המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי תל אביב - ברצלונה - חמישי, 21:45 ,ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי תל אביב - ברצלונה - חמישי, 21:45 ,ערוץ 10

הודעהעל ידי yzafrir » 26 ינואר 2012, 22:59

חני , פאפאס כבר לא רלוונטי והוא רגל וחצי בחוץ כבר...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 26 ינואר 2012, 23:00

כמו שציפיתי- סקור נמוך בגלל הגנה חזקה של בארסה, השטף של מכבי נעצר ורק השחקנים שפורחים בהגנה תקועה (מאלט ולאנגפורד) תיפקדו. ושוב, מכבי היו צמודים כל המשחק ואז בארסה פתחו פער, בדיוק כמו שנה שעברה וכמו שחשבתי שיקרה.
בלאט לא השתמש בסופו וליאור בגלל ההגנה, ולכן הנדריקס, שון ג'יימס שקיבל כמה דקות ובלו (טעות של בלאט) קיבלו את הדקות.
נערך לאחרונה על ידי Ido_Maccabi בתאריך 26 ינואר 2012, 23:02, נערך פעם אחת בסך הכל.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי חנו'ש » 26 ינואר 2012, 23:02

אני בכלל לא בטוחה שיש כזה פער עצום בין בארסה לבין קבוצות כמו ריאל או אפילו לסיינה (שלשניהם בארסה הפסידה).
צסקא היא בהחלט ליגה אחרת, אבל אני לא כל כך בטוחה שבארסה היא הקבוצה השניה בטיבה באירופה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 ינואר 2012, 23:08

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:
נורא? אל תכניס את האג'נדה שלך בכוח. בלו עשה היום 4 עבירות, מתוכן פעמיים הוא שלח את לורבק לקו.
שוב היה משחק גדול, שוב ליאור נעלם. אתה יכול להגיד עד מחר שהוא לא קיבל מספיק דקות, אבל בדקות שהוא שיחק הוא לא פגע, כמו פעמיים נגד בארסה שנה שעברה, כמו נגד ויטוריה שנה שעברה וכמו בפיינל פור.
אם הנדריקס לא הסתדר עם לורבק, ליאור לא יכול להתמודד עם חצי לורבק, מבין 5 שחקני הפנים של מכבי ליאור שומר הכי רע והגיע הזמן שתקבל את זה. אתה יכול להגיד שפחות חשובה לך ההגנה ואתה מעדיף את היתרונות ההתקפיים של ליאור, אבל להגיד שהוא יכול להתמודד עם שחקנים כמו לורבק יותר טוב מבלו? שטויות

שום אג'נדה ושום נעליים. בלו שמר עליו רע מאוד, ואתה יכול להתווכח עד מחר על זה, זה לא יעזור. זה שהוא שלח אותו לקוו סתם, זה אומר שהוא שמר טוב?? ממש ממש לא.
ליאור נעלם? תפסיק לדבר שטויות. מה ליאור יכול לעשות, שהוא לקח 2 זריקות, וכמעט לא ראה מגרש כל החצי השני? גם ג'ורדן "לא היה עושה כלום" עם 2 זריקות. בלאט העלים אותו, ולטעמי ההפסד בעיקר באשמתו
ליאור כבר פירק את אותה הגנה, בתוספת של מוריס, שחקן הגנה גדול, במקום וואלאס, שחקן הגנה בינוני
אמרתי שליאור יכול לשמור את לורבק? איפה בדיוק? יש לך בעיה בהבנת הנקרא? בחיים לא כתבתי את זה. כתבתי שבלו פשוט לא מסתדר עם מספרי 4 כאלה.
ליאור לא היה עוצר אותו, כמו שהנדריקס לא עצר אותו, וכמו שבלו לא עצר אותו, אבל לפחות היה יכול לשים כדור בסל. בלו גם לא שמר את לורבק, וגם היה נורא בהתקפה.

