המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

כפי הנראה הלפרין חוזר שנה הבאה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כפי הנראה הלפרין חוזר שנה הבאה

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 08:12

נו, אחרי שראינו את המשחק אתמול, מה שחסר לקבוצה זה באמת אחד כמו הלפרין שהיה הולך להתחבא בפינה בסוג כזה של משחק?
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 08:29

שחף כתב:נו, אחרי שראינו את המשחק אתמול, מה שחסר לקבוצה זה באמת אחד כמו הלפרין שהיה הולך להתחבא בפינה בסוג כזה של משחק?

שחף, אולי במקום להגיד כל הזמן מה לא, תגיד פעם אחת מה כן לדעתך צריך לעשות?
צא מנקודת הנחה שבלייק גריפין לא יהיה כאן, ושלמכבי יש תקציב מוגבל וגם חוזים חתומים. אשמח לשמוע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 08:31

להישאר עם אוחיון ולהשקיע את הכסף בזרים. ראינו אתמול מי תיפקד אתמול ומה קורה כשנשארים 500 אלף דולר לסמול פורוורד. אתה מקבל את וונטיגו קאמינגס החדש.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 08:40

שחף כתב:להישאר עם אוחיון ולהשקיע את הכסף בזרים. ראינו אתמול מי תיפקד אתמול ומה קורה כשנשארים 500 אלף דולר לסמול פורוורד. אתה מקבל את וונטיגו קאמינגס החדש.

כמה להשקיע? במי? במקום מי?

אפילו בלי שמות של כל הזרים תפרט קצת מה אתה חושב שצריך להיות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 08:53

רכז וסנטר: שתי העמדות הכי חשובות. פה אסור להמר בעיני אם מכבי לא מצליחה להשאיר את סופו צריך להביא מישהו מוכח מהליגה הספרדית(הבאתי כדוגמא את פול דייויס שעושה 17 ו-8 בקאחסול) שאף אחד לא יחשוב לשים את הנדריקס על תקן סנטר מוביל. המטרה העיקרית שלנו זה לא לזכות באדריאטית. שוק הרכזים מצומצם יותר. חבל מאוד שפדרמן התקמצן על בו מקאלב לפני שנתיים. ראינו איך האיש הזה מסוגל לרסק כל הגנה באירופה עם הסלאשינג שלו. דייויד אוהב אמריקאים ולכן צריך לחפש שחקן כזה, מומלץ גם אחד שקולע לשלוש.
נערך לאחרונה על ידי שחף בתאריך 27 ינואר 2012, 09:00, נערך פעם אחת בסך הכל.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 ינואר 2012, 08:59

שחף כתב:רכז וסנטר: שתי העמדות הכי חשובות. פה אסור להמר בעיני אם מכבי לא מצליחה להשאיר את סופו צריך להביא מישהו מוכח מהליגה הספרדית(הבאתי כדוגמא את פול דייויס שעושה 17 ו-8 בקאחסול) שאף אחד לא יחשוב לשים את הנדריקס על תקן סנטר מוביל. המטרה העיקרית שלנו זה לא לזכות באדריאטית. שוק הרכזים מצומצם יותר. חבל מאוד שפדרמן התקמצן על בו מקאלב לפני שנתיים. ראינו איך האיש הזה מסוגל לרסק כל הגנה באירופה עם הסלאשינג שלו. דייויד אוהב אמריקאים ולכן צריך לחפש שחקן כזה, מומלץ גם אחד שקולע לשלוש.

אף אחד לא התקמצן על מקקלב לפני שנתיים.
פיני רצה את וויזנבסקי הלוחמני והמהולל ומקאלב הלך לפרטיזן בשביל חוזה מצחיק.
בקיץ הוא כבר דרש סכומים אסטורנומים ומכבי גם צריפה את פארגו שבסופו של יום התגלה שחקן לא פחות טוב ממקאלב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 09:01

לפני שנתיים אף אחד לא ידע מי זה מקאלב בכלל. מכבי רצתה אותו, סיינה לקחה אותו בשביל עוד 150 אלף דולר שמכבי שמה על פאקינג אלישי כדיר. בגלל זה אני לא מאמין בהשקעה בישראלים.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 ינואר 2012, 09:09

שחף כתב:לפני שנתיים אף אחד לא ידע מי זה מקאלב בכלל. מכבי רצתה אותו, סיינה לקחה אותו בשביל עוד 150 אלף דולר שמכבי שמה על פאקינג אלישי כדיר. בגלל זה אני לא מאמין בהשקעה בישראלים.

