המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

קית' לנגפורד

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

קית' לנגפורד

הודעהעל ידי Chen » 20 נובמבר 2011, 21:53

אז מה הבעיה איתו?

אם בלאט יחנך אותו הוא יכול להיות שחקן מוביל כאן. כמובן שקודם הוא צריך לחזור לכושר אבל בנתיים לא ברור מה מקומו בקבוצה...

אז מה אתם אומרים שיהיה איתו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

Re: קית' לנגפורד

הודעהעל ידי refael » 20 נובמבר 2011, 22:03

בנתיים הוא דומה יותר לאלן אנדרסון מאשר שחקן מוביל
תמונה
refael

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 נובמבר 2011, 22:04

מקרה ראש, נקווה שלא חסר תקנה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי felix_r » 20 נובמבר 2011, 22:04

בנתים כולם נראים חרא, אז אין מה לבוא בטענות לשחקן שבא רק לא מזמן.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2011, 22:06

נראה כמו צל של השחקן שהיה עד עכשיו. איטי בצורה מחרידה ולא מצליח לקנות סל ממרחק של 3 מטר. יכול להיות שיש משהו שאנחנו לא יודעים על הפציעה שלו?
roy1000

הודעהעל ידי Chen » 20 נובמבר 2011, 22:08

אין לי בעיה עם ההחטאות, הוא יחזור לעצמו עם הזמן, יש לי בעיה עם קבלת ההחלטות שלו, אני מאוד אוהב את השחקן באופן כללי ושמחתי מאוד שהוא הגיע לכאן, אבל כנראה שהוא עדין לא שינה את התפיסה שלו.
אני בטוח שהוא לא טיפש, הוא פשוט אוהב לקחת יותר מידי על עצמו. השאלה שלי אם זה אפשרי בכלל ששחקן כזה ישנה את התפיסה שלו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי p&p » 20 נובמבר 2011, 22:09

דווקא ממנו אני מרוצה הוא עובר את השחקן שלו בקלות ורואים שהוא רוצה לפרגן לשחקנים (לדוגמא המקרה של הנדריקס בסוף החצי) אני חושב שצריך לשחק איתו כמו ששיחקו עם פארגו שנה שעברה ,שההתקפה נתקעת לעשות לו בידוד או פיק אן רול
p&p

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 נובמבר 2011, 22:11

סוף סוף קלע שלשה רק שימשיך ככה
בלאט יסדר לו את הראש
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 נובמבר 2011, 22:13

האחרון שמדאיג אותי כרגע
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי where is the love? » 20 נובמבר 2011, 22:31

גם אותי הוא לא מדאיג יאמר לזכותו שהוא ניסה היום, אני לא הבנתי למה בלאט לא שיחק איתו יותר לאורך המשחק כנ"ל גם עם סמית אם זה מה שבחרת לשחק איתו , לך עם זה עד הסוף.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2011, 22:37

where is the love? כתב:גם אותי הוא לא מדאיג יאמר לזכותו שהוא ניסה היום, אני לא הבנתי למה בלאט לא שיחק איתו יותר לאורך המשחק כנ"ל גם עם סמית אם זה מה שבחרת לשחק איתו , לך עם זה עד הסוף.

למה לא שיחק יותר עם סמית'? אולי כי הבחור היה 1 מ-8 מהשדה? אולי כי שחקנים חגגו עליו בהגנה? השחקן הזה זה נזק מהלך.
roy1000

הודעהעל ידי מכביסט24 » 21 נובמבר 2011, 00:43

לפני שאתם באים בטענות ללנגפורד, כדאי שתבדקו למה בלאט נותן לו אישור לעשות את הדברים האלו.
שחקן בקבוצה גדולה לא מתפרע סתם, כי ברגע שהוא עושה את זה הוא מעצבן את המאמן שמוריד אותו לספסל.. אני חושב שחלק מהאשמה על היכולת של קית' מעבר לכושר המשחק הלקוי שלו חל על בלאט.
נראה שהקבוצה השנה הרבה פחות מחויבת מבשנה שעברה. כנראה שזו הליגה האדריאטית והעייפות המצטברת שהיא גורמת, שנותנת לבלאט את הלגיטימציה לוותר לפעמים. בחיים לא ראיתי בלאט כל כך כבוי כמו שאני רואה במשחקים האחרונים..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 05:22

roy1000 כתב:
where is the love? כתב:גם אותי הוא לא מדאיג יאמר לזכותו שהוא ניסה היום, אני לא הבנתי למה בלאט לא שיחק איתו יותר לאורך המשחק כנ"ל גם עם סמית אם זה מה שבחרת לשחק איתו , לך עם זה עד הסוף.

