המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יום חמישי: קאנטו - מכבי 21:45 ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הנהלה! הנהלה! הנהלה!

הודעהעל ידי asafb96 » 03 פברואר 2012, 14:21

אחת התגובות המצחיקות שראיתי.
כל דבר ההנהלה אשמה. זה פשוט לא יאמן.
בלאט אשם בהפסד, ואל תבלל את השכל. את ה"פרופסור", הוא הביא. את מאלט, הוא הביא.
גירשו את מאצ'בן? עוד חכם בדיעבד. כאילו מישהו ציפה שיפרוץ ככה העונה. כולם פה גאונים בדיעבד. אליהו אחד הPF ההתקפיים הכי טובים באירופה, מה אתה מבלבל בשכל? זה שבלאט מעדיף את בלו עליו, ומנהל משחק בצורה מחרידה, זה הוא אשם ולא ההנהלה
חלאס כבר להאשים בכל דבר את ההנהלה. כל דבר מנסים להוציא את בלאט טוב וצודק. לא! בלאט מנהל משחק בצורה עלובה עד עכשיו. עם סגל כזה מכבי צריכה לנצח את קאנטו, ועם ניהול משחק טוב יותר, היה בהחלט אפשר לנצח את בארסה. נמאס כבר לשמוע "ההנהלה אשמה". כאילו בלאט איזה קדוש שלא טועה
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 פברואר 2012, 14:37

כולם עושים טעויות.
ההנהלה טעתה עם האדריאטית, שלא משנה לי מה קופל עושה לנו אין שום סיבה לסכן את היורוליג ואת ההישגים שלנו שם בשביל זה.
וטעתה גם עם הפאניקה שהיא נכנסה אליה כשפארגו הודיע שהוא מבריז ומאותו רגע מכבי עשתה את כל הטעויות האפשריות בעמדה הזו.

וכמובן שגם בלאט לא חף מטעויות.
הבאתו של סמית' היתה פשוט טעות, וכל ניהול העונה הזו לא עושה טוב למוניטין שלו.
הייבושים הלא מוסברים של פאפאס, החילוף בתפקידים של אליהו ובלו, למרות שבלו גם בשיאו לא אמור להיות פורוורד מוביל בשום קבוצה עם שאיפות מה שאליהו כן מסוגל לו.
הקרדיט הבלתי נגמר לשחקנים כמו אוחיון וסמית' ובלו.

וכמובן שיש גם דברים שלא באשמת אף אחד כמו הפציעה הטורדנית של סופו ופציעות אחרות או העונה הלא טובה של פניני (מצא לו מתי לתת עונה גרועה... :: ) שמשאיר אותנו עם בור עמוק בעמדה 3.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 03 פברואר 2012, 14:47

asafb96 כתב:אחת התגובות המצחיקות שראיתי.
גירשו את מאצ'בן? עוד חכם בדיעבד. כאילו מישהו ציפה שיפרוץ ככה העונה. כולם פה גאונים בדיעבד. אליהו אחד הPF ההתקפיים הכי טובים באירופה, מה אתה מבלבל בשכל? זה שבלאט מעדיף את בלו עליו, ומנהל משחק בצורה מחרידה, זה הוא אשם ולא ההנהלה
חלאס כבר להאשים בכל דבר את ההנהלה. כל דבר מנסים להוציא את בלאט טוב וצודק. לא! בלאט מנהל משחק בצורה עלובה עד עכשיו. עם סגל כזה מכבי צריכה לנצח את קאנטו, ועם ניהול משחק טוב יותר, היה בהחלט אפשר לנצח את בארסה. נמאס כבר לשמוע "ההנהלה אשמה". כאילו בלאט איזה קדוש שלא טועה

אל תתרגש מפארוק. לבחור יש אלרגיה קשה לשחקנים ישראלים...

