המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

הודעהעל ידי itai7 » 05 אפריל 2011, 11:56

הלילה לא היו משחקים

שידורים להשבוע:

NBA

חמישי, 7.4, 3:00: מיאמי - מילווקי ב-ESPN

שבת, 9.4, 3:00: דנבר - אוקלהומה ב-ESPN

ראשון, 10.4, 20:00: אורלנדו - שיקגו ב-5+

שלישי, 12.4, 5:30: סקרמנטו - אוקלהומה סיטי בספורט5
נערך לאחרונה על ידי itai7 בתאריך 06 יוני 2011, 10:26, נערך 5 פעמים בסך הכל.
itai7

Re: תרד הNBA המחודש: מתקרבים לפלייאוף

הודעהעל ידי המכביה » 05 אפריל 2011, 12:51

חבל מאוד על כספי. לא ברור לי מי באמת אשם במצב שלו: הוא או המאמן. התחיל את העונה די יפה, ועכשיו הוא פשוט מחוק.

אני מקווה שהואע ימצא את מקומו בקבוצה ראויה יותר שתתן לו קרדיט והזדמנות להוכיח.
המכביה

הודעהעל ידי ankram » 05 אפריל 2011, 15:35

המכביה כתב:חבל מאוד על כספי. לא ברור לי מי באמת אשם במצב שלו: הוא או המאמן. התחיל את העונה די יפה, ועכשיו הוא פשוט מחוק.

אני מקווה שהואע ימצא את מקומו בקבוצה ראויה יותר שתתן לו קרדיט והזדמנות להוכיח.

עם זאת אני לא מצליח להבין את גישת ה "תמות נפשי עם פלשתים" שמניע אותו לדבר בכל כלי תקשורת אפשרי על הרצון שלו לעזוב , ועוד פנינים.
מה חושב כספי? שאבא שלו ירים כמה טלפונים ללכלך על סקרמנטו , וצהובוני הארץ ילחצו את הנהלת סקרמנטו לתת לו חוזה שמבטיח לו דקות משחק?
לא אוהב את ההתנהלות הבכינית הזאת , גישת ה"כוכב" שמגיע לו לשחק , תעבוד קשה , תיתן 110% כל הזדמנות , אי אפשר להתעלם מזה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 16:03

זה היה באוויר כל הזמן. הוא נתן הופעות טובות שם, אבל גם אז היו מקרים שסופסל.

אני לא ממש מחזיק מווסטפול, אבל אני בטוח שעמרי חייב לקחת חלק מהאשמה על עצמו, לעבוד קשה יותר באימונים ולקוות לטוב.

טרייד יעזור לו, אבל לפעמים לברוח מהבעיה זה לא דבר טוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 16:42

יש לו חוזה לעונה הבאה, ולעונה אחרי יש אופציה של קבוצה. אם המצב הקיים יימשך, זה יגמר בטרייד. לא תהיה לו בעיה למצוא קבוצה חדשה.

וזה שהוא מדבר על זה פה ושם, לא אומר שהוא לא עובד קשה. מדובר בשחקן שהגיע לאיפה שהוא הגיע הרבה בזכות עבודה קשה. גם בעונה שעברה הייתה לו תקופה רעה והוא יצא ממנה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 17:53

מישה מה קורה עם האירים שלנו? אני נוסע לחזק אותם קצת במולדת המקורית, אבל אתה תצטרך לתת את הפוש מפה... :D

שיקאגו מדהימים בינתיים, וזה נראה כרגע שאין בכלל פייבוריטיות ברורות לתואר. מיאמי, הסלטיקס, שיקאגו ואורלנדו רואות את עצמן מועמדות לגיטימיות להיות אלופות המזרח ובמערב בכלל יש בלגאן
ורק הלייקרס מגיעים לפליאוף במורל גבוה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 18:09

אתה נוסע לאירלנד? קח אותי אתך ;)

סלטיקס מאוד לא יציבים כרגע ונראה שבדומה לעונה שעברה מעבירים את הזמן עד לפלייאוף. אני חושב שיהיה בסדר, מה גם שכמעט כולם (חוץ משאק שיש לו פציעה קטנה) בריאים כרגע. אפילו ג'רמיין נראה בסדר.