מה זה שולח אותו לקו סתם? פעמיים לשלוח שחקן לקו זה "סתם"? העובדה היא שאת רוב הנקודות שלו הוא לא עשה על בלו, גם אם אתה מחשיב את נקודות "הסתם" שלו מהקו.
ליאור קיבל 13 דקות היום, אם הוא היה מראה לבלאט שהוא תורם בהתקפה, הוא היה משחק יותר, אבל כשהוא לא מצליח לעשות את זה, אין לו מה להיות על המגרש. כל משחק גדול אתם קופצים עם התירוץ ש"ליאור לא קיבל מספיק דקות" בקבוצות הגדולות משחקים מספרי 4 שליאור לא יכול לשמור ולא יכול לעשות עליהם סל ולכן הוא לא משחק.
כל דיון על ליאור תזכיר את 2 המשחקים הטובים שהיו לליאור מול בארסה לפני שנתיים? אתה זוכר כמה זמן עבר מאז? אתה זוכר כמה משחקים הוא לא פגע מאז?
אין לי שום בעיה בהבנת הנקרא, כשאתה אומר שליאור צריך לשחק על חשבון בלו זאת אומרת שאתה מניח שהוא יוכל להתמודד עם לורבק.
אני מסכים איתך שגם בלו היה נוראי בהתקפה היום ומה שאני בעצם מנסה לומר זה שגם ליאור וגם בלו הם קצת אובר רייטד, לא פעם כבר שמעתי בפורום שיש לנו את עמדה מספר4 הטובה באירופה, וזה פשוט לא נכון.

מה זה שולח אותו סתם? עושה עליו פאוול 5-6 מטר מהסל, אחרי שהוא כדר פעם אחת, בלי שום סיבה. לורבק שחקן שהגיע עד עכשיו לקוו 13 פעמים ב11 משחקים. היום הוא הגיע לקוו 6 פעמים, ועל כלום. עמד 6 מטר מהסל, כדרר, ואחרי שניה בלו עושה איזה פאול סתמי. הוא גם עשה 5 מ5 קלילות מ2, שפשוט לא הפריעו לו באף זריקה. אני לא רוצה לחשוב אם השלשות החופשיות שהוא קיבל, שהוא קולע בדרך כלל, היו נכנסות בתחילת המשחק
הוא לא עשה את רוב הנקודות על בלו? איפה אתה חיי? אז על מי הוא עשה את רוב הנקודות? כל הנקודות שלו זה רק על בלו והנדריקס.
ליאור קיבל 13 דקות, אבל זרק מהשדה רק פעמיים. זה שמכבי הלכו פעם אחר פעם לסופו, זה משהו אחר. מילא היה עושה משחק כמו של בלו, שהוא מקבל הרבה דקות, לוקח זריקות, ולא פוגע. אבל ממש הוא האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות. יש גבול לכל תעלול
כמה משחקים הוא לא פוגע מאז? מה אתה אשכרה עוצם עניים שהוא מקבל כדור או משהו? ליאור יוצא מהכלל 90% מהזמן שהוא משחק, ומקבל כדורים. תפסיק לבלבל בשכל שזה תירוצים, כי אף שחקן בעולם לא יכול לעשות כלום במשחקים שליאור מקבל קרדיט עלוב שכזה
אני לא מניח שהוא יכול להתסדר איתו, ולא נעליים. על תניח הנחות בשבילי. לא אמרתי את זה, אז אל תכניס לי מילים לפה. ליאור לא יסתדר עם לורבק טוב יותר מבלו, אבל ליאור יכול לתרום יותר מבלו כמעט כל משחק, ואם במשחק שכזה של בלו זה מה שהוא מקבל, באמת שאין לי מה לומר
אני פשוט לא מאמין שצריך להתעסק בליאור אחרי משחק כזה של בלו והנדריקס. כאילו מה, אתה אשכרה כל כך שונא אותו?

