המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

פנטזי-מכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

איזה גבוה הייתם משחררים שנה הבאה ? (סקר הבא את מי הייתם מביאים ?). ניתן לבחור 2

אליהו
3
14%
בלו
5
24%
הנדריקס
1
5%
סופו
1
5%
מאצבאן
2
10%
אף אחד
9
43%

סך הכול הצבעות : 21

פנטזי-מכבי

הודעהעל ידי yellowaura » 02 פברואר 2012, 23:02

איזה גבוה הייתם משחררים שנה הבאה ? (אני לא אכלול את ג'יימס שדי ברור שלא ישאר).

בבקשה להתייחס גם לעלויות ולא רק לתועלת.
נערך לאחרונה על ידי yellowaura בתאריך 02 פברואר 2012, 23:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

Re: פנטזי-מכבי

הודעהעל ידי refael » 02 פברואר 2012, 23:11

אף אחד שפוט מוסיף את מאצבן.
סופו ברור שחובה להשאיר,לגבי הנדריקס - הוא הבייבי של בלאט הוא לא יוותר עליו בקלות כזאת וגם אני חושב שממשחק למשחק הוא מוכיח את עצמו ומי שלא רואה שהוא שחקן מצויין פשוט לא מבין כדורסל .
לגבי ליאור ובלו - שניהם ישראלים ככה שלשחרר אותם ממכבי זה לא יקרה מה גם שליאור חתום לעוד איזה 3-4 שנים ובלו יסיים פה קריירה.
מאצבן אמור לראות הרבה דקות שנה הבאה גם כי בלו יזדקן בשנה ויחזור לתפקיד שלו לבוא מהספסל ולתת 10-15 דקות טובות וגם כי הוא פשוט טוב מליאור.
תמונה
refael

הודעהעל ידי יוסי22 » 02 פברואר 2012, 23:12

למה אין אופציה של אף אחד מהם?

יש פה לדעתי לא מעט שחושבים שזה הדבר הנכון לעשות.
יוסי22

הודעהעל ידי yzafrir » 02 פברואר 2012, 23:25

אם מצ'באן חוזר אז בלו או ליאור צריכים ללכת ומכיוון שבלו מבוגר יותר ומכיוון שמאצ'באן מביא חלק מהדברים שבלו מביא כמו קליעה מ-3 (ברור שלא באותה רמה אבל עדיין מספיק טובה לעמדה 4) אז מי שהייתי משחרר בתאוריה הוא בלו , אבל לא יקרה ...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yellowaura » 02 פברואר 2012, 23:29

צודקים הוספתי את האופציות.

מבחינתי הגבוהים זו לא הבעיה העיקרית. סה"כ עד שפארמר עזב המצב היה די טוב.
הכי חשוב שצריך להוסיף שחקן ברמה גבוהה, כוכב אמיתי עם אופי (בין אם גארד ובין אם סנטר) .
מצד שני ברמות הגבוהות באמת הגבוהים מבחינתי לא ברמה מספקת, כמו גם הגארדים שלנו. אני חושב שצריך כיוון קטן.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי er79 » 02 פברואר 2012, 23:32

הייתי משחרר את ג'יימס ומצ'באן. ג'יימס כי לא נצטרך אותו אם מכבי תשוב לשתי ליגות, ומצ'באן כדי לפנות כסף לגארד. אין בעיה עם הקו הקדמי שלנו, הבעיה היא בקו האחורי. את סופו והנדריקס חשוב לשמור.
er79

הודעהעל ידי yellowaura » 02 פברואר 2012, 23:35

זו אופציה טובה. מאצ'באן נתן עונה טובה וכבר הוכיח שלא ממש משתלב במכבי עם הנדריקס. אם אפשר למכור אותו ביוקר ולנצל את זה לקנות שחקן מוביל אחר זה חובה.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי יוסי22 » 02 פברואר 2012, 23:42

yellowaura כתב:זו אופציה טובה. מאצ'באן נתן עונה טובה וכבר הוכיח שלא ממש משתלב במכבי עם הנדריקס. אם אפשר למכור אותו ביוקר ולנצל את זה לקנות שחקן מוביל אחר זה חובה.

הוא לא הוכיח כלום בחצי עונה הזו , שחקן שמגיע באמצע עונה על עמדה טובה ועמוסה תמיד יתקשה וזה עוד לפני שמזכירים את גילו הצעיר ושבעוד שנה הוא יהיה כנראה אחד מהשחקנים הטובים באירופה בעמדתו , זו נראית לי הנחה שקשה מאוד להתווכח איתה לאור מה שהוא מציג השנה ומה שהוא הציג בקיץ עם נבחרת סרביה .