סה"כ כמו שחני כתבה, ישנם כמה אבות לכשלון, שהוא כמובן עדיין לא כשלון. דייויד לא נקי, אבל גם ההנהלה לא נקיה. בסופו של דבר האחריות היא על בלאט, והוא חייב
להרים את הקבוצה לקראת הישורת האחרונה של הטופ 16.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: יום חמישי: קאנטו - מכבי 21:45 ערוץ 10

הודעהעל ידי jol9 » 03 פברואר 2012, 14:54

asafb96 כתב:אגב, שמתי לב שבאחד ההתקפות, פאפאלוקאס מסר אסיסט יפה לשלה של בלו מהפינה בתחילת המשחק, ובלאט פשוט צרח עליו כאילו הוא איבד כדור בשניה האחרונה במצב של שוויון.
משהו רע עובר עליו

לא ראיתי את הקטע הספציפי הזה, אבל שתי החמישיות שדייויד העלה בשני המשחקים האחרונים, הן הזויות.
בורשטיין עלה מול בארסה ולא חזר אח"כ, בלו עלה מול בארסה והיה גרוע כמו אליהו שעלה מהספסל, פאפאס עלה אמש ודווקא היה טוב, אבל לא ראה יותר מ-5 דקות כל המשחק.

פשוט לא מובן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 03 פברואר 2012, 15:53

jol9 כתב:
asafb96 כתב:אגב, שמתי לב שבאחד ההתקפות, פאפאלוקאס מסר אסיסט יפה לשלה של בלו מהפינה בתחילת המשחק, ובלאט פשוט צרח עליו כאילו הוא איבד כדור בשניה האחרונה במצב של שוויון.
משהו רע עובר עליו

לא ראיתי את הקטע הספציפי הזה, אבל שתי החמישיות שדייויד העלה בשני המשחקים האחרונים, הן הזויות.
בורשטיין עלה מול בארסה ולא חזר אח"כ, בלו עלה מול בארסה והיה גרוע כמו אליהו שעלה מהספסל, פאפאס עלה אמש ודווקא היה טוב, אבל לא ראה יותר מ-5 דקות כל המשחק.

פשוט לא מובן.

תראה בתקציר בספורט 5. דבר פשוט הזוי. הוא צורח עליו כאילו הוא הרס לו את העונה, אחרי שהוא מסר אסיסט יפה לבלו
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 03 פברואר 2012, 15:55

jol9 כתב:

סה"כ כמו שחני כתבה, ישנם כמה אבות לכשלון, שהוא כמובן עדיין לא כשלון. דייויד לא נקי, אבל גם ההנהלה לא נקיה. בסופו של דבר האחריות היא על בלאט, והוא חייב

וודאי שאף אחד לא נקי. גם ההנהלה תטעה ועוד תטעה. אף אחד לא חף מטעויות. אבל להפיל את כל האשמה על ההנהלה בהפסד, אחרי שבלאט בעצמו גרם ל2 ההפסדים האחרונים, זה הזוי. על אליהו אני בכלל לא מדבר. אפשר לא לאוהב, אותו. כמו MTA, אבל יש גבול.
asafb96

הודעהעל ידי where is the love? » 03 פברואר 2012, 20:45

חנו'ש כתב:כולם עושים טעויות.
ההנהלה טעתה עם האדריאטית, שלא משנה לי מה קופל עושה לנו אין שום סיבה לסכן את היורוליג ואת ההישגים שלנו שם בשביל זה.
וטעתה גם עם הפאניקה שהיא נכנסה אליה כשפארגו הודיע שהוא מבריז ומאותו רגע מכבי עשתה את כל הטעויות האפשריות בעמדה הזו.

וכמובן שגם בלאט לא חף מטעויות.
הבאתו של סמית' היתה פשוט טעות, וכל ניהול העונה הזו לא עושה טוב למוניטין שלו.
הייבושים הלא מוסברים של פאפאס, החילוף בתפקידים של אליהו ובלו, למרות שבלו גם בשיאו לא אמור להיות פורוורד מוביל בשום קבוצה עם שאיפות מה שאליהו כן מסוגל לו.
הקרדיט הבלתי נגמר לשחקנים כמו אוחיון וסמית' ובלו.

וכמובן שיש גם דברים שלא באשמת אף אחד כמו הפציעה הטורדנית של סופו ופציעות אחרות או העונה הלא טובה של פניני (מצא לו מתי לתת עונה גרועה... :: ) שמשאיר אותנו עם בור עמוק בעמדה 3.

כל מילה בסלע!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי jol9 » 04 פברואר 2012, 09:03

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
משהו רע עובר עליו

פשוט לא מובן.

