המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ריצ'ארד הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי yzafrir » 21 ינואר 2012, 09:16

הנדריקס חייב להבין שהוא בעמדה של סנטר מחליף ראשון במכבי וזו תיהיה העמדה שלו בכל קבוצה בכירה אחרת שהוא ילך אליה ואפילו פחות .
אני גם חושב שהוא לא שווה למכבי יותר מ-800K (גם זה רק בגלל שהוא השתלב ממש טוב מכל הבחינות..) , והוא צריך להבין שלמכבי יש עדיין את ג'יימס ואת מאצ'באן שיוכלו למלא את המקום שלו בקלות . לגבי מאריץ' כמחליף , מאריץ' יקבל שנה הבאה את אותם סכומים שקיבל בפאו אם לא יותר כך שהוא ממש לא רלוונטי והעונה הלא מוצלחת שלו נובעת רק בגלל פציעה שהחלים ממנה כך שזו לא סיבה שתגרום לשכר שלו לרדת...
אם הוא נישאר אני גם הייתי משאיל את מילאן לעוד עונה , ובכלל אני חושב שמילאן ישחק במכבי רק בשנה האחרונה שלו בחוזה כבלו כבר יהיה הרבה פחות אפקטיבי לעמדה 4...האמת שאם מסתכלים על הסכומים שמילאן מקבל אז הוא לא מציאה בכלל , זה לא שקנו איזה שדחקן צעיר בסכום זעום והרוויחו עליו משהו , הוא יקר מאוד ואני בספק אם מכבי ישיגו איזה רווח מהעסקה איתו (לפחות לא רווח משמעותי...)
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 ינואר 2012, 09:29

ממתי מכבי מחפשת לעשות רווח כלכלי משחקן? אנחנו פרטיזן? הרווח היחיד שייצא מהעסקה הזאת הוא מקצועי, אלא אם להנהלה אין מוח
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 21 ינואר 2012, 09:31

MTA2311 כתב:ממתי מכבי מחפשת לעשות רווח כלכלי משחקן? אנחנו פרטיזן? הרווח היחיד שייצא מהעסקה הזאת הוא מקצועי, אלא אם להנהלה אין מוח

אם חשבו על רווח מקצועי לא היו צריכים להביא שחקן לעמדה כלכך עמוסה במכבי... לדעתי אולי בשנה האחורנה נקבל ממנו רווח מקצועי , כרגע יהיה מאוד קשה לשלב אותו...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 ינואר 2012, 09:38

yzafrir כתב:
MTA2311 כתב:ממתי מכבי מחפשת לעשות רווח כלכלי משחקן? אנחנו פרטיזן? הרווח היחיד שייצא מהעסקה הזאת הוא מקצועי, אלא אם להנהלה אין מוח

אם חשבו על רווח מקצועי לא היו צריכים להביא שחקן לעמדה כלכך עמוסה במכבי... לדעתי אולי בשנה האחורנה נקבל ממנו רווח מקצועי , כרגע יהיה מאוד קשה לשלב אותו...

את זה נוכל לשפוט עוד 3 שנים, אבל קשה לי להאמין שמכבי החתימו שחקן ל4 שנים בשביל לעשות עליו רווח כלכלי, זה לא נשמע סביר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 21 ינואר 2012, 09:42

אני מניח שכשהחתימו אותו לא חשבו שיקבלו ממנו תפוקה רק בשנה השלישית של החוזה אלא הרבה לפני ובגלל זה שילמו סכומים גדולים....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 ינואר 2012, 09:47

וזה עדיין לא מוכיח שהם החתימו אותו ממניע כלכלי. שנה הבאה הם יצטרכו לבחור בינו לבין שחקן אחר בקו הקידמי ואז נקבל תשובות, כרגע אני לא אוהב את ההתנהלות של ההנהלה בנושא מצ׳באן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 21 ינואר 2012, 09:54

MTA2311 כתב:וזה עדיין לא מוכיח שהם החתימו אותו ממניע כלכלי. שנה הבאה הם יצטרכו לבחור בינו לבין שחקן אחר בקו הקידמי ואז נקבל תשובות, כרגע אני לא אוהב את ההתנהלות של ההנהלה בנושא מצ׳באן