4 הנקודות שהוא השיג מהקו בגלל עבירות של בלו זה מה שהכריע את הכף? מתוך ה18 נקודות שלו לפחות 8 הוא עשה על הנדריקס ועוד 5 מהקו. אני מצליח לזכור רק סל אחד של לורבק על בלו.
באמת נראה לך הגיוני לתרץ ככה את מה שליאור עושה במשחקים מול קבוצות גדולות? איכשהו אף פעם הוא לא מקבל מספיק דקות, וגם בדקות שהוא מקבל לא מוסרים לו מספיק. נגד ז'לגיריס הוא מקבל כדורים ונגד בארסה לא? שטויות. ליאור באמת יוצא מהכלל 90 אחוז מהזמן שהוא משחק ובמקרה ה10 אחוז שהוא לא טוב בהם זה נגד בארסה, ויטוריה, ריאל ופאו.
בכל הודעה שלי בנושא כתבתי שבלו היה נוראי היום ואני מסכים איתך שבסופו של דבר מבחינה התקפית ברוב המשחקים ליאור יכול לתרום יותר מבלו, אבל מבחינה הגנתית הוא חור ובלאט לא ייתן דקות לחור הגנתי, אין מה לעשות.עזוב את זה שמבחינתי יש לליאור גם בעיה בהתקפה מול שחקנים גבוהים ופיזיים כמו שיש לבארסה וצסקא לדוגמה.
נכנסתי לדיון הזה לא בשביל לדבר על בלו או ליאור(שאני מאמין שאתה כבר יודע מה דעתי עליהם), אלא בשביל להגיד שהעמדה הזאת באופן כללי לא מספיק טובה בשביל להתמודד עם הקבוצות החזקות באירופה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 26 ינואר 2012, 23:20

חנו'ש כתב:אני בכלל לא בטוחה שיש כזה פער עצום בין בארסה לבין קבוצות כמו ריאל או אפילו לסיינה (שלשניהם בארסה הפסידה).
צסקא היא בהחלט ליגה אחרת, אבל אני לא כל כך בטוחה שבארסה היא הקבוצה השניה בטיבה באירופה.

אבל גם ריאל הראתה שהיא איכותית יותר ממכבי וכנראה שגם סיינה היא כזאת.
בניגוד לעונה שעברה בה מכבי היתה בין 2-3 הקבוצות החזקות ביותר ביורוליג, העונה מכבי באופן בולט אינה אחת מבין ארבעת הקבוצות הטובות ביותר. במצב כזה, העפלה לפיינל-פור תהיה תלויה הרבה יותר במזל מאשר ביכולת.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חנו'ש » 26 ינואר 2012, 23:35

חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:אני בכלל לא בטוחה שיש כזה פער עצום בין בארסה לבין קבוצות כמו ריאל או אפילו לסיינה (שלשניהם בארסה הפסידה).

בניגוד לעונה שעברה בה מכבי היתה בין 2-3 הקבוצות החזקות ביותר ביורוליג, העונה מכבי באופן בולט אינה אחת מבין ארבעת הקבוצות הטובות ביורוליג. במצב כזה, העפלה לפיינל-פור תהיה תלויה הרבה יותר במזל מאשר ביכולת.

לרגע לא טענתי אחרת.

אני פשוט חושבת שבארסה לא כזה הרשימה אותי, כלומר היא הרשימה אותי רק בצד אחד של המגרש.
אבל לרוב קבוצות גדולות באמת הם כאלו שממצות את מלוא הפוטנציאל והכישרון שלהם ב-2 צידי המגרש ובארסה פשוט לא עושה את זה.
וזה לא שמדובר בחבורת נגרים שאין לה ברירה מלבד להסתמך על הגנה קבוצתית מצוינת, יש להם כצות שחקנים מוכשרים התקפית מכאן ועד להודעה חדשה.
פשוט חוסר ניצול של כישרון.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 26 ינואר 2012, 23:56

חנו'ש כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

בניגוד לעונה שעברה בה מכבי היתה בין 2-3 הקבוצות החזקות ביותר ביורוליג, העונה מכבי באופן בולט אינה אחת מבין ארבעת הקבוצות הטובות ביורוליג. במצב כזה, העפלה לפיינל-פור תהיה תלויה הרבה יותר במזל מאשר ביכולת.

לרגע לא טענתי אחרת.

אני פשוט חושבת שבארסה לא כזה הרשימה אותי, כלומר היא הרשימה אותי רק בצד אחד של המגרש.
אבל לרוב קבוצות גדולות באמת הם כאלו שממצות את מלוא הפוטנציאל והכישרון שלהם ב-2 צידי המגרש ובארסה פשוט לא עושה את זה.
וזה לא שמדובר בחבורת נגרים שאין לה ברירה מלבד להסתמך על הגנה קבוצתית מצוינת, יש להם כצות שחקנים מוכשרים התקפית מכאן ועד להודעה חדשה.
פשוט חוסר ניצול של כישרון.

