו לה לאבד את המקום שם. דרך אגב, מי מבטיח לך שמספר הזרים שתוכל להחתים בליגה הישראלית ישאר על 4? מה יקרה מתי שיורידו את מספר הזרים ל-2? תחתים 5 זרים ותשחק עם 3 מהם רק פעם בשבוע ביורוליג? שוב תיווצר בעיה של הרכבים שונים לליגה ולאירופה ובעיה של שחקני ספסל מתוסכלים.

יש הבדל בין היורלוליג למנהלת של אבנר בן נר- היורוליג זה גוף שכבר הלך לקראת מכבי במקרים רבים (קיום הפיינל 4 בת"א בתקופה של מצב בטחוני לא יציב, דחיית מועד גמר הפיינל 4). המנהלת, לעומת זאת, היא גוף מלא בשנאה למכבי שגם מושפע מהתקשורת האדומה ולמעשה מנוהל על ידה ולכן המנהלת תמיד תמנע מלהעביר החלטות שטובות למכבי ותמיד תיזום ותעביר החלטות שדופקות את מכבי. חוסר ההצלחה של מכבי לשנות סדרי עולם בכדורסל הישראלי לא מעיד על הנכונות של היורוליג לבוא לקראתה.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 19:05

זרים טובים ומובילים באירופה הם בהכרח יקרים יותר, זה כורח המציאות. סופו למשל הוא שחקן יחסית יקר, שחקן כמו לאנגפורד , שעדיין לא הוכיח עצמו הוא שחקן יקר . איידסון הוא שחקן יקר היום.
תמיד אפשר להצליח עם זרים זולים מהליגה המקומית, אבל אף אחד לא מבטיח לך הצלחה לאורך זמן בדבר הזה, זה הימור שיכול להצליח ויכול באותה מידה גם להיכשל.
אני למשל חושב שבמקום הנדריקס ושון ג'יימס היה אפשר להסתפק בזר אחד טוב מאוד במקום שניהם, משהוא בסביבות מיליון דולר.

גם בשנה שעברה מכבי הייתה קבוצה של 4 זרים בעיקר - סופו, פרקינס, פארגו, איידסון . הנדריקס היה סוג של שחקן משלים. אני חושב שהסתדרנו יפה מאוד , הקבוצה הייתה מחוייבת יותר ובלאט לא היה צריך להיות סדרן עבודה .

אנחנו מחזיקים יותר מדי שחקנים מיותרים בקבוצה, זה פוגע בתקציב הכולל שמחולק וזה פוגע בביטחון של שחקנים כמו פניני. מכבי מצליחה יותר עם הרכבים מצוצמצים ואיכותיים ולא כשהיא מפזרת את הכישרון לאין סוף עמדות.

היוורליג אכן בא לקראת מכבי יותר מאשר הליגה המקומית, כאן אין בכלל ספק. אבל זה לא אומר שהיורוליג יעשה גם את הצעד הזה לקראת מכבי, מכיוון שיש לו השלכות מעבר לעניין הנקדותי של מכבי.

מבחינה אישית אולי הייתי גם בעד הצעד הזה, אבל אני ממש לא חושב שזה ריאלי היום. אולי אם יקום החזון של דיויד שטרן לגבי הנ.ב.א והיורוליג, אבל עוד חזון למועד.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 19:17

yarinsaky כתב:זרים טובים ומובילים באירופה הם בהכרח יקרים יותר, זה כורח המציאות. סופו למשל הוא שחקן יחסית יקר, שחקן כמו לאנגפורד , שעדיין לא הוכיח עצמו הוא שחקן יקר . איידסון הוא שחקן יקר היום.
תמיד אפשר להצליח עם זרים זולים מהליגה המקומית, אבל אף אחד לא מבטיח לך הצלחה לאורך זמן בדבר הזה, זה הימור שיכול להצליח ויכול באותה מידה גם להיכשל.
אני למשל חושב שבמקום הנדריקס ושון ג'יימס היה אפשר להסתפק בזר אחד טוב מאוד במקום שניהם, משהוא בסביבות מיליון דולר.

גם בשנה שעברה מכבי הייתה קבוצה של 4 זרים בעיקר - סופו, פרקינס, פארגו, איידסון . הנדריקס היה סוג של שחקן משלים. אני חושב שהסתדרנו יפה מאוד , הקבוצה הייתה מחוייבת יותר ובלאט לא היה צריך להיות סדרן עבודה .

