המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

פארמר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

פארמר

הודעהעל ידי ankram » 31 אוקטובר 2011, 20:30

מה דעתכם?
בא לפה להעביר את השביתה במסגרת קבוצתית , תוך שהוא שומר על עצמו מעומס ופציעות , בשאיפה שיחזור ל NBA?
שימו לב לכמות הזריקות מה 3 , סימפטום לחשש ממגע בחדירה לסל.
סמל אישי של המשתמש
ankram

Re: פארמר

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 31 אוקטובר 2011, 20:36

לשחרר ולהביא רכז שיישאר כל העונה
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי asafb96 » 31 אוקטובר 2011, 20:47

JasonWilliams12 כתב:לשחרר ולהביא רכז שיישאר כל העונה

חח גם אותו כבר אתה דואג לשחרר? בוא נשחרר גם את סופו שלא פגע מול פקוביץ' ובורוסיס...
ראיתי שכתבת "להחזיר את פארגו!!!!" בחתימה. תגיד אתה רציני?? אחרי מה שהוא עשה אתה עוד רוצה לראות אותו פה? מה נראה לך שמכבי, סמרטוטים?
asafb96

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 31 אוקטובר 2011, 20:49

גם אני רוצה את פארגו. הלוואי שהיה פה. אין מה להשוות בכלל בין רמת הכשרון שלו לזו של היהודון, עם כל הכבוד והקרדיט שהענקנו לו מתחילת העונה- הוא לא פוגע.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 31 אוקטובר 2011, 20:50

כמו רוב שחקני NBA הלא אירופאים, הוא נראה כמו כלום באירופה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי asafb96 » 31 אוקטובר 2011, 20:52

החציל האצטקי כתב:גם אני רוצה את פארגו. הלוואי שהיה פה. אין מה להשוות בכלל בין רמת הכשרון שלו לזו של היהודון, עם כל הכבוד והקרדיט שהענקנו לו מתחילת העונה- הוא לא פוגע.

הבן אדם דפק למכבי חתיכת ברז, ופדרמן אמר בפירוש שאין שום סיכוי שיגיע לכאן. שחררו.
גם אם יאלצו אותו לבוא, אני אישית לא הייתי רוצה אותו פה. באמת בא לכם לראות אותו, כמה שהוא מוכשר, בא בכח, עושה טובה שהוא משחק ועושה פרצופים? אני מעדיף שחקן שמחוייב ב100% לקבוצה.
לא לשכוח, שגם הוא, כמו לאנגפורד, לא שיחק הרבה מאוד זמן, ולא התאמן במסגרת קבוצתית
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוקטובר 2011, 20:55

משהו מוזר מאוד קורה איתו.

הוא התחיל את העונה בצורה פנטסטית, והיה מצויין. זה גרם לי להכתיר אותו כאחד הרכזים הכי טובים ששיחק במכבי, ואני לא אחד שנסחף בדר"כ.
הפוטנציאל שם, היכולת גם, ואני מאמין שגם הרצון, אבל ברור לגמרי שמשהו לא מתחבר.

אני חושב שגם הקהל הרבה פחות מחובר אליו, וזה דווקא משעשע, כי פרקינס למשל, שחקן הרבה פחות מוכשר, אבל לוחם ונותן את הנשמה,
ולא סתם הוא היה אהוב הקהל.
חביב - זה דווקא היה מכוון אליך, כי אתה תמיד מתנגד כשמהללים כל מיני תכונות כמו לוחמה ואגרסיביות, ואני חושב שדווקא הדוגמא הזאת היא מצויינת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 31 אוקטובר 2011, 21:00

jol9 כתב:משהו מוזר מאוד קורה איתו.

הוא התחיל את העונה בצורה פנטסטית, והיה מצויין. זה גרם לי להכתיר אותו כאחד הרכזים הכי טובים ששיחק במכבי, ואני לא אחד שנסחף בדר"כ.

