המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 7 במאי, שלישי, 21:15

דיוויד בלו שוקל לפרוש מכדורסל בגיל 32

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דיוויד בלו שוקל לפרוש מכדורסל בגיל 32

הודעהעל ידי felix_r » 28 מרץ 2012, 10:52

חנו'ש כתב:אפרופו בלו, ראיתי עכשיו שוב את המשחק מאתמול ולמרות שנהוג לרדת הרבה על ההגנה שלו, בהתקפה האחרונה של פאו הוא זה שנשאר לשמור על דיא שהיה השחקן שהכי פחדתי שייקח את השלשה ובלו פשוט שמר עליו מעולה והכריח אותו למסור ולא לזרוק את השלשה.
אז בהחלט כבוד לבלו!! :worship

זה נכון!
אם כי בלו ידע שדיאמנטידיס חייב שלשה ולא יחדור.
בעצם, אם אני זוכר נכון, דיאמנטידיס כבר עבר את בלו בחצי גוף, אבל חזר לקשת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 מרץ 2012, 10:57

felix_r כתב:
חנו'ש כתב:אפרופו בלו, ראיתי עכשיו שוב את המשחק מאתמול ולמרות שנהוג לרדת הרבה על ההגנה שלו, בהתקפה האחרונה של פאו הוא זה שנשאר לשמור על דיא שהיה השחקן שהכי פחדתי שייקח את השלשה ובלו פשוט שמר עליו מעולה והכריח אותו למסור ולא לזרוק את השלשה.

זה נכון!
אם כי בלו ידע שדיאמנטידיס חייב שלשה ולא יחדור.
בעצם, אם אני זוכר נכון, דיאמנטידיס כבר עבר את בלו בחצי גוף, אבל חזר לקשת.

פליקס תסתכל שוב על התקציר, דיא לא הצליח לעבור את בלו למרות שניסה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 מרץ 2012, 15:58

הוא שמר עליו טוב במהלך האחרון אבל זה לא מבטל את זה שבלאט צרח עליו לעשות עבירה בשביל שלא יזרקו שלשה והוא לא עשה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אלמוג » 28 מרץ 2012, 18:09

Holiday_Armadillo כתב:

הוא שמר עליו טוב במהלך האחרון אבל זה לא מבטל את זה שבלאט צרח עליו לעשות עבירה בשביל שלא יזרקו שלשה והוא לא עשה..

הוא רצה להמנע ממצב כמו שקרה מול הפועל ירושלים(ללנגפורד זה היה?), ולשלוח אותם ל 3 זריקות.
בסיטואציה שנוצרה הוא עשה הכי חכם שיש.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 מרץ 2012, 18:35

אלמוג כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

הוא רצה להמנע ממצב כמו שקרה מול הפועל ירושלים(ללנגפורד זה היה?), ולשלוח אותם ל 3 זריקות.
בסיטואציה שנוצרה הוא עשה הכי חכם שיש.

לאנגפורד קפץ על הזורק..דיאמנטידיס לא היה בתנועת זריקה ואז היה צריך לעשות עליו עבירה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 29 מרץ 2012, 23:37

לאור העונה הזוועתית של פניני , אני חושב שאולי עדיף שבלו ישאר כי הוא יוכל לתת יותר דקות גם בעמדה 3 . ואפילו אם מילאן יהיה פה , החוסר יציבות של ליאור יאפשר לבלו לשחק גם 4.....
אני חושב שבגילו אם הוא יקבל 10-15 דק' הוא צריך לאגיד תודה ולתת את השלשות והעברות שלו מכל הלב , והוא דווקא מאוד מפתיע אותי בשנים האחרונות מבחינת הלב שלו...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 מרץ 2012, 15:30

זה אולי היה משחק היורוליג האחרון של בלו ביד אליהו..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי itai7 » 30 מרץ 2012, 18:15

ליגה?
itai7

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 31 מרץ 2012, 14:00

זה די מצחיק, אבל אני חושב שפרישה של בלו יכולה להיות טריגר להרבה מאוד דברים אחרים. היא בעצם יכולה לעצב את הקו הקדמי כולו, על אף שכביכול מדובר בשחקן משני. בהנחה שבלו עוזב בלאט יהיה חייב פורוורד שמסוגל לספק לו קליעה משלוש- מה שכמעט באופן אוטומטי מחזיר הנה את מצ'באן. החזרה של מצ'באן יכולה לגרור עוד שינוי והיא דחיקתו של ליאור לספסל- בלו עושה את זה בפועל (אם במקום בהרכב או מספר דקות) וכאמור- מדובר "רק" ברול פלייר- לא אחד ממספרי 4 שעתיד להיות מהטובים באירופה.
כשחושבים על מצ'באן חושבים אוטומטית גם על סופו והנדריקס שלא בהכרח מתאימים לשחק איתו. מצחיק, אבל גלגל השלג שיכול להווצר מפרישה של בלו הוא גדול לא פחות מזה שיווצר מעזיבה של סופו או לנגפורד....
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 מרץ 2012, 18:05

החציל האצטקי כתב:זה די מצחיק, אבל אני חושב שפרישה של בלו יכולה להיות טריגר להרבה מאוד דברים אחרים. היא בעצם יכולה לעצב את הקו הקדמי כולו, על אף שכביכול מדובר בשחקן משני. בהנחה שבלו עוזב בלאט יהיה חייב פורוורד שמסוגל לספק לו קליעה משלוש- מה שכמעט באופן אוטומטי מחזיר הנה את מצ'באן. החזרה של מצ'באן יכולה לגרור עוד שינוי והיא דחיקתו של ליאור לספסל- בלו עושה את זה בפועל (אם במקום בהרכב או מספר דקות) וכאמור- מדובר "רק" ברול פלייר- לא אחד ממספרי 4 שעתיד להיות מהטובים באירופה.
כשחושבים על מצ'באן חושבים אוטומטית גם על סופו והנדריקס שלא בהכרח מתאימים לשחק איתו. מצחיק, אבל גלגל השלג שיכול להווצר מפרישה של בלו הוא גדול לא פחות מזה שיווצר מעזיבה של סופו או לנגפורד....

