המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

האם תהיה תקומה השנה או שצריך להתכונן לבאה?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

האם תהיה תקומה השנה או שצריך להתכונן לבאה?

הודעהעל ידי bublil » 08 דצמבר 2011, 22:24

אפשר לומר הרבה דברים ,אולי יום רע במיוחד ,דיוייד ניצל המצב להעביר מסר (איזה?) להנהלה וכו' ואולי כמו שאמר צביקה שרף בחדשות הספורט נחשפו כל החולשות

נשאלת השאלה האם בשלב זה עם שחקן נוסף או בלעדיו יש לנו תקומה או שצריך להתחיל להתכונן לעונה הבאה?
bublil

Re: האם תהיה תקומה השנה או שצריך להתכונן לבאה?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 דצמבר 2011, 22:26

אני לפני שהעונה התחילה אמרתי שכדאי לחכות לשנה הבאה..
גם אולי יהיה יותר טוב וגם נספיק לשחק רק איזה 3-4 חודשים(21.12.2012)ככה שגם אם יהיה רע..ניחא
ולחשוב שאם שחקן אחד לא היה זורק את הכל לפח הכל היה נראה אחרת..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 08 דצמבר 2011, 22:31

Holiday_Armadillo כתב:אני לפני שהעונה התחילה אמרתי שכדאי לחכות לשנה הבאה..
גם אולי יהיה יותר טוב וגם נספיק לשחק רק איזה 3-4 חודשים(21.12.2012)ככה שגם אם יהיה רע..ניחא

לדעתי זה מתחיל עוד קודם. מכבי לא היו צריכים להציע מיליון לפארגו ומיליון לאידסון, אלא ללכת בכל הכוח על אחד מהם.
אסור להתפרע עכשיו עם הסכום לשחקן נוסף, מניסיון זה לא עוזר יותר מדי, וסתם יפגע בתקציב של שנה הבאה.
שנה הבאה לא תהיה את הבעיה של השביתה- הקבוצה תבנה נורמלי, ונקווה שיהיה טוב.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי jol9 » 08 דצמבר 2011, 22:32

כרמל, אני לא כ"כ בטוח שעם פארגו הכל היה נראה אחרת.
לא צריך להפוך אותו לסטיב נאש. הוא סה"כ נתן כמה משחקים טובים בסוף העונה כשדורון נפצע ועוד כמה במהלך העונה ליד פרק ואידסון.

לא יודע איך הוא היה מתמודד עם העומס של 3 ליגות, ועם העובדה שאין לידו את הזאב הרעב פרקינס ואת הפרופסור האמיתי אידסון, אלא את היורשים סבא ג'פטו אוחיון ובורשטיין
ואת הלמלמים שייר וסמית'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 דצמבר 2011, 22:34

Ido_Maccabi כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני לפני שהעונה התחילה אמרתי שכדאי לחכות לשנה הבאה..

לדעתי זה מתחיל עוד קודם. מכבי לא היו צריכים להציע מיליון לפארגו ומיליון לאידסון, אלא ללכת בכל הכוח על אחד מהם.
אסור להתפרע עכשיו עם הסכום לשחקן נוסף, מניסיון זה לא עוזר יותר מדי, וסתם יפגע בתקציב של שנה הבאה.
שנה הבאה לא תהיה את הבעיה של השביתה- הקבוצה תבנה נורמלי, ונקווה שיהיה טוב.

ומה היה קורה אם לא היו מתפצלים? הרי החתימואת פארגו..הוא החליט שלא בא לו..
את אידסון לא היינו מצליחים להחתים גם אם הוא היה מקבל את הכסף שלו ושל פארגו..גם כי אשתו רצתה לעבור לברצלונה וגם כי הם שילמו לו ביורו בזמן שמכבי בדולרים..
במילא היינו נשארים קירחים מכאן ומכאן..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 08 דצמבר 2011, 22:34

יש גם מטרות בליגת קופל ובגביע המדינה, אני בכלל לא שקט לגבי זה היום. עד כדי כך.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 דצמבר 2011, 22:37

jol9 כתב:כרמל, אני לא כ"כ בטוח שעם פארגו הכל היה נראה אחרת.
לא צריך להפוך אותו לסטיב נאש. הוא סה"כ נתן כמה משחקים טובים בסוף העונה כשדורון נפצע ועוד כמה במהלך העונה ליד פרק ואידסון.

לא יודע איך הוא היה מתמודד עם העומס של 3 ליגות, ועם העובדה שאין לידו את הזאב הרעב פרקינס ואת הפרופסור האמיתי אידסון, אלא את היורשים סבא ג'פטו אוחיון ובורשטיין
ואת הלמלמים שייר וסמית'.

לא אמרתי שהיינו מגיעים שוב לפיינל פור..אבל אני לא חושבת שזה היה נראה גרוע כמו שזה עכשיו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 08 דצמבר 2011, 22:39

yarinsaky כתב:יש גם מטרות בליגת קופל ובגביע המדינה, אני בכלל לא שקט לגבי זה היום. עד כדי כך.