אם לא החתימו אותו ממניע כלכלי אז הם יוצאים קרחים מכאן ומכאן , שלוש שנים הפסידו עליו כסף בלי תרומה מקצועית ורק בשנה הרביעית הוא יתן תפוקה כנראה אבל אני לא בטוח שהיא תיהיה פרופוציונאלית לסכום שיקבל אז ( מליון דולר או יורו...)
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 ינואר 2012, 10:02

yzafrir כתב:
MTA2311 כתב:וזה עדיין לא מוכיח שהם החתימו אותו ממניע כלכלי. שנה הבאה הם יצטרכו לבחור בינו לבין שחקן אחר בקו הקידמי ואז נקבל תשובות, כרגע אני לא אוהב את ההתנהלות של ההנהלה בנושא מצ׳באן

אם לא החתימו אותו ממניע כלכלי אז הם יוצאים קרחים מכאן ומכאן , שלוש שנים הפסידו עליו כסף בלי תרומה מקצועית ורק בשנה הרביעית הוא יתן תפוקה כנראה אבל אני לא בטוח שהיא תיהיה פרופוציונאלית לסכום שיקבל אז ( מליון דולר או יורו...)

בגלל זה אמרתי שאני לא אוהב את ההתנהלות איתו. אני לא חושב שהם תיכננו להגיע למצב כזה וזאת רק אשמתם. בגלל זה שנה הבאה הם יצטרכו למכור אותו או לפנות לו דקות בעמדה שלו. אף קבוצה לא קונה שחקן ב700 אלף בשביל שיום אחד אולי היא תמכור אותו במיליון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 12:11

ממש לא חושב כמוך
אני חושב שמקאלב עשה להם את העונה ומאריץ השלים יפה את הסגל
הנדריקס שומר בצבע פי 10 יותר טוב ממנו והוא בכלל לא סנטר
מאריץ סתם אוברייטד ענק שחקן בינוני לא יותר
אובראדוביץ יודע להוציא מהשחקנים שלו יותר ומשום מה ממנו לא יוצא כלום כמה משחקים טובים ממש לא עושה אותו שחקן טוב הוא צריך להיות יותר יציב
הייתי משאיר את הנדריקס ולא לוקח את מאריץ גם אם היו נותנים לי עוד 500 K

וואו :eek
מקאלב היה הכוכב שלהם? שטויות. מאריץ' היה הכוכב הגדול שלהם, בלי צל של ספק. אין בכלל וויכוח. הוא היה שחקן המטרה, אותו כולם חיפשו, והכל עבר דרכו.
הנדריקס שומר בצבע אולי יותר טוב, אבל ממש לא בהרבה. מאריץ' גבוה יותר, חזק יותר, וריבאונדר טוב יותר, ועל זה אי אפשר להתווכח, כי זה עובדה
אוברייטד? הוא סחב יחד עם מקאלב את פרטיזן מרחק של פוקס אחד מגמר היורוליג. הוא התעלל בכל אירופה בעונה הזאת. בכולם כולל כולם. אם תראה מה הוא עשה לסופו ובורוסיס בפיינל פור, תבין. אוברייטד? ממש ממש לא. עם כל הכבוד, להנדריקס יש עוד הרבה לעבור כדי להגיע לרמה של מאריץ', הוא ממש ממש לא שם
ממנו לא יוצא כלום? אתה שוב סתם זורק דברים לאוויר. הוא היה יוצא מהכלל בתחילת השנה, ואז נפצע פעמיים, והלכה לו העונה, גם בגלל שבאטיסט היה בשיאו, ובאטיסט להזכירך נבחר לחמישיית היורוליג.
השנה הוא ממעט לקבל דקות, אבל גם במעט הזה הוא תורם לא מעט יחסית למעמד שהוא מקבל, ועשה גם דברים יפים מאוד, בעיקר בליגה שם הוא משחק יותר
הייתי משאיר את הנדריקס ולא לוקח את מאריץ גם אם היו נותנים לי עוד 500