סופו הוא אולי השחקן שהכי מתאים כסנטר ליד מצ'באן.
מילאן הוא שחקן שפורח ליד סנטר מאסיבי ודומיננטי. ראינו את זה עם קרסטיץ' בנבחרת סרביה בקיץ, וראינו את זה עם פקוביץ' השנה. הוא מוסר מצויין פנימה מהטופ אוף דה קי והוא קולע טוב מבחוץ. שני הגורמים הכי חשובים כשאתה משחק עם סופו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 31 מרץ 2012, 18:20

MTA2311 כתב:
החציל האצטקי כתב:זה די מצחיק, אבל אני חושב שפרישה של בלו יכולה להיות טריגר להרבה מאוד דברים אחרים. היא בעצם יכולה לעצב את הקו הקדמי כולו, על אף שכביכול מדובר בשחקן משני. בהנחה שבלו עוזב בלאט יהיה חייב פורוורד שמסוגל לספק לו קליעה משלוש- מה שכמעט באופן אוטומטי מחזיר הנה את מצ'באן. החזרה של מצ'באן יכולה לגרור עוד שינוי והיא דחיקתו של ליאור לספסל- בלו עושה את זה בפועל (אם במקום בהרכב או מספר דקות) וכאמור- מדובר "רק" ברול פלייר- לא אחד ממספרי 4 שעתיד להיות מהטובים באירופה.

סופו הוא אולי השחקן שהכי מתאים כסנטר ליד מצ'באן.
מילאן הוא שחקן שפורח ליד סנטר מאסיבי ודומיננטי. ראינו את זה עם קרסטיץ' בנבחרת סרביה בקיץ, וראינו את זה עם פקוביץ' השנה. הוא מוסר מצויין פנימה מהטופ אוף דה קי והוא קולע טוב מבחוץ. שני הגורמים הכי חשובים כשאתה משחק עם סופו.

הוא גם ריבאונדר מצוין, מה שאי אפשר לומר על סופו, ומשלים אותו בזה
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 31 מרץ 2012, 18:24

אני קצת בדילמה בעניין של בלו, כי מצד אחד זה יהיה מאוד עצוב שהוא יפרוש ואני אתגעגע לשלשות המטורפות האלו שלו.
מצד שני, בלאט הראה שהוא לא מספיק סומך על אליהו כשחקן המוביל שלו בעמדה 4 וגם כשהמחליף היחידי בעמדה הוא לא שחקן מוביל אלא רול פלייר נחמד כמו בלו, הוא עדיין נותן לו הרבה יותר קרדיט מאשר לאליהו.
אז אם נועדנו לכך שבלאט תמיד יעדיף שחקן אחר על פני אליהו, עדיף שהשחקן הזה יהיה שחקן מוביל ומגוון.
מכיוון שיש לנו שחקן כזה "און הולד" ולא צריך להתחיל לשבור את הראש איפה מוצאים כזה פורוורד, פרישה של בלו יכולה להיות טובה במובן מסוים למכבי.
עכשיו רק יהיה צריך לשבור את הראש איפה מוצאים שחקן עם קרח במקום דם שיקלע את השלשות המשוגעות של בלו....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 מרץ 2012, 18:41

חנו'ש כתב:אני קצת בדילמה בעניין של בלו, כי מצד אחד זה יהיה מאוד עצוב שהוא יפרוש ואני אתגעגע לשלשות המטורפות האלו שלו.
מצד שני, בלאט הראה שהוא לא מספיק סומך על אליהו כשחקן המוביל שלו בעמדה 4 וגם כשהמחליף היחידי בעמדה הוא לא שחקן מוביל אלא רול פלייר נחמד כמו בלו, הוא עדיין נותן לו הרבה יותר קרדיט מאשר לאליהו.
אז אם נועדנו לכך שבלאט תמיד יעדיף שחקן אחר על פני אליהו, עדיף שהשחקן הזה יהיה שחקן מוביל ומגוון.
מכיוון שיש לנו שחקן כזה "און הולד" ולא צריך להתחיל לשבור את הראש איפה מוצאים כזה פורוורד, פרישה של בלו יכולה להיות טובה במובן מסוים למכבי.
עכשיו רק יהיה צריך לשבור את הראש איפה מוצאים שחקן עם קרח במקום דם שיקלע את השלשות המשוגעות של בלו....

הפיתרון הכי טוב הוא שאליהו יילך ל-NBA ובלו ומילאן יהיו בעמדה 4..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 מרץ 2012, 18:46

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:אני קצת בדילמה בעניין של בלו, כי מצד אחד זה יהיה מאוד עצוב שהוא יפרוש ואני אתגעגע לשלשות המטורפות האלו שלו.

אליהו ב NBA? בדיחה טובה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 מרץ 2012, 18:47

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אליהו ב NBA? בדיחה טובה.

פראיירים לא מתים רק מתחלפים..אולי יהיה איזה אידיוט שיחשוב שזה רעיון טוב..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: yon1 ו־25 אורחים