המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אדריאטית: מכבי תל אביב נגד דומז'אלה - שבת, 18:45, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: מכבי תל אביב נגד דומז'אלה - שבת, 18:45, ספורט

הודעהעל ידי שחף » 17 דצמבר 2011, 19:07

Allan Turing כתב:לא להתלהב יותר מדי, דומזאלה היא לא ממש קבוצה שמהווה אינדיקציה.
כל העיר הזאת (דומזאלה, כן הייתי שם, על תשאלו למה), נראית כמו שכונה בכפר תבור. לול, רפת, ופאב עם מלא זקנים עם שיני זהב.

בשבוע שעבר מכבי כמעט הפסידה לראשון...
שחף

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 17 דצמבר 2011, 19:07

Holiday_Armadillo כתב:אני אוהבת את שארפ כמו כל אוהד אחר של מכבי,אבל לשיר לו עכשיו זה די פאתטי..

במשחקים כאלה משעמם.. אין למה לדחוף את הקבוצה אז סתם שרים :)
כמו שהתחילו בחמישי עם שירי חנוכה

Holiday_Armadillo כתב:פאפאס עם 8 נקודות,8 אסיסטים,5 ריבאונדים,3 חטיפות ואיבוד אחד..
כל כך הרבה יותר כיף לראות אותו על המגרש מאשר את אוחיון..

ממש. שחקן נהדר! צריך לתת לו הזדמנות- הוא יקח אותה בשתי ידיים
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי LIAV10 » 17 דצמבר 2011, 20:05

נהניתי!!!

שון ג'יימס כבר הביא משחקים עם מספר נק' דומה בקריירה שלו, אבל אני לא חושב שהוא אי פעם עשה נקודות כ"כ (עם דגש גדול על ה-כ"כ) קלות..חח..
פאפס קיבל תמיכה אדירה מהקהל ונראה לי שדייויד עצמו נהנה היום לראות אותו ונתן לו לשחק הרבה ברציפות..
סופו נשמע בראיון של אחרי המשחק כ"כ שמח (מה הוא כבר יעשה עם כל המנעולי מולטילוק שיש לו? חחחחח, נראה לי יש לו מנעול עם טביעת אצבע בשירותים)..
השופטים היום היו מגוחכים (לשני הצדדים)..
ריצ'י נלחם כמו תמיד..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 17 דצמבר 2011, 20:31

שון ג'יימס עם 19 נקודות 3 רבאונדים (כולם בהתפקה) 2 אס', 2 חטיפות ו2 חסימות....
אולי לא פופולרי כמו פאפאלוקאס, אבל כאשר הוא משחק, הוא נותן את התפוקה. אחלה שחקן.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 דצמבר 2011, 20:36

חביב אורנג'ד כתב:שון ג'יימס עם 19 נקודות 3 רבאונדים (כולם בהתפקה) 2 אס', 2 חטיפות ו2 חסימות....
אולי לא פופולרי כמו פאפאלוקאס, אבל כאשר הוא משחק, הוא נותן את התפוקה. אחלה שחקן.

דווקא פאפאלוקאס וג'יימס צריכים להגיד תודה אחד לשני..פאפאלוקאס בשביל להיות באמת אפקטיבי צריך פורוורד כמו ג'יימס\הנדריקס שיודע לנוע על חסימות וג'יימס בשביל להיות אפקטיבי צריך אחד כמו פאפאלוקאס שיידע מתי לתת לו את המסירות ואיפה(כי לג'יימס יש המון חסרונות פיזיים)
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 17 דצמבר 2011, 20:38

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:שון ג'יימס עם 19 נקודות 3 רבאונדים (כולם בהתפקה) 2 אס', 2 חטיפות ו2 חסימות....

דווקא פאפאלוקאס וג'יימס צריכים להגיד תודה אחד לשני..פאפאלוקאס בשביל להיות באמת אפקטיבי צריך פורוורד כמו ג'יימס\הנדריקס שיודע לנוע על חסימות וג'יימס בשביל להיות אפקטיבי צריך אחד כמו פאפאלוקאס שיידע מתי לתת לו את המסירות ואיפה(כי לג'יימס יש המון חסרונות פיזיים)

ג'יימס גם מעמיד מספרים יפים מאוד בליגה המקומית, שם פאפאלוקאס כמעט ולא משחק.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 דצמבר 2011, 20:39

חביב אורנג'ד כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

הוא העמיד ממוצעים כאלה גם לפני שנה בבני השרון..זה פשוט כי הוא גדול על הליגה שלנו..בליגות יותר ''מסובכות'' הוא צריך מישהו כמו פאפאס..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 17 דצמבר 2011, 20:48

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

הוא העמיד ממוצעים כאלה גם לפני שנה בבני השרון..זה פשוט כי הוא גדול על הליגה שלנו..בליגות יותר ''מסובכות'' הוא צריך מישהו כמו פאפאס..