טוב שלא אתה מנהל את מכבי.... מאריץ' שווה הרבה יותר מהנדריקס, ואם הסוכנים שלו לא ירדו מהעץ ויהיה אפשר להביא את מאריץ' באותו מחיר, גם אם אולי טיפה יותר, אסור לחשוב פעמיים. אבל אם הנדריקס יהיה מוכן להתפשר, אין בכלל ספק שצריך להחתים אותו כבר עכשיו על חוזה ארוך
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 ינואר 2012, 12:17

הנדריקס פשוט יותר טוב ממאריץ'..
איזה שטויות זה להגיד שמאריץ' ריבאונדר טוב יותר..
מאצ'באן עושה בפרטיזן 8.5 ריב', הנדריקס היה עושה שם ממוצעים של דאבל-דאבל..

שלא נדבר על האופי, ריצ'י הרבה יותר אהוב מאלכס מאריץ'..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 12:25

LIAV10 כתב:הנדריקס פשוט יותר טוב ממאריץ'..
איזה שטויות להגיד שמאריץ' ריבאונדר טוב יותר..

תגיד אתה שומע מה אתה אומר?
אני פשוט לא מאמין. כמה משחקים טובים של הנדריקס, וכבר הכתירו אותו לאיזה סנטר אימתני. שיעשה מה שמאריץ' עשה בפרטיזן, אחרי זה הוא יהיה ברמה הזאת. שחקן שלפני שנה וחצי כולם ריירו עליו הפך לעוד שחקן, לעומת שחקן שבתקופה טובה אנשים הפכו אותו למפלצת. הנדריקס שחקן נשמה, עם אופי ואיכויות, אבל אסור לשכוח שיש לו גם מגבלות, והוא ממש לא ברמה הזאת שאנחנו מדברים עליה
שטויות להגיד שהנדריקס ריבאונדר פחות טוב? קודם כל, אין קשר בכלל לאיפה אתה משחק לעומת כמה ריבאונד אתה לוקח. אין שום קשר. ריבאונדר טוב יהיה טוב בכל מקום, וריבאנודר חלש יהיה חלש בכל מקום. כאילו ליאור יהפוך ליהיות שחקן של 10 ריבאונד אם ישחק בפרטיזן... נו באמת...
בפרטיזן מאריץ' היה לוקח 8.5 ריבאונד בממוצע, ב25 דקות. ריץ' לוקח השנה 4.2 ריבאונד ב16 דקות. זאת אמרת כפול ריבאונד מאריץ' לוקח, בהפרש של 9 דקות.
מבחינת אופי, יכול ליהיות שלריץ' יהיה יותר נוח, כי הוא בחור טוב וכבר שנתיים בקבוצה, אבל עם כל הכבוד, מכבי לא יכולה לאפשר לעצמה להשאיר את ריץ' רק בגלל האופי. אופי טוב לא מביא אליפות אירופה, ואם זה הסכומים שהנדריקס דורש, אין בכלל מה לדבר.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 21 ינואר 2012, 12:36

אם מצ'באן לא יגיע למכבי בעונה הבאה, אז אני חושב שמכבי צריכה למצוא דרך למכור אותו לקבוצה אחרת.
אין ספק שמבחינה כלכלית ומקצועית זה יהיה בגדר הפסד, אבל אין שום סיבה להשאיל שחקן שנתיים ברציפות.

מה שאני חושב זה שצריך להתבצע סוג של היערכות לפי הכלים.
בהנחה שמכבי תצליח להשאיר גם את סופו וגם את הנדריקס, אז היא חייבת תהיה להסית את בלו לעמדה 3, שייתן כמה דקות ב-4, ולא להיפך.
אולי אפילו להשאיר את העמדה הזאת בידי הישראלים בלבד, בלי זר.

