המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד קרית אתא, 10 במאי, שישי, 14:00

ריצ'ארד הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 17:10

Holiday_Armadillo כתב:לא ידעתי איפה לפרסם אז אני אפרסם פה כי זה קשור בערך..

מצ'באן יושאל אם סופו והנדריקס ימשיכו במכבי ת"א
http://www.one.co.il/Article/193972.html

מקווה שזה הפלצה של וואן
יש לנו את הקוו הקדמי הטוב באירופה ביד, אסור להרוס את זה
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 20 ינואר 2012, 17:12

הצעות של מעל למיליון דולר לא הייתי משווה, עם כל הכבוד להנדריקס. מכבי לא יכולה להוציא סכומים כאלה על מחליף בסופו של דבר.
שחף

הודעהעל ידי itai7 » 20 ינואר 2012, 17:14

נו וכמה כל הלורבקים והנדדונגים מקבלים כמחליפים?
itai7

הודעהעל ידי Allan Turing » 20 ינואר 2012, 17:15

שחף כתב:הצעות של מעל למיליון דולר לא הייתי משווה, עם כל הכבוד להנדריקס. מכבי לא יכולה להוציא סכומים כאלה על מחליף בסופו של דבר.

ממש ככה. יותר מזה, צריך לזכור שגם את סופו צריך להחתים על חוזה חדש, שמן הסתם יהיה שמן יותר מקודמו.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 17:28

itai7 כתב:נו וכמה כל הלורבקים והנדדונגים מקבלים כמחליפים?

קודם כל, לורבק רחוק מליהיות מחליף
נדונג מקבל הרבה יחסית למכבי. לבארסה יש תקציב בלתי מוגבל, ואם הם מרשימים לעצמם לשלם 450 אלף יורו לאחד הנגרים הגדולים ביורוליג, כמו סאדה, אז השכר של נדונג לא גדול יחסית לסכומים שם. למכבי אין סכומים כאלה לשלם למחליפים
אני מאוד רוצה שישאר, אבל על יותר מ800 אלף דולר אין בכלל מה לדבר
אגב, אלכס מאריץ' לפי מה שזכור לי, יהיה חופשי הקיץ. היה ענק בפרטיזן, ובפנא הוא ממעט לקבל דקות, למרות שברוב הדקות הבודדות שהוא מקבל, הוא דווקא תורם תרומה גדולה יחסית לשחק במעמד כזה. אני מאמין שלא יהיה לו ביקוש מטורף כמו שהיה לו אחרי השנה בפרטיזן, ולא ימהרו לשלוף לו מיליונים, למרות שלטעמי הוא פספוס גדול, ועדיין אחד הסנטרים הטובים באירופה. נקודה למחשבה במקרה של עזיבת ריץ'/סופו...
asafb96

הודעהעל ידי itay92 » 20 ינואר 2012, 17:32

Allan Turing כתב:תמיד אותה סאגה, שחקן נותן משחק טוב, והסוכן שלו קופץ שהוא השחקן הכי טוב באירופה מאז בודירוגה.
אל תבינו אותי לא נכון, הייתי שמח לראות את הנדריקס נשאר. גם בגלל שהוא שחקן טוב, וגם בשביל ההמשכיות.
אבל מכאן ועד להתחיל להשתולל עם המחירים הדרך ארוכה. להזכירכם, גם אם הנדריקס יחלט לעזוב בסופו של דבר,
יש למכבי את מאצבן הנפלא, שנותן עונה מופלאה.

