המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

מישהו יודע למה בלאט מייבש את פאפאלוקאס?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מישהו יודע למה בלאט מייבש את פאפאלוקאס?

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 06:12

אחרי פתיחת עונה מצויינת כשלעיתים הוא נראה כמו השחקן הכי טובה במכבי, פתאום בלאט החליט לייבש את פאפאס והוריד לו את מספר הדקות לאיזה 5 למשחק, כשאוחיון מקבל 25. אני לא מצליח להבין מה הביא לשינוי הזה. בכל המשחקים שראיתי את פאפלוקאס, הוא עשה עבודה טובה. מכבי צריכה את פאפאלוקאס מהספסל וליותר מ- 5 דקות. עם כל הכבוד לאוחיון, מדובר בשחקן ברמה אחרת, גם בגיל 34.

למישהו יש מושג למה פאפאס פתאום נמחק מהרוטציה ברמות שבלאט מעדיף לתת לאוחיון 30 דקות למשחק? משהו קרה בין פאפאס לבלאט?
roy1000

Re: מישהו יודע למה בלאט מייבש את פאפאלוקאס?

הודעהעל ידי קודי » 24 נובמבר 2011, 06:24

roy1000 כתב:אחרי פתיחת עונה מצויינת כשלעיתים הוא נראה כמו השחקן הכי טובה במכבי, פתאום בלאט החליט לייבש את פאפאס והוריד לו את מספר הדקות לאיזה 5 למשחק, כשאוחיון מקבל 25. אני לא מצליח להבין מה הביא לשינוי הזה. בכל המשחקים שראיתי את פאפלוקאס, הוא עשה עבודה טובה. מכבי צריכה את פאפאלוקאס מהספסל וליותר מ- 5 דקות. עם כל הכבוד לאוחיון, מדובר בשחקן ברמה אחרת, גם בגיל 34.

למישהו יש מושג למה פאפאס פתאום נמחק מהרוטציה ברמות שבלאט מעדיף לתת לאוחיון 30 דקות למשחק? משהו קרה בין פאפאס לבלאט?

מוזר מאוד, במיוחד שבהזדמנויות שפאפאס קיבל הוא היה כמעט תמיד מצויין (אולי למעט משחק אחד), בעוד אוחיון עושה לעתים פעולות טובות אבל אחוזי הקליעה שלו מעוררי רחמים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 24 נובמבר 2011, 06:31

לדעתי זה בגלל ההגנה , בלאט רוצה לשמור על התבנית פחות או יותר של שנה שעברה, עם שמירת לחץ, ופאפאס נראה לו פחות מתאים לעניין הזה.
אני גם לא חושב שזה טוב למכבי לייבש אותו יותר מדי, יש הנחה כזאת שהוא תמיד יוכל לעלות מהפספל ולהיות טוב. בינתיים מכבי נראית רע בהתפקה העומדת ופאפאס הוא בדיוק הפיתרון לזה.
אבל אולי יש דברים שאנחנו לא יודעים לגבי מה שקורה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי קודי » 24 נובמבר 2011, 07:16

yarinsaky כתב:לדעתי זה בגלל ההגנה , בלאט רוצה לשמור על התבנית פחות או יותר של שנה שעברה, עם שמירת לחץ, ופאפאס נראה לו פחות מתאים לעניין הזה.
אני גם לא חושב שזה טוב למכבי לייבש אותו יותר מדי, יש הנחה כזאת שהוא תמיד יוכל לעלות מהפספל ולהיות טוב. בינתיים מכבי נראית רע בהתפקה העומדת ופאפאס הוא בדיוק הפיתרון לזה.
אבל אולי יש דברים שאנחנו לא יודעים לגבי מה שקורה.

