המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ריצ'ארד הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי שחף » 21 ינואר 2012, 13:48

מה זה קבוצת פורוורדים? אתה חייב סנטר דומיננטי. לכל הקבוצות הגדולות של מכבי היה כזה. מאריץ' אם באמת לא ימשיך וסופו ילך הוא אופציה לא רעה. הסגנון שלו לא כזה מתאים לפאו שהם בשנים האחרונות יותר קבוצת פיק אנד רול מאשר קבוצה שטוחנת פנימה.
שחף

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 21 ינואר 2012, 13:53

שחף כתב:מה זה קבוצת פורוורדים? אתה חייב סנטר דומיננטי. לכל הקבוצות הגדולות של מכבי היה כזה. מאריץ' אם באמת לא ימשיך וסופו ילך הוא אופציה לא רעה. הסגנון שלו לא כזה מתאים לפאו שהם בשנים האחרונות יותר קבוצת פיק אנד רול מאשר קבוצה שטוחנת פנימה.

שפקוביץ היה הם טחנו פנימה ושיחקו גם P&R
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי שחף » 21 ינואר 2012, 13:59

פקוביץ' זה לבל אחד מעל. השילוב של הסייז עם ההוק שוט שלו הופך אותו לכמעט בלתי עציר באירופה. מאריץ' לא כזה, אבל הוא עדיין סנטר מצויין.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 21 ינואר 2012, 14:10

שחף כתב:מה זה קבוצת פורוורדים? אתה חייב סנטר דומיננטי. לכל הקבוצות הגדולות של מכבי היה כזה. מאריץ' אם באמת לא ימשיך וסופו ילך הוא אופציה לא רעה. הסגנון שלו לא כזה מתאים לפאו שהם בשנים האחרונות יותר קבוצת פיק אנד רול מאשר קבוצה שטוחנת פנימה.

אתה צודק שזה לא אידיאלי, אבל אם נניח סופו עוזב, אז מה תעשה? אני לא רואה סנטרים דומיננטיים ברמה הזאת שמכבי יכולה להביא.
מאריץ' שחקן טוב, אבל הוא לא סופו. במקרה הזה, אפשר לנסות להשתמש במה שיש לך - אליהו, ריצ' ומצ'באן כבסיס בקו הקדמי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 21 ינואר 2012, 14:17

אתה תראה באופן מופגן את החולשות של כל אחד מהם. מאצ'באן לא יכול לשחק 5, הנדריקס זה לא נקודות בטוחות כמו סופו ולליאור יהיה הרבה פחות שטח לעשות את המהלכים שהוא עושה. רעיון רע.
שחף

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 ינואר 2012, 14:18

אני אישית לא רואה את סופו עוזב..
מקווה שאני צודק..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שחף » 21 ינואר 2012, 14:20

סופו בעיני זה באנקר. מכבי צריכה אם צריך גם לשים עליו את המיליון וחצי כדי להשאיר אותו. אין עוד סנטר באירופה שמושך אליו דאבל טים באטוטומאט. לאחרים כולל להנדריקס אפשר למצוא מחליפים באותו לבל.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 14:25

jol9 כתב:אסף, לדעתי אתה קצת מתעקש.
מצד אחד, ריצ' עוד לא עשה מספיק בשביל שנגיד שהוא יותר טוב ממאריץ', מצד שני, אותו מאריץ', נתן בסה"כ עונת יורוליג אחת טובה. נכון אותה
עונה, הייתה מפלצתית, והוא היה שחקן סופר דומיננטי בקבוצה מצויינת, אבל עדיין - עונה אחת.

בשתי העונות בפאו הוא לא ממש רלוונטי. הפציעות חוזרות ומטרידות אותו, ובמצב הנוכחי, אני חושב שהמנייה של ריצ' גבוהה יותר.
מאריץ' לא ירוויח בקרוב את הסכומים אותם מרוויח בפאו. הוא יחזור לרמות שכר בינוניות ולקבוצות ביניים בשביל לשקם את הקריירה שלו, או שיגיע לספסל
של קבוצה גדולה אחרת.