כן אבל מצ'באן בשום פנים ואופן לא 5,אם הוא בא לשחק במכבי זה צריך להיות רק בעמדה 4 כמו שעשה בפרטיזן.
itay92

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 17:37

itay92 כתב:
Allan Turing כתב:תמיד אותה סאגה, שחקן נותן משחק טוב, והסוכן שלו קופץ שהוא השחקן הכי טוב באירופה מאז בודירוגה.
אל תבינו אותי לא נכון, הייתי שמח לראות את הנדריקס נשאר. גם בגלל שהוא שחקן טוב, וגם בשביל ההמשכיות.
אבל מכאן ועד להתחיל להשתולל עם המחירים הדרך ארוכה. להזכירכם, גם אם הנדריקס יחלט לעזוב בסופו של דבר,

כן אבל מצ'באן בשום פנים ואופן לא 5,אם הוא בא לשחק במכבי זה צריך להיות רק בעמדה 4 כמו שעשה בפרטיזן.

מאצ'בן יכול לשחק כ5 לכמה דקות (בודדות כמובן) כל משחק. מה שכן, הוא חייב לידו שחקן מטרה בצבע, כמו ליאור, ולא שחקן שחיי באיזור השלוש כמו בלו, כי אז מאצ'בן תקוע רק מתחת לסל, ולא מצליח להביא את הדינמיות והגיוון שלו.
asafb96

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 ינואר 2012, 18:01

asafb96 כתב:

נדונג מקבל הרבה יחסית למכבי. לבארסה יש תקציב בלתי מוגבל, ואם הם מרשימים לעצמם לשלם 450 אלף יורו לאחד הנגרים הגדולים ביורוליג, כמו סאדה, אז השכר של נדונג לא גדול יחסית לסכומים שם. למכבי אין סכומים כאלה לשלם למחליפים
אגב, אלכס מאריץ' לפי מה שזכור לי, יהיה חופשי הקיץ. היה ענק בפרטיזן, ובפנא הוא ממעט לקבל דקות, למרות שברוב הדקות הבודדות שהוא מקבל, הוא דווקא תורם תרומה גדולה יחסית לשחק במעמד כזה. אני מאמין שלא יהיה לו ביקוש מטורף כמו שהיה לו אחרי השנה בפרטיזן, ולא ימהרו לשלוף לו מיליונים, למרות שלטעמי הוא פספוס גדול, ועדיין אחד הסנטרים הטובים באירופה. נקודה למחשבה במקרה של עזיבת ריץ'/סופו...

בורשטיין מקבל יותר מסאדה ומנגר לא פחות למרות עונה טובה יחסית של טל
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי itay92 » 20 ינואר 2012, 18:03

asafb96 כתב:
itay92 כתב:

מאצ'בן יכול לשחק כ5 לכמה דקות (בודדות כמובן) כל משחק. מה שכן, הוא חייב לידו שחקן מטרה בצבע, כמו ליאור, ולא שחקן שחיי באיזור השלוש כמו בלו, כי אז מאצ'בן תקוע רק מתחת לסל, ולא מצליח להביא את הדינמיות והגיוון שלו.

ראינו שנה שעברה איך הוא הסתדר בעמדה 5 וזה לא הלך טוב...
itay92

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 18:10

JasonWilliams12 כתב:
asafb96 כתב:

בורשטיין מקבל יותר מסאדה ומנגר לא פחות למרות עונה טובה יחסית של טל

איזה יותר מסאדה? בורשטיין מקבל 300-350 אלף דולר נטו, וכולם כולל כולם מודעים לכך שזה חריג וזה לא השכר המתאים עבורו במכבי
סאדה מקבל 450 אלף יורו נטו, וזה שכר בסדר גודל סביר לשחקן ברמתו בבארסה
שחקן כמוהו לא היה מקבל חצי במכבי, גם אם בטעות היה חותם פה
וואסקאז, שכרגע הוא הסנטר השני-שלישי ברוטציה, מקבל יותר ממיליון וחצי יורו. אין בכלל מה לדבר, הקנה מידה בין 2 הקבוצות שונים לחלוטין, ולמכבי אין סכומים כאלה לשלם להנדריקס. כמו שכתבתי בפוסט קודם שלי, מאריץ', שאחרי עונה מדהימה, קיבל חוזה של 800 אלף יורו בלבד, והיום המניות שלו בצניחה חופשית, בגלל באטיסט, והאהבה של אוברדוביץ' לסנטר היווני ההוא (שנותן תפוקה מצוינת אגב, והיה מועמד לפני משהו כמו שנתיים למכבי). איך שזה נראה, הוא יכול להגיע אולי אפילו בפחות כסף מהנדריקס, ואת היכולות שלו כולנו מכירים
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 20 ינואר 2012, 18:18, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 18:15

itay92 כתב:
asafb96 כתב:
itay92 כתב:

ראינו שנה שעברה איך הוא הסתדר בעמדה 5 וזה לא הלך טוב...