אני חושב שגם הקהל הרבה פחות מחובר אליו, וזה דווקא משעשע, כי פרקינס למשל, שחקן הרבה פחות מוכשר, אבל לוחם ונותן את הנשמה,
חביב - זה דווקא היה מכוון אליך, כי אתה תמיד מתנגד כשמהללים כל מיני תכונות כמו לוחמה ואגרסיביות, ואני חושב שדווקא הדוגמא הזאת היא מצויינת.

הה?
פארמר מחרבן במכנסיים מתחילת העונה. באמת שנראה רע מההתחלה. נע לפרקים ל"סביר" עד "נחמד", אבל "אחד הרכזים הכי טובים ששיחק במכבי"?
שילמד לקלוע ממטר אפשר יהיה לדבר. בזיון.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 31 אוקטובר 2011, 21:01

קודם כל התרגשות שאני סוף סוף מתכתב עם בכירי אוהדי מכבי =)

דבר שני, אני חושב שהקהל התחבר לפרקינס בגלל שיש דברים שסטטיקטיקה לא מספרת,
אבל אתה יודע שבתור אוהד השחקן מאוד יעיל לקבוצה, כזה היה פרקינס.
הנוכחות שלו על המגרש שידרה ליריב גם ב-35 הפרש שהוא הולך להזיע עד לרגע האחרון.
פארמר, עם כל הכישרון, הוא שחקן שאני לא כך כך מכיר בפן הזה של המשחק.
~Box & 1~

הודעהעל ידי קודי » 31 אוקטובר 2011, 21:04

היתה טעות מלכתחילה להחתים שחקן על חוזה זמני, בטח בעמדה כל כך חשובה, והיום מכבי משלמת על זה את המחיר. את המחיר הגבוה באמת היא תשלם כשהוא יעזוב ואז עד שימצאו שחקן, יחתימו אותו, יכניסו אותו לכושר וישלבו אותו בקבוצה יקח לפחות חודש. לדעתי אין ברירה אלא להביא כבר עכשיו מחליף, כך שלא תהיה התרסקות ביום שהוא יעזוב, כי עם כמה שהוא לא מככב הוא עדיין עדיף בהרבה על אוחיון ושאייר. אין רכזים בשוק? שישלמו ביי אאוט על שחקן שמשחק בקבוצה אחרת. מישהו הרי צריך לשלם את המחיר על בניית הקבוצה השערורייתית בקיץ.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי מקאדו » 31 אוקטובר 2011, 21:57

felix_r כתב:כמו רוב שחקני NBA הלא אירופאים, הוא נראה כמו כלום באירופה.

בדיוק בשביל זה אני חושב שקרלוס ארויו היה הצלחה לא מבוטלת בעונה הרצינית הראשונה שלו באירופה כשלידו שחקנים בינוניים , אם הוא פנוי לדעתי אפשר לוותר על קונספציית ה 'שחקן הגנה שיודע ללחוץ' וללכת עליו כאחד שיריץ מצוין את המיתפרצות ובנוסף הןא מוסר נהדר , רק לחשוב על איזה כדורים הוא יספק לסנטר אמיתי כמו סופו ולא כל מיני חצי סנטרים בינוניים סטייל ארון מגי ואלטון בראון.
וכן לדעתי הוא ש/חקן יותר טוב מפארמר ביי פאר .
מקאדו

הודעהעל ידי misha » 31 אוקטובר 2011, 22:18

נכון, וזה אומר שההסתגלות לוקחת זמן ואין פה קסם - שחקנים יותר גדולים מפארמר מתקשים. פארמר שחקן טוב מאוד ואם היה נשאר פה לעונה שלמה היינו רואים יותר ממנו בהמשך. יהיה לו קל למצוא מחליף ראוי בסיום השביתה.
אם כבר להוסיף שחקן NBA לזמן קצר, היינו צריכים לחשוב לכיוון שחקן ששיחק באירופה בעבר.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 31 אוקטובר 2011, 22:19

מקאדו כתב:

