המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

NBA 2011/12 - הליגה הטובה בעולם סוף סוף חוזרת

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: NBA 2011/12 - הליגה הטובה בעולם סוף סוף חוזרת

הודעהעל ידי LIAV10 » 06 מרץ 2012, 22:12

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:מה הקשר?!?!
דיברנו על אישיות, אתה סתם דחפת את לברון כדי להעביר אליו את האש..
יכולת לדבר על האישיות של קובי גם בלי להביא לדוגמא שחקן אחר..
שנינו יודעים איך בנאדם צריך להתנהג ואיך לו, שנינו יודעים את ההבדל בין חרא אופי לאופי טוב..
מצטער, אם אתה מכחיש את זה שלקובי יש אופי חרא אתה פשוט עובד על עצמך..
אתה יכול לספר עד מחר שיש לו אופי טוב בשנים האחרונות, אבל כולנו יודעים שהוא לא בדיוק בטופ 10 של שחקנים עם אופי טוב בליגה (בלשון המעטה)

(אני בניגוד לזה מודע לאופי של לברון ולא עובד על עצמי)

קודם כל, תרגע קצת.
דבר שני, אם לא ממש הבנת מהאלף פעמים שכתבתי, אני ממש לא "עובד על עצמי". אמרתי ואני אומר. קובי הוא לא ילד טוב ותמים. הוא גם שחקן שאוהב את הכדור, כמו סקורר. אבל אופי חרא אין לו! אתה יודע מה זה אופי חרא? הד קייס סטייל אנדרסון או קינטל וודס.

איפה אנדרסון ואיפה זה?\
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2784896,00.html
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 06 מרץ 2012, 22:19

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
שנינו יודעים איך בנאדם צריך להתנהג ואיך לו, שנינו יודעים את ההבדל בין חרא אופי לאופי טוב..
אתה יכול לספר עד מחר שיש לו אופי טוב בשנים האחרונות, אבל כולנו יודעים שהוא לא בדיוק בטופ 10 של שחקנים עם אופי טוב בליגה (בלשון המעטה)

קודם כל, תרגע קצת.
דבר שני, אם לא ממש הבנת מהאלף פעמים שכתבתי, אני ממש לא "עובד על עצמי". אמרתי ואני אומר. קובי הוא לא ילד טוב ותמים. הוא גם שחקן שאוהב את הכדור, כמו סקורר. אבל אופי חרא אין לו! אתה יודע מה זה אופי חרא? הד קייס סטייל אנדרסון או קינטל וודס.

איפה אנדרסון ואיפה זה?\

וזה מה שיפה (למרות שזה לא יפה לאנוס כמובן, כן... :roll: ). הוא עבר סוג של שינוי תדמיתי. הוא רחוק מלהיות האדם של אז.
חוץ מזה, הדיבור פה הוא מקצועי. על האגואסיטיות שלו, והיחס שלו רק כלפי עצמו בלי לחשוב על הקבוצה. לטעמי הוא ממש לא חריג בקטע הזה. הוא לא סוליסט שחושב רק על התחת שלו ולא מעניין אותו כלום. הוא אדם ווינר ותחרותי. אולי את ועידו לא אוהבים את זה, אני אישית אוהב אנשים כאלה. גם אם זה אומר "לאיים" בעזיבה, אם לא יחזקו את הקבוצה
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 מרץ 2012, 22:22

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

קודם כל, תרגע קצת.

איפה אנדרסון ואיפה זה?\

וזה מה שיפה (למרות שזה לא יפה לאנוס כמובן, כן... :roll: ). הוא עבר סוג של שינוי תדמיתי. הוא רחוק מלהיות האדם של אז.
חוץ מזה, הדיבור פה הוא מקצועי. על האגואסיטיות שלו, והיחס שלו רק כלפי עצמו בלי לחשוב על הקבוצה. לטעמי הוא ממש לא חריג בקטע הזה. הוא לא סוליסט שחושב רק על התחת שלו ולא מעניין אותו כלום. הוא אדם ווינר ותחרותי. אולי את ועידו לא אוהבים את זה, אני אישית אוהב אנשים כאלה. גם אם זה אומר "לאיים" בעזיבה, אם לא יחזקו את הקבוצה