די נו.. עוד פעם ה"שנה שעברה" הזה..
הוא גם שיחק פה ושם 4, בעיקר בליגה, וגם שם לא תרם כלום. השנה שעברה זה לא מדד. כלום ושום דבר. הוא לא היה חלק מהקבוצה, לא היו לו תרגילים, הוא לא ידע איפה לעמוד, ושיחק גם כסנטר ליד בלו, שכמו שאמרתי, מחייב אותו להיתקע מתחת לסל, ושם הוא מתבזבז
מבחינה התקפית, הצמד מאצ'בן-אליהו יכול לפרק כל הגנה באירופה. הם משלימים אחד את השני בצורה מושלמת, שחקנים מאוד קבוצתיים ודינמיים, ומאוד איכותיים. שניהם יחד על המגרש זה התקפה קטלנית
הבעיה יותר היא ההגנה, שם מאצ'בן מעט מתקשה עם מספרי 5 פיזיים וגדולים, ובגלל זה אמרתי שהוא יכול לשחק רק לפרקים. משהו באיזור ה5-6 דקות במשחק. ברור שמול בורוסיס, באראץ', קרסטיץ', ודומיהם, זה לא יעבוד, אבל מול שחקנים כמו פישר, טומיץ', רייס, באטיסט, באטיסטה, וואסקאז, וכו', זה בהחלט יכול לעבוד, ולעבוד מצוין
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 ינואר 2012, 18:18

הנדריקס שחקן טוב מאוד, אבל סנטר מחליף במכבי לא צריך לקבל יותר ממה שהנדריקס מרוויח עכשיו.. רק אתמול כתבתי באשכול אחר שאין סיכוי שמכבי תצליח להחזיק כלכלית את הקו הקידמי של היום+ מילאן. במידה וצריך לבחור אני הייתי מוותר על ה450 אלף של בלו ומחזיר את מילאן, למרות שדיוויד אחד השחקנים שאני הכי אוהב, הוא כבר לא ילד ומילאן עולה עליו בכמה דרגות..

* אין ספק שמילאן יכול לשחק סנטר אפילו ליותר מכמה דקות .. יש לא מעט סנטרים ביורוליג שהוא יכול להתמודד איתם..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 18:20

MTA2311 כתב:הנדריקס שחקן טוב מאוד, אבל סנטר מחליף במכבי לא צריך לקבל יותר ממה שהנדריקס מרוויח עכשיו.. רק אתמול כתבתי באשכול אחר שאין סיכוי שמכבי תצליח להחזיק כלכלית את הקו הקידמי של היום+ מילאן. במידה וצריך לבחור אני הייתי מוותר על ה450 אלף של בלו ומחזיר את מילאן, למרות שדיוויד אחד השחקנים שאני הכי אוהב, הוא כבר לא ילד ומילאן עולה עליו בכמה דרגות..

* אין ספק שמילאן יכול לשחק סנטר אפילו ליותר מכמה דקות .. יש לא מעט סנטרים ביורוליג שהוא יכול להתמודד איתם..

בלו מסיים חוזה בקיץ, ולטעמי צריך להשאיר אותו, אבל בשכר נמוך יותר, וגם במעמד נמוך יותר. בלו צריך ליהיות רול פלייר שעולה מהספסל ל15 דקות בממוצע, תלוי ביכולת שלו בכל יום נתון. לא אחד שה20 דקות שלו מובטחות, בלי קשר לאיך הוא משחק.
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 ינואר 2012, 18:20

מכבי לא יוותרו על הישראלי השני הכי טוב שלהם..
האמת הגיל של בלו לא כ"כ משנה בגלל סגנון המשחק שלו..להיפך, הוא רק משתבח..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 ינואר 2012, 18:22

LIAV10 כתב:מכבי לא יוותרו על הישראלי השני הכי טוב שלהם..

