המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סופו ושאלת מיליון(וחצי?) דולר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סופו ושאלת מיליון(וחצי?) דולר

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ינואר 2012, 12:19

er79 כתב:
על מה אתה מדבר??
קודם כל, מאריץ' נותן סטטיסטיקה טובה משל ג'יימס, בפחות דקות, אבל לא משנה. שג'יימס יתן עונה כמו של מאריץ', תשווה בינהם. שהוא יטחן כל סנטר שעומד מולו באירופה, כולל סופו שלנו, וואסקאז, בורוסיס, וכו', דבר איתי..
לגבי החלק השני, אני יחזור שוב, מה סופו עשה לפני שבא למכבי? מה? כלום.
נראה לי אנשים פה קצת הוזים. צאו מהסרט, שחקנים כמו לורבק, קרסטיץ', בורוסיס, באראץ', ושאר הסנטרים המוכחים והטובים ביבשת, לא יגיעו לפה. אז או שהולכים על הימור צעיר חסר ניסיון, או שהולכים על שחקן שהוכיח את עצמו כבר באירופה, ונמצא במגמת ירידה. סופו הגיע למכבי במצב גרוע בהרבה משל מאריץ', שבניגוד אליו, היה רק פוטנציאל, אבל לא נתן אפילו עונה אחת טובה, ואיך הוא היום??
להשוות בין ג'יימס למאריץ' זה עלבון לאינטיליגנציה, ומי שמצפה שיבוא לפה איזה שחקן תותח ומוכח, בין אם לצד סופו, ובין אם במקומו, חיי בסרט

לגבי באראץ, סופו האכיל אותו מרורים במשך שנתיים. סנטר טוב, אבל לא בלבל של סופו. לורבק בכלל 4. בורוסיס סנטר מצוין, אבל העונה הזאת הוא מחרבן קוביות במילאנו. פרשיית הסמים גמרה אותו. קרסטיץ' ענק ולא יבוא לכאן, אבל סופו בהחלט אחד מהסנטרים הכי טובים באירופה, אולי בשורה אחת עם קרסטיץ'. אין טעם להשוות בין ג'יימס למאריץ', ג'יימס מלכתחילה לא בא הנה כדי להוביל את מכבי וסגנון המשחק שלו שונה, למאריץ' יש פוטנציאל עצום אבל מאז עונת פרטיזן הוא בדעיכה. סופו היה וצריך להישאר אופציה ראשונה, אם סופו עוזב מאריץ' בהחלט אופציה ראויה, בלאט יכול לפתח אותו יפה, אבל לפי דעתי הוא יהיה יקר מדי, למרות העונה האפרורית שלו, מה גם שאני לא בטוח לגבי תקופת החוזה שלו בפאו. הוא מסיים את החוזה? בלי שום קשר, סופו סנטר אדיר, ובמכבי חייבים לשמור עליו.

באראץ עשה לסופו לא מעט חיים קשים, וגם באראץ טחן אותו לא מעט. העונה, במשחק החוץ מולם, באראץ פשוט עשה לו מה שהוא רוצה. אין ספק שבאראץ אחד הסנטרים הטובים באירופה, ומבחינת כל היכולות, גם הגנה וריבאונד, אני לא חושב שבאראץ נופל מסופו, לפחות לא בהרבה
לורבק משחק 4 כי בבארסה יש 3 סנטרים. בצסק"א הוא שיחק 5 בעיקר, והיה אדיר.
בורוסיס הלך לקבוצה עלובה. אין לו כלום ושום דבר לידו. באולי' כולנו ראינו איזה סנטר ענק הוא שהוא משחק ליד שחקנים טובים, עם שיטה
קרסטיץ' הסנטר הטוב באירופה, בלי צל של ספק
כמו שאמרת, אף אחד מהם לא יגיע למכבי, כי למכבי אין כסף להתמודד על שחקנים כאלה. אז מה עושים? או שמהמרים על שחקן חסר ניסיון (הנדריקס, ג'יימס), או שהולכים על שחקן עם ניסיון יורוליג, אבל בדעיכה (סופו, מאריץ').
כמו שאמרתי, צריך לעשות את כל המאמצים להשאיר את סופו והנדריקס, אבל אם אחד מהם/שניהם לא ימשיכו, מאריץ' צריך ליהיות אופציה
בקשר לחוזה, מאריץ' מסיים חוזה, אני כמעט בטוח. גם לפי IN THE GAME, הוא חתם בפנא לשנתיים בשכר של 800 אלף יורו כל עונה, והעונה החוזה שלו יפוג
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 29 ינואר 2012, 12:47