למה לא שיחק יותר עם סמית'? אולי כי הבחור היה 1 מ-8 מהשדה? אולי כי שחקנים חגגו עליו בהגנה? השחקן הזה זה נזק מהלך.

זה לא שהמחליף שלו (פניני ) היה יותר טוב...דווקא אתמול לסמית' היה יותר סיכוי לעשות נקודות מפניני שנראה כמו הצל של עצמו...

בכל מקרה לגבי קית' , אני ממש לא מודאג כי אני דווקא רואה שיפור בכושר שלו , מה שכן זה רק מראה כמה שזה לא כנון לחכות כלכך הרבה זמן לשחקן ועל זה דיברנו בקיץ שההנהלה ישנה ולא מחתימה שחקן .
כשהחדירות שלו יכנסו למרות שזה נראה מהלך רשא בקיר זה ממש לו כי הוא עושה אותם על השחקן שלא יכול לשמור עליו ומגיע עד הטבעת וכשזה יכנס זה יהיה אלמנט שהיה מאוד חסר לנו העונה ששנה שעברה פארגו הביא (וגם פרקינס לפעמים...)
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי refael » 21 נובמבר 2011, 08:07

"הכדורים לא כ"כ נכנסים עכשיו אבל זה חלק מהמשחק ואני מקווה שהסטטיסטיקה תתיישר", אמר לנגפורד כשהוא מתייחס לקשיי ההתאקלמות שלו, "כרגע מסיבה לא ברורה זה עוד לא עובד. ההתסגלות שלי היא קשה. זו קבוצה עם הרבה שחקנים איכותיים ולא בהכרח צריך שאני אעשה את הדברים שעשיתי בשנים האחרונות בקבוצות שבהן הייתי. אלה ההתאמות שאני צריך לעשות. הצוות עובד איתי על הדברים האלה כדי שאהיה מוכן ושזה יהיה בסדר".

לקראת מילאנו ביום חמישי הוסיף הגארד: "כולם רוצים להישאר חיוביים, ולהיות מוכנים. אני לא הייתי כאן במשחק הראשון מול מילאנו אבל החבר'ה נרגשים לקראת המשחק הזה"
תמונה
refael

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 08:13

זה בדיוק ההבדל בינו לבין אנדרסון , המודעות שלו ליכולת שלו ולזה שהוא צריך להתאים את עצמו לקבוצה...כשאנדרסון נשאל על היכולת שלו (אחרי התבטאות של פניני בנושא ) הוא אמר שאין לו מושג על מה הוא מדבר....
זה עוד אחת מהסיבות שאני אופטימי לגבי לאנגפורד אלא אם יש לו פציעה שהמגבילה אותו ולא ידענו עליה....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 08:20

מכביסט27 כתב:לפני שאתם באים בטענות ללנגפורד, כדאי שתבדקו למה בלאט נותן לו אישור לעשות את הדברים האלו.
שחקן בקבוצה גדולה לא מתפרע סתם, כי ברגע שהוא עושה את זה הוא מעצבן את המאמן שמוריד אותו לספסל.. אני חושב שחלק מהאשמה על היכולת של קית' מעבר לכושר המשחק הלקוי שלו חל על בלאט.
נראה שהקבוצה השנה הרבה פחות מחויבת מבשנה שעברה. כנראה שזו הליגה האדריאטית והעייפות המצטברת שהיא גורמת, שנותנת לבלאט את הלגיטימציה לוותר לפעמים. בחיים לא ראיתי בלאט כל כך כבוי כמו שאני רואה במשחקים האחרונים..

