המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית: דיוויד בלאט סיכם במכבי לשנתיים נוספות

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: דיוויד בלאט סיכם במכבי לשנתיים נוספות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2012, 20:52

שחף כתב:זה לא כזה שידרוג לעומת החוזה הקודם שלו. אובראדוביץ' לצורך השוואה מקבל מיליון יורו לעונה.

יחסית למכבי זה וואחד חוזה ;)
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 28 פברואר 2012, 20:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 28 פברואר 2012, 20:54

הבייבי של בלאט כנראה ממשיך גם כן:
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2512700
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2012, 20:55

שחף כתב:הבייבי של בלאט כנראה ממשיך גם כן:
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2512700

אני הייתי שמה את זה בת'רד שלו :thumbup
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 28 פברואר 2012, 20:58

שלא תגידו שלא אמרנו-הנדריקס שחקן נחמד, הכל טוב ויפה, אבל לא לבכות ולקלל את פדרמן שלאנגפורד/סופו יעזבו, או שנקבל איזה רכז סוג ז'
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 28 פברואר 2012, 20:59

asafb96 כתב:שלא תגידו שלא אמרנו-הנדריקס שחקן נחמד, הכל טוב ויפה, אבל לא לבכות ולקלל את פדרמן שלאנגפורד/סופו יעזבו, או שנקבל איזה רכז סוג ז'

לא יודע, אותי זה לא כזה מלהיב. לאנגפורד בעיני בעדיפות ראשונה.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 28 פברואר 2012, 21:01

שחף כתב:
asafb96 כתב:שלא תגידו שלא אמרנו-הנדריקס שחקן נחמד, הכל טוב ויפה, אבל לא לבכות ולקלל את פדרמן שלאנגפורד/סופו יעזבו, או שנקבל איזה רכז סוג ז'

לא יודע, אותי זה לא כזה מלהיב. לאנגפורד בעיני בעדיפות ראשונה.

אני גם ממש לא בעד ההחתמה של הנדריקס. אני מסכים ב100% שלאנגפורד עדיף. סדר העדיפויות צריך להיות, לפחות לטעמי, כזה: לאנגפורד, סופו, רכז זר, ומאצ'בן. אחר כך כל השאר
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 פברואר 2012, 21:05

קצת מדאיג אותי הנתק כביכול שמסתמן בין מכבי לסופו.
יש סיבה הגיונית שבגללה נראה כאילו מכבי לא מעוניינת בסופו לעונה הבאה??

אני מאוד אשמח אם הנדריקס יישאר אבל בשום אופן לא על חשבון סופו!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 28 פברואר 2012, 21:09

חנו'ש כתב:קצת מדאיג אותי הנתק כביכול שמסתמן בין מכבי לסופו.

אין כסף. מכבי לא הולכת לתת להנדריקס חוזה כזה גדול, להביא רכז, לפחות נורמלי, להשאיר את לאנגפורד, בלאט, מאצ'בן, וישאר לה עוד מיליון דולר לתת לסופו. משהו חייב לבוא על חשבון משהו. זה לא תקציב בלתי מוגבל, ואם וכאשר הנדריקס יחתום, זה יבוא על חשבון משהו. יכול להיות על חשבון סופו, או לאנגפורד, או מאצ'בן, או רכז נורמלי. אבל קשה מאוד לראות את כולם יחד, עם חוזים כמו שהם דורשים ושווים
יש לי דה ז'ה וו לעונת פוט וכדיר חותמים ראשונים-ובסוף אין כסף להביא רכז, ומסתפקים בפארגו. כמו שאמרתי לא פעם, אז זה הלך, הפעם מאוד יכול להיות שלא. ויכול להיות גם שזה יבוא על חשבון מישהו חשוב יותר מהסגל הנוכחי
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2012, 21:12

רשמו שמכבי חוששים בגלל השכר המסתמן שיצטרכו לשלם לסופו בעונה הבאה(מליון דולר נטו)..
אני לא חושבת שאף אוהד יכול להיות אובייקטיבי בקשר לסופו כי לא כל יום שומעים שחקן זר שאומר שהוא רוצה להיות במכבי כמה שנים טובות..
סופו הוא כוח בלתי עציר ועדיין מוגבל..אני יודעת שזה סותר אחד את השני אבל כשקבוצות לא יודעות לסגור את סופו הוא באמת בלתי עציר..כשקבוצות יודעות לסגור אותו הוא פשוט אומלל ועם פרצוף תחת כי הוא לא מצליח לעשות כלום..
אני באמת לא יודעת מה אני מעדיפה..אם סופו יילך ובמקומו יביאו שחקן טוב ברמה של שרמאדיני אני אשמח, אם סופו יישאר אני גם כן אשמח..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 פברואר 2012, 21:14