כבר אמרתי לפני כמה ימים שזה מה שמדאיג אותי העונה אני בכלל לא חושב על היורוליג אחרי המשחק הזה
לא חושב שזאת "קבוצה" כל עוד אוחיון וסמית' ישחקו פה :crybaby
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 08 דצמבר 2011, 22:41

yarinsaky כתב:יש גם מטרות בליגת קופל ובגביע המדינה, אני בכלל לא שקט לגבי זה היום. עד כדי כך.

it goes without saying.
זה ברור לכל בר דעת היום, שעם החוקים של הליגה, עם השיפוט, עם זה שסופו לא מצליח מול הקבוצות האלה בדר"כ ועם זה שאין
לה בעצם שום יתרון משמעותי קריטי על הקבוצות הטובות יותר של הליגה, מכבי פגיעה מאוד ויש הרבה ממה לחשוש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 08 דצמבר 2011, 22:51

האם תהיה תקומה? לא.
אמרו שעם פארמר מכבי היא מועמדת לפיינל-פור, שפאפאלוקאס צריך לשחק יותר, שסמית' הוא שחקן שמביא "איזון" לצד ה"תותחים" עמם הוא משחק ושהאדריטית פוגעת קשה במכבי, אבל בואו נתעורר, מכבי היא פשוט לא קבוצה מספיק טובה.
גם אם פארמר היה נשאר, גם אם היו מביאים לצדו עוד שחקן וגם אם יתנו לפאפאלוקאס לשחק יותר, מכבי לא היתה קבוצה לפיינל פור וגם אי-אפשר להמשיך להפיל את זה על ההשתפות באדריאטית.
למכבי יש קו אחורי נוראי, אין לה שום גארד איכותי על הספסל שמסוגל לעלות ולשנות משחק (וגם בחמישיה אין יותר מדי גארדים איכותים) וישנם כמה שחקנים שרחוקים מלתת תפוקה ראויה ביחס לשכרם.
לא צריכים להיות מומחים גדולים. יש כאן קבוצה פשוט לא מספיק טובה ובגלל היא לא תתרומם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 08 דצמבר 2011, 22:57

חביב אורנג'ד כתב:האם תהיה תקומה? לא.
אמרו שעם פארמר מכבי היא מועמדת לפיינל-פור, שפאפאלוקאס צריך לשחק יותר, שסמית' הוא שחקן שמביא "איזון" לצד ה"תותחים" עמם הוא משחק ושהאדריטית פוגעת קשה במכבי, אבל בואו נתעורר, מכבי היא פשוט לא קבוצה מספיק טובה.
גם אם פארמר היה נשאר, גם אם היו מביאים לצדו עוד שחקן וגם אם יתנו לפאפאלוקאס לשחק יותר, מכבי לא היתה קבוצה לפיינל פור וגם אי-אפשר להמשיך להפיל את זה על ההשתפות באדריאטית.
למכבי יש קו אחורי נוראי, אין לה שום גארד איכותי על הספסל שמסוגל לעלות ולשנות משחק (וגם בחמישיה אין יותר מדי גארדים איכותים) וישנם כמה שחקנים שרחוקים מלתת תפוקה ראויה ביחס לשכרם.
לא צריכים להיות מומחים גדולים. יש כאן קבוצה פשוט לא מספיק טובה ובגלל היא לא תתרומם.

עם פארמר עוד יכולה להיות תקווה לגיטימית. סה"כ אם השביתה לא היתה נגמרת, יכול להיות שמכבי מגיעה למשחק הזה במאזן 6-1 (אני מאמין שפארמר היה משחק טוב יותר מול פרטיזן
ומכבי היתה מנצחת), ולך תדע מה היה קורה מול ריאל.

אבל בלי פארמר, זאת קבוצה פשוט חלשה ושחוקה מהעומס.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 09 דצמבר 2011, 00:00

ולחשוב שרובנו (כולל אותי) קיוו שהשביתה תסתיים,
בטענה שלמרות שנאבד את פארמר אחרות יאבדו שחקנים חשובים יותר.
בסופו של דבר אנחנו רואים שהקבוצות הגדולות ביותר ממילא לא היו תלויות בשחקן האן בי איי שהביאו או לא הביאו,
בעוד שמכבי עם פארמר זו קבוצת יורוליג לגיטימית ומכבי בלי פארמר (פרטיזן בחוץ, מילאנו בחוץ, ריאל בחוץ וכו') זו קבוצת הצלבה ביורוקאפ.
~Box & 1~

הודעהעל ידי קובי » 09 דצמבר 2011, 01:08

אני אף פעם לא הייתי מהמר נגד מכבי בכדורסל. נתחיל בזה שמדובר בקבוצה עם המזל הכי גדול בהסטוריה של הספורט העולמי ונסיים בזה שמובר על מועדון פאר, עם אולם ביתי והסטוריה שיכולה לסתור כל נבואת זעם שיינבא הנביא הרוחני והגדול ביותר באנושות.