אתה כנראה לא מכיר את העובדות.
בו מקקאלב חתם בסיינה עבור 1.1 מיליון דולר (או אפילו יותר). בעונה של אלישי כדיר וחבריו, למכבי לא היה אף שחקן (אולי חוץ מסופו) שהרוויח יותר מ750 אלף דולר נטו.
אז זה נכון שזה קצת מתסכל שאי-אפשר להאשים את ההנהלה (או "פדרמן" כפי שהיא מכונה כאן) וקשה למצוא שעיר לעזאזל, אבל מכבי פשוט לא יכלה להביא את מקקאלב ובכלל לא בטוח שהיא רצתה אותו.
כמו כן, נראה היה שמכבי עשתה עסקה די טובה בכך שבחרה בפארגו שהצליח להוביל את מכבי עד לגמר היורוליג (מה שמקקלאב לא הצליח לעשות עם סיינה).
להתפלסף על איזה מהלך שלא קרה, לא היה אמור לקרות ובכלל לא היה יכול לקרות, זה באמת דבר לא רלונטי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חנו'ש » 27 ינואר 2012, 09:21

חביב אורנג'ד כתב:
שחף כתב:לפני שנתיים אף אחד לא ידע מי זה מקאלב בכלל. מכבי רצתה אותו, סיינה לקחה אותו בשביל עוד 150 אלף דולר שמכבי שמה על פאקינג אלישי כדיר. בגלל זה אני לא מאמין בהשקעה בישראלים.

אתה כנראה לא מכיר את העובדות.
בו מקקאלב חתם בסיינה עבור 1.1 מיליון דולר (או אפילו יותר). בעונה של אלישי כדיר וחבריו, למכבי לא היה אף שחקן (אולי חוץ מסופו) שהרוויח יותר מ750 אלף דולר נטו.
אז זה נכון שזה קצת מתסכל שאי-אפשר להאשים את ההנהלה (או "פדרמן" כפי שהיא מכונה כאן) וקשה למצוא שעיר לעזאזל, אבל מכבי פשוט לא יכלה להביא את מקקאלב ובכלל לא בטוח שהיא רצתה אותו.
כמו כן, נראה היה שמכבי עשתה עסקה די טובה בכך שבחרה בפארגו שהצליח להוביל את מכבי עד לגמר היורוליג (מה שמקקלאב לא הצליח לעשות עם סיינה).
להתפלסף על איזה מהלך שלא קרה, לא היה אמור לקרות ובכלל לא היה יכול לקרות, זה באמת דבר לא רלונטי.

מכבי רצתה אותו, זכור לי ראיון עם השחקן עצמו שטען שהיו שיחות.
אבל אני לא ממש יודעת על כמה זה נפל וכמה יותר ממכבי סיינה הציעה לו.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 09:50

שחף כתב:רכז וסנטר: שתי העמדות הכי חשובות. פה אסור להמר בעיני אם מכבי לא מצליחה להשאיר את סופו צריך להביא מישהו מוכח מהליגה הספרדית(הבאתי כדוגמא את פול דייויס שעושה 17 ו-8 בקאחסול) שאף אחד לא יחשוב לשים את הנדריקס על תקן סנטר מוביל. המטרה העיקרית שלנו זה לא לזכות באדריאטית. שוק הרכזים מצומצם יותר. חבל מאוד שפדרמן התקמצן על בו מקאלב לפני שנתיים. ראינו איך האיש הזה מסוגל לרסק כל הגנה באירופה עם הסלאשינג שלו. דייויד אוהב אמריקאים ולכן צריך לחפש שחקן כזה, מומלץ גם אחד שקולע לשלוש.

אז אתה מציע שמכבי תבנה קבוצה משני שחקנים?