לא יוותרו על הישראלי השני הכי טוב שלהם בשביל שחקן שהולך להיות הפורוורד הכי טוב באירופה? אני מאוד מקווה שאתה טועה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 ינואר 2012, 18:25

MTA2311 כתב:

לא יוותרו על הישראלי השני הכי טוב שלהם בשביל שחקן שהולך להיות הפורוורד הכי טוב באירופה? אני מאוד מקווה שאתה טועה

אני גם לא חושב שהם יוותרו על מילאן..
נראה לי שהם עוד פעם יתפשרו על הקיו האחורי..
אבל מבחינתי אמריקאי זר עם קפיצים ברגליים זה מספיק טוב כשיש לך קו קידמי כזה ועוד את לאנדסברג שהרבה יגידו שהוא הימור, לדעתי הימור די בטוח..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 18:25

MTA2311 כתב:

לא יודע אם השכר של בלו הוא מה שיעשה את ההבדל. הוא לא הולך לקבל חבילות שנה הבאה, ואםיציעו לו חוזה נמוך, אבל ל3-4 שנים, הוא יקח את זה, וזה מה שצריך לעשות
על מאצ'בן אסור בשום אופן לוותר, אבל יש לי תחושה רעה שזה מה שיקרה. מקווה מאוד מאוד שלא. מקווה שהאהבה הגדולה של בלאט להנדריקס, לא תגרום למכבי לתת לו חוזה גדול מדי כמו שהסוכנים שלו דורשים, ובעקבות זה לוותר על מילאן.
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 ינואר 2012, 18:49

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:

לא יודע אם השכר של בלו הוא מה שיעשה את ההבדל. הוא לא הולך לקבל חבילות שנה הבאה, ואםיציעו לו חוזה נמוך, אבל ל3-4 שנים, הוא יקח את זה, וזה מה שצריך לעשות
על מאצ'בן אסור בשום אופן לוותר, אבל יש לי תחושה רעה שזה מה שיקרה. מקווה מאוד מאוד שלא. מקווה שהאהבה הגדולה של בלאט להנדריקס, לא תגרום למכבי לתת לו חוזה גדול מדי כמו שהסוכנים שלו דורשים, ובעקבות זה לוותר על מילאן.

תקשיבו, אין מצב שישאירו 6 שחקנים בקו הקידמי, בטח כשחוזרים ל2 ליגות ובטח כשהם כל כך יקרים.. פשוט אין מצב כזה.. אז על הנדריקס בלאט לא יוותר, מה שמשאיר אותנו עם בלו שיהיה בן 32 ועם מילאן שכולם(אני מקווה) יודעים מה הוא שווה.. אם יחליטו להשאיל את מילאן זה אומר שאין הרבה שכל להנהלה הזאת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ינואר 2012, 18:52

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:

תקשיבו, אין מצב שישאירו 6 שחקנים בקו הקידמי, בטח כשחוזרים ל2 ליגות ובטח כשהם כל כך יקרים.. פשוט אין מצב כזה.. אז על הנדריקס בלאט לא יוותר, מה שמשאיר אותנו עם בלו שיהיה בן 32 ועם מילאן שכולם(אני מקווה) יודעים מה הוא שווה.. אם יחליטו להשאיל את מילאן זה אומר שאין הרבה שכל להנהלה הזאת

ברור שלא יהיו 6. איפה אבל אתה רואה 6? בלו, ליאור, מאצ'בן, ריץ' וסופו. 5.
asafb96

הודעהעל ידי itay92 » 20 ינואר 2012, 19:03

שכחת את ג'יימס
itay92

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־16 אורחים