לא יודע... ג'יימס גם מראה יכולת טובה במשחקים בהם פאפאלוקאס לא משחק... לא רואה יותר מדי את התלות בינהם... אבל שיהיה.
בנתיים אגב, המספרים של ג'יימס באדריאטית הם טובים מאילו של פאפאלוקאס, וזאת כאשר הוא גם משחק פחות דקות ממנו.
אם בגלל משחק בודד וחד-צדדי מול קבוצה מאוד חלשה, הסיקו כאן שפאפאלוקאס לא הולך לשום מקום, אז צריך גם לתת מילים טובות לשון ג'יימס.
אני גם בכלל לא בטוח שצריכים להפרד מג'יימס בקיץ כמו שנוהגים לחשוב כאן. שילובו של ג'יימס מאפשר למכבי לתת דקות מנוחה לסופו וזה לא דברר של מה בכך.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 דצמבר 2011, 20:49

חביב אורנג'ד כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא יודע... ג'יימס גם מראה יכולת טובה במשחקים בהם פאפאלוקאס לא משחק... לא רואה יותר מדי את התלות בינהם... אבל שיהיה.
בנתיים אגב, המספרים של ג'יימס באדריאטית הם טובים מאילו של פאפאלוקאס, וזאת כאשר הוא גם משחק פחות דקות ממנו.
אם בגלל משחק בודד וחד-צדדי מול קבוצה מאוד חלשה, הסיקו כאן שפאפאלוקאס לא הולך לשום מקום, אז צריך גם לתת מילים טובות לשון ג'יימס.
אני גם בכלל לא בטוח שצריכים להפרד מג'יימס בקיץ כמו שנוהגים לחשוב כאן. שילובו של ג'יימס מאפשר למכבי לתת דקות מנוחה לסופו וזה דבר די חשוב עבור מכבי.

אתה רוצה 6 שחקנים בקו הקדמי?
להיפרד ממישהו אחר שנמצא כרגע בסגל?
להיפרד ממילאן?
כי אני לא חושבת שיש הצדקה ל-6 שחקנים בקו הקדמי במידה(ותקווה)שאנחנו לא ממשיכים בשלוש מסגרות..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 17 דצמבר 2011, 21:06

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:[

אני גם בכלל לא בטוח שצריכים להפרד מג'יימס בקיץ כמו שנוהגים לחשוב כאן. שילובו של ג'יימס מאפשר למכבי לתת דקות מנוחה לסופו וזה דבר די חשוב עבור מכבי.

אתה רוצה 6 שחקנים בקו הקדמי?
להיפרד ממישהו אחר שנמצא כרגע בסגל?
להיפרד ממילאן?
כי אני לא חושבת שיש הצדקה ל-6 שחקנים בקו הקדמי במידה(ותקווה)שאנחנו לא ממשיכים בשלוש מסגרות..

אני מאוד מעריך את מילאן, אבל אני לא רואה איך מכבי מצליחה לשלב אותו בעונה הבאה (כל עוד בלו ואליהו במכבי). מצ'באן פשוט לא יעיל בעמדה מס' 5.
מכבי החתימה את מילאן על חוזה ארוך טווח ואני בטוח שכבר בקיץ הקרוב יהיו קבוצות שירצו בשירתיו.
מכירת שחקן עבור סכום כסף גבוה,בהחלט יכולה להיות אפוציה מעניינת עבור מכבי, אפציה שגם תצדיק את ההשקעה במצ'באן. אם מכבי תוכל למכור את מצ'באן עבור מיליון דולר או יותר, זה בהחלט יהיה צעד טוב שיוכל לעזור לקבוצה וצריכים לקחת מהלך כזה בחשבון.

בכל מקרה, אני פשוט חושב שג'יימס הוא שחקן לא מוערך.
בעוד שאת פאפאלוקאס הפכו לסוג של קדוש מעונה ועל סמך משחק טוב מול יריבה מצחיקה קובעים שהוא צריך להשאר, אז גם אפשר לפרגן קצת לג'יימס שבנתיים תורם יותר מפאפאלוקאס (לפחות באדריאטית ובקופל ליג) והיכולת שלו לתת דקות מנוחה לסופו הופכת אותו לשחקן בעל חשיבות במכבי (מה שלא ניתן לומר על פאפאלוקאס).