דרק רוז בעונה מדהימה (כמעט בטוח יהיה הMVP). כל העונה חששתי מהם יותר מכולם במזרח. את אורלנדו אני לא כל כך סופר. לדעתי במזרח זה מאבק תלת ראשי ויהיה מאוד מעניין.

במערב לייקרס כרגע (למרות ההפסד לנאגטס) בכושר טוב, בזמן שסן אנטוניו בירידה. מקווה שתהיה שם הפתעה, לא בא לפגוש שוב את הלייקרס בלי יתרון ביתיות.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 18:15

misha כתב:אתה נוסע לאירלנד? קח אותי אתך ;)

סלטיקס מאוד לא יציבים כרגע ונראה שבדומה לעונה שעברה מעבירים את הזמן עד לפלייאוף. אני חושב שיהיה בסדר, מה גם שכמעט כולם (חוץ משאק שיש לו פציעה קטנה) בריאים כרגע. אפילו ג'רמיין נראה בסדר.

דרק רוז בעונה מדהימה (כמעט בטוח יהיה הMVP). כל העונה חששתי מהם יותר מכולם במזרח. את אורלנדו אני לא כל כך סופר. לדעתי במזרח זה מאבק תלת ראשי ויהיה מאוד מעניין.

במערב לייקרס כרגע (למרות ההפסד לנאגטס) בכושר טוב, בזמן שסן אנטוניו בירידה. מקווה שתהיה שם הפתעה, לא בא לפגוש שוב את הלייקרס בלי יתרון ביתיות.

אכן נוסע, יהיה כיף ואני מקווה שלא מאוד גשום... :)

אני חושב שהבעיה מבחינת בוסטון זה לקבל בסיבוב השני את מיאמי עם כל הכוכבים והיומרות. דווקא מנגד, אני רואה את אורלנדו עושים הרבה צרות בסיבוב השני, כי זאת קבוצת פלייאוף מצויינת ומנוסה.
האמת שבוסטון די בעטה בדלי של עצמה עם כל הקטע של הביתיות, כי היה לה יתרון די גדול על הלייקרס, אבל עד הלייקרס יש עוד דרך ארוכה, וכנראה 2 סדרות בלי יתרון ביתיות.

חוץ מזה, אני לא אוהב את ההפסקות הטקטיות האלה של הירידה בכושר לטובת הפלייאוף, כי הנסיון אומר שדי קשה לחזור כשהמשחקים מתחילים, אבל נקווה שהנסיון של השחקנים יהיה מכריע בעניין הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 18:26

jol9 כתב:
misha כתב:אתה נוסע לאירלנד? קח אותי אתך ;)

אכן נוסע, יהיה כיף ואני מקווה שלא מאוד גשום... :)

אני חושב שהבעיה מבחינת בוסטון זה לקבל בסיבוב השני את מיאמי עם כל הכוכבים והיומרות. דווקא מנגד, אני רואה את אורלנדו עושים הרבה צרות בסיבוב השני, כי זאת קבוצת פלייאוף מצויינת ומנוסה.
האמת שבוסטון די בעטה בדלי של עצמה עם כל הקטע של הביתיות, כי היה לה יתרון די גדול על הלייקרס, אבל עד הלייקרס יש עוד דרך ארוכה, וכנראה 2 סדרות בלי יתרון ביתיות.

חוץ מזה, אני לא אוהב את ההפסקות הטקטיות האלה של הירידה בכושר לטובת הפלייאוף, כי הנסיון אומר שדי קשה לחזור כשהמשחקים מתחילים, אבל נקווה שהנסיון של השחקנים יהיה מכריע בעניין הזה.

אני מסכים שהיה עדיף לתת למיאמי ושיקגו להתקוטט ולשחק נגד המנצחת בגמר המזרח, אבל אין מה לעשות, כנראה שנצטרך לעשות את זה בדרך הקשה כמו בשנה שעברה. בינתיים העונה ניצחנו אותם כבר 3 פעמים ולדעתי אין להם עדיין את החיבור כדי לנצח את הסלטיקס. הצוות שתומך של השלישייה לא מספיק טוב ובבוסטון ידעו לנצל את החורים.

אורלנדו פשוט לא בנויה לקחת את המזרח. הם ידעו את זה ולכן עשו את הטרייד שלא באמת שינה הרבה. בעיקרון זו קבוצה של דוויט + מיליון קלעים. אני ממש לא מפחד מהם.