אנחנו מחזיקים יותר מדי שחקנים מיותרים בקבוצה, זה פוגע בתקציב הכולל שמחולק וזה פוגע בביטחון של שחקנים כמו פניני. מכבי מצליחה יותר עם הרכבים מצוצמצים ואיכותיים ולא כשהיא מפזרת את הכישרון לאין סוף עמדות.

היוורליג אכן בא לקראת מכבי יותר מאשר הליגה המקומית, כאן אין בכלל ספק. אבל זה לא אומר שהיורוליג יעשה גם את הצעד הזה לקראת מכבי, מכיוון שיש לו השלכות מעבר לעניין הנקדותי של מכבי.

מבחינה אישית אולי הייתי גם בעד הצעד הזה, אבל אני ממש לא חושב שזה ריאלי היום. אולי אם יקום החזון של דיויד שטרן לגבי הנ.ב.א והיורוליג, אבל עוד חזון למועד.

אבל חוץ משון שאני ממש לא השתגעתי על הצירוף שלו כשכל השמואלים קדחו לנו כמה הוא יותר טוב מהנדריקס(פח.....) כל השחקנים המיותרים הם ישראלים וגם שנה שעברה החזקנו 6 עם מאצ'בן והיה חסר עוד גארד זר לאורך כל העונה גם אם במכבי הצליחו לחפות על זה , היה חסר שם משהו קטן שהיה הופך אותנו למושלמים יותר .

בשנה הבאה מאצ'בן יחזור (הוא פשוט שחקן נהדר ואין סרט שמכבי תוותר עליו ) , הנדריקס מצוין ויחד עם בלו אליהו וסופו אנחנו סוגרים קו קידמי מפלצתי שיהיה נורא עצוב אם נוותר עליו בגלל הליגה המקומית העלובה .

תסכים איתי שצריך רכז זר עם כל הכבוד לאוחיון (ואין כבוד , אבל נעזוב את זה ) , צריך שחקן בעמדה 2 (לאנגפורד או מישהו אחר )וצריך שחקן בעמדה 3 ( סמית או מישהו אחר ) , אני גם לא הייתי מוותר על פאפלוקאס שמוסיף עוד מימד להתקפה של מכבי וככה הגענו ל-7 זרים .

אם נביא את הלפרין יהיה אפשר לוותר על שחקן זר בעמדה 2 וזהו , אין יותר לאן לרדת אלא אם כן מוכנים לווותר על הקו הקידמי הטוב באירופה רק בגלל קופל וחבר מרעיו , אני לא מוכן.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 19:23

הייתי מוותר על פאפלוקאס, שאני מחבב, אני בכלל לא בטוח שהוא ממשיך בשנה הבאה בכל מקרה. יש סיכוי טוב שהוא פורש בכלל.
את הנדריקס אני מחבב גם כן, אבל הייתי נפרד ממנו בצער ובלית ברירה. זה לא שמדובר באיזה עילוי, עם כל הכבוד.

5 זרים ? רכז זר, קלעי, סמול, סופו וסנטר מחליף ברמה גבוהה. לאנדסברג מתאזרח, בלו, אליהו, פניני, אוחיון רכז מחליף שלישי, הלפרין וזהו.
מה צריך יותר לקבוצה טובה ?
מי באמת צריך את מצ'אבאן עד כדי כך ? מדובר בשחקן לעמדה 4 שהיא תפוסה ע"י אליהו ובלו במילא .
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 נובמבר 2011, 19:27

ירין, אתה צריך לזכור שעיבוי הסגל העונה בא בעיקר כתוצאה מההצטרפות לליגה נוספת שבאה בעיקר בשל חוק 4 הזרים בליגה שמפריע למכבי יותר בגלל ריבוי הזרים שבא בגלל האדריאטית וחוזר חלילה....
די נכנסנו פה למעגל קסמים שקצת קשה לצאת ממנו.

אגב, רוב השחקנים המיותרים במכבי הם בעיקר ישראלים (שאייר, בורשטיין...).
אני תמיד מעדיפה סגל קצר ואיכותי על פני ארוך ובינוני, אבל כשמשחקים ב-3 ליגות אין הרבה ברירות.

בלי קשר מאוד קשה לבנות כיום סגל עם מעט זרים. בשל העובדה שאין לך סנטרים ישראליים וגם לא הולך להיות בעתיד הנראה לעין, צריך לפחות 2 זרים בעמדה הזו וכבר השתמשת בחצי מהמכסה. וכמה גארדים ישראליים איכותיים יש? לי עולים רק 2.5 לראש (הלפרין לאנדסברג ואני מניחה שאפשר להוסיף את אוחיון). ומה עם עמדה 3?? שם יש רק את כספי ופניני ולמעט עונות של שביתה בנ.ב.א, כספי די מחוץ לעסק כך שגם עמדה זו צריך לאייש בזר.