מסכים.
אני גם לא מתלהב יותר מדי מפסקוואל. בתקשורת כבר דאגו להמליך אותו ולומר שהוא עשה "שח-מט" לבלאט, אבל בעיניי הוא מצטייר כמאמן די בינוני, במיוחד לאור הפשלות של ברצלונה ברגעים מכריעים בעונות האחרונות.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 07:40

שחף כתב:
jol9 כתב:
Angelstrong כתב:
asafb96 כתב:הנדריקס פשוט שומר אישי די בינוני. אפשר לומר שהוא שחקן נשמה ולוחם עד מחר, באמת, כל זה יאמר לזכותו, אבל לורבק ו-וואסקאז פשוט חוגגים עליו. הוא פשוט ניהיה המיס מאצ', ובארסה הולכים עליו

קשה לשמור על לורבק וואסקז

אני מסכים שבחצי השני ריצ' הפסיק להיות אפקטיבי ושיחק יותר מדי. הוא שחקן של אנרגיות, וכשהוא משחק כ"כ הרבה אז הן נעלמות.

בכל מקרה, בארסה קבוצה התקפית רעה מאוד, ומכבי פשוט לא ניצלה את זה. אני חושב שבלאט ברח מהר מדי מאליהו, וגם לא שיתף את סופו.
דווקא כשהשופטים החלו לשרוק לעבירות על הגבוהים של בארסה, היה מקום לעלות את סופו, שהיה מקבל את אותן השריקות בדיוק.

מתי ליאור לאחרונה נתן משחק טוב מול קבוצה מהטופ? אני חושב שאפשר להעלות שוב את סוגיית מאצ'באן והמקום שלו בקבוצה. דייויד חיפש ריווח וגבוה שגם יקלע מבחוץ היום ולכן לדעתי התעקש על בלו. במצב אחר בלו לא היה משחק והיינו רואים את מילאן עם הנדריקס או סופו.

קצת קשה לעשות משהו כשאתה בקושי משחק.
בלאט עשה טעות, השאיר את בלו ואת הנדריקס יותר מדי זמן על המגרש והוציא את העוקץ מהם.

אליהו סה"כ החטיא 2 זריקות ואפילו מסר את אחד האסיסטים היחידים של מכבי במשחק, ואני חושב שהגיע לו לשחק יותר.
הדיון על מצ'באן יהיה רלוונטי בקיץ, ובכל מקרה אם וכאשר הוא יגיע, זה יהיה במקום בלו, ולא במקום אליהו, שימשיך להיות שחקן חשוב ודומיננטי בקבוצה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 27 ינואר 2012, 08:07

היה משחק מאוד מאוד קשה וגם קשה לצפיה, באמת היה קשה להנוות אתמול ולא בגלל שהפסדנו, זה מסוג המשחקיםצ שנמשכים ונמשכים. ההפרש קצת משקר בסוף אבל אנחנו מכירים את הירידות האלו של מכבי וזה קורה.

חברים למרות שזה מתסכל צריך להרים את הראש חייבים לנצח בקאנטו.
ואגב במידה ובאמת נפגוש את קאזאזן יהיה מאוד מאוד קשה, קאזאן קבוצה מחוברת מאוד ואיכותית עם אולם שאמנם קטן אבל מאוד ביתי ואף פעם זה לא קל לשחק ברוסיה.

בכל מקרה המשחק המפתח הוא בקאנטו שהיא גם קבוצה איכותית ומחוברת ויהיה מאוד קשה.
ולכן חייבים להרים את הראש.

אגב מאלט היום אומר שמכבי טובה יותר מברצלונה, הוא היה לא רע אתמול אמנם אבל אין לי מושג מדוע הוא אומר שמכבי טובה יותר אולי כדי להעלות את המורל....גם הוא יודע שזה לא נכון.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 08:30

jol9 כתב:
שחף כתב:
jol9 כתב:
Angelstrong כתב:
asafb96 כתב:הנדריקס פשוט שומר אישי די בינוני. אפשר לומר שהוא שחקן נשמה ולוחם עד מחר, באמת, כל זה יאמר לזכותו, אבל לורבק ו-וואסקאז פשוט חוגגים עליו. הוא פשוט ניהיה המיס מאצ', ובארסה הולכים עליו

קשה לשמור על לורבק וואסקז

אני מסכים שבחצי השני ריצ' הפסיק להיות אפקטיבי ושיחק יותר מדי. הוא שחקן של אנרגיות, וכשהוא משחק כ"כ הרבה אז הן נעלמות.