תראה בתקציר בספורט 5. דבר פשוט הזוי. הוא צורח עליו כאילו הוא הרס לו את העונה, אחרי שהוא מסר אסיסט יפה לבלו

אהההה. לא רואים שם משהו. אולי הוא צעק לו משהו חיובי...
לא משנה. אנחנו יכולים לדבר על עובדות - פאפאס היה טוב מאוד אבל עדיין שיחק רק 4 דקות... זאת עובדה, וזה דבר רע.
מעבר לכך זה ספקולציות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 פברואר 2012, 09:08

asafb96 כתב:
jol9 כתב:

וודאי שאף אחד לא נקי. גם ההנהלה תטעה ועוד תטעה. אף אחד לא חף מטעויות. אבל להפיל את כל האשמה על ההנהלה בהפסד, אחרי שבלאט בעצמו גרם ל2 ההפסדים האחרונים, זה הזוי. על אליהו אני בכלל לא מדבר. אפשר לא לאוהב, אותו. כמו MTA, אבל יש גבול.

מה שחשוב זה שאנשים יפעלו לתיקון הטעויות. את הטעויות שעשתה ההנהלה בקיץ, היא ניסתה לתקן במהלך העונה (לאנגפורד ומאלט), אבל את חלקן אי אפשר לתקן (אדריאטית).
מנגד, זה נראה שבלאט לא ממש מתקן את הטעויות שלו. הקרדיט המופרז לאוחיון מתחילת העונה ממשיך, למרות שיש את פאפאס ואת מאלט בקבוצה, הקרדיט הסופר מופרז לסמית' הוא בכלל
לא מובן, גם חוסר הסבלנות שלו לאליהו ולפאפאס הוא נתון די קבוע מתחילת העונה.
בקיצור, כמו שרואים עכשיו, באמת מי שצריך לעשות את השינויים וההתאמות הוא בלאט, אבל בראייה הגלובלית, אי אפשר לנקות את ההנהלה מהטעויות שלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 04 פברואר 2012, 09:21

אני לא מבין מה הלחץ מהספסול של אליהו , זה ברור שזה זמני וזה משהו שדיויד עושה כמעט כל שנה והאמת כל מאמן עשה את זה לאיהו במהלך עונה . אחרי שמספסלים אותו לכמה משחקים הוא תמיד חוזר חד יותר אפילו בהגנה .
תגידו לא נמאס לכם כבר לדבר על פאפאס ? הבחור נכשל במכבי ולהאשים את בלאט בזה זה עצימת עניים . כנראה שהוא לא מראה יכולת טובה גם באימונים ובלאט יודע למה הוא מספסל אותו . לעונה של שלוש ליגות עם צוות גארדים כזה פאפאס לא היה צריך להגיע למכבי מההתחלה .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 04 פברואר 2012, 10:17

yzafrir כתב:אני לא מבין מה הלחץ מהספסול של אליהו , זה ברור שזה זמני וזה משהו שדיויד עושה כמעט כל שנה והאמת כל מאמן עשה את זה לאיהו במהלך עונה . אחרי שמספסלים אותו לכמה משחקים הוא תמיד חוזר חד יותר אפילו בהגנה .
תגידו לא נמאס לכם כבר לדבר על פאפאס ? הבחור נכשל במכבי ולהאשים את בלאט בזה זה עצימת עניים . כנראה שהוא לא מראה יכולת טובה גם באימונים ובלאט יודע למה הוא מספסל אותו . לעונה של שלוש ליגות עם צוות גארדים כזה פאפאס לא היה צריך להגיע למכבי מההתחלה .

ספסול למטרת חינוך זה דבר מבורך, אבל לא בשלב כזה של העונה, כשמכבי יכולה להישאר מחוץ להצלבה. גם מול בארסה וגם מול קאנטו, אליהו יכל לעזור, אבל בשני המשחקים
האלה דייויד העדיף ללכת עם בלו ל-27 ו-27 דקות בהתאמה כשהתפוקה היא 6 ו-7 נק' באחוזים רעים ומשחקים טובים של הגבוהים שמנגד.