כמובן שגם צריכים לפרגן לפאפאס על משחק מצויין היום ולקוות שיהיה לכך המשך. אבל יש גם שחקנים אחרים (שהם כנראה קצת פחות פופלריים) שמגיע להם מילה טובה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי יוסי22 » 17 דצמבר 2011, 21:14

אתה עושה סלט במקום שאין בו שום צורך .

פאפלוקאס צריך לשחק והרבה בלי שום קשר למשחק הערב מכיוון שהוא שחקן טוב מאוחיון ובוודאי מהנה יותר לצפיה מאוחיון שגורם לך למרוט שערות אחרי עוד לייאפ שהלך לשום מקום .

ג'יימס לעומתו לא נותן כלום אבל פשוט כלום ביורוליג וחוסר ההתאמה שלו לרמה הזו זועק כל משחק מחדש , מאצ'באן לעומתו מוכיח כל משחק כמה הוא בשל לרמה הזו .

אני לא רואה איפה הבעיה של מכבי לשלב שחקן כמו מאצ'בן כשסופו והנדריקס מחזיקים יופי את עמדה 5 ויחד עם מאצ'באן אליהו ובלו מכבי תחזיק את הקו הקידמי הטוב באירופה למה שמכבי תוותר על זה בשביל שחקן נחמד ותו לא כמו ג'יימס?
יוסי22

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 21:14

חביב, אפשר גם לתת קרדיט לפאפאס מבלי לעקוץ אותו.
לא יודע את מי אתה אוהב ומי לא, אבל אני יכול להגיד לך שזה נראה מהצד שאתה ממש שונא אותו, ומחכה לו בפינה שיפול
נתן משחק מצוין היום
גם לג'יימס כולם נתנו קרדיט, לא יודע אם הסתכלת
לגבי שנה הבאה, לא נראה לי שיש לג'יימס מקום, רק אם ימכרו את מאצ'בן (מה שאני מאוד מקווה שלא יקרה). בארסה לדעתי ינסו להביא את מאצ'בן בקיץ ממכבי, לאור היכולת הרעה של וואלאס, כשלורבק הוא הPF הנורמלי היחיד שלהם. מאוד מאוד מקווה שהוא ישאר במכבי, אבל אם מכבי תמכור אותו, אני גם תומך בהשארת ג'יימס
כל עוד מאצ'בן מתוכנן לעונה הבאה, אין לג'יימס מקום
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 17 דצמבר 2011, 21:20

יוסי22 כתב:אתה עושה סלט במקום שאין בו שום צורך .

פאפלוקאס צריך לשחק והרבה בלי שום קשר למשחק הערב מכיוון שהוא שחקן טוב מאוחיון ובוודאי מהנה יותר לצפיה מאוחיון שגורם לך למרוט שערות אחרי עוד לייאפ שהלך לשום מקום .

ג'יימס לעומתו לא נותן כלום אבל פשוט כלום ביורוליג וחוסר ההתאמה שלו לרמה הזו זועק כל משחק מחדש , מאצ'באן לעומתו מוכיח כל משחק כמה הוא בשל לרמה הזו .

אני לא רואה איפה הבעיה של מכבי לשלב שחקן כמו מאצ'בן כשסופו והנדריקס מחזיקים יופי את עמדה 5 ויחד עם מאצ'באן אליהו ובלו מכבי תחזיק את הקו הקידמי הטוב באירופה למה שמכבי תוותר על זה בשביל שחקן נחמד ותו לא כמו ג'יימס?

ב-ד-י-ו-ק
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 17 דצמבר 2011, 21:28

אני מסכים עם חביב אורנג'ד.

יוסי22 כתב:אני לא רואה איפה הבעיה של מכבי לשלב שחקן כמו מאצ'בן כשסופו והנדריקס מחזיקים יופי את עמדה 5 ויחד עם מאצ'באן אליהו ובלו מכבי תחזיק את הקו הקידמי הטוב באירופה למה שמכבי תוותר על זה בשביל שחקן נחמד ותו לא כמו ג'יימס?

