המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אשכול המלפפונים / סגל - מי יחליף את פארמר?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי (חוץ ממכבי): משחקים, חדשות וכו'

הודעהעל ידי yzafrir » 22 דצמבר 2011, 07:54

ביחס לביזבוזים שהיו העונה כנראה שזה לא כזאת הערכות כלכלית....לגבי חוזה חדש ללאנגפורד , תלוי על איזה סכומים מדובר כי אם מכבי תמצא רכז איכותי ודומננטי , לא הייתי פוסל להחתים איזה הימור מהליגה שלנו כמו בנקס במקום לאנגפורד בפחות מרבע מחיר...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי rc4991 » 22 דצמבר 2011, 09:30

yzafrir כתב:תגידו , איזה הערכות כלכלית מכבי צריכה בלהחתים את הלפרין ולאנדסברג ?? אחד שחקן חופשי בסוף העונה ולא יקר במיוחד (לא מאמין שיקבל יותר מ-350K והשני שחקן שכבר סגר את תנאיו בקבוצה (500K) ורק ברגע האחרון לא חתם , עכשיו כשמתברר שיש לו אפשרות יציאה מהחוזה בספרטק אז אני ממש לא רואה בעיה מיוחדת ששניהם יהיו פה .....
מה שכן אני גם חושב שלצד הלפרין הייתי מביא עוד גארד אמריקאי אתלטי כמו בנקס (או משאיר את לאנגפורד...) שישלים את מה שחסר להלפרין . לגבי מי מהם יפתח בחמישייה ? תלוי בכל רגע נתון מי בכושר יותר טוב ומול מי משחקים , כמו שלא מבטיחים לשחקן בחוזה שלו שהוא הולך להיות שחקן חמישייה (חוץ מיוגב ????? )

להלפרין אומנם תהיה אופציית יציאה אבל מי אמר שהוא יהיה מוכן לוותר על הרבה כסף בשביל מכבי ואולי אפילו ספרטק תשדרג לו את החוזה
ללאנדסברג יש סיכוי לא רע לקבל חוזב בNBA כך שיש סיכוי שגם אותו לא נצליח להביא
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 22 דצמבר 2011, 09:44

rc4991 כתב:
yzafrir כתב:תגידו , איזה הערכות כלכלית מכבי צריכה בלהחתים את הלפרין ולאנדסברג ?? אחד שחקן חופשי בסוף העונה ולא יקר במיוחד (לא מאמין שיקבל יותר מ-350K והשני שחקן שכבר סגר את תנאיו בקבוצה (500K) ורק ברגע האחרון לא חתם , עכשיו כשמתברר שיש לו אפשרות יציאה מהחוזה בספרטק אז אני ממש לא רואה בעיה מיוחדת ששניהם יהיו פה .....
מה שכן אני גם חושב שלצד הלפרין הייתי מביא עוד גארד אמריקאי אתלטי כמו בנקס (או משאיר את לאנגפורד...) שישלים את מה שחסר להלפרין . לגבי מי מהם יפתח בחמישייה ? תלוי בכל רגע נתון מי בכושר יותר טוב ומול מי משחקים , כמו שלא מבטיחים לשחקן בחוזה שלו שהוא הולך להיות שחקן חמישייה (חוץ מיוגב ????? )

להלפרין אומנם תהיה אופציית יציאה אבל מי אמר שהוא יהיה מוכן לוותר על הרבה כסף בשביל מכבי ואולי אפילו ספרטק תשדרג לו את החוזה

אם הוא לא יהיה מוכן לוותר על כסף (כמו שליאור עשה...) אז הוא כנראה לא יהיה במכבי . העניין שזה תלוי רק בו ולא ברצון של הקבוצה שלו לשחרר אותו או לא ולכן זה לא מצריך בייאווט....
לאננסברג מצליח בקבוצת תחתית בליגה קטנה מאוד באירופה , זה לא הופך אותו לשחקן שיקבל חוזה מובטח שנה הבאה ב-NBA....פארגו עשה הרבה יותר ממנו בליגה הישראלית לפני שזכה להתעניינות רצינית (שגם היא באה יותר בזכות ההופעות שלו ביורוליג עם מכבי ולא הזכיה עם גליל בקופליג עונה לפני)....אם מכבי רוצה את לאנדסברג סביר להניח שהוא יהיה במכבי ....אם הוא רוצה לנסות להגיע לשם דרך מחנות זה אפשרי אבל זה בטח יעשה אחרי שיחתום חוזה מובטח במכבי עם אפשרות יציאה למחנות עד לתאריך מסויי כמו שהיה בזמנו עם אנדרסון ...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

Re: אשכול המלפפונים / סגל - מי יחליף את פארמר?