בדיוק בשביל זה אני חושב שקרלוס ארויו היה הצלחה לא מבוטלת בעונה הרצינית הראשונה שלו באירופה כשלידו שחקנים בינוניים , אם הוא פנוי לדעתי אפשר לוותר על קונספציית ה 'שחקן הגנה שיודע ללחוץ' וללכת עליו כאחד שיריץ מצוין את המיתפרצות ובנוסף הןא מוסר נהדר , רק לחשוב על איזה כדורים הוא יספק לסנטר אמיתי כמו סופו ולא כל מיני חצי סנטרים בינוניים סטייל ארון מגי ואלטון בראון.
וכן לדעתי הוא ש/חקן יותר טוב מפארמר ביי פאר .

לא יודע למה, משהו בארויו משדר אני שחקן טוב אבל בגלל זה הקבוצה עצמה לא תהיה טובה.
ככה לפחות הרגשתי כששיחק במכבי. כשראיתי אותו במיאמי שנה שעברה הוא שיחק די מעט וכמה כבר אפשר להזיק בקבוצה עם שחקנים כל כך חזקים (כמו במיאמי).
בקבוצה רגישה כמו מכבי, כשהכל נמדד על חוט השיערה, לדעתי שחקן מהסוג שלו לא מתאים. קשה לי להסביר מקצועית מדוע.
~Box & 1~

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוקטובר 2011, 22:43

החציל האצטקי כתב:
jol9 כתב:משהו מוזר מאוד קורה איתו.

הה?
פארמר מחרבן במכנסיים מתחילת העונה. באמת שנראה רע מההתחלה. נע לפרקים ל"סביר" עד "נחמד", אבל "אחד הרכזים הכי טובים ששיחק במכבי"?
שילמד לקלוע ממטר אפשר יהיה לדבר. בזיון.

במשחקי ההכנה הראשונים, מאוד אהבתי את מה שראיתי ממנו. זה די התחרבן במשחק מול מילאנו ומאז אני לא מבין מה הוא עושה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 31 אוקטובר 2011, 22:50

אני לא רוצה להגיד "אין לכם מושג" אבל מדובר בשחקן ברמה של אנטוני פארקר.
יש לו הכל, שליטה בכדור, חדירה, ראיית משחק וקליעה.
נכון שהוא לא מככב, נכון שהראש שלו בNBA והוא לא 100% מרוכז בקז'מן ונעימי אבל הוא משתדל ותורם.

מכבי עושה טעות (נניח, אם בכלל) שלא מחפשת לו מחליף כבר עכשיו, אבל אין לזה שום קשר ליכולת שלו.
וזה לא שהוא גונב דקות משחק של איזה עילוי שמתחבה מתחת לספסל.
תפרגנו לשחקן NBA שבא עם גישה צנועה, מתיישב בספסל הראשון בכיתה ולומד.
Runner30

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 31 אוקטובר 2011, 23:01

Runner30 כתב:אני לא רוצה להגיד "אין לכם מושג" אבל מדובר בשחקן ברמה של אנטוני פארקר.
נכון שהוא לא מככב, נכון שהראש שלו בNBA והוא לא 100% מרוכז בקז'מן ונעימי אבל הוא משתדל ותורם.

מכבי עושה טעות (נניח, אם בכלל) שלא מחפשת לו מחליף כבר עכשיו, אבל אין לזה שום קשר ליכולת שלו.

ואם העובדה שמכבי צריכה למצוא כבר שלשום מחליף לפארמר,
ואת זה יודע כל אוהד מכבי מגיל 4 ומעלה,
מדוע לא מביאים?
~Box & 1~

הודעהעל ידי roy1000 » 31 אוקטובר 2011, 23:06

Runner30 כתב:אני לא רוצה להגיד "אין לכם מושג" אבל מדובר בשחקן ברמה של אנטוני פארקר.