אני אישית גם חושב שכדאי להחזיר אותו ולשלב אותו כ-4 מוביל לצד ליאור, כששניהם יכולים לשחק גם ביחד לפעמים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 ינואר 2012, 12:43

asafb96 כתב:

אני פשוט לא מאמין. כמה משחקים טובים של הנדריקס, וכבר הכתירו אותו לאיזה סנטר אימתני. שיעשה מה שמאריץ' עשה בפרטיזן, אחרי זה הוא יהיה ברמה הזאת. שחקן שלפני שנה וחצי כולם ריירו עליו הפך לעוד שחקן, לעומת שחקן שבתקופה טובה אנשים הפכו אותו למפלצת. הנדריקס שחקן נשמה, עם אופי ואיכויות, אבל אסור לשכוח שיש לו גם מגבלות, והוא ממש לא ברמה הזאת שאנחנו מדברים עליה
שטויות להגיד שהנדריקס ריבאונדר פחות טוב? קודם כל, אין קשר בכלל לאיפה אתה משחק לעומת כמה ריבאונד אתה לוקח. אין שום קשר. ריבאונדר טוב יהיה טוב בכל מקום, וריבאנודר חלש יהיה חלש בכל מקום. כאילו ליאור יהפוך ליהיות שחקן של 10 ריבאונד אם ישחק בפרטיזן... נו באמת...
בפרטיזן מאריץ' היה לוקח 8.5 ריבאונד בממוצע, ב25 דקות. ריץ' לוקח השנה 4.2 ריבאונד ב16 דקות. זאת אמרת כפול ריבאונד מאריץ' לוקח, בהפרש של 9 דקות.
מבחינת אופי, יכול ליהיות שלריץ' יהיה יותר נוח, כי הוא בחור טוב וכבר שנתיים בקבוצה, אבל עם כל הכבוד, מכבי לא יכולה לאפשר לעצמה להשאיר את ריץ' רק בגלל האופי. אופי טוב לא מביא אליפות אירופה, ואם זה הסכומים שהנדריקס דורש, אין בכלל מה לדבר.

פרטיזן זאת קבוצה שמאוד קל להצליח בה (לא שאני אומר שאם אני אשחק שם אני אעשה 20 נק' למשחק), מאריץ' לקח שם אותה כמות ריבאונדים כמו מאצ'באן, הייתה לו "תחרות" על הריבאונדים עם לורנס רוברטס? למילאן הייתה "תחרות" עם פקוביץ' שהוא ריבאונדר טוב מרוברטס..
אתה חושב שמאצ'באן ריבאונדר טוב מהנדריקס?
זה קצת הזוי שאתה משווה את כמות הריבאונדים של הנדריקס במכבי עם כמות הריבאונדים של מאריץ' לפני הפציעה בפרטיזן, לא?
זה כמו שאני אגיד שרוט רכז יותר טוב מפאפס בגלל שיש לו 8 אס' בחולון..

אני חושב שהנדריקס היה "גורם" לאוברדוביץ' לתת לו טיפה יותר מ-8 דקות..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 ינואר 2012, 12:51

העניין עם מצ'באן יהיה אישו מאוד משמעותי בקיץ והתנהלות נבונה או לא של מכבי בסוגיה תכריע הרבה דברים לעונה הבאה.
אין ספק שמצ'באן עשה קפיצה נוספת בשנה האחרונה בפרטיזן אבל מכבי, לטעמי, חייבת שהתעדוף שלה בעניינו יהיה כלכלי נטו.
המשמעות: סדר העדיפויות של מכבי צריך לכלול קודם כל השארה של שחקני המפתח (בראשות סופו, הנדריקס, לנגפורד ואולי אפילו מאלט- ובכל מקרה רכז מוביל). מכאן צריכה לבוא גזירת המשמעות- אם זה אומר "למכור" את מילאן למרבה במחיר, להשתחרר ממנו חוזית או לבצע טרייד כדי לקבל תמורתו חלופה הולמת באחת העמדות- אז זה מה שצריך לקרות. אם כל הנ"ל מצליחים לקרות גם בלי פגיעה כלכלית אז אין סיבה שמילאן לא יחזור.
להחזיר את מצ'באן על חשבון אחד המרכיבים הקריטיים האלה בסגל תהיה טעות קשה שתסבך את מכבי ביותר מדי שטויות שהיא לא צריכה להתעסק בהם.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 21 ינואר 2012, 12:57