תנו לו עונה שלמה ואז אני משוכנע שנראה את מאצ'באן של פרטיזן שבדיוק כמו שיתוף הפעולה הפנטסטי שלו עם פקוביץ' יכול לעשות את אותו הדבר בדיוק עם סופו.
יוסי22

הודעהעל ידי yellowaura » 02 פברואר 2012, 23:53

יוסי22 כתב:
yellowaura כתב:זו אופציה טובה. מאצ'באן נתן עונה טובה וכבר הוכיח שלא ממש משתלב במכבי עם הנדריקס. אם אפשר למכור אותו ביוקר ולנצל את זה לקנות שחקן מוביל אחר זה חובה.

הוא לא הוכיח כלום בחצי עונה הזו , שחקן שמגיע באמצע עונה על עמדה טובה ועמוסה תמיד יתקשה וזה עוד לפני שמזכירים את גילו הצעיר ושבעוד שנה הוא יהיה כנראה אחד מהשחקנים הטובים באירופה בעמדתו , זו נראית לי הנחה שקשה מאוד להתווכח איתה לאור מה שהוא מציג השנה ומה שהוא הציג בקיץ עם נבחרת סרביה .

תנו לו עונה שלמה ואז אני משוכנע שנראה את מאצ'באן של פרטיזן שבדיוק כמו שיתוף הפעולה הפנטסטי שלו עם פקוביץ' יכול לעשות את אותו הדבר בדיוק עם סופו.

עמדה 4,5: אליהו, מאצבאן, הנדריקס, בלו, סופו מבחינתי קצת סגל רחב מדי בגבוהים במיוחד ששנה הבאה כנראה לא יהיה עוד ליגה. 4 גבוהים בכירים זה מספיק.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי itay92 » 03 פברואר 2012, 00:09

אופציה לא רעה לדעתי זה לשחק עם בלו ל10 דקות גם בעמדה 3,כמו שעשה כשהיה צעיר יותר,נותן איזהשהו פתרון יצרתי.
עוד אפשרות זה לשחק עם ליאור כ3, ליאור זריז וארוך ויכול להקשות על מספרי שלוש שהם פחות פיזיים מכל הארבע הכבדים פה באירופה.
ואז מתפנה מקום למצ'באן(בהנחה כמובן ששון לא ימשיך שנה הבאה...)
itay92

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 פברואר 2012, 00:13

כמה תצוגות נפל מעמדה 4 אתם עוד צריכים, בשביל להבין שמילאן חייב להיות במכבי שנה הבאה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 03 פברואר 2012, 11:02

מאצ'בן, ליאור, בלו, סופו, הנדריקס
פשוט וטוב.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 03 פברואר 2012, 12:06

לא הייתי משחרר את בלו, אלא משנה קצת את מעמדו. מעביר חלק מהדקות שלו לעמדה 3, ומוריד למינימום את הדקות שלו ב-4.
מצ'באן ואליהו הם שני פאוורים מעולים שיכולים לקחת את מכבי קדימה, ובלו קצת מפריע בדרך.

הוא גם די נמצא בצניחה מבחינה מקצועית. יותר נכון לא צניחה, אלא עלייה חדה בחוסר היציבות שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 04 פברואר 2012, 17:51

מפתיע אותי שרוצים לשחרר את בלו... לאנשים יש זיכרון קצר.
מדובר בשחקן עם יד בין הטובות באירופה ושומר שהשתדרג בשמירה על גבוהים מסיביים (בעיה בעיקר מול גובה).
בגלל שמדובר בשחקן פחות זריז חייבים לסדר לו מצבי זריקה ואת זה השנה לא עושים לו.