ענינו על זה כבר בת'רד על הנדריקס. אי אפשר לשלם לו 800 אלף,להשאיר את סופו, להשאיר את לנגפורד, להחזיר את מילאן ולהביא רכז זר ברמה.
אני משער שההנהלה ביקשה מבלאט להציג בפניה סדר עדיפויות, ועם כמה שזה לא הגיוני, כנראה שבלאט דירג את הנדריקס לפני סופו.
נערך לאחרונה על ידי MTA2311 בתאריך 28 פברואר 2012, 21:17, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 28 פברואר 2012, 21:16

Holiday_Armadillo כתב:

רשמו שמכבי חוששים בגלל השכר המסתמן שיצטרכו לשלם לסופו בעונה הבאה(מליון דולר נטו)..
אני לא חושבת שאף אוהד יכול להיות אובייקטיבי בקשר לסופו כי לא כל יום שומעים שחקן זר שאומר שהוא רוצה להיות במכבי כמה שנים טובות..
סופו הוא כוח בלתי עציר ועדיין מוגבל..אני יודעת שזה סותר אחד את השני אבל כשקבוצות לא יודעות לסגור את סופו הוא באמת בלתי עציר..כשקבוצות יודעות לסגור אותו הוא פשוט אומלל ועם פרצוף תחת כי הוא לא מצליח לעשות כלום..
אני באמת לא יודעת מה אני מעדיפה..אם סופו יילך ובמקומו יביאו שחקן טוב ברמה של שרמאדיני אני אשמח, אם סופו יישאר אני גם כן אשמח..

שרמדיני אחלה אבל הוא באמת שינמוך לעומת סופו. אני הייתי חותר לכיוון פול דייויס\מונטיניס\לורבק שכנראה לא ישאר בספרד.
שחף

הודעהעל ידי Mta_atic » 28 פברואר 2012, 21:19

לומר את האמת,
בסיטואציה הנוכחית הדבר הכי טוב לעשות הוא לשחרר/להשאיל את מצ'באן (לקבוצה שתשלם סכום מלא).
אני אוהב את הבחור ושמחתי מאד כשהגיע,
אבל החוזה שלו בשנה הבאה ענק, ובשרשרת המזון שנוצרה סופו הנדריקס ולנגפורד ממלאים תפקדים הרבה יתר חשובים ומתאימים להם.

לגבי החוזה של בלאט - 2 מיליון דולר לשלוש שנים יוצא בערך 650K+ לעונה, וזה מכובד ולא כזה יקר למאמן כמו דיוויד.

שחף - פול דיוויס זה האמא של השינמוך לסופו, אין לו רבע מהנוכחות של סופו.
נערך לאחרונה על ידי Mta_atic בתאריך 28 פברואר 2012, 21:22, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2012, 21:20

לא יודעת אם מישהו שם לב אבל בעיניי גם דבר מאוד חשוב
הנהלת מכבי תל אביב פנתה לגיא גודס והציעה לו להמשיך באותה דרך של בלאט, כלומר חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. במועדון מקווים שהוא ייענה להצעה ויסגור בקרוב.

בלאט מאוד מעריך את גודס..הוא אף פעם לא קורא לו ''העוזר שלי'' אלא ''השותף שלי''(טיפה גיי חחחח)..היה כבר חשש הקיץ שהוא ירצה לעזוב לעמדת המאמן הראשי כי היו לו הצעות והוא החליט להישאר כי היה לו חוזה לעוד עונה..נראה אם הוא יחתום לעוד שנתיים כי נראה שהוא ודיוויד באמת עובדים טוב ביחד ודיוויד נותן לו קרדיט לא פעם על זה שהוא נתן לו רעיונות במהלך המשחק ששינו את המומנטום..

שחף כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

שרמדיני אחלה אבל הוא באמת שינמוך לעומת סופו. אני הייתי חותר לכיוון פול דייויס\מונטיניס\לורבק שכנראה לא ישאר בספרד.

לורבק לא יגיע,רד ממנו,שכח ממנו,תמחק אותו מהזיכרון שלך או שתבקש מאחד מה-MAN IN BLACK לעשות לך את ה-Memory Eraser..הוא לא הולך להגיע ואין סיכוי שאפשר לשלם לו על המניקור אפילו..
אם אני צריכה לבחור בין דיוויס,מונטיונאס או שרמאדיני אני הולכת על שרמאדיני מהסיבה הפשוטה שאני מעדיפה את מונטיונאס אבל העתיד שלו ככל הנראה הוא ב-NBA..