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

פרטיזן זאת קבוצה שמאוד קל להצליח בה (לא שאני אומר שאם אני אשחק שם אני אעשה 20 נק' למשחק), מאריץ' לקח שם אותה כמות ריבאונדים כמו מאצ'באן, הייתה לו "תחרות" על הריבאונדים עם לורנס רוברטס? למילאן הייתה "תחרות" עם פקוביץ' שהוא ריבאונדר טוב מרוברטס..
זה קצת הזוי שאתה משווה את כמות הריבאונדים של הנדריקס במכבי עם כמות הריבאונדים של מאריץ' לפני הפציעה בפרטיזן, לא?

בדיוק והוא לא שווה את זה הוא מכניס אותו רק כדי לתת מנוחה לשחקנים הטובים שלו
אובראדוביץ לא טמבל
מקאלב היה שחקן העונה שלהם ותשאל אוהדים פרטיזנים למאריץ הייתה התעלות מול פישר העקום שגם כדיר חגג עליו + עוד כמה משחקים סבירים אולימפיאקוס לא באמת הייתה קבוצה טובה כמו מכבי באותה עונה סתם אוסף של שחקנים יקרים לא סתם הם כמעט הפסידו לקבוצה שיש לה את עשירית מהתקציב שלה
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 12:59

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

די די אתה סתם עכשיו זורק דברים.. איך מצאתם את הקשר בין רמת הקבוצה (שאגב, פרטיזן הייתה קבוצה יוצאת מהכלל באותה שנה), לבין כמות הריבאונד? נקודות? בסדר. אסיסטים? יכול להבין. אבל ריבאונד? ריבאונדר טוב יהיה טוב גם בקבוצה חזקה וגם בחלשה, אין שום קשר בין הדברים
פקוביץ' ריבאונדר טוב מרוברטס? יש לי חדשות בשבילך, לא. רוברטס ריבאונדר מצוין, שלקח 7.5 ריבאונד באותה עונה, ואם אני לא טועה הוא ומאריץ' היו מקום ראשון ושני בריבאונד באותה עונה. פקוביץ' לא עשה בקיירה מספר ריבאונדים כזה. פקוביץ' ריבאונדר התקפה טוב, אבל בהגנה הוא ממעט לקחת ריבאונד.
מאצ'בן ריבאונדר טוב מהנדריקס? לא אומר דבר כזה. מאצ'בן ריבאונדר מצוין, ואין על זה וויכוח, כי הוא מוריד כמות גבוה של ריבאונד. אבל מאצ'בן לקח 8.2 ריבאונד ב32 דקות. מאריץ' לקח 8.5 ב25 דקות, וזה שהוא הגיע לשלבים הכי רחוקים, ושיחק מול הקבוצות הכי חזקות ביבשת, ומול מיטב הסנטרים המשיך לתת הצגות, ועם כל הכבוד, להנדריקס קברת דרך ארוכה עד שיגיע לרמות האלה
ההשוואה שלך ממש ממש הזויה. מה הקשר בין פאפאס לרוט? אחד בשלהי הקריירה ומקבל מספר נמוך של דקות, והשני הוא הרכז אולי היחיד בקבוצה שלו. אין שום קשר בינהם לבין מאריץ'-הנדריקס
בחיי שאני לא מאמין שאני צריך להוכיח שהנדריקס לא שחקן טוב ממאריץ'. איך אפשר להשוות בין שניהם בכלל? הנדריקס שחקן טוב, הכל טוב ונחמד, אבל בחייאת, הוא ממש לא ברמה הזאת, וההיסחפות פה איתו היא די מוגזמת
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 ינואר 2012, 13:03