תוך כדי הכתיבה אני שומע לשרף ומסכים לכל מילה. מאלט לא שומר בכלל. זאת הייתה טעות להביא אותו. הוא מאוד חלש פיזית.
מבחינתי מאצ'באן והנדריקס לא הולכים אחד אם השני לכן חייבים לשחרר אחד מהם (מעניין שלפני ששיחררו את מאצ'באן הרוב הסכים שצריך לשחרר אחד מהם אבל עכשיו הרוב טוענים שצריך להשאיר את שניהם...).
אני הייתי משחרר את מאצ'באן אם מצליחים לעשות עליו סכום טוב. מדובר בשחקן שמבחינה סטטיסטית יעשה לך עבודה טובה אבל הוא עדיין מגושם בתנועה וההגנה שלו לא אגרסיבית מספיק לגבוה למרות שהוא משתדל. הנדריקס שחקן אפור יותר אבל יש לו אגרסיביות טבעית ובגרות חיונית.
מבחינתי הנתונים החשובים ביותר לשחקן יורוליג ברמה גבוהה הם: 1. אופי (קשוח, בוגר, מנהיגות, יציבות, אהבת המשחק, לא מתייאש,) 2. אגרסיביות מוטבעת 3. חשיבה מהירה וטובה
כמובן שכישרון חשוב מאוד אבל מניסיון שלי בד"כ בקבוצות שמגיעות רחוק יש אגרסיביות ואופי גם אם לפעמים אין הרבה כישרון כמו שאנחנו מגדירים את זה.
למאצבאן אין אגרסיביות מספקת בשלב הזה. אתה חייב להביא שחקן הגנה אגרסיבי וטוב כדי שיקנה את הדקות שלו ובהמשך ישתדרג בהתקפה.
הסנטר האולטימטיבי מבחינתי היום הוא לורבק שחקן שהתחיל כשחקן הגנה אימתני למרות שהיה רזה והפך לשחקן התקפה עם יד רכה (קרסטיץ' טוב יותר אבל לא ממש ממחיש את הדוגמה שלי כי הוא תמיד היה טוב בהתקפה ומדובר בשחקן שהתבשל שנים רבות ברמות הגבוהות ביותר). אני מאמין שבד"כ דווקא שחקני הגנה שהופכים לשחקני התקפה הם השחקנים האולטימטיבים. פארקר, לורבק, דומרקאנט, אילאוסבה. שחקנים שהפכו משחקני הגנה טובים לשחקני התקפה מוכשרים. בגלל זה הייתי רוצה לראות שחקן כמו באטום (שחקן אינטנסיבי ואגרסיבי מאוד מטבעו) שהוא מוגבל מאוד בהתקפה אבל יש לו תרומה מעצם היותו על המגרש לכן ברור שהוא יקנה את הדקות שלו ובהמשך גם ישתדרג בהתקפה. וזה בדיוק מה שקרה שבאטום לקח את המקום של פרננדז למרות שהוא היה פחות כשרוני בהתקפה בזכות התרומה שלו בהגנה והשנה גם עלה משמעותית בתרומה ההתקפית.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 פברואר 2012, 18:02

הייתי מחליף את ג'יימס במצ'באן.
רוטציה של סופו והנדריקס ב-5, הענקת המפתחות ב-4 למצ'באן כשליאור משחק פרק זמן מצומצם יותר (16-18 דקות) ובלו מנוצל למשימות מיוחדות ב3 וב4.

אבל הקו הקדמי הוא כביכול המשימה הפשוטה בעסק. מתי נתעסק באחורי?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 04 פברואר 2012, 18:04

1. טענו שצריך לשחרר את מאצ'בן/הנדריקס כי ג'יימס היה חתום. היום ברור לכולם שלג'יימס אין מקום במכבי, ובמקומו יצטרך להגיע גבוה, ומאצ'בן מתאים מאוד
2. לורבק היה שחקן הגנה אימתני?? תזכיר לי?? זה שחקן שבתחילת הקריירה טענו שהוא שחקן רך מאוד.
מבחינת ההשוואה לורבק-קרסיץ', לדעתי די ברור שקרסיץ' עולה עליו. הוא הסנטר המושלם לאירופה, והטוב ביותר כיום. הוא לא נופל מלורבק בהגנה, וריבאונדר עם סייז טוב יותר. על משחק ההתקפה שלו אין מה לומר. מושלם.

כמו שחציל אמר, הקוו האחורי הרבה יותר בעייתי. בוא צריך להתעסק.
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 04 פברואר 2012, 23:00

נראה לכם שאפשר יהיה לעשות טרייד על מצ'באן תמורת שבד(אולי אפילו בתוספת סכום כסף מסויים)?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 פברואר 2012, 23:03

לא.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 04 פברואר 2012, 23:07

אין לו ולצסק"א שום סיבה הגיונית להיפרד (אולי רק לNBA). וגם אם איכשהו כן, יהיו קבוצות שישלמו לו יותר ממכבי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי ni4ni » 06 פברואר 2012, 14:23

הבעיה הגדולה של מצ'באן כששיחק במכבי הייתה שבלאט ניסה לשחק איתו כמספר 5. הוא יותר מדי רגרוכי לעמדה הזאת ולא הסתדר בה בכלל.
גם הנדריקס הוא בעצם מספר 4 שבמכבי הסבו אותו ל-5 אבל הוא בחור קשוח יותר שהצליח לעשות את ההסבה יותר בהצלחה.
אם היה לנו מחליף נורמאלי נוסף לגבוהים היה אפשר אולי לשחק עם סופו ליד הנדריקס...
ni4ni

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־162 אורחים