בכל מקרה, בארסה קבוצה התקפית רעה מאוד, ומכבי פשוט לא ניצלה את זה. אני חושב שבלאט ברח מהר מדי מאליהו, וגם לא שיתף את סופו.
דווקא כשהשופטים החלו לשרוק לעבירות על הגבוהים של בארסה, היה מקום לעלות את סופו, שהיה מקבל את אותן השריקות בדיוק.

מתי ליאור לאחרונה נתן משחק טוב מול קבוצה מהטופ? אני חושב שאפשר להעלות שוב את סוגיית מאצ'באן והמקום שלו בקבוצה. דייויד חיפש ריווח וגבוה שגם יקלע מבחוץ היום ולכן לדעתי התעקש על בלו. במצב אחר בלו לא היה משחק והיינו רואים את מילאן עם הנדריקס או סופו.

קצת קשה לעשות משהו כשאתה בקושי משחק.
בלאט עשה טעות, השאיר את בלו ואת הנדריקס יותר מדי זמן על המגרש והוציא את העוקץ מהם.

אליהו סה"כ החטיא 2 זריקות ואפילו מסר את אחד האסיסטים היחידים של מכבי במשחק, ואני חושב שהגיע לו לשחק יותר.
הדיון על מצ'באן יהיה רלוונטי בקיץ, ובכל מקרה אם וכאשר הוא יגיע, זה יהיה במקום בלו, ולא במקום אליהו, שימשיך להיות שחקן חשוב ודומיננטי בקבוצה.

אני עדיין חושב שאליהו נעלם ביותר מידי משחקים גדולים ובמובן מסויים החוזה שלו מסנדל את מכבי מלהשיג, נניח רכז, או סמול איכותיים שיהיו שוברי שיוויון גם ביורוליג.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 ינואר 2012, 08:42

חנו'ש כתב:
חביב אורנג'ד כתב:לפני שאתייחס למשחק עצמו, ארצה לציין שהיום קיבלנו הוכחה ניצחת לכך שמשחקים מול קבוצות השייכות לטופ האירופאי הם פשוט אופרה אחרת.
עם כל הכבוד לקבוצות כמו ז'לגיריס ומילאנו ועם כל ההערכה לקבוצות הנחמדות מן האדריאטית, אף אחת מן הקבוצות הללו אינה מהווה אינדקציה לקבוצות הגדולות של היבשת ולא ניתן להסיק מן המשחקים מולן יותר מדי מסקנות.
אם מכבי שואפת להגיע לפיינל-פור וגם להצליח בו, היא צריכה להשוות את עצמה לקבוצות החזקות באמת, ובכדי להתחרות בהן היא זקוקה לשידרוג משמעותי בסגל.

ובנוגע למשחק עצמו, ראינו היום משחק די מגעיל ושבלוני.
סופו לא נכנס למשחק ולדעתי מדובר פשוט בפיספוס וביום רע. סופו ידע לנצל היטב את רגליו הכבדות של פרוביץ' אבל פשוט לא השכיל להכניס את הכדור לסל.
החמישיה שהעלה בלאט היום לא היתה קשורה למציאות ואני מתקשה להבין מדוע כאשר מכבי מגיעה עם רוח גבית כ"כ חזקה ואף הוצהרה כאן כפייבוריטית, דוקא היא זו שבוחרת להכנס להרפתקאות ומנסה לשלוף כל מיני שפנים (שאין לה) מן השרבול.
טל בורשטיין לא היה קשור היום לשום דבר. מדברים על כך ששחקן כמוהו אמור לספק נסיון, מנהיגות ועוד כל מיני מונחים מעולם הרומנטיקה, אבל היום אנו רואים שפרמטרים כאלו הם די פיקטיבים ומה שמכריע משחקים היא דוקא היכולת.
גם דיויד בלו היה במשחק די חלש ולא ברורה לי ההתעקשות של בלאט עליו, תוך כדי ייבושו של אליהו.
העמדה ששוב בולטת לי כעמדה החלשה ביותר במכבי היא העמדה מס' 3, כאשר שוב אנו רואים שדוין סמית' פשוט אינו שייך לרמות אליהן מכבי שואפת להגיע. כמו שאני רואה את הדברים, סמית' יהיה השחקן הראשון שישלח הביתה בקיץ הקרוב.
את נקודות האור היום יכלונו למצוא באופן די אבסורדי בקו האחורי. דמונד מאלט ממשיך בהשתלבות המהירה, לנגפורד מצליח לייצר נקודות גם מול הגנות חזקות וגם יוגב אוחיון נתן משחק טוב למדי היום.