האמת...
הוא נמצא בתהליכי גירושים מאשתו(שאשתו הגישה את המסמכים)כי הוא לא הפסיק לבגוד..JUST SAYING :nono אני יודעת שזה לא כמו אונס אבל.. :rolleyes
זאת אותה אישה ד''א שנשארה אחרי סאגת האונס כשבשביל לפייס אותה הוא קנה לה טבעת באיזה 8 מליון דולר..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 מרץ 2012, 22:27

ככה זה סקוררים, אין מה לעשות. הם נרקסיסטים ואגוצנטרים בהגדרתם..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 06 מרץ 2012, 22:27

לא הבנתי למה אתה מתעקש לרשום לאיים במרכאות..
אני לא יודע כמה שנים אתה רואה NBA אבל אני מלראות משחקים בגולד ולקרוא כתבות ישנות יודע שהוא שקל ברצינות לעזוב את לוס אנג'לס..
אני לא זוכר בדיוק לאילו קבוצות אבל אני זוכר שפילדלפיה הייתה אופצייה (אומנם מאוד משנית) בגלל ששם הוא נולד, נראה לי הגריזלס היו אופציה מאוד טובה ואולי גם הניקס, לא זוכר..
אחרי הכל זה לא פעם ראשונה שהוא מאיים על קבוצה ועוזם אותה (שארלוט הורנטס)..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 07 מרץ 2012, 07:45

יש הבדל בין קובי ושחקנים כמוהו לסקוררים אחרים. זה לא מספר הזריקות, כבר אמרתי את זה. זה היחס לקבוצה ולשחקנים האחרים. אתה מתעקש לראות רק את הנתונים היבשים ולא את מה שמסביב. הלייקרס לא היו מוותרים על קובי גם בעד שחקנים אחרים. הוא מותג ששווה להם המון, מעבר לאיכויות כשחקן. זה מקרה די מינורי שלא שווה עתיד של שחקן בקבוצה.
בתקשורת בארה"ב יצאו נגד זה, בתקשורת בארץ גם. לאחרונה זה קרה שוב עם הווארד וקראתי שוב על כמה זה לא בסדר. אם אתה מתעקש שבעיניך זה לגיטימי, סבבה. בעיני זה לא.
אתה מתייחס רק לעובדות יבשות. אתה בחיים לא תמצא ציטוט של אדם שאומר "אכפת לי רק מעצמי", הגישה של קובי מראה את זה. אתה מתעקש להיות עיוור למציאות, כולם יודעים שקובי חושב כמעט רק על עצמו, ואני לא צריך הוכחות יבשות לזה. רק עכשיו מרפרוף על כתבות על האולסטאר ראיתי משפטים כמו "קובי, שחקן שבמצבים כאלה סומך רק על עצמו" "קשה לו כשלוקחים לו את אור הזרקורים" "היה חייב להעביר את הפוקוס אליו". זה לא משהו רע, אני פשוט מעדיפים שחקנים שחושבים אחרת.