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

די די אתה סתם עכשיו זורק דברים.. איך מצאתם את הקשר בין רמת הקבוצה (שאגב, פרטיזן הייתה קבוצה יוצאת מהכלל באותה שנה), לבין כמות הריבאונד? נקודות? בסדר. אסיסטים? יכול להבין. אבל ריבאונד? ריבאונדר טוב יהיה טוב גם בקבוצה חזקה וגם בחלשה, אין שום קשר בין הדברים
פקוביץ' ריבאונדר טוב מרוברטס? יש לי חדשות בשבילך, לא. רוברטס ריבאונדר מצוין, שלקח 7.5 ריבאונד באותה עונה, ואם אני לא טועה הוא ומאריץ' היו מקום ראשון ושני בריבאונד באותה עונה. פקוביץ' לא עשה בקיירה מספר ריבאונדים כזה. פקוביץ' ריבאונדר התקפה טוב, אבל בהגנה הוא ממעט לקחת ריבאונד.
מאצ'בן ריבאונדר טוב מהנדריקס? לא אומר דבר כזה. מאצ'בן ריבאונדר מצוין, ואין על זה וויכוח, כי הוא מוריד כמות גבוה של ריבאונד. אבל מאצ'בן לקח 8.2 ריבאונד ב32 דקות. מאריץ' לקח 8.5 ב25 דקות, וזה שהוא הגיע לשלבים הכי רחוקים, ושיחק מול הקבוצות הכי חזקות ביבשת, ומול מיטב הסנטרים המשיך לתת הצגות, ועם כל הכבוד, להנדריקס קברת דרך ארוכה עד שיגיע לרמות האלה
ההשוואה שלך ממש ממש הזויה. מה הקשר בין פאפאס לרוט? אחד בשלהי הקריירה ומקבל מספר נמוך של דקות, והשני הוא הרכז אולי היחיד בקבוצה שלו. אין שום קשר בינהם לבין מאריץ'-הנדריקס
בחיי שאני לא מאמין שאני צריך להוכיח שהנדריקס לא שחקן טוב ממאריץ'. איך אפשר להשוות בין שניהם בכלל? הנדריקס שחקן טוב, הכל טוב ונחמד, אבל בחייאת, הוא ממש לא ברמה הזאת, וההיסחפות פה איתו היא די מוגזמת

בסדר, אז תקווה שמכבי יחתימו שחקן של 3 נק' וריבאונד בממוצע במקום הנדריקס..
אני לא מתכוון להמשיך בוויכוח הזה, אני את הנקודה שלי אמרתי..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 ינואר 2012, 13:06

אובראדוביץ לא טמבל
מקאלב היה שחקן העונה שלהם ותשאל אוהדים פרטיזנים למאריץ הייתה התעלות מול פישר העקום שגם כדיר חגג עליו + עוד כמה משחקים סבירים אולימפיאקוס לא באמת הייתה קבוצה טובה כמו מכבי באותה עונה סתם אוסף של שחקנים יקרים לא סתם הם כמעט הפסידו לקבוצה שיש לה את עשירית מהתקציב שלה

טוב אתה באמת מתחיל לדבר שטויות
קודם כל, שהנדריקס יגיע לפנא, וישפכו עליו סכומים כאלה, נדבר. שהוא יעלה ליהיות סנטר ראשון עוד לפני באטיסט, זה יכול לקרות רק בדמיון
לשאול את אוהדי פרטיזן? אה, אני מניח שאתה בטח בקשר רצוף איתם. על מה אתה מדבר?! התעלות מול פישר? תגיד אתה אמיתי? מתוך 18 משחקים רק ב4 הוא קלע מתחת ל10 נקודות, הוא עשה 5 פעמים דאבל דאבל, הוא נתן משחק של 34-16 ו49 ראנקינג, ואולי' שהם לא קבוצה, הגיעו לגמר היורוליג, והוא חגג מול סופו ובורוסיס, 2 מהסנטרים הטובים באירופה. הוא נתן משחק של 20 ראנקינג מול בארסה הגדולה של אותה עונה. הוא גם קלע הכי הרבה בקבוצה, יותר ממקאלב, ועשה ראנקינג ממוצע של כמעט פי 2 ממנו. עלאק כמה " משחקים סבירים" :laugh3 הוביל את היורוליג מבחינת ראנקינג, והוביל קבוצה עם תקציב אפסי, יחד עם מקאלב, מרחק נגיע מגמר היורוליג.
זה שהוא ממעט לשחק בפנא, עם זה אין מה לעשות. אם הוא היה מקבל יותר קרדיט, ועושה יותר, סביר להניח שהוא היה פנטזיה. עכשיו, שהמניות שלו בירידה, זה הזדמנות להביא אותו, כי אם במחיר שהנדריקס דורש, אפשר להביא פשוט שחקן יותר טוב
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 21 ינואר 2012, 13:41