לגבי המשך הדרך, לא צריכים להתייאש ולהרים ידיים.
מכבי היא אמנם לא קבוצה ברמות של צסקא וברצולנה והיא גם אינה מועמדת לזכיה ביורוליג, אבל שלב ההצלבה נמצא בהישג יד ועם קצת מזל אולי יהיה ניתן עוד להתגנב לפיינל-פור.

חביב, אני חושבת שהראשון ללכת הקיץ יהיה דווקא שון ג'יימס ואחריו כנראה פאפא, סמית' אולי יהיה אחריו אבל לא בטוח, לבלאט יש חיבה לא ברורה כלפיו.

אגב, יפה שהצלחת לכתוב סיכום שלם של המשחק בלי מילה אחת על פאפא. כמובן שלא היתה לו השפעה גדולה מידי והוא גם שיחק די מעט אבל לרוב אתה מצליח תמיד להוציא אותו רע גם כשהוא משחק בקושי חצי שניה.
כך שאם לא כתבת עליו אפילו מילה, בשבילך זה כמו מחמאה לפאפא... :grin

דוקא ידעתי לפרגן יפה מאוד לפאפאלוקאס במחשקים בהם הוא היה טוב.
בכל אופן, כפי שצפריר כתב, פאפאלוקאס לא רלונטי. הוא שחקן שולי במכבי (ולא בהכרח באשמתו) ופשוט לא היה צריך להגיע לכאן.

לגבי מי ילך בקיץ, לא הייתי מספיד כ"כ מהר את ג'יימס.
אני מאמין שסמית' הוא הראשון שיזרק מבין שחקני החמישיה. פאפאלוקאס כנראה יפרוש (ואולי יעשה זאת עוד לפני הקיץ) ואולי יהיה נכון להתחיל לחפש כבר עכשיו שחקנים לעמדות 1 ו3. למרות שלדעתי קשה מאוד לדעת כעת כיצד תראה הקבוצה בעונה ואני די מסתייג מכל קרנבל המלפפונים ומשחקי המנג'ר שרצים כאן, אני חושב שבעמדות אילו הבעייתיות בולטת ובכל מקרה יחול בהן שינוי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 08:42

שחף כתב:אני עדיין חושב שאליהו נעלם ביותר מידי משחקים גדולים ובמובן מסויים החוזה שלו מסנדל את מכבי מלהשיג, נניח רכז, או סמול איכותיים שיהיו שוברי שיוויון גם ביורוליג.

מצד שני הוא נותן לך פאוור איכותי להרבה שנים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 ינואר 2012, 09:39

jol9 כתב:
שחף כתב:אני עדיין חושב שאליהו נעלם ביותר מידי משחקים גדולים ובמובן מסויים החוזה שלו מסנדל את מכבי מלהשיג, נניח רכז, או סמול איכותיים שיהיו שוברי שיוויון גם ביורוליג.

נכון.. גם משחקים מול ז׳לגיריס ולובליאנה צריך לדעת לנצח
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 27 ינואר 2012, 09:41

jol9 כתב:

מול ז'לגיריס ולובליאנה כן. מול ברצלונה כנראה שמאצ'באן יהיה עדיף עליו כבר בשנה הבאה ואני מקווה שמכבי לא תוותר עליו.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2012, 09:48

שחף כתב:
jol9 כתב:

מול ז'לגיריס ולובליאנה כן. מול ברצלונה כנראה שמאצ'באן יהיה עדיף עליו כבר בשנה הבאה ואני מקווה שמכבי לא תוותר עליו.

גם אני מקווה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 27 ינואר 2012, 21:13

הורג אותי הלוזריות פה..
בסך הכל מכבי היו בערב קליעה רע..
ההפרש סתם נראה כזה גבוה..
ביום של קליעה סביר מכבי יכולה לנצח בברצלונה, ואני מאמין שגם ברצלונה יפלו באיטליה..
השופטים היו מגוחכים, נתנו לברצלונה לפוצץ ומכבי על כל נגיעה קיבלו פאוול..