בלאט לא יכול לשמר את התבנית ההגנתית של העונה שעברה מהטעם הפשוט שהיא לא מתאימה לשחקנים שיש לו היום. השיטה היתה מצויינת עבור תמנון כמו פרקינס, שומר קבוצתי נהדר וחוטף מצויין כמו אידסון יחד עם אתלט כמו פארגו. אבל השיטה הזו לא רלוונטית לשחקנים כמו אוחיון, פרמאר, סמית ופאפאס. כך שזו לא נראית לי הסיבה. כנראה שיש דברים שאנחנו לא יודעים אחרת קשה לי מאוד להבין איך בלאט מעדיף את אוחיון על פני שחקן שטוב ממנו בהרבה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 24 נובמבר 2011, 07:27

מה שאתה אומר נכון לגבי ההתאמה של השחקנים השנה לשיטה ההגנתית הזאת, אני לא טוען אחרת, רק מנסה להבין מדוע ההעדפה הזאת.
אבל בלאט כן מנסה ללחוץ הרבה פעמים בהגנה והסוויץ' ההגנתי נגד שרלואה הצריך שחקנים יותר אתלטיים כדי לשמור על הגארדים המהירים והאתלטיים של הבלגים.
תוצאה מכך היה רבע הגנתי מצויין, אבל התקפה מאוד מגומגמת, בעצם לאורך כל המשחק. הבעיה שלא כל קבוצה היא ברמה של הבלגים ואני חושב
שפאפאס צריך לקבל הרבה יותר דקות מכאן והלאה. מנהל משחק ברמתו ( והוא עדיין כזה ) צריך לשחק הרבה יותר כדי שההתקפה העומדת תראה כמו משהוא שאפשר להתחיל להנות ממנו.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי rc4991 » 24 נובמבר 2011, 08:29

לפי מה שהבנתי הם לא רוצים להעמיס עליו והם ישתפו אותו יותר כשנגיע לשלבים המכריעים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 24 נובמבר 2011, 08:48

גם לי זה נראה תמוה, זה נכון שפאפלוקאס אולי מבוגר אבל מגיע לו לדעתי לפחות 10 דקות ביורוליג...בכל אופן שמעתי היום שהוא חולה. לדעתי מכבי צריכה לקצר את הרוטציה בכדי לנצח את מילאנו.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 24 נובמבר 2011, 09:14

לפי דעתי בלאט יתאפס על עצמו בסופו של דבר וייבש את אוחיון וייתן יותר דקות לפאפס
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 09:22

אני גם חושב שזה כשור לעניין ההגנה וגם לזה שיוגב בכושר טוב .
יוגב ופארמר לוחצים טוב את המוביל כדור עד החצי , הבעיה שפה ניכנס התפקיד של סמית והוא לקרוא את המסירה של השחקן הנלחץ וליירט אותה והוא לא עושה את זה טוב כמו שאיידסון היה עושה.
מה שקורה בסוף , המהלך לא מייצר חטיפות אלא רק משיג עיקוב של ההתקפה ומשאיר ליריבה 15-18 שניות להתקפה מסודרת . זה לא כמו בשנה שעברה אבל זה הרע במיעוטו .
בסופו של דבר לאורך זמן אוחיון כנראה מתאים יותר לעשות את זה .
כשפאפאס עושה את זה לאורך זמן הוא מתעייף וזה משפיעה על ההחלטות שלו בהתקפה....
סביר להניח שזה לא ישאר על 5 דק' משחק אלא יעלה ל-15 דק' אבל כנראה שכרגע יש קצת ירידה בכושר של פאפאס..
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 24 נובמבר 2011, 09:35

yzafrir כתב:אני גם חושב שזה כשור לעניין ההגנה וגם לזה שיוגב בכושר טוב .יוגב ופארמר לוחצים טוב את המוביל כדור עד החצי , הבעיה שפה ניכנס התפקיד של סמית והוא לקרוא את המסירה של השחקן הנלחץ וליירט אותה והוא לא עושה את זה טוב כמו שאיידסון היה עושה.
מה שקורה בסוף , המהלך לא מייצר חטיפות אלא רק משיג עיקוב של ההתקפה ומשאיר ליריבה 15-18 שניות להתקפה מסודרת . זה לא כמו בשנה שעברה אבל זה הרע במיעוטו .
בסופו של דבר לאורך זמן אוחיון כנראה מתאים יותר לעשות את זה .
כשפאפאס עושה את זה לאורך זמן הוא מתעייף וזה משפיעה על ההחלטות שלו בהתקפה....
סביר להניח שזה לא ישאר על 5 דק' משחק אלא יעלה ל-15 דק' אבל כנראה שכרגע יש קצת ירידה בכושר של פאפאס..