אני כן מסכים איתך, שאם ריצ' או סופו יעזבו, הוא יכול להיות אופציה מעניינת. אבל במידה ואחד מהם באמת יעזוב, הייתי הולך לכיוון אחר, ומנסה לבנות קבוצת
פורוורדים בשביל לשלב את כל השחקנים המצויינים שחתומים בקבוצה.

מאריץ' עשה הרבה יותר מהנדריקס, אין וויכוח.
זה נכון שהוא נתן עונה אחת, אבל רבאק, הוא דרס באותה עונה את כל אירופה. כל סנטר שעמד בדרכו הוא פשוט עשה מה שבא לו, גם מול הגדולים ביותר
אחרי זה שהוא עבר לפנא, הוא היה מצוין במשחקים הראשונים, ולמרות שקיבל משהו כמו 10 דקות, נתן תרומה יוצאת מהכלל יחסית לכמות הזאת, ותרם יותר מאשר הנדריקס תורם למכבי ב16 דקות
אחרי זה הוא נפצע פעמיים, ולא הצליח ממש לחזור, למרות שלקראת סוף העונה, הוא עשה משחקים טובים ביוון
העונה הוא פחות נספר, בגלל באטיסט, שהדקות שלו הם באנקר, והסנטר היווני ההוא, שאין לי מושג איך כותבים את השם שלו, שעשה פריצה ונותן עד עכשיו עונה מצוינת. יצא לי לראות את פנא מול צסק"א, הבחור היווני הזה עשה מה שהוא רוצה מול צסק"א, וחגג גם מול קרסטיץ'.
מאריץ' יחזור לסכומים נמוכים יותר, כמו שאמרת, וזה בדיוק הסיבה שאפשר ללכת עליו. אם הוא היה קורע את אירופה גם בפנא, לא היינו מעזים לחשוב עליו. עכשיו זה הזדמנות להביא אותו, כי בסכומים שמדברים על הנדריקס, זה ממש לא שווה, ולדמיין את מאריץ'-סופו יחד זה חלום. 2 סנטרים אמתניים ודורסניים. נראה איזה סנטר יצליח לשרוד מולם משחק בלי להסתבך בעבירות
קבוצת פורוורדים? :nonono לא! הספיק לי העונה עם פישר-לאזמה. בשביל ללכת עד הסוף, צריך גם סנטרים. זה לא עובד ככה.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 14:28

JasonWilliams12 כתב:
asafb96 כתב:
בדיוק והוא לא שווה את זה הוא מכניס אותו רק כדי לתת מנוחה לשחקנים הטובים שלו
אובראדוביץ לא טמבל
מקאלב היה שחקן העונה שלהם ותשאל אוהדים פרטיזנים למאריץ הייתה התעלות מול פישר העקום שגם כדיר חגג עליו + עוד כמה משחקים סבירים אולימפיאקוס לא באמת הייתה קבוצה טובה כמו מכבי באותה עונה סתם אוסף של שחקנים יקרים לא סתם הם כמעט הפסידו לקבוצה שיש לה את עשירית מהתקציב שלה

טוב אתה באמת מתחיל לדבר שטויות
קודם כל, שהנדריקס יגיע לפנא, וישפכו עליו סכומים כאלה, נדבר. שהוא יעלה ליהיות סנטר ראשון עוד לפני באטיסט, זה יכול לקרות רק בדמיון
לשאול את אוהדי פרטיזן? אה, אני מניח שאתה בטח בקשר רצוף איתם. על מה אתה מדבר?! התעלות מול פישר? תגיד אתה אמיתי? מתוך 18 משחקים רק ב4 הוא קלע מתחת ל10 נקודות, הוא עשה 5 פעמים דאבל דאבל, הוא נתן משחק של 34-16 ו49 ראנקינג, ואולי' שהם לא קבוצה, הגיעו לגמר היורוליג, והוא חגג מול סופו ובורוסיס, 2 מהסנטרים הטובים באירופה. הוא נתן משחק של 20 ראנקינג מול בארסה הגדולה של אותה עונה. הוא גם קלע הכי הרבה בקבוצה, יותר ממקאלב, ועשה ראנקינג ממוצע של כמעט פי 2 ממנו. עלאק כמה " משחקים סבירים" :laugh3 הוביל את היורוליג מבחינת ראנקינג, והוביל קבוצה עם תקציב אפסי, יחד עם מקאלב, מרחק נגיע מגמר היורוליג.
זה שהוא ממעט לשחק בפנא, עם זה אין מה לעשות. אם הוא היה מקבל יותר קרדיט, ועושה יותר, סביר להניח שהוא היה פנטזיה. עכשיו, שהמניות שלו בירידה, זה הזדמנות להביא אותו, כי אם במחיר שהנדריקס דורש, אפשר להביא פשוט שחקן יותר טוב