אז מה הנקודה שלך בעצם? שקובי ביקש טריידים וחיזוקים, רק בשביל התחת שלו? לא הבנתי אותך. היחס שלו לקבוצה ולשחקנים הוא מצוין, לא צריך לחפש את הרע בכוח.
בעניי זה לגיטימי, כל עוד זה למען הקבוצה, והאיום הוא פיקטיבי, כמו במקרה של קובי. האווארד זה מקרה אחר, כי הוא כן צפוי לעוף מאורלנדו שנה הבאה. קובי חושב אך ורק על הקבוצה, ועובדה שהוא משחק שם כל הקיירה שלו. לא חסרות קבוצות שהיו מוכנות להציע לו הרים וגבעות.
שוב, אני לא מבין, מה זה "גישה"? גם אני יכול להגיד שיש לו גישה מושלמת, והוא אדם טהור. באמת... גישה של מה? שהוא מדבר בתקשורת? שהוא צועק על שחקנים? שהוא לא מוסר? מה זה?
אני לא "עיוור למציאות", אני פשוט מסתכל על המציאות, ולא מנסה לעגל פינות כדי להצדיק את הטענה שלי. אם תביא לי דוגמאות או הוכחות, שה"גישה" של קובי היא אגואיסטית או מה שזה לא יהיה, סבבה. אבל אין. ואל תתרץ את זה ב"לא צריך הוכחות יבשות"
אם תשים לב, כל הציטוטים האלה הם של פרשנים. לא דברים שהוא אמר או עשה.
בסופו של דבר, הוא סקורר. וכמו כל סקורר בעולם, הוא זורק הרבה. הרבה מאוד. אבל מפה ועד לאגואיסט ולאישיות מגעילה? הדרך עוד ארוכה.
אפשר לומר את אותו דבר בדיוק על מייקל. ובכל זאת, הוא נחשב אל. למרות שגם הוא זרק הרבה, וגם הוא התרכז הרבה בעצמו. אבל כמו קובי, הוא דאג לקבוצה, שיחק רק בקבוצה אחת (בלי להחשיב את וושינגטון בסוף הקריירה אחרי החזרות מהפרישות וכל זה), והכי חשוב, הביא תארים.
אבל זאת זכותך לא לאהוב אותו. אתה יכול פשוט להגיד את זה. לא צריך לחפש תירוצים כאלה כמו "כולם יודעים שהוא חושב רק על עצמו", או "אתה מתעקש לראות נתונים יבשים"....[/quote]
אוי נו... אל תשחק אותה ראש קטן. אם כולם אומרים את זה עליו כנראה שאתה זה שטועה ולא כולם.
בעיניך זה לגיטימי לאיים על הקבוצה, בעיני ובעיני פרשני כדורסל לא.
אתה עיוור למציאות כי אתה מבקש הוכחות חותכות, כשברור שזאת בקשה הזויה. תוכיח לי שלאנדרסון יש חרא אישיות? שיוגב נחמד לכולם? אי אפשר. אבל זה דברים שיודעים כי זו הגישה הכללית. אתה מצפה שהוא יעמוד מול המצלמות ויגיד "אכפת לי רק מעצמי"?! נו באמת.

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

קודם כל, תרגע קצת.

איפה אנדרסון ואיפה זה?\

זאת בדיוק הנקודה. אני לא אומר שבצורה אובייקטיבית הוא דפוק. הוא מסוג האנשים שיש כאלו שיאהבו את היחס שלהם לאחרים ויש כאלה שלא. אני לא אוהב, אתה אוהב.
אני אוהב את ה"מלאכים" כהגדרתך. ניקולה, שארפ, נאש, אידסון... כאלה שאף פעם לא יגידו דבר רע על שחקן אחר. אני לא מצפה מכל השחקנים להיות כאלה, אבל זה הסוג האהוב עלי.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי orelzor » 07 מרץ 2012, 09:49

חחח בקשר לכספי ממש הגזמתם, אין מצב שהוא חוזר לאירופה - הייתה לו עונת רוקי מעולה וגם העונה שאחריה הייתה בסדר +, העונה הזו לבינתיים חלשה וזה יכול להיות ממגוון סיבות.
אני כן רואה בעתיד את כספי מוצא את עצמו עם 12 נק' ו7-8 ריב' ב 20-25 דקות משחק...
orelzor

הודעהעל ידי jol9 » 07 מרץ 2012, 10:21

orelzor כתב:חחח בקשר לכספי ממש הגזמתם, אין מצב שהוא חוזר לאירופה - הייתה לו עונת רוקי מעולה וגם העונה שאחריה הייתה בסדר +, העונה הזו לבינתיים חלשה וזה יכול להיות ממגוון סיבות.

אם הוא לא עשה את זה בקאבס, אז מה גורם לך לחשוב שהוא יכול לעשות את זה בקבוצה אחרת?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 07 מרץ 2012, 14:21

orelzor כתב:חחח בקשר לכספי ממש הגזמתם, אין מצב שהוא חוזר לאירופה - הייתה לו עונת רוקי מעולה וגם העונה שאחריה הייתה בסדר +, העונה הזו לבינתיים חלשה וזה יכול להיות ממגוון סיבות.

כספי לא יהיה שחקן של 12 ו7-8 ב25 דקות, גם לא ביורוליג. רחוק מזה. הוא קיבל צ'אנס ענק בקאבס, והסריח את הפרקט. הוא שחקן NBA משלים, וממש לא יותר.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 08 מרץ 2012, 09:31

בשקט בשקט ממפיס כבר מקום 3 במערב, בלי הכוכב שלהם (רנדאלף) שעוד פצועה. קבוצה מצוינת, בלי אף סופרסטאר. פארגו ידידנו ממשיך להיות מחלק המגבות שם. העיקר שהגשים את החלום... :throwup2
asafb96

הודעהעל ידי יוסי22 » 08 מרץ 2012, 09:47

והתודות ללייקרס שהפסידו בחסות קובי שני משחקים שהיו להם עמוק ביד .

קובי עם שתי הצגות של 8-26 ו 9-31 עוד דוגמא לכמה הסטטיטיקה יכולה לשקר כי מה שרואים מיד זה שהוא קלע 30 ולא שהוא חירב ללייקרס את המשחק בעוד משחק שהגבוהים שולטים ללא עוררין מתחת לסלים.
יוסי22

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 מרץ 2012, 09:53

asafb96 כתב:בשקט בשקט ממפיס כבר מקום 3 במערב, בלי הכוכב שלהם (רנדאלף) שעוד פצועה. קבוצה מצוינת, בלי אף סופרסטאר. פארגו ידידנו ממשיך להיות מחלק המגבות שם. העיקר שהגשים את החלום... :throwup2

מחכה ליום שיחתך משם. יהיה המועמד המוביל אוטומטית :whistle
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 08 מרץ 2012, 10:08

יוסי22 כתב:והתודות ללייקרס שהפסידו בחסות קובי שני משחקים שהיו להם עמוק ביד .

קובי עם שתי הצגות של 8-26 ו 9-31 עוד דוגמא לכמה הסטטיטיקה יכולה לשקר כי מה שרואים מיד זה שהוא קלע 30 ולא שהוא חירב ללייקרס את המשחק בעוד משחק שהגבוהים שולטים ללא עוררין מתחת לסלים.

קובי בהחלט מכריח קצת יותר מדי.
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 08 מרץ 2012, 11:55

סל ניצחון של פארמר:

איך אני מת עלי!!
בכלל כל הקהל של מכבי התאהב בו בתקופה כ"כ קצרה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שמואל1 » 08 מרץ 2012, 13:50

סל יפה מאוד של פארמר, באמת מגיע לו כל הכבוד על מה שהוא עושה עכשיו בניו ג'רזי. שחקן נהדר, מקווה שנראה אותו עוד בישראל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 09 מרץ 2012, 07:58

אורלנדו ניצחו בשיקגו (הווארד 29), פיניקס את דאלאס (נאש 11 נק' ו 11 אס')
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי misha » 09 מרץ 2012, 20:19

גם לאירווינג היה סלך ניצחון נחמד:

ג'וש סמית' רוצה לעזוב, מעניין אם ימצאו לו טרייד עד הדד ליין (15 למרץ).

ספרס -קליפרס בESPN ב3 וחצי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 09 מרץ 2012, 20:52

ג'וש סמית' רוצה לעזוב, מעניין אם ימצאו לו טרייד עד הדד ליין (15 למרץ).

אם אני הלייקרס, הייתי מנסה לעשות טרייד של גאסול תמורת סמית'
שחקן מצוין, ובניגוד לגאסול השיא עוד לפניו
asafb96

הודעהעל ידי misha » 09 מרץ 2012, 21:30

לא משתלם להוקס. החוזה של גאסול גם גבוה יותר (זא"מ שהוקס יצטרכו להוסיף עוד שחקן) וגם ארוך יותר. וגם מקצועית זה לא ישנה יותר מדי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 09 מרץ 2012, 21:34

misha כתב:לא משתלם להוקס. החוזה של גאסול גם גבוה יותר (זא"מ שהוקס יצטרכו להוסיף עוד שחקן) וגם ארוך יותר. וגם מקצועית זה לא ישנה יותר מדי.

תראה, יכול להיות שהם יסכימו אם הלייקרס יוסיפו עוד איזה משהו, כי אם הוא רוצה טרייד, הם לא יחזיקו אותו בכוח (או שכן?). תלוי בהצעות שיקבלו... מאוד סביר שהם לא יקבלו אף הצעה אחרת שיותר טובה. בכל זאת, גאסול עדיין אחד הגבוהים הטובים בליגה
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־180 אורחים