אסף גם אם מאריץ ירד לשכר של 800K דולר , יהיו קבוצות עשירות יותר ממכבי שישמחו להחתים אותו כך שרק הצעה גבוהה מיזה של מכבי תוכל לעזור אבל אני לא רואה את מכבי משלמת את הסכומים האלו לסנטר מחליף ולכן אני גם לא חושב שהנדריקס יקבל במכבי את הסכומים שהסוכנים שלו מדברים עליהם....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 29 ינואר 2012, 12:53

באראץ סנטר טוב, לא ברמה של סופו. לורבק גם אדיר בעמדה 4. השנה הוא 4, בכל מקרה. כמו שאמרתי קודם, סופו וקרסטיץ' לדעתי הכי טובים באירופה בעמדתם, בורוסיס במגמת דעיכה כרגע, לא משנה איך תסובב את זה. עם יתר הדברים אנחנו מסכימים, סופו והנדריקס אופציות ראשונות, אם סופו עוזב אני מקבל את מאריץ' בזרועות פתוחות, אבל מכבי לא תוכל לעמוד בתג המחיר שלו, וזה לא יהיה 800K.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 29 ינואר 2012, 12:57

er79 כתב:באראץ סנטר טוב, לא ברמה של סופו. לורבק גם אדיר בעמדה 4. השנה הוא 4, בכל מקרה. כמו שאמרתי קודם, סופו וקרסטיץ' לדעתי הכי טובים באירופה בעמדתם, בורוסיס במגמת דעיכה כרגע, לא משנה איך תסובב את זה. עם יתר הדברים אנחנו מסכימים, סופו והנדריקס אופציות ראשונות, אם סופו עוזב אני מקבל את מאריץ' בזרועות פתוחות, אבל מכבי לא תוכל לעמוד בתג המחיר שלו, וזה לא יהיה 800K.

זה בדיוק מה שאני אומר , מבחינת סכומים מריץ' יכול להיות מחליף לסופו אבל אם ישאירו את סופו , אני לא רואה סיכויי להביא לפה את מריץ' כמחליף במידה והנדריקס לא ישאר . אין לי ספק שמאריץ' יהיה יקר הרבה יותר מהסכום שישאיר פה את הנדריקס...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ינואר 2012, 14:43

לדעתי הוא לא יהיה כזה יקר.. נראה..
בכל מקרה, כולנו מסכימים בסופו של דבר. במידה ולא נצליח להשאיר את סופו או הנדריקס, מאריץ' זה שם שצריך להילקח בחשבון
asafb96

הודעהעל ידי NY boy » 29 ינואר 2012, 15:10

asafb96 כתב:
NY boy כתב:
asafb96 כתב:
מאריץ' שחקן שכבר שנתיים טוחן בעיקר את הספסל ואפילו באליפות העולם לפני שנתיים הוא היה מאוד בינוני ועוד בנבחרת כמו אוסטרליה.
מאריץ' נתן בסה"כ עונה אחת טובה ביורוליג וכבר רצו להמליך אותו כסנטר הטוב ביותר באירופה. כיום, כאשר הוא הוא כבר שנתיים מסופסל, מעמיד מספרים חלשים מאוד וגם כאשר הוא משחק הוא לא נראה מי יודע כמה, אני באמת לא יודע כמה הוא שווה וממש לא הייתי ממהר להשוות אותו לסופו.
שוב, הוא וסופו שחקנים ברמות שונות לחלוטין. אם הוא יחליף את סופו במכבי, אז זאת בפירוש תהיה ירידה ברמה.