אסף, לדעתי אתה קצת מתעקש.
מצד אחד, ריצ' עוד לא עשה מספיק בשביל שנגיד שהוא יותר טוב ממאריץ', מצד שני, אותו מאריץ', נתן בסה"כ עונת יורוליג אחת טובה. נכון אותה
עונה, הייתה מפלצתית, והוא היה שחקן סופר דומיננטי בקבוצה מצויינת, אבל עדיין - עונה אחת.

בשתי העונות בפאו הוא לא ממש רלוונטי. הפציעות חוזרות ומטרידות אותו, ובמצב הנוכחי, אני חושב שהמנייה של ריצ' גבוהה יותר.
מאריץ' לא ירוויח בקרוב את הסכומים אותם מרוויח בפאו. הוא יחזור לרמות שכר בינוניות ולקבוצות ביניים בשביל לשקם את הקריירה שלו, או שיגיע לספסל
של קבוצה גדולה אחרת.

אני כן מסכים איתך, שאם ריצ' או סופו יעזבו, הוא יכול להיות אופציה מעניינת. אבל במידה ואחד מהם באמת יעזוב, הייתי הולך לכיוון אחר, ומנסה לבנות קבוצת
פורוורדים בשביל לשלב את כל השחקנים המצויינים שחתומים בקבוצה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 21 ינואר 2012, 13:48

asafb96 כתב:
אובראדוביץ לא טמבל

טוב אתה באמת מתחיל לדבר שטויות
קודם כל, שהנדריקס יגיע לפנא, וישפכו עליו סכומים כאלה, נדבר. שהוא יעלה ליהיות סנטר ראשון עוד לפני באטיסט, זה יכול לקרות רק בדמיון
לשאול את אוהדי פרטיזן? אה, אני מניח שאתה בטח בקשר רצוף איתם. על מה אתה מדבר?! התעלות מול פישר? תגיד אתה אמיתי? מתוך 18 משחקים רק ב4 הוא קלע מתחת ל10 נקודות, הוא עשה 5 פעמים דאבל דאבל, הוא נתן משחק של 34-16 ו49 ראנקינג, ואולי' שהם לא קבוצה, הגיעו לגמר היורוליג, והוא חגג מול סופו ובורוסיס, 2 מהסנטרים הטובים באירופה. הוא נתן משחק של 20 ראנקינג מול בארסה הגדולה של אותה עונה. הוא גם קלע הכי הרבה בקבוצה, יותר ממקאלב, ועשה ראנקינג ממוצע של כמעט פי 2 ממנו. עלאק כמה " משחקים סבירים" :laugh3 הוביל את היורוליג מבחינת ראנקינג, והוביל קבוצה עם תקציב אפסי, יחד עם מקאלב, מרחק נגיע מגמר היורוליג.
זה שהוא ממעט לשחק בפנא, עם זה אין מה לעשות. אם הוא היה מקבל יותר קרדיט, ועושה יותר, סביר להניח שהוא היה פנטזיה. עכשיו, שהמניות שלו בירידה, זה הזדמנות להביא אותו, כי אם במחיר שהנדריקס דורש, אפשר להביא פשוט שחקן יותר טוב

אוקיי למה הוא לא מקבל קרדיט בפאו??? סתם אוברדוביץ השתגע? :oops הנדריקס שחקן נהדר ולפי דעתי אתה לא מעריך את העבודה שהוא עושה מספיק
גם קאמינגס היה טוב בפרטיזן וראינו מה קרה כשהגיע לקבוצה גדולה
נערך לאחרונה על ידי JasonWilliams12 בתאריך 21 ינואר 2012, 13:49, נערך פעם אחת בסך הכל.
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר