פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: ליגת קופל: מכבי נגד אשדוד - שני, 19:15, 5+ LIVE

30 ינואר 2012, 19:09

נא לא להתרגש , בספורט גם מותר להפסיד , חוץ מנאדל האפס הזה....

30 ינואר 2012, 19:10

נו שוין.

מה שכן מאלט מקבל ציון נכשל מהדהד בניהול המשחק במאני טיים , זה אמור להדליק נורה אדומה אצל בלאט לקראת המשחקים החשובים יותר שמצפים לקבוצה.

30 ינואר 2012, 19:10

Holiday_Armadillo כתב:אני יודעת שההפסד הזה לא אומר כלום ומותר להפסיד אבל זה עדיין מעצבן..

זה תמיד מעצבן להפסיד, כך שאת יכולה להתעצבן אבל באמת שלא קרה כלום.

אגב, זה קצת שונה ממה שהיה מול בארסה, שם מכבי לא קלעה פשוט כי היא לא לקחה זריקות טובות בעיקר בזכות ההגנה של בארסה ומשחק התקפה לא טוב ובעיקר לא נכון של מכבי.
היום גם הזריקות הטובות, ובהחלט היו כאלה, פשוט לא נכנסו, כמה גויאבות טובות של אליהו, לייאפ פשוט של טל, שלשות פנויות וטובות של כמה שחקנים.
לעומת זאת אצל האשדודים כל מטאטא יורה (ולא חסרים להם מטאטאים), ממתי חג'ג' קולע ככה??
וזה בסדר, יש גם משחקים כאלה ואני בטוחה שמתוך 10 משחקים כאלו, מכבי היתה מנצחת ואולי אפילו מביסה 9.
לעומת המשחק מול בארסה שמשחק כזה גם בעוד 20 שנה לא היינו מנצחים.

30 ינואר 2012, 19:11

Holiday_Armadillo כתב:ההפסד של מכבי היה כל כך חשוב שהיו צריכים לדווח עליו במשחק הכדורגל? אפשר לחשוב..
מה שמעצבן בהפסד הזה זה שכל אלה שאוהבים לחגוג כשמכבי מפסידה יוצאים מהחורים שלהם..

בניגוד לעבר היום כולם יודעים שזה חסר משמעות בעונה כזו ונדמה לי שגם ה"סנסציה" מאופקת משהו.

30 ינואר 2012, 19:12

ankram כתב:נא לא להתרגש ,
בספורט גם מותר להפסיד , חוץ מנאדל האפס הזה....

אשכרה אפס. למה אתה לא בא לשרשור הטניס בשכונה?

30 ינואר 2012, 19:13

אני בשרשור "פותחים לי את התחת בעבודה"

30 ינואר 2012, 19:14

Holiday_Armadillo כתב:ההפסד של מכבי היה כל כך חשוב שהיו צריכים לדווח עליו במשחק הכדורגל? אפשר לחשוב..
מה שמעצבן בהפסד הזה זה שכל אלה שאוהבים לחגוג כשמכבי מפסידה יוצאים מהחורים שלהם..

היום קופמן יחגוג ביציע :mad

30 ינואר 2012, 19:15

יוסי22 כתב:נו שוין.

מה שכן מאלט מקבל ציון נכשל מהדהד בניהול המשחק במאני טיים , זה אמור להדליק נורה אדומה אצל בלאט לקראת המשחקים החשובים יותר שמצפים לקבוצה.

אצלי הוא כבר מזמן קיבל ציון נכשל בניהול משחק.
הוא קלעי טוב וגם שומר לא רע בכלל אבל הוא לא יודע לנהל משחק כמו שרכז אמור לעשות.

אני חושבת שעד עכשיו קל לראות שבגלל כל הבאלגן בקיץ עם פארגו ופארמר, עמדת הרכז נשארה עד עכשיו העמדה הכי חלשה שלנו העונה, אולי ביחד עם עמדה 3.

30 ינואר 2012, 19:20

אוחיון ובורשטיין זה אסון לקבוצה,
בושה שהשניים האלה לובשים צהוב
בסוף העונה לשלוח אותם הביתה ומהר.

30 ינואר 2012, 19:30

שמתם לב שתמיד יש פנצ'ר עם לאנגפורד בליגה?
אני לא אומרת שהוא לא חולה אבל פעם הוא לא שיחק והשאיר אותנו עם 3 זרים בגלל שהוא נפצע בחימום ועכשיו הוא השאיר אותנו עם 3 זרים בגלל שהוא קם חולה בבוקר..שירשמו את פאפאס וזהו..

30 ינואר 2012, 19:33

מכביסט כתב:אוחיון ובורשטיין זה אסון לקבוצה,
בושה שהשניים האלה לובשים צהוב
בסוף העונה לשלוח אותם הביתה ומהר.

דווקא ממה שראיתי, הם היו לא רעים היום, לא?
אבל זה לא סותר את זה שעתידם לא צריך ליהיות במכבי. מבורשטיין, אי אפשר להיפטר בקיץ, ונצטרך לחכות עוד שנה בגלל החוזה, אבל אוחיון צריך לדעתי לעזוב כבר בקיץ (במידה והלפרין אכן יגיע), אבל נראה שבלאט מאוד מאוד אוהב אותו, ככה שסביר בהחלט שנצטרך לסבול את הצמד חמד עוד עונה.. :duh

30 ינואר 2012, 19:53

לא זוכר מתי הפסדנו בפעם האחרונה לנועלת הטבלה, בליגת קופל ועוד ביד אליהו.. פשוט מביך :/
הקבוצה נראית כבויה מאז ברצלונה, נראה שכולם עושים הנחות בגלל שמשחקים ב-3 ליגות. נכון ששיחקנו בלי 4 וחצי זרים (גם סופו נראה על הפנים), אבל הישראלים שלנו הם הטובים בליגה וביד אליהו אין שום סיבה לאבד משחק מול האחרונה בטבלה..
אם ככה ניראה בקאנטו, אפשר לחסוך את הכסף לנסיעה לשם.

30 ינואר 2012, 20:06

Holiday_Armadillo כתב:שמתם לב שתמיד יש פנצ'ר עם לאנגפורד בליגה?
אני לא אומרת שהוא לא חולה אבל פעם הוא לא שיחק והשאיר אותנו עם 3 זרים בגלל שהוא נפצע בחימום ועכשיו הוא השאיר אותנו עם 3 זרים בגלל שהוא קם חולה בבוקר..שירשמו את פאפאס וזהו..

בלי קשר, נראה שהוא אחד היחידים שכמעט לא נח.
כך שאולי זה יצא לטובה שלאנגפורד קיבל קצת מנוחה, אולי יגיע רענן יותר למשחק מול האיטלקים שעם כל הכבוד לאשדוד זה משחק "קצת" יותר חשוב.

30 ינואר 2012, 20:12

ankram כתב:אני בשרשור "פותחים לי את התחת בעבודה"

:thumbup

אני בשרשור הרבה יותר שווה, אבל לטניס תמיד יש זמן וגם ליורוליג.

31 ינואר 2012, 06:03

אם מכבי לא באים כדי לשחק בקופליג אז למה שלא יעלו לשחק רק עם המחליפים ? גם ככה מכבי הבטיחה את מקומה בפלייאוף וכשיבוא הזמן להיות רציניים אנחנו יכולים לקחת פה אליפות בהליכה עם יתרון ביתיות או בלעדיו...
אבל נקודה אחת שכן מדאיגה זה שגם הזריקות הקלות לא ניכנסות וזה כבר לא קשור ליריבות...

31 ינואר 2012, 07:24

עו"ד שותף או הייטקיסט ?

31 ינואר 2012, 07:28

קובי כתב:

עו"ד שותף או הייטקיסט ?

