המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מחזור 8-9

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 8-9

הודעהעל ידי LIAV10 » 17 דצמבר 2011, 13:53

asafb96 כתב:
JasonWilliams12 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שחף כתב:אז עדיף לשלם לסמית' ולג'ון שאייר ולקבל משניהם בערך חצי ממה שווימס נותן לז'לגיריס?

לפחות תן שני שחקנים שהחוזה שלהם משתווה לזה של ווימס..
גם אם אתה מחבר את החוזים של שייר אתה מגיע לחצי ממה שווימס מקבל מז'לגיריס..

תוסיפי את פאפס ונשאר לך עודף

אז נישאר עם אוחיון כרכז בודד?
כמה כולם חכמים בדיעבד.. כאילו מישהו פה ציפה שווימס יקרע את אירופה
העיקר ההנהלה אשמה של חזת את העתיד והביאה אותו במיליון דולר..

אני איתך ועם כרמל בנושא ווימס, אבל אתה מגזים, הבדיחה של ההנהלה אשימה באמת לא מצחיקה..
זה לגיטימי שירשמו פה כל מיני טענות כלפי ההנהלה וידונו, אתה לא חייב להקצין את זה (אני רק אומר לך מה אני חושב)..
אני אישית חושב שיש דרך יותר יפה להגיד את דעתך (שוב, אני רק אומר, תעשה מה שבראש שלך)..
אני אישית מסכים שזה אידיוטי לרשום עכשיו שחבל שלא הביאו את ווימס במקום סמית, שייר ופאפס..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 14:31

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
JasonWilliams12 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שחף כתב:אז עדיף לשלם לסמית' ולג'ון שאייר ולקבל משניהם בערך חצי ממה שווימס נותן לז'לגיריס?

אני איתך ועם כרמל בנושא ווימס, אבל אתה מגזים, הבדיחה של ההנהלה אשימה באמת לא מצחיקה..
זה לגיטימי שירשמו פה כל מיני טענות כלפי ההנהלה וידונו, אתה לא חייב להקצין את זה (אני רק אומר לך מה אני חושב)..
אני אישית חושב שיש דרך יותר יפה להגיד את דעתך (שוב, אני רק אומר, תעשה מה שבראש שלך)..
אני אישית מסכים שזה אידיוטי לרשום עכשיו שחבל שלא הביאו את ווימס במקום סמית, שייר ופאפס..

אני מקצין את עניין ההנהלה? קראת את התגובות שרצות פה בפורום? מאשימים את פדרמן על כל דבר ודבר (ובפרט המשתמש שהגבתי לו).
אפשר לבקר את ההנהלה, וזה לגיטימי לדון בהם, אבל בפורום הזה זה לא ככה. ההנהלה פה (שוב, לא ההנהלה, אלא פדרמן) אשם בכל דבר, נכתב עליו פה כל יום שהוא גנב, וקמצן, ורמאי, ושקרן. אז אני מקצין את העניין הזה?
כמו שהוא אומר את דעתו, אני אמרתי את דעתי. לא קיללתי אותו, לא איימתי עליו, סך הכל כתבתי "העיקר ההנהלה אשמה בזה שלא חזו את העתיד והביאו אותו במיליון דולר", וזה נאמר בציניות לאור ההאשמות הבלתי פוסקות כאן, כי גם עכשיו יש תלונות לפדרמן, למה הוא הביא את פאפאס, שאייר וסמית', ולא הביא את ווימס, שכמו שאמרת, זה אידיוטי
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 17 דצמבר 2011, 14:52

אני מקצין את עניין ההנהלה? קראת את התגובות שרצות פה בפורום? מאשימים את פדרמן על כל דבר ודבר (ובפרט המשתמש שהגבתי לו).
אפשר לבקר את ההנהלה, וזה לגיטימי לדון בהם, אבל בפורום הזה זה לא ככה. ההנהלה פה (שוב, לא ההנהלה, אלא פדרמן) אשם בכל דבר, נכתב עליו פה כל יום שהוא גנב, וקמצן, ורמאי, ושקרן. אז אני מקצין את העניין הזה?
כמו שהוא אומר את דעתו, אני אמרתי את דעתי. לא קיללתי אותו, לא איימתי עליו, סך הכל כתבתי "העיקר ההנהלה אשמה בזה שלא חזו את העתיד והביאו אותו במיליון דולר", וזה נאמר בציניות לאור ההאשמות הבלתי פוסקות כאן, כי גם עכשיו יש תלונות לפדרמן, למה הוא הביא את פאפאס, שאייר וסמית', ולא הביא את ווימס, שכמו שאמרת, זה אידיוטי

אני לא רשמתי לך את זה בקטע רע..
אני מסכים איתך שיש פה כאלה שמקצינים עם הטענות להנהנלה, אני פשוט ממליץ לך לא להיגרר למלחמת הקצנות עם תגובות ציניות כמו "פדרמן אשם" כדי לרדת על אלה שרושמים את זה הרבה..
שוב, לא בקטע רע, רק ממליץ לך לא להיכנס לזה..

דרך אגב למשפט האחרון:
סך הכל כתבתי "העיקר ההנהלה אשמה בזה שלא חזו את העתיד והביאו אותו במיליון דולר", וזה נאמר בציניות לאור ההאשמות הבלתי פוסקות כאן

אני הבנתי שזה בציניות ואני מסכים איתך בזה..אבל..כמו שאמרתי למעלה..עזוב את זה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 17 דצמבר 2011, 17:00

התלונות המופרחות היו לבלאט ולא להנהלה אם אני לא טועה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 דצמבר 2011, 17:42

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
JasonWilliams12 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אני לא חושבת שהבנת מה רשמתי ליאב..
הוא רשם שהיה עדיף להביא את ווימס במקום סמית' ושייר אז אמרתי לו שגם אם הוא מחבר את החוזים של סמית' ושייר הוא לא מקבל את החוזה הגדול(מאוד)של ווימס ובגלל זה לטענות שלו אין הצדקה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 17 דצמבר 2011, 18:47

שייר לא יקר יותר כי הוא על תקן ישראלי? מכבי משלמת עליו מיסוי יותר גבוה. חוץ מזה שאם מכבי הייתה פונה לווימס כנראה שהוא היה מעדיף לבוא לפה...
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 18:48

שחף כתב:שייר לא יקר יותר כי הוא על תקן ישראלי?

הוא גם יהודי עולה חדש, ככה שאני לא בטוח שהוא משלם את אותו אחוזים במס
asafb96

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker ו־174 אורחים