אני אסתכן ואומר שעם אליהו ל-27 דקות, התוצאה הסופית היתה לא יותר גרועה (הפסד ב-14 לבארסה והפסד ב-8 לקאנטו) לכל הפחות. לטעמי, אליהו טוב היה יכול להיות
ההבדל בין ניצחון והפסד לפחות באחד מהמשחקים האלה.

בזמנו גם ג'מצ'י וגם קטש היו לא מהשומרים הגדולים, אבל הם עדיין היו על המגרש לא פחות מ-30 דקות. למה? כי הכשרון והיכולת ההתקפית שלהם היתה יותר חשובה
מהחורים שהם היו משאירים בהגנה, ואותו הדבר צריך להיות במקרה של ליאור.

לגבי פאפאס - לא יודע מה קורה באימונים, וזה גם לא מעניין. אולי סמית' מתחפש לדוראנט באימונים, אבל במשחקים הוא מחרבן במכנסיים, ונראה כמו קופמן ביום רע.
אין שום הצדקה להחזיק שחקן כמו פאפאס, שגם במקרה היה טוב בחמש הדקות בהן שיחק, על הספסל. בלי שום קשר ליכולת באימונים - זה לא מעניין.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 04 פברואר 2012, 10:29

ההבדל בין בלו לאליהו כרגע זה שבלו מנסה לשמור ולא כלכך מצליח כי הוא בכושר לא טוב , אליהו אפילו לא מנסה . לפעמים זה נראה שהוא פשוט מפחד ומשתדל לא להפריע ליריב לזרוק , אני מקווה שהניעור הקבוע שהוא מקבל כל עונה קצת יעיר אותו ואני בטוח שכבר היום באדריאטית בלאט יחזיר אותו לעניינים....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 04 פברואר 2012, 13:13

yzafrir כתב:אני לא מבין מה הלחץ מהספסול של אליהו , זה ברור שזה זמני וזה משהו שדיויד עושה כמעט כל שנה והאמת כל מאמן עשה את זה לאיהו במהלך עונה . אחרי שמספסלים אותו לכמה משחקים הוא תמיד חוזר חד יותר אפילו בהגנה .

מה זה נותן אבל? אז הוא יחזור חד יותר אולי. אוקי, ו...?? זה גרם לנו ל2 הפסדים, שיכולים לגרום לכך שנעוף מהיורוליג. זה באמת שווה את זה? סדרת חינוך תעשה לו מול קבוצות חלשות, לא בשלבים האלה. הספסול הזה, וכל ניהול המשחק של בלאט, הביא למכבי את 2 ההפסדים האחרונים ביורוליג.
לגבי פאפאס, זה מגוחך מה שאתה אומר. במה הוא נכשל? הבן אדם לא רואה מגרש! מילא היה מקבל דקות והיה רע, אבל לא. הוא שיחקן 5 דקות, היה מצוין בהם, והפעיל את כל הקבוצה טוב מאוד, אבל ירד ולא חזר. השאר היסטוריה..
זה גם לא שיש איזה אלטרנטיבה מי יודע מה. אוחיון בינוני רוב העונה, סמית' נראה כמו בדיחה עצובה, ומאלט היה גרוע מאוד במשחק האחרון. אם למרות כל אלה, פאפאס, שבערך 70% מהמשחקים שהוא משחק הרבה דקות, משחק מצוין, לא רואה מגרש, יש פה משהו מעבר למקצועיות. בלאט כשל איתו ועם אליהו כישלון חרוץ העונה, והיד שלו על ההדק עם שניהם, פשוט מעצבנת. אם בלאט היה נותן לשניהם את הקרדיט שמקבלים בלו, אוחיון, וסמית', אני בטוח ב100% שכל העונה הייתה נראת הרבה הרבה יותר טובה, ולא היינו מגיעים למצב הזה.
asafb96

הודעהעל ידי Allan Turing » 04 פברואר 2012, 17:23

לא מבין איך אף אחד פה לא מדבר על סמית, שנראה כאילו קאנטו משלמת לו את המשכורת.
מה שהכי מוציא אותי מדעתי, שהשחקן הכי גרוע שלנו (סמית) משחק הכי הרבה דקות, ופאפאס, שב-5 הדקות ששיחק מראה שאפשר לקלוע נקודות גם בהתקפה עומדת,
יורד לספסל ולא חוזר. פשוט לא מבין את זה.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי asafb96 » 04 פברואר 2012, 17:25

