המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טופ 16, מחזור 2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טופ 16, מחזור 2

הודעהעל ידי Allan Turing » 26 ינואר 2012, 18:53

asafb96 כתב:
Allan Turing כתב:ראיתי היום את המשחק של ריאל מול סיינה, ואין לי ספק שלגארד הכי טוב באירופה היום קוראים מקאלב.
פשוט סילון, קשה שלא להיזכר בטיוס אדני כשרואים אותו.

שני רק לקירילנקו באירופה. שחקן מדהים

כמה לדעתכם עולה להחתים אותו? אם אידסון שווה 4 מליון אירו לשנתיים, אני לא רוצה לחשוב כמה הסוכן שלו יבקש.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי asafb96 » 26 ינואר 2012, 18:55

Allan Turing כתב:
asafb96 כתב:
Allan Turing כתב:ראיתי היום את המשחק של ריאל מול סיינה, ואין לי ספק שלגארד הכי טוב באירופה היום קוראים מקאלב.
פשוט סילון, קשה שלא להיזכר בטיוס אדני כשרואים אותו.

שני רק לקירילנקו באירופה. שחקן מדהים

כמה לדעתכם עולה להחתים אותו? אם אידסון שווה 4 מליון אירו לשנתיים, אני לא רוצה לחשוב כמה הסוכן שלו יבקש.

הוא חתום ונעול בסיינה. רק בשביל לשחרר אותו צריך לשלם כמה מיליונים טובים. אם על תאודוסיץ' שילמו ביי אאוט של יותר מ2 מיליון יורו, בשבילו צריך לשלם יותר. מבחינת שכר, זה שחקן ששווה 2.5-3 מיליון יורו במחירים שמשלים היום באירופה
asafb96

הודעהעל ידי yellowaura » 26 ינואר 2012, 19:02

MaccabiTA כתב:מה שמקאלב עושה העונה מבחינת אחוזי קליעה בלתי נתפס..

ולמי שעדיין לא ראה את הסל הזה..

אני זוכר שהתווכחתי אם אנשים אחרי העונה הטובה שלו בפרטיזן שהוא הדבר האמיתי ולא תוצרת של השיטה והאימון בפרטיזן (אני לא אזכיר שמות של אנשים שטענו שהוא סתם שחקן שאין לו זריקה לשלוש ושהוא לא שווה מיליון דולר).
שחקן אמריקאי שיכול להנהיג בשקט קבוצה של אירופאים שמסביבו אין הרבה אמריקאים (בפרטיזן) בגיל צעיר כל כך ובאופן כל כך מיידי כמעט ללא קשיי התאקלמות מראה על משהו.
מדובר על ווינר, מנהיג ובעל יכולות אישיות מצוינות. שחקן שמפעיל גבוהים כמו אנדרסון ו מאריץ ללא בעיה ומאזן את זה עם משחק גארדים מצויין.

מקאלב ודיאמנטידיס ברמה אחת מעל שאר הגארדים ביורוליג.

אגב:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 14792.html

סיינה מבחינתי בטופ 3. מצחיק שאחרי מה שהיא עשתה לריאל היא אחריה.

קירילנקו הוא הפורוורד הטוב ביותר ששיחק באירופה אי פעם (לא מדבר על שחקנים שהגיעו לכאן אחרי השיא כמו ווילקינס). אם תשאלו אותי השחקן הטוב ביותר ששיחק ביורוליג מבחינת איכות אפילו טוב מפארקר (למרות שלא יהיה לו את הדומיננטיות של פארקר)
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי er79 » 26 ינואר 2012, 21:53

שקירילנקו יביא לצסק"א את ההשגים שפארקר הביא למכבי - תרים אליי צלצול.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 26 ינואר 2012, 22:00

er79 כתב:שקירילנקו יביא לצסק"א את ההשגים שפארקר הביא למכבי - תרים אליי צלצול.