תקן אותי אם אני לא טועה, אבל מצ'באן שיחק ביחד עם ג'יימס השנה במכבי לא? הוחלט לשחרר את מצ'באן ולהשאיר את ג'יימס כי ג'יימס יותר טוב (ככה מה הסתם חשבו) ולא כי רצו לפתח את מצ'באן (אחרת לא היו מחתימים את ג'יימס). אין סיבה שזה ישנה לא משנה מה מצ'באן יעשה בפרטיזן. חשבתי שכבר למדנו את הלקח ממה ששחקנים עושים בקבוצות בפרטיזן וכדומה למה שהם נותנים במכבי או בקבוצה גדולה (מספיק לראות את מאריץ בפנא, או להיזכר בוונטיגו קאמינגס). מצ'באן היה פה כמעט שנה ולא הצליח לתת כמעט כלום לא באירופה ואפילו לא בליגה. ההשלתבות והתרומה של ג'יימס נכון להיום (שנה ראשונה ברמות האלה) היא טובה הרבה יותר כשהוא סה"כ נותן תפוקה לא רעה בכלל בדקות שהוא משחק בכל המסגרות.

תזכרו גם איך הנדריקס נראה ב80% מהזמן בשנה שעברה, ואיך הוא נראה עכשיו. ג'יימס שחקן עם פוטנציאל אדיר שמשחק פעם ראשונה בכמה מסגרות ופוגש פעם ראשונה את הרמה הגבוהה באירופה. הבנאדם התעלל גם בסופו שהוא הגבוה הכי טוב באירופה בכמה וכמה מפגשים בעבר וכבר הראה שהוא יכול להתמודד בכל הרמות. סביר שאם הזמן, הסבלנות, וזה שהוא ילמד וישתלב הוא יתן יותר ויותר במכבי וברמות של היורוליג. שחקן גם שהוא הגיע לליגה בעונה הראשונה בבני השרון הוא התחיל חלש אבל הלך וקפץ משנה לשנה, אין סיבה שזה לא יקרה גם ברמות שלנו אם הזמן ועקומת הלמידה של ג'יימס שהוא הוכיח כבר שהיא גבוהה מאד.
NY boy

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 17 דצמבר 2011, 21:29

על סמך מה אתה קובע שפאפאלוקאס טוב יותר מאוחיון?
למה אתה יכול לקבוע בכזאת ודאות שג'יימס לא נותן כלום ביורוליג אם הוא בקושי משחק שם, אבל כאשר פאפאלוקאס לא משחק הרבה במסגרת זו, אתה מאמין שהוא באמת טוב יותר מאוחיון וראוי לשחק יותר דקות?

נכון לעכשיו, ג'יימס משחק פחות דקות מפאפאלוקאס באדריאטית אבל תורם יותר ממנו. זאת עובדה.
גם בליגה המקומית ג'יימס מראה יכולת טובה ומעמיד מספרים טובים.
נוסף על כך, ה"כולם" שג'יימס נותן ביורוליג, הוא לא רחוק מהיכות והמספרים שמעמיד שם פאפאלוקאס.
אם כולם פה כ"כ נחרצים בכך שפאפאלוקאס צריך לקבל יותר דקות, אז מה תאמרו על ג'יימס?

בכל מקרה, אם כולם מאמינים שפאפאלוקאס צריך לשחק יותר ושאין הבדל גדול בינו לבין מאלט, אז בהחלט אפשר לומר שגם ג'יימס ראוי ליותר דקות.
אגב, לפחות מבחינת המספרים, הפערים בין מאלט לפאפאלוקאס הם בערך אותם פערים כמו שיש בין מצ'באן לג'יימס.

לגבי שילוב של מצב'אן, זה בהחלט מחשבה מאוד רומנטית. ובאמת נורא קל להעביר פתאום את בלו ל3 ולנהל יומן דקות שמאפשר לכל שחקן לקבל הזדמנות בעמדה שלו.
בפועל, ראינו שזה לא עובד. בלאט כמעט תמיד השתמש במצ'באן ב5, בלו לא משחק יותר מדי בעמדה מס' 3 ומה לעשות, ש40 הדקות לא מתחלקות באותו אופן בכל משחק ויש אילוצים שלא ניתן לחזות אותם קודם.
אם מצ'באן יחזור למכבי, די צפוי שמישהו בעמדה מס' 4 (ויכול מאוד להיות שזה יהיה מצ'באן עצמו) יפגע ולא יתרום כפי שהוא תורם היום.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 21:39

חביב אורנג'ד כתב:

על סמך מה אתה קובע שפאפאלוקאס טוב יותר מאוחיון?
למה אתה יכול לקבוע בכזאת ודאות שג'יימס לא נותן כלום ביורוליג אם הוא בקושי משחק שם, אבל כאשר פאפאלוקאס לא משחק הרבה במסגרת זו, אתה מאמין שהוא באמת טוב יותר מאוחיון וראוי לשחק יותר דקות?