Allan Turing כתב:לא מבין איך אף אחד פה לא מדבר על סמית, שנראה כאילו קאנטו משלמת לו את המשכורת.
מה שהכי מוציא אותי מדעתי, שהשחקן הכי גרוע שלנו (סמית) משחק הכי הרבה דקות, ופאפאס, שב-5 הדקות ששיחק מראה שאפשר לקלוע נקודות גם בהתקפה עומדת,

אין ספק, שחקן גרוע ביותר. אין לו מקום במכבי בעונה הבאה. זה מוציא אותו מדעתי שבלאט ממשיך לתת לו כל ערב כל כך הרבה דקות, למרות הסגל הארוך של מכבי השנה
asafb96

הודעהעל ידי misha » 04 פברואר 2012, 17:40

Allan Turing כתב:לא מבין איך אף אחד פה לא מדבר על סמית, שנראה כאילו קאנטו משלמת לו את המשכורת.

דווקא דיברו על זה די הרבה גם באשכול הזה ומן הסתם בת'רד על שמו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 פברואר 2012, 17:40

אני מראש האמנתי שפניני צריך לפתוח את העונה בתפקיד מרכזי וכ3 פותח. מאמין שהוא עדיין יכול להשתלט על העמדה הזו. בכלל- השתלטות של הישראלים על עמדות 1 ו3 היא הצעד המתבקש לטעמי. הזרים טעוני ההוכחה מקבלים במה גדולה מדי ושלא בצדק. מאמין יותר בגיא וביוגב כרגע
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Allan Turing » 04 פברואר 2012, 17:46

misha כתב:

דווקא דיברו על זה די הרבה גם באשכול הזה ומן הסתם בת'רד על שמו.

יש חדשות טובות, וחדשות רעות.
הרעות הם שאני באמת סובל מהמשחקים השנה. הרעות הן, שלא נשאר הרבה לסבול.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי פארוק » 05 פברואר 2012, 11:08

jol9 כתב:

יש לי בעיקר אלרגיה לישראלים עצלנים, שלא משפרים מילמטר במשחק שלהם ושכל מה שהם עושים מתבסס על המשחק שהם שיחקו בשכונה בגיל 12.
לבורשטיין אין לי אלרגיה, שהוא הגיע למכבי הוא עבד ושיפר דרמטית את הקליעה שלו לשלוש. לצערי היום לאחר הפציעות הוא הרבה יותר מתאים לאיל"ן רמת גן ולא ליהיות קפטן מכבי ת"א.
דרך אגב את הישראלים- שארפ, בלו, פניני, דיון תומאס ג'ימי ארנולד אני מאוד אוהב (נראה לי שגם עם סילבן לאנדסברג אני יסתדר...) גם את פניני שמוכיח שמתאמנים אפשר להתקדם.
ונכון יש לי אלרגיה קשה לליאור אליהו שמבחינתי בכל משחק שהוא מצטיין זו הוכחה שהגבוהים מולו שווים לכלום. לכל עדת מעריציו בפורום תבינו שאם היה לו אופי של שחקן גדול הוא לא היה חוזר מויטוריה אלא ממשיך ל- N.B.A. ויש לי אלרגיה ליוגב אוחיון שבימים הטובים שלו מגיע לרמה של מוטי ארואסטי, הרבה לחימה אבל לא מאיים על הסל.
חוץ מזה בשביל ישראלים יש את נבחרת ישראל ועד כמה שזכור לי באליפות האחרונה היא לא הבריקה. יותר מזה היא ניצחה רק שהכל היה אבוד.
פארוק

הודעהעל ידי asafb96 » 05 פברואר 2012, 12:11

כולם חוזרים על זה ש"אם ליאור היה משפר את הקליעה, משפר את ההגנה, והיה יותר אגרסיבי...". הלו, אם הוא היה עושה את כל זה, הוא היה ניקולאס באטום 2.0
זה מה שיש. אם הוא היה משפר את כל אלא, הוא מזמן היה בNBA. אז הוא לא שיפר, מה לעשות... לפחות מכבי נשארת עם אחד הPF ההתקפיים הטובים באירופה, אבל עדיין יש פה כאלה שמקטרים
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־162 אורחים