קירי לא עשה את ההישגים של פארקר, אבל עם כל האהבה, קירי שחקן טוב יותר. לא בהרבה, אבל עדיין, שחקן ענק
אני מאמין שאם יחליט להישאר בצסק"א עד סוף הקריירה, הוא בהחלט יכול להביא לצסק"א השגים כמו שפארקר הביא למכבי. 3 תארי יורוליג בקבוצה שכזאת, עם שבד, תאודוסיץ', קרסטיץ', חריאפה... בהחלט קבוצה שיכול לפרק את אירופה, כמו מכבי של אז
asafb96

הודעהעל ידי er79 » 26 ינואר 2012, 22:07

אני לא מסכים איתך. קודם שיביא קבלות, אחר כך נעשה השוואות. לעניות דעתי פארקר ופטרוביץ' היו השחקנים הכי גדולים שאירופה ידעה.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 26 ינואר 2012, 22:10

er79 כתב:אני לא מסכים איתך. קודם שיביא קבלות, אחר כך נעשה השוואות. לעניות דעתי פארקר ופטרוביץ' היו השחקנים הכי גדולים שאירופה ידעה.

נו ברור, זה לא חכמה.. זה כמו שתגיד שפארקר גדול מנוביצקי או מטוני פארקר... כמעט כל הקריירה קירילנקו משחק בNBA. שישחק ביורוליג כמה שנים, אז יהיה אפשר לשפוט את ההישיגים שלו, אבל מבחינת יכולות, לטעמי הוא עולה על פארקר
לגבי השחקנים הגדולים, תוסיף להם את סאבוניס. אגדות, אין ספק..
asafb96

הודעהעל ידי er79 » 26 ינואר 2012, 22:17

מה קשור NBA? נכון, לנוביצקי ופארקר יש קריירות מפוארות ביותר שם, אבל לא היו להם באירופה. לא היה להם שום אימפקט באירופה. ואני מדבר איתך על אירופה. אתה צודק בדבר אחד, שכחתי את סאבוניס, ועדיין אני חושב שפארקר היה השחקן הכי טוב באירופה, גם מבחינה אישית ובעיקר מבחינה השגית-קבוצתית. ולא שאני לא תופס מקירילינקו שחקן ענק, אבל לא הייתי מספיד את פארקר בהתייחס אליו.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 26 ינואר 2012, 22:27

er79 כתב:מה קשור NBA? נכון, לנוביצקי ופארקר יש קריירות מפוארות ביותר שם, אבל לא היו להם באירופה. לא היה להם שום אימפקט באירופה. ואני מדבר איתך על אירופה. אתה צודק בדבר אחד, שכחתי את סאבוניס, ועדיין אני חושב שפארקר היה השחקן הכי טוב באירופה, גם מבחינה אישית ובעיקר מבחינה השגית-קבוצתית. ולא שאני לא תופס מקירילינקו שחקן ענק, אבל לא הייתי מספיד את פארקר בהתייחס אליו.

נו, ומה קירילנקו עשה באירופה שנוביצקי וטוני לא עשו? זה כולה עונה ראשונה שלו כסופרסטאר אמיתי ביורוליג. אי אפשר לבקר אותו או להתייחס אליו בשום דרך בכל הקשור לתארים. בקשר ליכולת, אין בכלל ספק שהוא לא צריך להוכיח כלום, כי הוא עשה זאת פעמים רבות בעבר
asafb96

הודעהעל ידי misha » 27 ינואר 2012, 17:23

לפחות יש לנו מהלך בטופ 10 :::
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי אורי » 28 ינואר 2012, 11:08

צסק''א היא הקבוצה הכי טובה באירופה, נקודה. קבוצה מופלאה. בכל עמדה יש לה את השחקנים הכי טובים ביורוליג. קירילנקו(האימפקט שלו בלתי נתפס ברמות האלה)וחריאפה הטובים בעמדתם ביורוליג, בעיניי בהפרש גדול. שבד דופק את פריצת השנה, שחקן מדהים ועתידו עוד לפניו. קרסטיץ' סנטר בלתי עציר. ותאודוסיץ' מספק את הסחורה עד כה. מדובר באמת במכונה בלתי נתפסת לפחות על הנייר, ועד כה גם על המגרש. היחידה שתוכל להתמודד מולה היא ברצלונה וגם זה ביום ממש טוב. פשוט מפלצת.

פאו מפסידה בבית לקאזאן. עוד עונה זוגית שהקבוצה הייונית תעדר מההצלבה?

סיינה קבוצה נהדרת, התעללה בריאל למוות. בו מקאלב הוא הדבר האמיתי כבר שלוש שנים. בזמנו טענתי שמדובר ביורשו של תיוס אדני(והוא בהחלט לא נופל ממנו בכלום!), והיו אנשים שטענו כאן ש''הוא יודע לחדור רק במתפרצות''! פנטסטי.
אורי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־168 אורחים