הודעהעל ידי misha » 22 דצמבר 2011, 10:46

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אני כבר רואה איך בקיץ הוא יקבל ממכבי הצעה של 400 אלף לעונה וכל האוהדים יקפצו כשהוא ימשיך באירופה בשביל פי 2

אם יש סעיף יציאה, אז הוא יהיה במכבי בשנה הבאה. זה לא יהיה מאוד זול, אבל בהחלט אפשרי.

לא הייתי אומר את זה בכזאת וודאות, גם בלפני שנה כולם היו בטוחים שבקיץ הוא שחקן מכבי. אומנם עכשיו אין מיסים שצריך להחזיר אבל הוא יצטרך לרדת במשכורת ואצל הלפרין זה לא מובן מאליו. אולי יהיו לו גם עוד הצעות מקבוצות יורוליג.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 22 דצמבר 2011, 10:49

לא יודע איפה לדחוף את זה, אבל הכתבה החביבה הזאת די מסבירה את החיבה הגדולה של בלאט לאוחיון ולסמית'.
הבעיה היא כששניהם נמצאים על המגרש יחד, ובמיוחד בפתיחה של משחק.

ההגנה שלהם היא טובה ונחמדה, אבל ההתקפה נפגעת מאוד. לא סתם במשחק מול אפס, סמית' היה מצויין בחצי הראשון
כשאוחיון לא שיחק כמעט, ואוחיון היה מצויין בחצי השני, כשסמית' בקושי שיחק.
כששניהם שיחקו בתחילת המשחק, מכבי נראתה רע מאוד.

http://sports.walla.co.il/?w=/196/1887599
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 דצמבר 2011, 10:50

misha כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אני כבר רואה איך בקיץ הוא יקבל ממכבי הצעה של 400 אלף לעונה וכל האוהדים יקפצו כשהוא ימשיך באירופה בשביל פי 2

אם יש סעיף יציאה, אז הוא יהיה במכבי בשנה הבאה. זה לא יהיה מאוד זול, אבל בהחלט אפשרי.

לא הייתי אומר את זה בכזאת וודאות, גם בלפני שנה כולם היו בטוחים שבקיץ הוא שחקן מכבי. אומנם עכשיו אין מיסים שצריך להחזיר אבל הוא יצטרך לרדת במשכורת ואצל הלפרין זה לא מובן מאליו. אולי יהיו לו גם עוד הצעות מקבוצות יורוליג.

אני חושב שהוא במצב קצת שונה. נולד לו ילד, והפרספקטיבה אמורה להשתנות.

זה לא שמבקשים ממנו לשחק בהפועל אופקים. בכל זאת מדובר במכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 22 דצמבר 2011, 10:56

jol9 כתב:
misha כתב:
jol9 כתב:

אני חושב שהוא במצב קצת שונה. נולד לו ילד, והפרספקטיבה אמורה להשתנות.

זה לא שמבקשים ממנו לשחק בהפועל אופקים. בכל זאת מדובר במכבי.

בסדר, אני לא אומר שזה לא יקרה אבל זה גם לא משהו כזה בטוח כמו שמציגים את זה. בהחלט ייתכן מצב שהוא יישאר באירופה. מכבי לא תיתן לו את השכר של ליאור ולא כל אחד מוכן להתפשר בקטע הזה, בטח לא יותם.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 דצמבר 2011, 11:46

yzafrir כתב:
rc4991 כתב:

אם הוא לא יהיה מוכן לוותר על כסף (כמו שליאור עשה...) אז הוא כנראה לא יהיה במכבי . העניין שזה תלוי רק בו ולא ברצון של הקבוצה שלו לשחרר אותו או לא ולכן זה לא מצריך בייאווט....
לאננסברג מצליח בקבוצת תחתית בליגה קטנה מאוד באירופה , זה לא הופך אותו לשחקן שיקבל חוזה מובטח שנה הבאה ב-NBA....פארגו עשה הרבה יותר ממנו בליגה הישראלית לפני שזכה להתעניינות רצינית (שגם היא באה יותר בזכות ההופעות שלו ביורוליג עם מכבי ולא הזכיה עם גליל בקופליג עונה לפני)....אם מכבי רוצה את לאנדסברג סביר להניח שהוא יהיה במכבי ....אם הוא רוצה לנסות להגיע לשם דרך מחנות זה אפשרי אבל זה בטח יעשה אחרי שיחתום חוזה מובטח במכבי עם אפשרות יציאה למחנות עד לתאריך מסויי כמו שהיה בזמנו עם אנדרסון ...