תינוקות... :grin

31 ינואר 2012, 07:46

בלאט כנראה ידע על מה הוא מדבר כשלא התלהב מהנצחונות הגדולים לפני כמה שבועות ודיבר על חשש גדול שלו משחיקה של הקבוצה. לא רק שהשחקנים עייפים פיזית ומנטלית, הם סובלים מפציעות - חלקן גדולות יותר וחלקן פחות - אבל בסך הכל זה מביא את הקבוצה בכושר איום ונורא לשלב הכי חשוב של העונה. את הפציעה של סופו, שאין ספק שלעודף המשחקים והטיסות יש תרומה לא קטנה אליה, כולם מכירים, אבל מעבר לכך יש בעיות נוספות: לא מעט שחקנים חולים (היום לנגפורד חולה, לפני כן סופו וסמית היה חולים, קודם לכן בורשטיין ואליהו היו חולים למשך זמן לא קצר, והטיסות הרבות בטח לא עוזרות בעניין הזה), לא מעט שחקנים עם פציעות שנגררות לאורך זמן (לנגפורד גורר פציעה בקרסול, סמית לא הצליח לחזור לעצמו מאז שנפצע, פניני רק חוזר מפציעה, ג'יימס פצוע בגב, מאלט היה פצוע לפני שבוע-שבועיים) ולא מעט שחקנים משחקים יותר מדי וזה משפיע על כושרם (מאלט בן ה-36 משחק 3 פעמים בשבוע למשך 30 דקות, בלו משחק יותר מדי וזה משפיע על כושרו וכך גם לנגפורד, שברבע האחרון נגד ברצלונה בקושי נשם).
אין לי מושג כמה כסף מכניסה הליגה האדריאטית, אבל ברור שבעונה הבאה היא תכניס הרבה פחות מאחר שהפיינל פור של המפעל לא יהיה כל שנה בנוקיה. מצד שני, האדריאטית כוללת גם המון הוצאות וכן את הרחבת הסגל, כאשר במצב בו אין שלוש ליגות יש לפחות 2-3 שחקנים מיותרים בסגל. אם מכבי תעוף בטופ 16, אף אוהד לא יתנחם מכך שמכבי תזכה בליגה האדריאטית ואת זה פדרמן צריך להפנים. כי בסופו של דבר המטרה העיקרית של הקבוצה נפגעת ואין בזה הגיון.
אני חושב שלפחות כל עוד יש משחקי יורוליג חשובים, אין שום בעיה להפסיד משחקים בליגה ובאדריאטית. לכן לא נורא אם צריך לשחק רק עם 2 זרים במשחק (איזו סיבה, לעזאזל, היתה לשתף אתמול את סופו הפצוע והשחוק בפעם השלישית תוך 4 ימים?) גם אם זה יעלה בהפסד במסגרות הפחות חשובות, כי עכשיו מכבי מגיעה למשחק סופר חשוב בקאנטו כשהיא לא רק שפופה מההפסד ובכושר רע אלא גם פצועה ושחוקה פיזית ומנטאלית. המשחק נגד ברצלונה גמר את שארית הכוחות שהיו לשחקנים ומחמש הדקות האחרונות של אותו משחק ועד עכשיו הם משחקים כדורסל איום ונורא, אולי הגרוע ביותר ששיחקו העונה.
דבר קטן נוסף - ג'ון שאייר. אני חושב שאחרי כמה משחקים לא רעים נגד נמושות, שאייר "חזר לעצמו" וליכולת הגרועה שלו מתחילת העונה והפליא לעשות עם שני איירבולים מהדהדים מהשלוש בזמנים קריטיים כשהיה חופשי לגמרי לזריקה (נגד ברצלונה ונגד אשדוד). למרות שבלאט מנסה לתת לשאייר קרדיט ובטחון, האחרון פשוט מוכיח פעם אחרי פעם שהוא פשוט שחקן בינוני (במקרה הטוב) שיכול לתפוס, כמו כל שחקן אחר, יום טוב אבל באמת שאין לו מה לחפש בקבוצה עם יומרות כמו מכבי. תחשבו רק שהחוזה שלו (200 אלף דולר נטו, כפול מזה ברוטו) יכול להיות ההבדל בין השארת לנגפורד לעזיבתו.

31 ינואר 2012, 08:42

בקיץ אמרתי שאני חושב שצריך לבנות סגל של 16 שחקנים בדיוק בגלל מה שקורה עכשיו , לא אכפת לי שמכבי הפסידה עכשיו בליגה או שתפסיד עכשיו באדריאטית שניים שלושה משחקים אבל כשזה בא יחד עם זה ששחקנים משחקים 3 משחקים בשבוע וקורעים את עצמם (ובסופו של דבר זה באמת יפגע לנו גם ביורוליג ) אז זה באמת מרגיז . אם היו למכבי עוד 3 שחקנים בסגל לא הייתי משבץ את סופו לאף משחק באדריאטית ואולי גם בליגה . וכן את שחקני המפתח ביורוליג ....במיוחד בשלבים האלו כשכבר הכרענו את עתידינו באדריאטית ובקופליג ומכבי יכולה לא לעלות למשחקים הבאים והיא עדיין תגיע לפיינל פור (או פלייאוף בקופליג...) .
לא יעזור , סגל 13 שחקנים לא מספיק ל- 3 מסגרות ...
פרסם תגובה