באיזה אחוזים הוא יקלע כשהוא יהיה בכושר פחות טוב???
קודי

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 09:39

זה לא קשור רק לקליע אלא גם להגנה וקבלת החלטות...ואגב גם בקליע הוא פחות גרוע עכשיו...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yarinsaky » 24 נובמבר 2011, 09:44

לא יודע אם הוא פחות גרוע, הוא גרוע מספיק.
יש באמת בעייה עם פאפאלוקאס בלחץ ובמשחק מהיר, אבל גם אין הצדקה לכל כך הרבה דקות של אוחיון.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 24 נובמבר 2011, 10:14

לא ברור ההחלטה הזאת של בלאט
גם בלחץ פאפאס יכול לעשות עבודה מצוינת לדעתי אם יהיה על "משבצת אידסון", שחקן חכם שקורא את הלחץ ובזכות האורך שלו יחטוף כדורים. הרכב של פארמר ולאנגפורד לוחצים, עם פאפאס כשחקן החכם שחוטף כדורים, דווקא כן יכול ליהיות יעיל בלחץ. לא רואה בעיה שישחקו עם הרכב כזה, בטח לאור הכושר של סמית' ופניני.
אם בלאט יפתח עם פארמר, לאנגפורד/אוחיון וסמית', ואחרי כמה דקות להחליף את סמית' בפאפאס, שקוק ירד מהמגרש, פה יכול ליהיות אפשרות טובה ללחוץ ולרוץ, שג'יאקטי מוביל כדור, ומכבי עם 2 גארדים זריזים ואתלטיים, ועם שחקן חכם וארוך כמו פאפאס שהוא חוטף טוב. עם ג'יימס/הנדריקס שיסגרו את הצבע אם ישברו את הלחץ, ואליהו שרץ למתפרצות ועושה נקודות קלות, זה הרכב שיכול לרוץ ולברוח למילאנו, אבל נשאיר את הדברים האלה לבלאט..
asafb96

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 10:47

התירוץ של הלחץ לא ממש תופס כי מכבי משחקת לחץ רק כמה דקות במשחק. גם התירוץ של "לשמור" אותו לשלבים המכריעים לא ממש הגיוני. לא אמרתי לתת לו 35 דקות למשחק, אבל לפחות 10 - 20 דקות.

מה שהכי מוזר בכל הסיפור זה המעבר החד מ- 25 דקות מצויינות בשני המשחקים הראשונים, ל- 10 דקות מול ריאל ו- 4 בשני המשחקים האחרונים. זה לא שפאפאס שיחק לא טוב. בלאט פשוט חתך אותו מהרוטציה בלי שום סיבה הגיונית.
roy1000

הודעהעל ידי where is the love? » 24 נובמבר 2011, 10:54

אני גם מסכים עם הדיעה של אסף שפאפאס יכול ליירט את המסירה כמו אידסון בזמנו... הניהול והחוכמה שלו מביאים הרבה.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי ankram » 24 נובמבר 2011, 11:25

פאפא חולה והוא בספק למשחק.

ולשאלת הת'רד , אני לא חושב שפאפא מיובש ע"י בלאט , זאת הסכמה חוצה הנהלה , בלאט ופאפא עצמו לגבי הקורבן שהוא צריך להקריב כדי לקדם את לנגפורד בליגה ובאדריאטית.
גם שימו לב שפאפא כמעט ולא מאיים על הסל , אפילו פחות מאוחיון במשחקים האחרונים.