אני לא יודע עד כמה זה טקטי וכמה טבעי בגלל הגיל. בעונות האחרונות סלטיקס תמיד פתחו חזק ונחלשו אחרי פגרת האולסטאר. העונה זה החזיק קצת יותר אבל כנראה שזה היה בלתי נמנע. אין מה לעשות, קשה לשחקנים בגילאים האלה להחזיק 82 משחקים באותה רמת המתח. העיקר שהסגל מגיע פחות או יותר בריא לישורת האחרונה, אני סומך עליהם שידעו לעשות את הסוויץ'.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 אפריל 2011, 19:02

השנה בניגוד לשנה שעברה אתם בבעיה אמיתית לדעתי בזכות הטרייד ההזוי
על פרקינס שבהנחה הלא מופרכת ששני האונילים לא ממש כשירים לפלייאוף
מביא אתכם לפלייאוף עם קו קידמו דליל למדי .
ורק בשביל ההבהרה ברור לי שהזקנים של הסלטיקס יכולים להתעלות שוב אבל
זה נראה לי פחות סביר.
הלייקרס ממש בעטו בדלי כי המקום הראשון בליגה כבר היה תלוי במשחק הביתי
שלהם נגד הספרס בשבוע הבא ועכשיו הם צריכים לחכות למעידה של הספרס
באטלנטה , בכל מקרה כמו שכתבתי לאורך כל העונה מבחינתי הם הפייבוריטים
הברורים לאליפות כל זמן שביינום בריא.
יוסי22

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 19:10

לדעתי הטרייד לא הזוי בכלל. גרין יעזור הרבה לקבוצה ונותן לה יותר ורסטיליות שהיא הייתה צריכה, וקרסטיץ' נראה בינתיים בסדר גמור.

אוניל אחד כבר בריא, השני בדרך. קו קדמי של שני אונילים, קרסטיץ', KG, ביג בייבי, וטרוי מרפי מספיק ביותר.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 19:24

misha כתב:לדעתי הטרייד לא הזוי בכלל. גרין יעזור הרבה לקבוצה ונותן לה יותר ורסטיליות שהיא הייתה צריכה, וקרסטיץ' נראה בינתיים בסדר גמור.

אוניל אחד כבר בריא, השני בדרך. קו קדמי של שני אונילים, קרסטיץ', KG, ביג בייבי, וטרוי מרפי מספיק ביותר.

הטרייד עצוב יותר משהוא הזוי. אבל אין ספוק שאפשר לראות בו גם דברים חיוביים.
סה"כ אני מסכים ואני חושב שהביטחון של יוסי בלייקרס הוא מופרז. לא הייתי מהמר על טריפיט של הלייקרס.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 אפריל 2011, 20:19

רוצה להתערב? :)

איפה רביד באמת? זה שהפורום קרס לא אומר שהוא לא הפסיד... על מה התערבנו?

אין לי ביטחון מופרז בלייקרס , הם פשוט הקבוצה הטובה ביותר בליגה וככאלה הם פייבוריטים לאליפות בעיקר בזכות הקו הקידמי המפלצתי של גאסול, ביינום ואודום .
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 20:21

יוסי22 כתב:רוצה להתערב? :)

איפה רביד באמת? זה שהפורום קרס לא אומר שהוא לא הפסיד... על מה התערבנו?

אין לי ביטחון מופרז בלייקרס , הם פשוט הקבוצה הטובה ביותר בליגה וככאלה הם פייבוריטים לאליפות בעיקר בזכות הקו הקידמי המפלצתי של גאסול, ביינום ואודום .

הם לא היו הקבוצה הטובה ביותר בליגה לאורך העונה, הם כן בכושר הכי טוב עכשיו, אבל זה לא אומר כלום.

המזל שלהם הוא הקונפרנס האפסי שבו הם משחקים, בעוד אלופת המזרח תצטרך לעבור 2 אלופות פוטנציאליות, הלייקרס במקרה הטוב יתמודדו מול אחת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 אפריל 2011, 20:30

פה אני כבר ממש לא מסכים.

המערב חזק בהרבה אבל ממש ממש בהרבה מהמזרח , מספיק להסתכל על המאזנים של הקבוצה במקום השמיני במזרח (35-43) והקבוצה במקום השמיני במערב(44-33) כדי לקבל פרופורציות.