Mta_atic כתב:לומר את האמת,
בסיטואציה הנוכחית הדבר הכי טוב לעשות הוא לשחרר/להשאיל את מצ'באן (לקבוצה שתשלם סכום מלא).
אבל החוזה שלו בשנה הבאה ענק, ובשרשרת המזון שנוצרה סופו הנדריקס ולנגפורד ממלאים תפקדים הרבה יתר חשובים ומתאימים להם.

אין קשר בין מצ'באן לחוזה של סופו עם כל הצער שבדבר..
אם בלו מחר פורש מכדורסל מצ'באן יהיה פה עם או בלי החוזה שצריכים לתת לסופו ומצ'באן צריך להיות פה במידה ובלו פורש עם או בלי קשר לחוזה שצריך לתת לסופו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 28 פברואר 2012, 21:22

שחף כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

למה שלורבק לא ישאר בספרד? אחרי עונה כזאת הם גם יהיו מוכנים להוציא עליו 2.5 מיליון יורו אם צריך. גם אם המס יגדל
וגם אם לא, תהיה בטוח שתבוא איזה פנר שתציע פי 2 ממכבי
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 28 פברואר 2012, 21:24

גם ללאנגפורד יש סיכוי לא רע להיות ב-NBA. יש שם אנדרסייזד שוטינג גארדס כמו רנדי פוי שאני לא בטוח שעולים עליו בהרבה(ופוי כרגע שחקן חמישייה בקונטנדרית לאליפות). זה סיבה לוותר עליו? מונטניס יכול להיות לורבק 2 אם את מתעקשת שהמקור לא ידרוך כאן בחיים.
שחף

הודעהעל ידי Mta_atic » 28 פברואר 2012, 21:25

Holiday_Armadillo כתב:לא יודעת אם מישהו שם לב אבל בעיניי גם דבר מאוד חשוב
הנהלת מכבי תל אביב פנתה לגיא גודס והציעה לו להמשיך באותה דרך של בלאט, כלומר חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. במועדון מקווים שהוא ייענה להצעה ויסגור בקרוב.

בלאט מאוד מעריך את גודס..הוא אף פעם לא קורא לו ''העוזר שלי'' אלא ''השותף שלי''(טיפה גיי חחחח)..היה כבר חשש הקיץ שהוא ירצה לעזוב לעמדת המאמן הראשי כי היו לו הצעות והוא החליט להישאר כי היה לו חוזה לעוד עונה..נראה אם הוא יחתום לעוד שנתיים כי נראה שהוא ודיוויד באמת עובדים טוב ביחד ודיוויד נותן לו קרדיט לא פעם על זה שהוא נתן לו רעיונות במהלך המשחק ששינו את המומנטום..

שחף כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לורבק לא יגיע,רד ממנו,שכח ממנו,תמחק אותו מהזיכרון שלך או שתבקש מאחד מה-MAN IN BLACK לעשות לך את ה-Memory Eraser..הוא לא הולך להגיע ואין סיכוי שאפשר לשלם לו על המניקור אפילו..
אם אני צריכה לבחור בין דיוויס,מונטיונאס או שרמאדיני אני הולכת על שרמאדיני מהסיבה הפשוטה שאני מעדיפה את מונטיונאס אבל העתיד שלו ככל הנראה הוא ב-NBA..

Mta_atic כתב:לומר את האמת,

אין קשר בין מצ'באן לחוזה של סופו עם כל הצער שבדבר..
אם בלו מחר פורש מכדורסל מצ'באן יהיה פה עם או בלי החוזה שצריכים לתת לסופו ומצ'באן צריך להיות פה במידה ובלו פורש עם או בלי קשר לחוזה שצריך לתת לסופו..

לגבי גודס - אני ממש אשמח לראות אותו ממשיך, אבל לא נראה לי שהבחור שואף להיות כינור שני למשך רוב חייו, אלא אם כן יקבל הבטחה לאמן את הקבוצה בעתיד.