אתה אולי לא תאהב לשמוע את זה אבל זה מראה בדיוק כמה בלאט ייחס חשיבות למשחק הזה כשנתן לו יד חופשית על מנת שיכנס לעניינים בכוח גם על חשבון היכולת המקצועית של מכבי במשחק הזה.

ואני דווקא אוהב את הבגרות המקצועית של בלאט כשהוא יודע מה באמת חשוב וממקד שם את כל המאמצים.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 08:27

זה לא קשור, מכבי נראית רע כבר 3 משחקים, גם במשחק יורוליג חשוב מאוד ( פדרמן ומזרחי תלשו שערות ביום חמישי ) ולא רק במשחקים " חסרי חשיבות ".
והמשחק אתמול לא חסר חשיבות למועדון, גם אם פרקטית אתה צודק. מספיק לראות את הפרצופים של מזרחי והסכנה לשבץ אצלו כדי לראות את זה. זה לא מוסיף בריאות לאף אחד.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 21 נובמבר 2011, 08:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 08:33

יוסי22 כתב:
מכביסט27 כתב:לפני שאתם באים בטענות ללנגפורד, כדאי שתבדקו למה בלאט נותן לו אישור לעשות את הדברים האלו.

אתה אולי לא תאהב לשמוע את זה אבל זה מראה בדיוק כמה בלאט ייחס חשיבות למשחק הזה כשנתן לו יד חופשית על מנת שיכנס לעניינים בכוח גם על חשבון היכולת המקצועית של מכבי במשחק הזה.

ואני דווקא אוהב את הבגרות המקצועית של בלאט כשהוא יודע מה באמת חשוב וממקד שם את כל המאמצים.

יוסי, אני מסכים עם ירין. לדעתי אתה קצת מיפה את המציאות ומחפש דברים שלא קיימים.
בלאט הוא האחרון שיקריב משחקים, בטח לא בליגה שלנו ובטח לא מול י-ם.
כל העונה שעברה התבססה על זה שמכבי הרתיעה את הקבוצות. לא סתם הוא דחף ודחף גם ב-30 ו-40 הפרש.

אני לא יודע אם בלאט חבוי, אבל הוא בטוח עייף, לא פחות מהשחקנים. צריך להקשיב לדרק בשביל להבין, כמה קשה הם עובדים. מתכוננים לכל משחק, חושבים,
מכינים דברים חדשים, וכמובן מעבירים אימונים, פותרים בעיות וכו'.
זה מתיש וקשה.

אבל זה מה יש כרגע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 08:37

אני אהבתי את הנסיונות של לאנגפורד ליזום לעצמו מצבים והביטחון לקחת את הכדור לבד לסל בשלב הזה . זו דרך טובה לבנות את הביטחון שלו במיוחד כשבפועל מדובר במשחק חסר חשיבות אמיתית (רק העניין של היוקרה..) . כשהמהלכים האלו יתחילו להצליח לו אז ניהיה במצב יותר טוב . אגב הוא די מאזן את החדירות שלו עד הסוף לבין החדירה עם המסירה ובשלושת המשחקים האחרונים עשה כמה מהלכים יפים כאלו ...אני חושב שצריך להמשיך לתת לו קרדיט במשחקים כאלו ואולי אפילו במשחקי יורוליג כשמגעים להפרש בטוח שילך חזק לסל כי זה משהו שקצת חסר העונה (פארמר עשה את זה מול ריאל...)
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קובי » 21 נובמבר 2011, 08:49

אלן אנדרסון הוא שחקן סוליסט בהרבה מקית', גם במשחק וגם בתפיסה.
יחד עם זאת, אלן אנדרסון היה נראה מחובר בהרבה לקבוצה של פיני דאז.

אני לא חושב שלאנגפורד צריך לקבל בכל פעם את הכדור מעבר לקשת ה-3 בנסיונות חוזרים לאלתר, בזמן ששאר השחקנים, המאמנים והאוהדים מתפללים.
לאנגפורד צריך לקבל את הכדור אחרי 2-3 מסירות בהתקפה ומייד לתקוף את הסל, בין אם בקליעה, או בחדירה אחרי 2-3 כדרורים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־38 אורחים