אתה טועה. שנה שעברה הוא היה פצוע רוב העונה, ואי אפשר להתייחס לזה
באוסטרליה הוא היה לא רע, אבל אנדרסן היה הסנטר המוביל שם
השנה הוא מסופסל רוב הזמן, בעיקר בגלל באטיסט, ו-וויוקאס, שונתן עונה יוצאת מהכלל.
"לא מי יודע כמה"? לא יודע מה ראית, אבל הוא כמעט תמיד מצוין שהוא משחק, ויחסית לדקות בודדות שהוא מקבל, נותן תפוקה יוצאת מהכלל.
אני גם לא ממש מבין את מי שפוסל אותו. הרי למכבי אין כסף להביא סנטרים כמו לורבק, קרסטיץ', או באראץ. אין למכבי יכולת להמודד על שחקנים מוכחים, אז או שהולכים על שחקן שהוכיח את עצמו ונמצא במגמת ירידה (ואולי כולכם שכחתם פה, אבל מה לעזאזל סופו היה לפני שהוא בא למכבי??? ב-ד-י-ו-ק כמו מאריץ'. סנטר עם פוטנציאל ענק, שבעיקר מסוספל בקבוצה שלו. ואיך הוא נראה במכבי? כולם יודעים). או שהולכים על הימור צעיר וחסר ניסיון. מאריץ' שחקן שנתן רק עונה אחת, זה נכון, אבל נתן עונה גדולה, הוכיח את עצמו, וטחן את מיטב הסנטרים באירופה, כך שהוא בהחלט אופציה, בטח אופציה עדיפה על הימור צעיר ובלתי מנוסה, כי מאריץ' שחקן מוכח שכבר עשה דברים יוצאים מהכלל והוכיח את עצמו, גם אם זה רק לעונה אחת, וכרגע הוא שחקן ספסל

נו באמת. הסטטיסטיקה שלו זהה לזאת של ג'יימס אצלנו. באותה כמות דקות פחות או יותר גם כן. איך בכלל אפשר להשוואת? זה כמו להגיד שג'יימס הוא אחד מהגבוהים הטובים באירופה והסיבה היחידה שהוא לא משחק הרבה זה בגלל סופו והנדריס שנותן עונה יוצאת מן הכלל.

מאריץ אם הוכיח משהו בשנתיים האלה זה שהוא לא ברמה שמכבי מכוונת אליה. להתפס על שנה אחת וחד פעמית בפרטיזן (גם בשנה לפני פרטיזן הוא שיחק בליגה הספרדית והיה גרוע), בסיטואציה ספציפית ולהתעלם מהמציאות בכל שאר הקריירה שלו זה המתכון הבטוח לטעויות גדולות מאד.

על מה אתה מדבר??
קודם כל, מאריץ' נותן סטטיסטיקה טובה משל ג'יימס, בפחות דקות, אבל לא משנה. שג'יימס יתן עונה כמו של מאריץ', תשווה בינהם. שהוא יטחן כל סנטר שעומד מולו באירופה, כולל סופו שלנו, וואסקאז, בורוסיס, וכו', דבר איתי..
לגבי החלק השני, אני יחזור שוב, מה סופו עשה לפני שבא למכבי? מה? כלום.
נראה לי אנשים פה קצת הוזים. צאו מהסרט, שחקנים כמו לורבק, קרסטיץ', בורוסיס, באראץ', ושאר הסנטרים המוכחים והטובים ביבשת, לא יגיעו לפה. אז או שהולכים על הימור צעיר חסר ניסיון, או שהולכים על שחקן שהוכיח את עצמו כבר באירופה, ונמצא במגמת ירידה. סופו הגיע למכבי במצב גרוע בהרבה משל מאריץ', שבניגוד אליו, היה רק פוטנציאל, אבל לא נתן אפילו עונה אחת טובה, ואיך הוא היום??
להשוות בין ג'יימס למאריץ' זה עלבון לאינטיליגנציה, ומי שמצפה שיבוא לפה איזה שחקן תותח ומוכח, בין אם לצד סופו, ובין אם במקומו, חיי בסרט

דמגוגיה זולה. ג'יימס לא שיחק בפרטיזן כגבוה יחידי, יכול להיות שאם היה משחק היה עושה אותם מספרים או יותר. אני לא אומר שהוא היה עושה, אני רק אומר שזה דמגוגיה להגיד את זה כי ג'יימס לא שיחק בפרטיזן.
תקן אותי אם אני טועה, אבל ג'יימס לא עשה לסופו בית ספר כמה וכמה פעמים בשנה שעברה? מתוך 3 מפגשים בינהם ג'יימס התעלל בסופו פעמיים גם בהגנה וגם בהתקפה. ואני לא חושב שזה הופך אותו לגבוה מוביל באירופה.
והמספרים של ג'יימס כמעט וזהים לאלו של מאריץ, הוא לא נותן סטטיסטיקה יותר טובה, וכמות הדקות כמעט זהה (מאריץ משחק איזה 2-3 דקות פחות).