לגבי מצ'באן - אם בלו עוזב מן הסתם באמת נמצא את מצ'באן כמחליף בעמדה 4, אבל אני לא באמת מאמין שבלו יפרוש והחוזה של מצ'באן הוא אבן ריחיים על צוואר ההנהלה,
כך שאני כן מאמין שיש קשר בין גובה החוזה שלו לבין הישארות של שחקן כמו סופו.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2012, 21:28

שחף כתב:גם ללאנגפורד יש סיכוי לא רע להיות ב-NBA. יש שם אנדרסייזד שוטינג גארדס כמו רנדי פוי שאני לא בטוח שעולים עליו בהרבה(ופוי כרגע שחקן חמישייה בקונטנדרית לאליפות). זה סיבה לוותר עליו? מונטניס יכול להיות לורבק 2 אם את מתעקשת שהמקור לא ידרוך כאן בחיים.

לאנגפורד כבר בן 28..
אני יודעת שכל עונה יש מצב שמישהו יגיד לו כן אבל אני נוטה להאמין שגם בעונה הבאה הוא יהיה באירופה..בין אם במכבי או במקום אחר..

לגבי גודס - אני ממש אשמח לראות אותו ממשיך, אבל לא נראה לי שהבחור שואף להיות כינור שני למשך רוב חייו, אלא אם כן יקבל הבטחה לאמן את הקבוצה בעתיד.

לגבי מצ'באן - אם בלו עוזב מן הסתם באמת נמצא את מצ'באן כמחליף בעמדה 4, אבל אני לא באמת מאמין שבלו יפרוש והחוזה של מצ'באן הוא אבן ריחיים על צוואר ההנהלה,
כך שאני כן מאמין שיש קשר בין גובה החוזה שלו לבין הישארות של שחקן כמו סופו.

תשמע..אתמל גלדסטון סיפר שבלו הגיע למשחק רק ממש ממש לפני שריקת הפתיחה בגלל שהוא ליווה את אשתו והילדים לשדה התעופה כי הם עזבו לארה''ב..
אשתו לא אוהבת להיות פה ולא רוצה להיות פה ואם זה לא מספיק אז גם לבלו קשה להיות רחוק מהמשפחה שלו שגרה בלוס אנג'לס..גם אני בהתחלה חשבתי שזה לא יקרה אבל עכשיו אני בהחלט רואה מצב שבלו לא ימשיך לעונה נוספת..
טרנס מוריס היה בכושר יותר טוב ממנו בקריירה עם סיכוי לכסף יותר גדול והחליט לפרוש בגלל האישה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 28 פברואר 2012, 21:30

אני לא כל כך בטוח שבלאט מת שסופו ישאר. זו דעתי בלבד, אבל דייויד תמיד אהב סנטרים ניידים, טכניים, עם פיק אנד רול טוב ותנועה בלי כדור. סופו לא עונה לאף אחת מהקטגוריות האלה, ויש סימני שאלה גדולים לגביו אחרי הפציעה+ניתוח שהוא יעבור, ויש סיכוי לא רע שמישהו מהזן של פול דייויס ינחת פה בקיץ.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 28 פברואר 2012, 21:32

מונטניס חתום לעוד עונה בפרוקום
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 פברואר 2012, 21:33

שחף כתב:אני לא כל כך בטוח שבלאט מת שסופו ישאר. זו דעתי בלבד, אבל דייויד תמיד אהב סנטרים ניידים, טכניים, עם פיק אנד רול טוב ותנועה בלי כדור. סופו לא עונה לאף אחת מהקטגוריות האלה, ויש סימני שאלה גדולים לגביו אחרי הפציעה+ניתוח שהוא יעבור.

מסכימה איתך בהכל ורק אוסיף שלפני שנה היה לבלאט שחקנים כמו אידסון שידעו להכניס כדורים מצויינים לסופו..
השנה כשאין שחקנים כאלה אפשר לראות כמה הם היו קריטיים לאפקטיביות של סופו בצבע כי כרגע בגלל שאין שחקנים כאלה הוא תופס את הכדור רחוק מאוד מהסל ולא מצליח להגיע אליו בכלל כי עושים עליו דאבל-טים קצת אחרי קשת השלוש..לא סתם הוא מוסר או עושה צעדים..לפני שנה הוא היה צריך להסתובב והוא בסל..
אולי בלאט מעדיף שחקנים שלא יעשו לו כאב ראש כזה ויוכלו לשחק פיק אנד רול פשוט..אולי גם נמאס לו מהחיסרון של סופו בהגנה כי סופו לא יוצא לאף אחד מחצי מרחק..

asafb96 כתב:מונטניס חתום לעוד עונה בפרוקום

לא זוכרת למה אבל אמרו שהוא יעזוב בוודאות..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], omerk ו־198 אורחים