אוקיי למה הוא לא מקבל קרדיט בפאו??? סתם אוברדוביץ השתגע? :oops הנדריקס שחקן נהדר ולפי דעתי אתה לא מעריך את העבודה שהוא עושה מספיק
גם קאמינגס היה טוב בפרטיזן וראינו מה קרה כשהגיע לקבוצה גדולה

הוא לא מקבל קרדיט בגלל באטסיט, שהוא עדיין אחד הסנטרים הטובים באירופה, והסנטר היווני שלהם, שעושה עונה יוצאת מהכלל, כולל כמה הצגות יפות מאוד, גם מול צסק"א הגדולה
אני מאוד מאוד מעריך את הנדריקס ואת העבודה שהוא עושה, אבל הוא שחקן די אפור, ולא איזה כוכב, והוא לא שווה את הסכומים האלה. הוא אחלה שחקן, אבל לא ברמה הזאת. ממש לא
asafb96

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 21 ינואר 2012, 14:34

LIAV10 כתב:אני אישית לא רואה את סופו עוזב..
מקווה שאני צודק..

זה מה שאמרתי על פארגו :unsure הכל אפשרי עדיף לחשוב שהוא יעזוב ככה אתה פחות תתאכז שהוא יעזוב ותהיה מבסוט שהוא ישאר כך מישהו עם ניסיון :tongue1
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 ינואר 2012, 14:37

אסף,
כשאתה אומר "הנדריקס לא שווה את הסכומים האלה" למה אתה מתכוון?
הסכומים שהאתרי ספורט בשקל מדברים עליהם?
בבקשה אל תגיד לי שאתה מאמין לשטויות האלה..
ריצ'י יקבל מקסימום 700 אלף דולר אם הוא ימשיך, בטח לו 1,200,000 כמו שוואלה אומרים..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 14:42

LIAV10 כתב:אסף,
ריצ'י יקבל מקסימום 700 אלף דולר אם הוא ימשיך, בטח לו 1,200,000 כמו שוואלה אומרים..

1.2 בכלל אין מה לדבר, זה ברור
שמעתי דיבורים על 800 אלף דולר+. הוא פשוט לא שווה את זה
כמו שאמרתי, אם הוא סוגר, מחר מצידי, על 600 אלף דולר +-, אני אהיה מאוד מאושר. אבל 800 אלף דולר ומעלה? הוא לא שווה את זה. כמו שכתבתי, בסכום הזה אפשר להביא שחקנים טובים יותר, כמו מאריץ' שנתתי כדוגמא.
asafb96

הודעהעל ידי Mta_atic » 21 ינואר 2012, 16:24

asafb96 כתב:

כמו שאמרתי, אם הוא סוגר, מחר מצידי, על 600 אלף דולר +-, אני אהיה מאוד מאושר. אבל 800 אלף דולר ומעלה? הוא לא שווה את זה. כמו שכתבתי, בסכום הזה אפשר להביא שחקנים טובים יותר, כמו מאריץ' שנתתי כדוגמא.

מאריץ' לא יגיע ב-800K.
הנדריקס כן שווה 800 אלף דולר. זה שבמכבי זה מחיר של שחקן בכיר מאד זה דבר אחר,
אבל באירופה הסכום הזה הוא סכום ממוצע מינוס לשחקנים שחלקם הגדול נופל מהנדריקס בהרבה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 16:48

Mta_atic כתב:
asafb96 כתב:

מאריץ' לא יגיע ב-800K.
אבל באירופה הסכום הזה הוא סכום ממוצע מינוס לשחקנים שחלקם הגדול נופל מהנדריקס בהרבה.