אני באמת מצפה ממי שבא ומבקר כ"כ הרבה, שגם יגיד מה כן צריך להיות, או אפילו ייתן איזשהו הרכב רצוי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 10:03

1: איי ג'יי פרייס\מאנטס קליינטיס, אוחיון
2: לאנגפורד, בורשטיין
3: קרלוס דלפינו, פניני, בלו
4: אליהו, מאצ'באן
5: סופו, מוחמד סנה, רות'בארט
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 10:10

שחף כתב:1: איי ג'יי פרייס\מאנטס קליינטיס, אוחיון

תודה. סופסוף... :dance4

דלפינו משחק בNBA, לא?
נראה לי לא רלוונטי בעליל, אבל הכיוון ברור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 ינואר 2012, 10:15

הרכב הגארדים דל מדי. אי אפשר לחיות רק עם בורשטיין ואוחיון בתור גארדים מחליפים
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 10:35

jol9 כתב:

דלפינו משחק בNBA, לא?

דלפינו? חוגג אוטוטו 30. עם ההצעה המתאימה הוא ייקח את הרגליים שלו חזרה לאירופה, בדיוק כמו קרסטיץ'.
שחף

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 27 ינואר 2012, 10:37

אין מה לעשות, מכבי טעו בקיץ שהלכו בכל הכוח על פארגו. אם הוא לא היה עוזב בקיץ, הוא היה עוזב בסוף השנה. את הכסף היו צריכים להשקיע בשחקן לטווח רחוק יותר.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי asafb96 » 27 ינואר 2012, 11:57

שחף כתב:
jol9 כתב:

דלפינו משחק בNBA, לא?

דלפינו? חוגג אוטוטו 30. עם ההצעה המתאימה הוא ייקח את הרגליים שלו חזרה לאירופה, בדיוק כמו קרסטיץ'.

שלמכבי יהיה 2 מיליון יורו לתת לשחקנים האלה, נוכל להביא. כרגע, הוא ממש לא ריאלי. לאירופה אולי כן, למכבי לא.
קוו אחורי של 2 זרים (ועוד שאחד מהם זה קליינטיס שהוא ממש לא יכול ליהיות רכז מוביל בקבוצה ששואפת הכי גבוה), עם אוחיון ובורשטיין בקוו האחורי, זה קוו אחורי מצחיק. צריך להוסיף לשם את הלפרין, אולי במקום אוחיון, ולאנדסברג
בקשר לקוו הקדמי, רות'בארט מאוד מאוד מיותר. סנה הוא די נגר התקפי, אבל יכול ליהיות שם מעניין במידה והנדריקס לא ימשיך
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 12:01

דלפינו לא יעלה היום 2 מיליון יורו. אני חושב שהוא יעלה פחות מחצי מזה.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 27 ינואר 2012, 12:24

שחף כתב:דלפינו לא יעלה היום 2 מיליון יורו. אני חושב שהוא יעלה פחות מחצי מזה.

דלפינו היום זה שחקן של כמעט 30 דקות בNBA. אין לו שום סיבה לבוא למכבי. אני כמעט בטוח שהוא יקבל הצעה בNBA, גבוה ממה שמכבי יכולה לתת לו. ממש לא נראה לי שם ריאלי. אני גם לא חושב שצריך שחקן בעמדה 3, אם לאנגפורד נשאר. לאנגפורד-פניני-לאנדסברג-בלו, אני פשוט לא מצליח להבין למה כולם רוצים להביא עוד SF.
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 12:26

תרדו כבר מלאנדסברג, לא כל שחקן טוב בליגה שלנו הוא שחקן טוב ביורוליג. ג'יימס הוא דוגמא מצויינת לזה.
אגב, לגבי סנה, הוא ממש לא נגר. אולי הוא לא איזה לורבק אבל אני לא בטוח שהוא נופל התקפית מהנדריקס בצורה משמעותית.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 27 ינואר 2012, 12:36

שחף כתב:תרדו כבר מלאנדסברג, לא כל שחקן טוב בליגה שלנו הוא שחקן טוב ביורוליג. ג'יימס הוא דוגמא מצויינת לזה.
אגב, לגבי סנה, הוא ממש לא נגר. אולי הוא לא איזה לורבק אבל אני לא בטוח שהוא נופל התקפית מהנדריקס בצורה משמעותית.

אוקי, אבל לא אמרתי שהוא יהיה השחקן הבודד בעמדה הזאת (כמו שהיה פארגו...). גם אם יהיה נפילה גדולה, מה שאני לא חושב שיקרה, מכבי יכולה לסדר את הדקות, כך שהוא אפילו לא יראה שניה אחת ביורוליג. לאנגפורד-פניני-בלו בכיף סוגרים את העמדה הזאת.
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: omerk ו־167 אורחים