הוא לא שחקן ברמה של פארקר. ממש לא. מדובר בבחור שנבחר בסוף הסיבוב הראשון והיה/יהיה רכז מחליף לכל אורך הקריירה שלו. מדובר בשחקן רוטציה לגיטימי ובשחקן טוב שנמצא קרוב לשיא הקריירה שלו, אבל לא מדובר בכוכב גדול.

בכל מקרה, כדורסל יש לו, ואני באמת לא מבין מה קרה לו, אחרי כמה משחקים טובים. המשחק היום היה פשוט לא מוסבר.

דבר נוסף שאני לא מבין לגבי פרמאר - הוא הרי קלעי טוב + מטווח השלוש ב- NBA. לא מבין איך הוא לא פוגע בכלום פה.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוקטובר 2011, 23:38

roy1000 כתב:

הוא לא שחקן ברמה של פארקר. ממש לא. מדובר בבחור שנבחר בסוף הסיבוב הראשון והיה/יהיה רכז מחליף לכל אורך הקריירה שלו. מדובר בשחקן רוטציה לגיטימי ובשחקן טוב שנמצא קרוב לשיא הקריירה שלו, אבל לא מדובר בכוכב גדול.

בכל מקרה, כדורסל יש לו, ואני באמת לא מבין מה קרה לו, אחרי כמה משחקים טובים. המשחק היום היה פשוט לא מוסבר.

דבר נוסף שאני לא מבין לגבי פרמאר - הוא הרי קלעי טוב + מטווח השלוש ב- NBA. לא מבין איך הוא לא פוגע בכלום פה.

נכון. אני גם חושב שהרוב כאן יודע להעריך את האיכויות שלו. אבל מצד שני לא צריך לעצום עיניים ולהגיד שהכל טוב.

את ארויו שחטו כאן על ימין ועל שמאל, למרות שבאותו שלב בעונה הוא לדעתי שיחק הרבה יותר טוב (ועשה את זה די לבד).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 31 אוקטובר 2011, 23:45

jol9 כתב:נכון. אני גם חושב שהרוב כאן יודע להעריך את האיכויות שלו. אבל מצד שני לא צריך לעצום עיניים ולהגיד שהכל טוב.

את ארויו שחטו כאן על ימין ועל שמאל, למרות שבאותו שלב בעונה הוא לדעתי שיחק הרבה יותר טוב (ועשה את זה די לבד).

ארויו בשיאו היה שחקן יותר טוב מפארמר. ארויו גם היה שחקן שידע להיות ה"איש" הקבוצה, כי הוא היה רגיל לזה מנבחרת פורטו-ריקו. לפארמר אולי קשה יותר להתרגל למעמד של להיות הכוכב בקבוצה. זה פשוט לא נראה טוב כרגע.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 01 נובמבר 2011, 00:00

roy1000 כתב:
jol9 כתב:נכון. אני גם חושב שהרוב כאן יודע להעריך את האיכויות שלו. אבל מצד שני לא צריך לעצום עיניים ולהגיד שהכל טוב.

ארויו בשיאו היה שחקן יותר טוב מפארמר. ארויו גם היה שחקן שידע להיות ה"איש" הקבוצה, כי הוא היה רגיל לזה מנבחרת פורטו-ריקו. לפארמר אולי קשה יותר להתרגל למעמד של להיות הכוכב בקבוצה. זה פשוט לא נראה טוב כרגע.

הבעיה היא גם הstate of mind שלנו.
הרי כולנו יודעים שהוא שחקן זמני. אז ההתייחסות אליו היא כאל איזשהו מומחה שמגיע לתת עבודה בזמן מוגבל וללכת.
אתה אפילו לא מעלה על דעתך שהוא יכול להיות פחות מ100%, וזה מה שדי קשה לנו לעכל.

כל התירוצים האלה בשבילו הם לגיטימיים וכמו שאמרתי הוא גם לא משחק כ"כ רע (אולי פרט למשחק היום), אבל עדיין האכזבה קיימת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Thorin ו־39 אורחים