כרגע, הכל נראה נגדינו - 3 מסגרות מעייפות, חוסר התאמה של זרים, חוסר תרומה של ישראלים, עזיבה של השחקן המשמעותי (או המשמעותי השני) בסגל... ועדיין, לא הייתי מהמר נגדה.

נקווה לטוב ואם לא, נסבול בשקט, או נתלונן כפולניות. אין מה לעשות.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי roy1000 » 09 דצמבר 2011, 03:52

שטויות. העונה אפילו לא קרובה להיגמר. מכבי הפסידה את המקום הראשון בבית, אבל יש סיכוי טוב מאוד לסיים במקום השני. מהמקום השני מכבי צירכה להגיע להצלבה ומשם נראה. ההפסד הזה היה צפוי. משום מה בלאט החליט שזה ייגמר בתבוסה, אבל זה לא סוף העולם.
roy1000

הודעהעל ידי מקאדו » 09 דצמבר 2011, 04:40

אני לא מסכים עם הקביעה ש'גם עם פארמר לא היתה תקומה ' , יש 2 מרכיבים שהם בסיס הכרחי לכל קבוצה טובה רכז וסנטר טובים ואת זה היה למכבי עד לפניי שבוע אפילו מצויינים , כל קבוצה שתוציא ממנה את אחד מ2 המרכיבים האלה באמצע העונה תיפגע בצורה אנושה וזה היה אותו דבר אם סופו היה פיתאום נפצע חלילה ואם זה פארמר , עכשיו כשקשה למצוא מחליף ברמה נאותה ( משהו כמו ארויו של של לפניי כמה שנים ) אז מכבי נראית כמו שהיא נראית .

עם כל הכבוד לפאפאס (וייש הרבה כבוד ) הוא נראה לי שחקן דיי גמור וכבר לא בנוי להוביל קבוצה ברמות האלה ואוחיון הוא עדיין ילד שאין לו כישורים להיות רכז מוביל בקבוצה כמו מכבי , אגב בהפוך על הפוך לדעתי העובדה שהוא משחק כל כך הרבה דיי פוגעת ותפגע בו , הוא יכול להיות בהחלט מחליף לרכז המוביל לתת דקות של מוטיבציה ולחימה ולעשות את זה טוב אבל המצב שנוצר שבו הוא אמור להיות הרכז של מכבי יהרוס אותו , כשיגיעו הרטינות ונהימות של חוסר הסבלנות מהקהל ( וזה יקרה בסוף ) אז אוחיון יאבד ביטחון ומכבי תאבד אותו לגמריי , אני בכל זאת חושב שהוא שחקן לא רע ויכול לתרום וחבל שזה יקרה אם כי זה לדעתי בלתי נמנע אם לא יבוא רכז בקרוב.
מקאדו

הודעהעל ידי jol9 » 09 דצמבר 2011, 08:16

roy1000 כתב:שטויות. העונה אפילו לא קרובה להיגמר. מכבי הפסידה את המקום הראשון בבית, אבל יש סיכוי טוב מאוד לסיים במקום השני. מהמקום השני מכבי צירכה להגיע להצלבה ומשם נראה. ההפסד הזה היה צפוי. משום מה בלאט החליט שזה ייגמר בתבוסה, אבל זה לא סוף העולם.

עזוב את האפוקליפסה שכמה גולשים מדברים עליה. ברור שזה עוד מוקדם לדבר על זה, ואף אחד לא קובר שום דבר.

אבל לצערי הרב, כל הנבואות של יובל (כבר מלפני 3 חודשים) מתגשמות עכשיו, כשמכבי מציגה קבוצה עם אולי 2 שחקנים בכושר אישי טוב ועם חצי קבוצה שלא מתאימה לרמה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 09 דצמבר 2011, 09:24

אני רוצה להבין משהו: למה אנשים מדברים רק על מפגש מול צסק"א או בארסה? אין סיכויים שניפול בטופ 16 על יריבה מהבית של קאנטו ואולימפיאקוס?
er79

הודעהעל ידי אבי » 09 דצמבר 2011, 12:23

ההכנה היחידה שצריכים בהנהלה לעשות לקראת העונה הבאה היא להוציא את מכבי מליגת קופל הארורה הזאת.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 09 דצמבר 2011, 12:55

אבי כתב:ההכנה היחידה שצריכים בהנהלה לעשות לקראת העונה הבאה היא להוציא את מכבי מליגת קופל הארורה הזאת.

אני חושב שדווקא קופל עוזר למכבי וצריך לעוף מהאדריאטית
מכבי שנה הבאה כנראה תביא 5 זרים טובים במקום 7 בינוניים
צריך לעוף מהאדריאטית שלא נותנת כלום כמו שהקופליג לא נותן כלום אבל לפחות משחקים קרוב לבית וחוסכים טיסות מעייפות
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי refael » 09 דצמבר 2011, 12:57

דרך אגב אני לא בטוח ששחקנים כמו סופו או זרים אחרים שרואים את המצב של 3 ליגות ירצו לבוא למכבי .
אולי זה הדבר היחיד שימנע מסופו להמשיך פה עונה שלישית .
תמונה
refael

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־163 אורחים