נכון לעכשיו, ג'יימס משחק פחות דקות מפאפאלוקאס באדריאטית אבל תורם יותר ממנו. זאת עובדה.
גם בליגה המקומית ג'יימס מראה יכולת טובה ומעמיד מספרים טובים.
נוסף על כך, ה"כולם" שג'יימס נותן ביורוליג, הוא לא רחוק מהיכות והמספרים שמעמיד שם פאפאלוקאס.
אם כולם פה כ"כ נחרצים בכך שפאפאלוקאס צריך לקבל יותר דקות, אז מה תאמרו על ג'יימס?

בכל מקרה, אם כולם מאמינים שפאפאלוקאס צריך לשחק יותר ושאין הבדל גדול בינו לבין מאלט, אז בהחלט אפשר לומר שגם ג'יימס ראוי ליותר דקות.
אגב, לפחות מבחינת המספרים, הפערים בין מאלט לפאפאלוקאס הם בערך אותם פערים כמו שיש בין מצ'באן לג'יימס.

לגבי שילוב של מצב'אן, זה בהחלט מחשבה מאוד רומנטית. ובאמת נורא קל להעביר פתאום את בלו ל3 ולנהל יומן דקות שמאפשר לכל שחקן לקבל הזדמנות בעמדה שלו.
בפועל, ראינו שזה לא עובד. בלאט כמעט תמיד השתמש במצ'באן ב5, בלו לא משחק יותר מדי בעמדה מס' 3 ומה לעשות, ש40 הדקות לא מתחלקות באותו אופן בכל משחק ויש אילוצים שלא ניתן לחזות אותם קודם.
אם מצ'באן יחזור למכבי, די צפוי שמישהו בעמדה מס' 4 (ויכול מאוד להיות שזה יהיה מצ'באן עצמו) יפגע ולא יתרום כפי שהוא תורם היום.

אתה שוב עושה סלט
למה פאפאס צריך לשחק יותר? כי אוחיון הוא הרכז היחיד מלבדו
למה ג'יימס מקבל את מה שהוא מקבל? כי על העמדה שלו יש את סופו והנדריקס
בקשר למאצ'בן-ג'יימס, אפשר לחלק דקות. זה שמאצ'בן לא יכול לשחק 5 זה די שטות. הוא יכול לשחק 5, אבל לא רק 5, ואני לא מבין למה זה חוזר שוב ושוב שהוא לא יכול לשחק 5. ראינו שנה שעברה הרכבים של אליהו-בלו שקרעו יריבות.
בלו כן יכול וצריך לשחק דקות ב3, ומאצ'בן כן יכול לשחק 5 (לא קבוע, אבל 5-10 דקות כל משחק). מאצ'בן שחקן שצריך לידו שחקן שמשחק בעיקר בצבע תמיד. אליהו יכול ליהיות כזה בהרבים שהוא 5, מכיוון שמאצ'בן שחקן שמשחק גם בפנים, וגם בחוץ, עושה הרבה תנועה, וצריך שחקן בצבע לידו כשהוא עושה את החדירות שלו מבחוץ', שהוא יוצא לקלוע שלשות, ושהוא מוסר את הכדורים המצוינים שלו פנימה כשהוא עומד באיזור קוו העונשים. הרכב שלו עם אליהו יכול לעשות דברים אדירים יחד
בלו צריך לשחק ב3, בלי קשר למאצ'בן פה או לא.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 21:42

NY boy כתב:אני מסכים עם חביב אורנג'ד.

יוסי22 כתב:אני לא רואה איפה הבעיה של מכבי לשלב שחקן כמו מאצ'בן כשסופו והנדריקס מחזיקים יופי את עמדה 5 ויחד עם מאצ'באן אליהו ובלו מכבי תחזיק את הקו הקידמי הטוב באירופה למה שמכבי תוותר על זה בשביל שחקן נחמד ותו לא כמו ג'יימס?