שונא את הקהל שהולך הבייתה לפני השריקה!!
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי קובי » 28 ינואר 2012, 00:05

ראיתי את המשחק באיחור רב. יומולדת 30 לחבר טוב והוא רק מנצ'סטר יונייטד מעניין אותו... כלב.

לא חשוב. בקיצור, שורה תחתונה: חרא משחק. קשה מאוד לצפייה.

סופו חייב לנו משחק. הוא הגיע למצבים נהדרים ופשוט לא עשה את הדבר הבסיסי. כדברי הגשש: פוט דה בול אין דה סל.

כרגע, המטרה המרכזית היא לנצח את קאנטו באיטליה, לא לפשל נגדם שבוע לאחר מכן ביד ולהעפיל לטופ 8. אין כמו לבוא כאנדרדרוג מהמקום השני, לגנוב משחק אחד משניים בחוץ ולנצח סדרה ביד אליהו. נשמע מוכר ? זה גם יכול לקרות והמשחק של היום לא קילקל את התרחיש הזה. אדרבא.

מילה לכל ה'חוגגים' הציניים מההפסד, "אמרתי לכם" וכו' - תבואו גם בנצחונות.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 ינואר 2012, 00:35

LIAV10 כתב:הורג אותי הלוזריות פה..
ביום של קליעה סביר מכבי יכולה לנצח בברצלונה, ואני מאמין שגם ברצלונה יפלו באיטליה..

אני לא מסכימה שמכבי היו בערב קליעה רע..
הערב הרע הזה נוצר ישירות מההגנה הטובה של ברצלונה שלא נתנה למכבי כלום..על אחת כמה וכמה שלשות פנויות ונוחות..
לא סתם מכבי זרקו רק 6 שלשות ולא קלעו אף אחת..
80% מהן אם לא יותר היו ללא סיכוי קליעה אפילו..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 ינואר 2012, 11:15

Holiday_Armadillo כתב:
LIAV10 כתב:הורג אותי הלוזריות פה..

אני לא מסכימה שמכבי היו בערב קליעה רע..
הערב הרע הזה נוצר ישירות מההגנה הטובה של ברצלונה שלא נתנה למכבי כלום..על אחת כמה וכמה שלשות פנויות ונוחות..
לא סתם מכבי זרקו רק 6 שלשות ולא קלעו אף אחת..
80% מהן אם לא יותר היו ללא סיכוי קליעה אפילו..

אני זוכר לפחות 2 שלשות קלות של בלו+ שלשה קלה של שאייר..
וגם זכורה לי רק שלשה אחת קשה, בסיום המחצית שכמעט הובילה לאליי אופ של פאפס..
הייתה הגנה חזקה של בארסה (גם שלנו במשך שלוש וחצי רבעים), אבל מכבי היו בערב קליעה רע..
אני מסכים עם מאלט "אנחנו טובים מברצלונה אבל לא הוכחנו את זה"..
אני באמת לא חושב שברצלונה יותר טובים מאיתנו (כל עוד צ'אבי פסקוואל מאמן שלהם)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי אורי » 28 ינואר 2012, 11:26

מכבי קבוצה מצויינת אבל יש עדיין גבול שמפריד בינה לבין הטופ של היורוליג, שם נמצאת קבוצה כמו ברצלונה. מכבי קבוצה מאוד אתלטית, וזה עובד נהדר נגד רוב קבוצות היורוליג, אבל כשמגיעה ענקית כמו ברצלונה עם שחקני פנים פיזיים שיודעים לעשות הגנה, למכבי אין הרבה מה למכור. סה''כ יש העונה שתי קבוצות ביורוליג שהן מעל כולם. ריאל, סיינה ופאו(עדיין נותן להם את הקרדיט)רמה אחת מתחת, ומעט מתחתיהן נמצאת מכבי. אני עדיין מאמין שמכבי יכולה לעבור את קאזאן\פאו ברבע גמר ולעלות לפיינל פור. נגד צסק''א בחצי הגמר לא יהיה הרבה מה לעשות, אבל בסדר, קודם שנגיע(ואני מאמין שמכבי תגיע)
אורי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־181 אורחים