תסביר לי בדיוק מדוע עונה אחת בפרטיזן (קבוצה שהמון שנים מתמחה להוציא משחקנים יותר ממה שהם שווים) היא מדד יותר טוב לגביי יכולתו של מאריץ מאשר 3 העונות האחרות שלו באירופה בהם הוא היה שחקן גרוע וחלש יחסית?
NY boy

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ינואר 2012, 15:16

דמגוגיה זולה. ג'יימס לא שיחק בפרטיזן כגבוה יחידי, יכול להיות שאם היה משחק היה עושה אותם מספרים או יותר. אני לא אומר שהוא היה עושה, אני רק אומר שזה דמגוגיה להגיד את זה כי ג'יימס לא שיחק בפרטיזן.
תקן אותי אם אני טועה, אבל ג'יימס לא עשה לסופו בית ספר כמה וכמה פעמים בשנה שעברה? מתוך 3 מפגשים בינהם ג'יימס התעלל בסופו פעמיים גם בהגנה וגם בהתקפה. ואני לא חושב שזה הופך אותו לגבוה מוביל באירופה.
והמספרים של ג'יימס כמעט וזהים לאלו של מאריץ, הוא לא נותן סטטיסטיקה יותר טובה, וכמות הדקות כמעט זהה (מאריץ משחק איזה 2-3 דקות פחות).

תסביר לי בדיוק מדוע עונה אחת בפרטיזן (קבוצה שהמון שנים מתמחה להוציא משחקנים יותר ממה שהם שווים) היא מדד יותר טוב לגביי יכולתו של מאריץ מאשר 3 העונות האחרונות שלו באירופה בהם הוא היה שחקן גרוע וחלש יחסית?

:eek
הרבה זמן לא שמעתי כל כך הרבה שטויות
דבר ראשון, ג'יימס היה עושה אותו דבר? אתה חיי בסרט. ג'יימס בדקות הבודדות שלו נראה כמו כלום ביורוליג. אין לו כלום. יודע לחסום, אבל זהו.
מה הקשר עכשיו לזה שהוא שיחק בפרטיזן? מה זה משנה? פרטיזן באותה עונה הייתה אחת הקבוצות החזקות ביותר באירופה, והוא שיחק מול הסנטרים הטובים ביותר באירופה, ועשה מהם צחוק.
המספרים של ג'יימס לא זהים לשל מאריץ'. מאריץ' משחק פחות דקות, ועושה ראנקינג יותר גבוה, אבל זה באמת פחות משנה
מאריץ' 3 שנים גרוע? תגיד לי על מה לעזאזל אתה מדבר? הוא משחק שנה וחצי בפנא, מתוכן חצי שנה הוא היה פצועה, ובשאר הוא שיחק מעט יחסית, וגם במעט הזה הוא היה טוב מאוד. לא יודע מה ראית, וכמה ראית, אבל הוא תורם לא מעט בכלל בדקות הבודדות, ולהגיד שהוא גרוע וחלש 3 שנים זה הזוי
אני שוב יחזור על זה, מכבי לא יכולה להביא סנטר מוכח. צאו כבר מהסרט. סופו בא במצב הרבה פחות טוב ממאריץ', והשאר היסטוריה. מי שמצפה לאיזה תותח שיבוא לפה, חי בחלום. אז או שתביא שחקן שכבר הוכיח את עצמו כמו מאריץ', או שתהמר על שחקן צעיר ולא מנוסה. אבל להגיד שלהגיד שמאריץ' טוב מג'יימס זה דמגוגיה? הזוי
asafb96

הודעהעל ידי er79 » 29 ינואר 2012, 15:27

קחו בחשבון שבאטיסט לא נהיה ילד, יש מצב שהוא בשלהי הקריירה שלו, להערכתי פאו תפתח מחדש את החוזה של מאריץ', ביחד עם וויוקאס הם ישלימו עמדה 5 מכובדת ביותר.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ינואר 2012, 15:36

er79 כתב:קחו בחשבון שבאטיסט לא נהיה ילד, יש מצב שהוא בשלהי הקריירה שלו, להערכתי פאו תפתח מחדש את החוזה של מאריץ', ביחד עם וויוקאס הם ישלימו עמדה 5 מכובדת ביותר.