תקן אותי אם אני לא טועה, אבל מצ'באן שיחק ביחד עם ג'יימס השנה במכבי לא? הוחלט לשחרר את מצ'באן ולהשאיר את ג'יימס כי ג'יימס יותר טוב (ככה מה הסתם חשבו) ולא כי רצו לפתח את מצ'באן (אחרת לא היו מחתימים את ג'יימס). אין סיבה שזה ישנה לא משנה מה מצ'באן יעשה בפרטיזן. חשבתי שכבר למדנו את הלקח ממה ששחקנים עושים בקבוצות בפרטיזן וכדומה למה שהם נותנים במכבי או בקבוצה גדולה (מספיק לראות את מאריץ בפנא, או להיזכר בוונטיגו קאמינגס). מצ'באן היה פה כמעט שנה ולא הצליח לתת כמעט כלום לא באירופה ואפילו לא בליגה. ההשלתבות והתרומה של ג'יימס נכון להיום (שנה ראשונה ברמות האלה) היא טובה הרבה יותר כשהוא סה"כ נותן תפוקה לא רעה בכלל בדקות שהוא משחק בכל המסגרות.

תזכרו גם איך הנדריקס נראה ב80% מהזמן בשנה שעברה, ואיך הוא נראה עכשיו. ג'יימס שחקן עם פוטנציאל אדיר שמשחק פעם ראשונה בכמה מסגרות ופוגש פעם ראשונה את הרמה הגבוהה באירופה. הבנאדם התעלל גם בסופו שהוא הגבוה הכי טוב באירופה בכמה וכמה מפגשים בעבר וכבר הראה שהוא יכול להתמודד בכל הרמות. סביר שאם הזמן, הסבלנות, וזה שהוא ילמד וישתלב הוא יתן יותר ויותר במכבי וברמות של היורוליג. שחקן גם שהוא הגיע לליגה בעונה הראשונה בבני השרון הוא התחיל חלש אבל הלך וקפץ משנה לשנה, אין סיבה שזה לא יקרה גם ברמות שלנו אם הזמן ועקומת הלמידה של ג'יימס שהוא הוכיח כבר שהיא גבוהה מאד.

מאצ'בן הלך כי רצו שיקבל דקות ביורוליג וישתפשף. גם עם וויצ'יץ' עשו את זה, זה אומר שהוא לא שחקן טוב?
ג'יימס בא בקיץ, ולא היה שום סיכוי שישחררו אותו.
מאצ'בן הוא שחקן אדיר, ואי אפשר לקחת את זה ממנו. ממש לא. הוא שחקן הרבה הרבה יותר טוב ומוכשר מג'יימס, בלי צל של ספק. לא צריך להגזים. הוא מראה דברים נפלאים כשהוא משחק מול מספרי 4 ברמה הגבוה ביותר באירופה.
אתה אומר "עם הזמן ועם הסבלנות הוא ילמד וישתלב", מה שונה מאצ'בן? הוא בא באמצע העונה שעברה, ולא שיחקו עליו בכלל. השנה בפרטיזן הוא מראה למה הוא נחשב אחד השחקנים היותר מוכשרים באירופה, ופשוט מראה יכול אדירה
הוא שחקן טוב מג'יימס, לא יעזור, ומכבי צריכה לעשות הכל כדי שישאר
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 17 דצמבר 2011, 21:45

ג'יימס שחקן טוב אבל לא מספיק בשביל היורוליג וזה עוד בלי לדבר על זה שעל העמדה שלו יש את סופו והנדריקס
בנוגע למאצ'באן,חלוקת הדקות באמת יוצרת בעיה שקשה לי לראות איך מכבי תתמודד איתה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Euro_Basket » 17 דצמבר 2011, 22:06

נקווה לפחות שפרטיזן תעלה על חשבון מילאנו.
אחרת, לא ממש הרווחנו משהו מעונת ההשאלה שלו.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי jol9 » 17 דצמבר 2011, 22:23

לצערי פיספסתי את המשחק ולכן אני לא יודע מה הלך שם.
שמח שמכבי ניצחו בצורה משכנעת.

לגבי הויכוח. מדהים איך משחק אחד שוב משנה את כל העניינים.
לצורך העניין, גם פאפאס וגם ג'יימס די נכשלו השנה. שניהם נותנים פחות ממה שציפו.
חביב, אני לא מבין.את הרציונל להשוות בינהם. הם שחקנים שונים לחלוטין ואין שום פרמטר בר השוואה
בינהם.

מצ'באן מנגד הוא שחקן מצויין. אני קצת מסתייג מהאדרה שעשו לו, אבל אני אעדיף
אותו ע"פ ג'יימס בכל יום בשנה.
אין לי ספק שהוא.צריך לחזור למכבי ולקבל הזדמנות אמיתית לפרוע את השטרות
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־184 אורחים