כך שזה לא קל וכמעט בלתי אפשרי לבנות קבוצה איכותית שתספק את צרכיו של קופל.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 19:29

שחקן שפותח עונה ביורוליג כמו שהוא פתח כשהוא רק בן 22 אתה לא מוותר עליו (בעיני הוא בדרך הבטוחה להיות הניקולה הבא ) ולמה שנוותר על הנדריקס? פה בדיוק נכנסים השיקולים הפסולים של הליגה שגורמים למכבי להיחלש בלי סיבה .

לוותר על מאצ'בן והנדריקס זה אומר לוותר על האפשרות להחזיק את הקו הקידמי הטוב ביבשת , למה זה נראה לך כצעד חכם במיוחד?

ולמה לוותר על פאפס אם אתה מחבב אותו? שוב בגלל הליגה ... אתה לא שם לב אבל אתה מצדיק את מה שאני כותב חוקי הליגה פוגעים במכבי מבחינה מקצועית ולכן על מכבי לצאת מהקרנבל הזה .
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 19:32

זה נכון, זה באמת מעגל קסמים.
שמעתי את שרף מדבר על זה והוא אומר שכל שנה יש וויכוח במכבי לגבי גודל הסגל הראוי ותמיד דברים מתגלגלים ככה שהתכנון המקורי קצת שונה ממה שקורה בסוף בפועל.

אבל אני דיברתי על מצב של שני מפעלים בלבד. ברור שאם נמשיך גם בשנה הבאה עם 3 מפעלים שוב נצטרך קבוצה עמוסה מאוד, אין בכלל ספק.

הבעייה שמכבי זה לא ברצלונה או פאו או צסק"א. התקציב מוגבל למדי.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 19:38

יוסי, זה לא בגלל הליגה.

בשביל מה להחזיק כל כך הרבה שחקנים בקבוצה אם אין לך דקות לתת להם ? הנה, גם השנה עם 3 מפעלים מכבי וויתרה על מצ'אבן בגלל שהיא לא מצאה לו דקות משחק והעדיפה שהוא ישחק במקום אחר.
גם פאפאלוקאס לא מקבל מספיק דקות. אפשר השנה להוציא ממנו יותר, אבל בכנות אני לא חושב שבשנה הבאה יהיה אפשר לבנות עליו משהוא קונקרטי.
אם מכבי הולכת ל 3 מפעלים שוב , באמת לא תהיה ברירה ונצטרך להחזיק 7 זרים שוב. אבל זה לא בריא.
חייבים לקבל החלטה לכאן או לכאן. מכיוון שאין לי ספק שמכבי לא תוכל לפרוש מהליגה המקומית בקרוב, היא תפרוש מהאדריאטית. לא חושב שבלאט והשחקנים יסבלו עוד עונה כזאת.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 21:07

yarinsaky כתב:יוסי, זה לא בגלל הליגה.

בשביל מה להחזיק כל כך הרבה שחקנים בקבוצה אם אין לך דקות לתת להם ? הנה, גם השנה עם 3 מפעלים מכבי וויתרה על מצ'אבן בגלל שהיא לא מצאה לו דקות משחק והעדיפה שהוא ישחק במקום אחר.
גם פאפאלוקאס לא מקבל מספיק דקות. אפשר השנה להוציא ממנו יותר, אבל בכנות אני לא חושב שבשנה הבאה יהיה אפשר לבנות עליו משהוא קונקרטי.
אם מכבי הולכת ל 3 מפעלים שוב , באמת לא תהיה ברירה ונצטרך להחזיק 7 זרים שוב. אבל זה לא בריא.
חייבים לקבל החלטה לכאן או לכאן. מכיוון שאין לי ספק שמכבי לא תוכל לפרוש מהליגה המקומית בקרוב, היא תפרוש מהאדריאטית. לא חושב שבלאט והשחקנים יסבלו עוד עונה כזאת.

מאצ'בן לא הושאל כי לא היו לו דקות אלא כי פדרמן התעקש שהמימון של לאנגפורד יבוא מההשאלה שלו , בלאט חזר על זה יותר מפעם אחת שהוא רצה להשאיר גם את מאצ'בן וגם את הנדריקס בקבוצה ובצדק , מי שמיותר זה ג'יימס שהגיע בכלל בשביל הליגה .
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 21:09

יוסי22 כתב:
yarinsaky כתב:יוסי, זה לא בגלל הליגה.