שרמנידי עוד חתום שם, ואחרי עונה כזאת אני מאמין שהם ירצו אותו, ואני ממש לא בטוח שמאריץ' יתלהב להמשיך שם אחרי 2 העונות האלה
asafb96

הודעהעל ידי NY boy » 29 ינואר 2012, 16:52

מאריץ משחק 4 שנים באירופה. שנה אחת בקבוצת קטנה בספרד שבה הוא היה חלש מאד. שנה אחת בפרטיזן שבה הוא היה אדיר. שנתיים נוספות בפנאתנייקוס שם הוא לא יותר טוב ממה שג'יימס במכבי. תעשה לבד את החשבון, 3 שנים מתוך 4 שלו באירופה הוא חלש.
NY boy

הודעהעל ידי yzafrir » 30 ינואר 2012, 05:01

NY boy כתב:מאריץ משחק 4 שנים באירופה. שנה אחת בקבוצת קטנה בספרד שבה הוא היה חלש מאד. שנה אחת בפרטיזן שבה הוא היה אדיר. שנתיים נוספות בפנאתנייקוס שם הוא לא יותר טוב ממה שג'יימס במכבי. תעשה לבד את החשבון, 3 שנים מתוך 4 שלו באירופה הוא חלש.

זה לא חוכמה לשפוט את מריץ' על התקופה שלו בפאו כי רב הזמן הוא היה פצועה .
אם המספרים שלו בפרטיזן לא היו מלווים בהישג שלהם באותה עונה אלא הם היו עפים כבר בשלב הראשון אז הייתי אומר שהוא הצליח בקבוצה קטנה אבל ההישג שלהם באותה עונה הוכיח שמדובר בשחקן מצויין ולא איזה גימיק של קבוצות קטנות .

אסף , מאריץ' חתום ל-3 שנים כך שהוא לא חופשי בקיץ ....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jay » 30 ינואר 2012, 08:43

כך או אחרת, אתם שמים לב כמה זמן הבנאדם פצוע במהלך 3-4 השנים האחרונות? אתם מתווכחים על כמה הוא טוב כשהוא משחק, אבל האם מכבי יכולה להרשות לעצמה שחקן כל כך יקר וכל כך מועד לפציעות?
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ינואר 2012, 11:06

yzafrir כתב:
NY boy כתב:מאריץ משחק 4 שנים באירופה. שנה אחת בקבוצת קטנה בספרד שבה הוא היה חלש מאד. שנה אחת בפרטיזן שבה הוא היה אדיר. שנתיים נוספות בפנאתנייקוס שם הוא לא יותר טוב ממה שג'יימס במכבי. תעשה לבד את החשבון, 3 שנים מתוך 4 שלו באירופה הוא חלש.

זה לא חוכמה לשפוט את מריץ' על התקופה שלו בפאו כי רב הזמן הוא היה פצועה .
אם המספרים שלו בפרטיזן לא היו מלווים בהישג שלהם באותה עונה אלא הם היו עפים כבר בשלב הראשון אז הייתי אומר שהוא הצליח בקבוצה קטנה אבל ההישג שלהם באותה עונה הוכיח שמדובר בשחקן מצויין ולא איזה גימיק של קבוצות קטנות .

אסף , מאריץ' חתום ל-3 שנים כך שהוא לא חופשי בקיץ ....

לפי IN THE GAME, הוא מסיים חוזה
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 30 ינואר 2012, 11:28

בחלק מהאתרים קראתי שהוא חתם ל-3 שנים ובחלק לשנתיים....צריך לבדוק באתר הרישמי של פאו....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 30 ינואר 2012, 11:29

הרצתי בדיקה בגוגל, שפע של אתרים מחו"ל מציינים כי אכן מאריץ' חתם לשנתיים. הוא מסיים חוזה הקיץ, אבל אני לא אופתע אם פאו יפתחו לו את החוזה מחדש.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ינואר 2012, 11:45

er79 כתב:הרצתי בדיקה בגוגל, שפע של אתרים מחו"ל מציינים כי אכן מאריץ' חתם לשנתיים. הוא מסיים חוזה הקיץ, אבל אני לא אופתע אם פאו יפתחו לו את החוזה מחדש.