ואם הוא יבוא למכבי, אני מקווה שזה יהיה רק חוזה ארוך טווח ולא לשנה ויהיה מקרה פארגו..
להחתים לשלוש-ארבע שנים ולחסוך כאבי ראש..
במקרה של יציאה באמצע לNBA אנחנו נרוויח לא מעט כסף..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yuvalself » 22 דצמבר 2011, 17:55

זו תחושה בלבד, והיא כנראה מוטעית, אבל ההיגיון שלי אומר שמכבי לא מחתימים עדיין את מאלט כי הם מחכים למישהו ספציפי...

השחקן היחידי שאני יכול לדמיין שמכבי מחכה לו ושיש עוד סיכוי שלא יעבור שלב ביורוליג היא אארון ג'קסון של בילבאו.

באמת שלא מסתדר לי העניין של לא להחתים את מאלט עדיין, מהרגע ששרלרואה מחוץ למירוץ ומכבי הבטיחה את המיקום הסופי שלה אלא אם יש איזשהו שחקן שמצפים ומקווים לו.

שמעון בראיון אצל אופירע גם אמר מפורשות שמאלט עדיין לא סגור במכבי, אבל זה שמעון הוא תמיד כזה, וזה לא באמת מדד.

יש עוד שני שחקנים מעניינים בבית המשוגע הזה של בילבאו, כמו לני רוקו אוקיץ באולקר ופריגיוני בקאחה לבורל שיכולים להתאים לנו, ובעיקר לדיוויד מאוד.
yuvalself

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 דצמבר 2011, 18:00

yuvalself כתב:זו תחושה בלבד, והיא כנראה מוטעית, אבל ההיגיון שלי אומר שמכבי לא מחתימים עדיין את מאלט כי הם מחכים למישהו ספציפי...

השחקן היחידי שאני יכול לדמיין שמכבי מחכה לו ושיש עוד סיכוי שלא יעבור שלב ביורוליג היא אארון ג'קסון של בילבאו.

באמת שלא מסתדר לי העניין של לא להחתים את מאלט עדיין, מהרגע ששרלרואה מחוץ למירוץ ומכבי הבטיחה את המיקום הסופי שלה אלא אם יש איזשהו שחקן שמצפים ומקווים לו.

שמעון בראיון אצל אופירע גם אמר מפורשות שמאלט עדיין לא סגור במכבי, אבל זה שמעון הוא תמיד כזה, וזה לא באמת מדד.

יש עוד שני שחקנים מעניינים בבית המשוגע הזה של בילבאו, כמו לני רוקו אוקיץ באולקר ופריגיוני בקאחה לבורל שיכולים להתאים לנו, ובעיקר לדיוויד מאוד.

כמובן שתמיד יש מצב שאתה צודק, אבל אני לא חושבת שזה המצב..במיוחד לא כשבלאט התייחס לשחקן(מה שהוא לעולם לא עושה)ואמר ''אני מקווה שהוא ישחק טוב ושאנחנו ננצח''..אותו דבר שהוא אמר על מילאן ד''א במשחק הראשון נגד פרטיזן השנה..

אני חושבת שפשוט למען הספורטיביות מחכים ששלב הבתים ייגמר..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yuvalself » 22 דצמבר 2011, 18:19

כנראה שאת צודקת, זה סתם התחבר לי בראש כשראיתי את התמונה של אארון גקסון בכתבה של יוני לב ארי, ומיד אחר כך את החתימה של YZAFRIR עם השם של גקסון כחלק מסגל החלומות שלו לשנה הבאה...

אני אמשיך לקוות למען מכבי שהתחושה שלי נכונה... (-;
yuvalself

הודעהעל ידי Mta_atic » 22 דצמבר 2011, 18:27

yuvalself כתב:זו תחושה בלבד, והיא כנראה מוטעית, אבל ההיגיון שלי אומר שמכבי לא מחתימים עדיין את מאלט כי הם מחכים למישהו ספציפי...

מה ששמעון אמר הגיוני מאד -תאר לך שבדיוק במשחק היום הוא נפצע? מכבי תיקח על עצמה חוזה?
שיסיים לשחק במדי שרלרואה ואז יחתום.