בא נשווה קבוצה קבוצה.

ס"א -שיקגו למרות ירידת המתח הספרס לדעתי הם קבוצה טובה באופן מובהק משיקגו עם כל הכבוד לעונה הטובה שהם נותנים.

לייקרס - מיאמי עם כל הכבוד למיאמי הם צריכים להוכיח את עצמם לפני שנשווה אותם ללייקרס.

דאלס - בוסטון פה כנראה המזרח מעט טוב יותר .

אוקלהומה - אורלנדו אני לוקח את אוקלהומה כל יום בשבוע לפני אורלנדו.

ואחר כך דנבר , פורטלנד , נ"א וממפיס לעומת אטלנטה , פילדלפיה , ניו יורק ואינדיאנה שזה לא ממש בר השוואה.
יוסי22

הודעהעל ידי משה » 05 אפריל 2011, 22:11

עוד כמה זמן יחזור שאקיל? לא ייאמן איך הוא נפצע בידיוק כשהוא חזר, חוסר מזל רציני. בכל מקרה לסלטיקס יהיה קשה מאוד מאוד להצליח בפלייאוף בלעדיו.
משה

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 22:14

משה כתב:עוד כמה זמן יחזור שאקיל? לא ייאמן איך הוא נפצע בידיוק כשהוא חזר, חוסר מזל רציני. בכל מקרה לסלטיקס יהיה קשה מאוד מאוד להצליח בפלייאוף בלעדיו.

סוף שבוע הזה, תחילת שבוע הבא.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2011, 05:35

יוסי22 כתב:פה אני כבר ממש לא מסכים.

המערב חזק בהרבה אבל ממש ממש בהרבה מהמזרח , מספיק להסתכל על המאזנים של הקבוצה במקום השמיני במזרח (35-43) והקבוצה במקום השמיני במערב(44-33) כדי לקבל פרופורציות.

בא נשווה קבוצה קבוצה.

ס"א -שיקגו למרות ירידת המתח הספרס לדעתי הם קבוצה טובה באופן מובהק משיקגו עם כל הכבוד לעונה הטובה שהם נותנים.

לייקרס - מיאמי עם כל הכבוד למיאמי הם צריכים להוכיח את עצמם לפני שנשווה אותם ללייקרס.

דאלס - בוסטון פה כנראה המזרח מעט טוב יותר .

אוקלהומה - אורלנדו אני לוקח את אוקלהומה כל יום בשבוע לפני אורלנדו.

ואחר כך דנבר , פורטלנד , נ"א וממפיס לעומת אטלנטה , פילדלפיה , ניו יורק ואינדיאנה שזה לא ממש בר השוואה.

אני חושב שההשוואה האמיתית היא לא של קבוצות במקום 7,8 אלא של קבוצות שרואות עצמן מועמדות לאליפות. במזרח יש יותר כאלה 3-4 ובמערב רק הספרס והלייקרס.
הספרס לא עשו שום דבר בשנתיים האחרונות, ולכן קצת קשה לקחת אותם ברצינות למרות העונה הטובה.

בכל אופן, יש במערב כשרון, אבל אין להם את הניסיון בשביל לנצח סדרות פלייאוף. בגלל זה אתה תראה קבוצות מנצחות פה ושם את הלייקרס, אבל לא באמת מאיימות עליה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 אפריל 2011, 12:24

http://www.youtube.com/watch?v=_MH4NXBp8kE

אחלה משחקים היו. ניצחון של הספרס (יחד עם ההפסד של הלייקרס) מקרב אותם עוד יותר לביתיות במערב. יש להם כבר יתרון של 3 משחקים.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Frid » 06 אפריל 2011, 12:59

misha כתב:http://www.youtube.com/watch?v=_MH4NXBp8kE

אחלה משחקים היו. ניצחון של הספרס (יחד עם ההפסד של הלייקרס) מקרב אותם עוד יותר לביתיות במערב. יש להם כבר יתרון של 3 משחקים.

כן, הלייקרס גמרו כנראה את המרוץ למקום הראשון, וזה חבל כי הם היו באמת קרובים ועוד מעט יש משחק בין הקבוצות וזה היה יכול להיות משחק גדול על המקום הראשון במערב.
Frid

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־177 אורחים