מאריץ' מרוויח 800 אלף יורו בפנא. המניות שלו בירידה גדולה מאוד, ואני חושב שיהיה אפשר להביא אותו ב800 אלף דולר, ואולי פחות. לא יודע כמה ביקוש מקבוצות גדולות יהיה לו בקיץ, ובהחלט יכול ליהיות שהוא יתן עדיפות לקבוצה גדולה כמו מכבי מאשר קבוצה קטנה שתשלם לו הרבה
הנדריקס שווה באירופה 800 אלף דולר, אבל לא במכבי. במכבי זה נחשב סכום גדול, שהולך לשחקנים הטובים והחשובים. אני יודע שהוא שווה את הסכומים האלה באירופה, אבל אם אלה הסכומים שאנחנו מדברים עליהם, ואם באותו סכום אפשר להביא שחקן יותר, לא רואה סיבה שלא, עם כל האהבה להנדריקס
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 21 ינואר 2012, 17:17

asafb96 כתב:
Mta_atic כתב:
asafb96 כתב:

מאריץ' לא יגיע ב-800K.

מאריץ' מרוויח 800 אלף יורו בפנא. המניות שלו בירידה גדולה מאוד, ואני חושב שיהיה אפשר להביא אותו ב800 אלף דולר, ואולי פחות. לא יודע כמה ביקוש מקבוצות גדולות יהיה לו בקיץ, ובהחלט יכול ליהיות שהוא יתן עדיפות לקבוצה גדולה כמו מכבי מאשר קבוצה קטנה שתשלם לו הרבה
הנדריקס שווה באירופה 800 אלף דולר, אבל לא במכבי. במכבי זה נחשב סכום גדול, שהולך לשחקנים הטובים והחשובים. אני יודע שהוא שווה את הסכומים האלה באירופה, אבל אם אלה הסכומים שאנחנו מדברים עליהם, ואם באותו סכום אפשר להביא שחקן יותר, לא רואה סיבה שלא, עם כל האהבה להנדריקס

מסכים איתך לגמרי
מאריץ' סנטר מצויין,מהטובים ביורוליג ויותר מהנדריקס שאני מעריך מאוד ורוצה שיישאר אבל לא חושב שצריך לשלם לו יותר מ-700.000 פשוט כי מכבי לא יכולה להרשות לעצמה את זה

גם נורא מוזר לי שהכתבה על ההשאלה של מאצ'באן בקושי מקבלת פה התייחסות,אני דווקא מאוד מודאג
מלבד הבעיה הכספית בהשארתו ישנה בעיה נוספת שמטרידה אותי עוד מהשנה שעברה והיא כיצד מכבי תחלק את דקות המשחק שלה בין חמישה גבוהים כ"כ טובים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Angelstrong » 02 פברואר 2012, 22:05

הנדריקס עם עוד משחק ענק
Angelstrong

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 פברואר 2012, 22:07

בינתיים הוא שווה יותר מכל אחד בקבוצה הזאת..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 פברואר 2012, 22:22

איזה מאניה דיפרסיה יש בשרשור הזה...
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי where is the love? » 02 פברואר 2012, 23:32

תמיד יש כאן מאניה דפרסיה חנוש...
צריך להרים את הראש חברים זה מה שיש לנו ואם זה ננצח!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי אורי » 03 פברואר 2012, 12:37

דיברתם על כך שהנדריקס לא שווה 800 אלף דולר, ואני אומר בנחרצות שהוא לא יתקשה למצוא יותר מקבוצה או שתיים שישלמו לו את הסכום הזה ומעלה. שחקן לא מוערך, מאוד אינטילגנט, שומר טוב, קבוצתי... הרבה קבוצות ישמחו לקבל שחקן כזה, גם אם הוא רחוק מכוכבות.
אורי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], אליאור ו־156 אורחים