אני מאד אוהב אותו ובטוח שישתמשו בו בהמשך העונה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי rc4991 » 24 נובמבר 2011, 11:25

asafb96 כתב:לא ברור ההחלטה הזאת של בלאט
גם בלחץ פאפאס יכול לעשות עבודה מצוינת לדעתי אם יהיה על "משבצת אידסון", שחקן חכם שקורא את הלחץ ובזכות האורך שלו יחטוף כדורים. הרכב של פארמר ולאנגפורד לוחצים, עם פאפאס כשחקן החכם שחוטף כדורים, דווקא כן יכול ליהיות יעיל בלחץ. לא רואה בעיה שישחקו עם הרכב כזה, בטח לאור הכושר של סמית' ופניני.
אם בלאט יפתח עם פארמר, לאנגפורד/אוחיון וסמית', ואחרי כמה דקות להחליף את סמית' בפאפאס, שקוק ירד מהמגרש, פה יכול ליהיות אפשרות טובה ללחוץ ולרוץ, שג'יאקטי מוביל כדור, ומכבי עם 2 גארדים זריזים ואתלטיים, ועם שחקן חכם וארוך כמו פאפאס שהוא חוטף טוב. עם ג'יימס/הנדריקס שיסגרו את הצבע אם ישברו את הלחץ, ואליהו שרץ למתפרצות ועושה נקודות קלות, זה הרכב שיכול לרוץ ולברוח למילאנו, אבל נשאיר את הדברים האלה לבלאט..

ואתה רוצה להגיד לי שהוא ישמור על גלינארי?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 11:39

ankram כתב:פאפא חולה והוא בספק למשחק.

ולשאלת הת'רד , אני לא חושב שפאפא מיובש ע"י בלאט , זאת הסכמה חוצה הנהלה , בלאט ופאפא עצמו לגבי הקורבן שהוא צריך להקריב כדי לקדם את לנגפורד בליגה ובאדריאטית.

בלאט ייבש אותו גם בשני משחקי היורוליג האחרונים. אני לא רואה שום סיבה שאוחיון ישחק יותר שפאפאלוקאס ביורוליג. אין בזה שום הגיון.
roy1000

הודעהעל ידי ankram » 24 נובמבר 2011, 12:05

roy1000 כתב:
ankram כתב:פאפא חולה והוא בספק למשחק.

בלאט ייבש אותו גם בשני משחקי היורוליג האחרונים. אני לא רואה שום סיבה שאוחיון ישחק יותר שפאפאלוקאס ביורוליג. אין בזה שום הגיון.

אוחיון היה מצויין מול אפס , כמה רכזים אתה רוצה על המגרש ברגע נתון?

חוץ מזה , אני בטוח שבלאט עושה לעצמו את החישובים , הוא לא מייבש סתם.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי asafb96 » 24 נובמבר 2011, 12:35

rc4991 כתב:
asafb96 כתב:לא ברור ההחלטה הזאת של בלאט

ואתה רוצה להגיד לי שהוא ישמור על גלינארי?

לא רואה סיבה שלא.
גאלינרי הוא לא איזה אתלט על, ופאפאס אולי לא יעצור אותו, אבל הוא שחקן הגנה טוב, שיכול לשמור אותו ברמה לא פחות טובה מפניני, בלו, ואולי גם מסמית'. לא משנה אם סמית' או פאפאס ישמרו אותו, הוא את שלו יתן, ככה שאני לא רואה בזה בעיה
חוץ מזה, לא בטוח שגאלינרי יהיה על המגרש בדקות האלה. אפשר לתזמן את זה שהוא ישמור את מאנצ'נלי או היירסטון
סך הכל, פאפאס צריך לקבל דקות, לפחות 10-20 לדעתי, ואני מקווה שבלאט יתעשת על זה מהר, ויחזיר אותו לרוטציה על חשבון דקות של אוחיון, ואולי גם ינגוס דקות מסמית' ופניני.
asafb96

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־135 אורחים