אני די בטוח שהוא לא ממש ימהר לחתום שם אחרי השנה וחצי האחרונות, שהוא מבלה על הספסל
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 30 ינואר 2012, 12:03

אם לא שם אז בקבוצה עשירה אחרת , הביקוש שלו לא ירד ....חוץ מיזה שאני די בטוח שאוברדוביץ' לא יוותר עליו כלכך מהר...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ינואר 2012, 12:12

yzafrir כתב:אם לא שם אז בקבוצה עשירה אחרת , הביקוש שלו לא ירד ....חוץ מיזה שאני די בטוח שאוברדוביץ' לא יוותר עליו כלכך מהר...

לא יודע, שחושבים על זה, אני לא רואה קבוצות גדולות שיהיו זקוקות לסנטר מוביל בקיץ. בבארסה חתומים פרוביץ' ו-וואסקאז, בריאל בגיץ' וטומיץ', בצסק"א קרסטיץ', ודי בטוח שישאירו שם את קאון, ובאפס יש את באראץ, באטיסטה, וראדוליצה. מי שכן אולי תרצה אותו, זה פנר וקאחה. איתם אפשר להתמודד מבחינה כספית (עם פנר קשה יותר, אבל אף אחד לא אמר שילכו עליו, ואף אחד לא אמר שהוא ירצה ללכת לשם). אני חושב שאחרי השנתיים האחרונות, קבוצות לא ימהרו ללכת עליו, כי קבוצות גדולות הולכות על שחקנים בשיאם, ולא שחקנים עם מניה בנפילה חופשית, ככה שאני בהחלט חושב שאפשר להביא אותו אם יהיה צורך, ולא במחיר יקר מדי
לגבי אוברדוביץ', גם אם הוא ירצה אותו, זה לא החלטה שלו, אני פשוט לא רואה את מאריץ' רץ לחתום שם אחרי השנתיים האחרונות בהן הוא מסופסל. וצריך לזכור את שרמנידי שצפוי לחזור לשם בקיץ..
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 30 ינואר 2012, 12:21

והייתי מוסיף לרשימה שלך גם את סיינה ואת פילזן ואולי אף את מילאנו...ואסור לשכוח את הרוסיות האחרות כמו קאזאן וחימקי שקונות כל מה שזז...
לגבי קאחא , אחרי שראינו את הסכומים שהיא רצת לתת למכבי על ריץ' באמצע העונה אני לא מאמין שמכבי יכולה לעמוד מולם....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ינואר 2012, 12:25

yzafrir כתב:והייתי מוסיף לרשימה שלך גם את סיינה ואת פילזן ואולי אף את מילאנו...ואסור לשכוח את הרוסיות האחרות כמו קאזאן וחימקי שקונות כל מה שזז...
לגבי קאחא , אחרי שראינו את הסכומים שהיא רצת לתת למכבי על ריץ' באמצע העונה אני לא מאמין שמכבי יכולה לעמוד מולם....

בסיינה חתומים לאברינוביץ' ואנדרסון, בפילזן כמו שאמרתי באראץ, באטיסטה, וראדוליצה, והרוסיות הם בהחלט בעייה, אבל שחקנים לא ממהרים לחתום שם היום, ומעדיפים לוותר על כמה גרושים בשביל לשחק במקום כמו תל אביב, ולא בקור הרוסי, ובקבוצה חזקה שמועמדת כמעט כל שנה לפיינל 4. נקווה שמאריץ' יהיה כזה
בקשר לקאחה, הם אולי הכי "מפחידים", ובהחלט יכולים לעשות למכבי צרות בקיץ, גם בעמדות הפנים, וגם בקוו האחורי של מכבי שיצטרך שדרוג
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Asf, Avi1508, itai7, Jazzman, yon1, מרסר, עידן ו־34 אורחים