מאצ'בן לא הושאל כי לא היו לו דקות אלא כי פדרמן התעקש שהמימון של לאנגפורד יבוא מההשאלה שלו , בלאט חזר על זה יותר מפעם אחת שהוא רצה להשאיר גם את מאצ'בן וגם את הנדריקס בקבוצה ובצדק , מי שמיותר זה ג'יימס שהגיע בכלל בשביל הליגה .

האמת שבמצב הנוכחי, אין ספק שהוא היה יכול לעזור. בלו היה יורד לעמדה 3 באופן קבוע, עד שפניני היה מתאפס והוא היה חולק את עמדה 4 עם ליאור.

אבל זאת כבר היסטוריה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Allan Turing » 21 נובמבר 2011, 21:11

זה לבחור בין שתי רעות. אם לא האדריאטית, היה לנו סגל די בינוני.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 21 נובמבר 2011, 21:16

לעזוב את האדריאטית אפשר להסתדר עם 5-6 זרים טובים ולא 7 בינוניים
אפשר להשאיר מדי פעם שחקן שניים על הספסל שינוח לא יקרה כלום
מקסימום אם רוצים להתכונן לפני משחק יורוליג אפשר לתאם עם איזה קבוצה מצ'כיה ולהתאמן איתה עם סגל מלא
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי Frid » 21 נובמבר 2011, 21:44

JasonWilliams12 כתב:לעזוב את האדריאטית אפשר להסתדר עם 5-6 זרים טובים ולא 7 בינוניים
אפשר להשאיר מדי פעם שחקן שניים על הספסל שינוח לא יקרה כלום
מקסימום אם רוצים להתכונן לפני משחק יורוליג אפשר לתאם עם איזה קבוצה מצ'כיה ולהתאמן איתה עם סגל מלא

עכשיו למכבי יש שבע זרים בינוניים ? מכל הזרים אולי שתיים בינוניים ומטה. אפשר לחשוב שאם יבנו קבוצה עם חמישה זרים נבארו ודימאנטידיס ינחתו פה.
Frid

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 21 נובמבר 2011, 22:05

לא ביקשתי את נבארו את האמת אני לא אוהב אותו יותר מדי
לעומת זאת דיא שחקן מאוד אהוב עלי וזה יהיה חלום אם הוא ישחק פה
אני מבקש שחקנים שידגדגו את דיא ולא שחקנים טיפשים שכל היום זורקים בלוקים כמו סמית' אוחיון ובורשטיין
סמית' בינוני מינוס
פארמר בונוס לא נחשב לזר מבחינתי
קית הגיע מאוחר מדי טעות של פדרמן
שחורצי מצוין צריך סנטר טוב לידו
שון מאכזב מאוד עד עכשיו צריך לראות יותר דקות

אתה יכול להסתכל על החתימה שלי זה מאוד הגיוני אולי ללא אמטריו ובורוסיס אבל שחקנים בלבל שלהם
מכבי יכולה לעמוד בתקציב כזה הוא לא יהיה גבוה בהרבה
מקסימום אפשר להפטר משון בחתימה שלי שלא מועיל הרבה
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 22:07

JasonWilliams12 כתב:לא ביקשתי את נבארו את האמת אני לא אוהב אותו יותר מדי
לעומת זאת דיא שחקן מאוד אהוב עלי וזה יהיה חלום אם הוא ישחק פה
אני מבקש שחקנים שידגדגו את דיא ולא שחקנים טיפשים שכל היום זורקים בלוקים כמו סמית' אוחיון ובורשטיין
סמית' בינוני מינוס
פארמר בונוס לא נחשב לזר מבחינתי
קית הגיע מאוחר מדי טעות של פדרמן
שחורצי מצוין צריך סנטר טוב לידו
שון מאכזב מאוד עד עכשיו צריך לראות יותר דקות

אתה יכול להסתכל על החתימה שלי זה מאוד הגיוני אולי ללא אמטריו ובורוסיס אבל שחקנים בלבל שלהם
מכבי יכולה לעמוד בתקציב כזה הוא לא יהיה גבוה בהרבה
מקסימום אפשר להפטר משון בחתימה שלי שלא מועיל הרבה

חתימה מצחיקה. זה או סן אמטריו או רנדל?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Bing [Bot], Cobra, Google Adsense [Bot], omerk ו־187 אורחים