את שמו של אוקיץ' העלתי בעבר כמה פעמים, והוא שחקן חביב עלי אבל באמת שלא נראה לי שהוא יגיע כשפנר' משלמת לו שכר גבוהה.
לגבי פריג'יוני - לא הייתי מעלה אפילו את השם שלו, בייחוד אחרי שאנחנו רואים את התפקוד של פאפאלוקס.
הבחור בן 35 עוד רגע, מה אנחנו צריכים שחקנים בגיל הזה?
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yuvalself » 22 דצמבר 2011, 18:28

אתה זוכר בן כמה מאלט?
yuvalself

הודעהעל ידי Mta_atic » 22 דצמבר 2011, 18:30

yuvalself כתב:אתה זוכר בן כמה מאלט?

34 השנה, ואם אתה שואל אותי - לא בדיוק האופציה המועדפת עלי בעמדת הרכז, אבל עם זה צריך לחיות.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yuvalself » 22 דצמבר 2011, 18:38

לגבי זה אני מסכים איתך... לגבי פריגיוני קצת פחות. הנתונים שלו העונה כמו בכל עונה מרשימים מאוד 4 אסיסטים למשחק, 10 נקודות, ו-2 חטיפות, לדעתי יותר מתאים לנו ממאלט אבל זו דעתי. בכל מקרה אארון ג'קסון יותר מעניין, ובטח שאוקיץ! אבל בסופו של יום ככל הנראה נקבל את מאלט ואיתו נצא למלחמה (-;
yuvalself

הודעהעל ידי קודי » 22 דצמבר 2011, 18:54

שמעון ממש לא אמר את זה. הוא רק אמר שמאלט לא חוזר איתם בטיסה והוא התחמק מהשאלה אם הוא יגיע למכבי ואמר "חג חנוכה שמח" כמה פעמים והוסיף בין השורות איזה "לא יודע" די שקוף לשאלה אם מאלט יהיה במכבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 דצמבר 2011, 18:57

ראיתם את הראיון של שמעון?
הבהיר לנו הרבה דברים..
שנה הבאה הולכים לשתי מסגרות (מעלה את אחוזי ההשארות של בלאט), וגם לא בטוח אילו מסגרות (חוץ מהיורוליג כמובן)..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 22 דצמבר 2011, 19:01

yuvalself כתב:לגבי זה אני מסכים איתך... לגבי פריגיוני קצת פחות. הנתונים שלו העונה כמו בכל עונה מרשימים מאוד 4 אסיסטים למשחק, 10 נקודות, ו-2 חטיפות, לדעתי יותר מתאים לנו ממאלט אבל זו דעתי. בכל מקרה אארון ג'קסון יותר מעניין, ובטח שאוקיץ! אבל בסופו של יום ככל הנראה נקבל את מאלט ואיתו נצא למלחמה (-;

אני לא חושב שפריג'יוני זה מה שצריך. שחקן שבעיקר מנהל משחק, ושחקן התקפי לא מי יודע מה.
מבחינת מנהלי משחק, יש למכבי את פאפאס ואוחיון, ששניהם עושים את זה מצוין. מכבי צריכה בקוו האחורי עוד שחקן עם אופי התקפי, ובעיקר קליעה טובה מה3, ואת זה מאלט יביא.
asafb96

הודעהעל ידי Mta_atic » 22 דצמבר 2011, 19:16

LIAV10 כתב:ראיתם את הראיון של שמעון?
הבהיר לנו הרבה דברים..
שנה הבאה הולכים לשתי מסגרות (מעלה את אחוזי ההשארות של בלאט), וגם לא בטוח אילו מסגרות (חוץ מהיורוליג כמובן)..

א. בלאט חתום לעוד עונה במכבי, כך שאחוזי ההישארות שלו לא בדיוק נוגעים לשנה הבא.
ב. מקווה מאד ששתי המסגרות יהיו אדריאטית ויורוליג (למרות שאני מחבב את הקבוצות בליגה שלנו). מכבי לא תוכל להתנהל כמו שצריך עם החוק המטופש שמגביל 4 זרים למשחק.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 דצמבר 2011, 19:20

Mta_atic כתב:
LIAV10 כתב:ראיתם את הראיון של שמעון?
הבהיר לנו הרבה דברים..

א. בלאט חתום לעוד עונה במכבי, כך שאחוזי ההישארות שלו לא בדיוק נוגעים לשנה הבא.
ב. מקווה מאד ששתי המסגרות יהיו אדריאטית ויורוליג (למרות שאני מחבב את הקבוצות בליגה שלנו). מכבי לא תוכל להתנהל כמו שצריך עם החוק המטופש שמגביל 4 זרים למשחק.

בטוח?
זכור לי שהוא מסיים חוזה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, עידן ו־154 אורחים